TOP 30 receptov (január 2019):
Od guláša po hlivu

Redakcia Varecha.sk, 5. februára 2019     12 minút čítania

V prvý mesiac nového roka ste sa pekne naštartovali a obohatili tak náš portál o množstvo skvelých receptov. Tu je 30-miestny rebríček s pestrými dobrotami, ktoré sa stali najpopulárnejšími medzi užívateľmi našej stránky.

Do januárovej receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla, pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. januára 2019 do 31. januára 2019. Zo súťažných receptov sme vytvorili rebríček tridsiatich najpopulárnejších, o ktorých rozhodli užívatelia Varecha.sk. Tí si recepty, ktoré sa im páčili, ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh. Podľa počtu uložení sme pripravili nasledujúci rebríček najobľúbenejších januárových receptov.

1.Hospodský guláš (fotorecept)Hospodský guláš (fotorecept)269 kuchárskych kníh
3.Izidor roládaIzidor roláda216 kuchárskych kníh
4.Makovo-jablkový závin bez kysnutiaMakovo-jablkový závin bez kysnutia194 kuchárskych kníh
5.Zamatová roládaZamatová roláda178 kuchárskych kníh
6.Nadýchané šišky (fotorecept)Nadýchané šišky (fotorecept)175 kuchárskych kníh
7.Sacherove rezy (fotorecept)Sacherove rezy (fotorecept)173 kuchárskych kníh
9.Tvarohové rožteky (fotorecept)Tvarohové rožteky (fotorecept)156 kuchárskych kníh
13.Kokosové laskonkyKokosové laskonky141 kuchárskych kníh
16.Osviežujúci cviklový šalátOsviežujúci cviklový šalát127 kuchárskych kníh
17.Jablkové taštičky (fotorecept)Jablkové taštičky (fotorecept)124 kuchárskych kníh
18.Bryndzové slané koláčikyBryndzové slané koláčiky122 kuchárskych kníh
21.Zdravé tuniakové muffinyZdravé tuniakové muffiny105 kuchárskych kníh
21.Špekové knedlíky se zelímŠpekové knedlíky se zelím105 kuchárskych kníh
23.Muffinky plnené makovou plnkouMuffinky plnené makovou plnkou102 kuchárskych kníh
23.Pečená zeleninaPečená zelenina102 kuchárskych kníh
24.Kokosovo-karamelové rezyKokosovo-karamelové rezy100 kuchárskych kníh
27.Kačacie prsia s pečenými zemiakmiKačacie prsia s pečenými zemiakmi96 kuchárskych kníh
29.Nepečený čokoládový cheesecakeNepečený čokoládový cheesecake94 kuchárskych kníh

Vyžrebované recepty mesiaca január 2019

Z receptov, ktoré sa umiestnili v našom rebríčku tridsiatich najobľúbenejších receptov sme vyžrebovali tri, ktorých autori získavajú tieto pekné ceny:



1. cena: Kuchynskú zásteru, nákupnú tašku a chňapku s logom Varecha.sk získava autor receptu Tradičné pečené zemiaky s maslom .



2. cena: Knihy Recepty našich starých mám a Tradičné remeslá a ich majstri získava autor receptu Vianočka z ôsmich prameňov s Tang Zhong .



3. cena: Knihu 77 tradičných receptov získava autor receptu Kokosové laskonky .

Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú zadali pri registrácii na Varecha.sk.




Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?





Diskusia k článku

haji
Blahopřeji všem výhercům cen za tento měsíc. A také blahopřeji k 1. místu nejoblíbenějších receptů za měsíc január @Kimlo ! Děkuji všem autorkám a autorům za všechny přidávané receptíky - krásná práce!
leaela
Vitaz je predsa len jeden,ten ktory sa umiestnil na prvom mieste.......;-))))
@kimlo je sikovny a inspirativny kuchar.
***** mu patri nie len za tento recept!!!
Pekny vecer prajem vsetkym;-)
kucharka
Všetkým blahoželám a ďakujem, že sa s nami podelili so super receptami.
kimlo
Gratulujem výhercom, @Leaela cením si Tvoje slová a držím sa olympijských ideálov... :-)
evelynba
Súhlasím s @Leaela a @Haji a v prvom rade blahoželám víťazovi. (Nikdy sa mi nepáčil spôsob žrebovania, výhercom by mal byť ten, kto má najviac KK. Ale o tom už tu bola debata, takže to len tak na okraj. Snáď sa niekedy podarí vyžrebovať aj skutočného výhercu. :-))) ) @Kimlo , zase jeden výborný rcp a som rada, že aj ja som prispela svojím uložením k tomu krásnemu číslu 269 KK. Samozrejme, blahoželám aj všetkým ostatným a vďaka za krásne a inšpiratívne recepty.
radost
@Leaela (5.2.2019 18:29)

súhlasím
vlastne tým žrebovaním redakcia ignoruje názory varecháčov..ich výber..
čudný to svet
kucharocka123
Pekný deň, šťastena mi dopriala výhru a preto ďakujem všetkým tým, ktorí náhodne vybraným výhercom z prvej tridsiatky receptov gratulovali. Ja zase blahoželám ostatným výhercom a tiež tým, ktorých recepty sa dostali medzi prvých 30 na základe počtu KK a samozrejme hlavnému víťazovi. Blahoželám @kimlo.




 



TOPlist