novalim nemá fotku

Novalim

«1 2 ...6 »

Rýchla bezlepková Schwarzwaldská torta Rýchla bezlepková Schwarzwaldská torta Vaše

Nemusíte sa báť piecť torty. S Novalim produktami to je celkom jednoduché. Napríklad táto rýchla bezlepková torta na spôsob schwarzwaldskej je skutočne jednoduchá a výsledok je hodný skúseného cukrára. Tradičná schwarzwaldská je kombináciou čokoládovej torty, lahodného čokoládového alebo šľahačkového krému a najmä – nesmú chýbať višne. Presvedčte sa sami, že to je ľahšie, než by ste čakali.

Orechové medové sušienky bez lepku Orechové medové sušienky bez lepku Vaše

Novalim chladené cestá sú skvelou pomôckou v kuchyni. Okrem toho, že nám šetria čas a uľahčujú pečenie, dávajú nám možnosť kreatívne sa vyžiť. Medové cesto, s obsahom pravého medu, sa dá použiť napríklad na chrumkavé medové sušienky bez lepku s orechami. Pri ich príprave vám môžu asistovať deti a vaša radosť bude o to väčšia. Tento super jednoduchý recept si určite založte a keď budete nabudúce nakupovať, nezabudnite si zadovážiť naše medové cesto.

Jednoduchý cheesecake bez lepku s citrónom Jednoduchý cheesecake bez lepku s citrónom Vaše

Nájde sa medzi nami niekto, kto ešte neochutnal cheesecake? Asi nie, však? Cheesecake sa teší veľkej obľúbenosti aj u tých, ktorí žijú bez lepku. Náš najnovší recept na jednoduchý cheesecake bez lepku vám ukáže, ako jednoducho si môžete upiecť poctivý domáci cheesecake a dochutiť ho medom a citrónom.

Slávnostná čokoládovo-banánová torta bez lepku Slávnostná čokoládovo-banánová torta bez lepku Vaše

Oslávte Silvestra so všetkou noblesou. Verte, že keď ponúknete vašim silvestrovským hosťom túto slávnostnú tortu, budete hviezdou párty :-). Aj bezlepkovo sa dá majstrovsky piecť. Slávnostná čokoládovo banánová torta je toho dôkazom.

Kokosové guľky bez lepku Kokosové guľky bez lepku Vaše

Klasika, ktorá nemôže chýbať na žiadnom vianočnom stole. Pripravili sme pre vás obľúbené kokosové guľky s višňou bez lepku. Ich príprava je tak jednoduchá, že ju zvládne aj začiatočník. Táto nepečená dobrotka bude chutiť všetkým.

Bezlepkové plnené medovníky Bezlepkové plnené medovníky Vaše

Ak tieto sviatky nestíhate, tento recept je pre vás záchranou. Z hotového chladeného medového cesta bez lepku Novalim sme upiekli úžasné plnené perníky. Nedá sa im odolať. Čo poviete?

Bezlepkové parmezánové krekry Bezlepkové parmezánové krekry Vaše

Pripravte sa na sviatky a svojich hostí. Okrem sladkých dobrôt im môžete ponúknuť aj jednoduché ale chutné krekry s parmezánom. Náš recept je, ako ináč, bez lepku.

Plnené košíčky z lineckého bezlepkového cesta Plnené košíčky z lineckého bezlepkového cesta Vaše

Aby bolo vianočné – a vôbec, celoročné bezlepkové pečenie jednoduchšie, vyvinuli sme pre vás praktické hotové bezlepkové cestá. Sú univerzálne a umožnia vám zapojiť veľkú mieru kreativity do pečenia. Dnes vám ukážeme, ako si jednoducho upiecť plnené košíčky z lineckého bezlepkového cesta.

Perníkovo-kokosové guľky bez lepku Perníkovo-kokosové guľky bez lepku Vaše

Určite poznáte v cukrárňach často predávané kokosové guľky. My sme pre vás dnes pripravili ich bezlepkovú verziu s nádychom perníku. Recept je pomerne jednoduchý, ale veľmi nám pri príprave pomôžu zvyšky z akýchkoľvek koláčikov alebo perníkov. Neváhajte a vyskúšajte :)

Medovo-orechový koláč bez lepku Medovo-orechový koláč bez lepku Vaše

V tieto zimné dni je kombinácia medu a orechov priam žiadúca. A čo takto to vyskúšať pri pečení koláča? :)))

Jednoduchý čokoládovo-jablkový zákusok bez lepku Jednoduchý čokoládovo-jablkový zákusok bez lepku Vaše

V našej predvianočnej súťaži receptov sme od vás dostali veľa inšpiratívnych nápadov, ako použiť Novalim bezlepkové múky alebo zmesi. Spomedzi všetkých receptov sme vyžrebovali našu prispievateľku, pani Henrietu Szanyiovú, ktorá nám poslala recept na výborne vyzerajúci (a určite aj chutiaci) jednoduchý čokoládový zákusok bez lepku s jablkovou plnkou. Veľmi radi sa oň s vami podelíme.

Bezlepkové medvedie labky Bezlepkové medvedie labky Vaše

Aj vy sa už neviete dočkať vianočného pečenia? Pripravili sme pre vás bezlepkový receptík, ktorí pred Vianocami určite poteší :)

Voňavé medové muffiny bez lepku Voňavé medové muffiny bez lepku Vaše

Keď je vonku chladno, človeku dobre padne šálka teplého čaju a niečo chutné na zahryznutie. Ak k tomu vonku ešte aj zasneží – romantika ako vyšitá :-). Dnes máme pre vás presne takýto recept, ktorý sa hodí na raňajky alebo desiatu. Upečte si s nami medové muffiny bez lepku. Prekvapia vás svojou jedinečnou chuťou, ktorú docielime kombináciou tých správnych korenín.

Univerzálne lístkové cesto bez lepku Univerzálne lístkové cesto bez lepku Vaše

Pripraviť si domáce lístkové cesto môže byť výzvou, ak sa však dopracujete k výsledku, spoznáte, že to úsilie stálo za to. Ak si aj vy myslíte, že domáce je najlepšie a máte trochu času nazvyš, vyskúšajte si spraviť domáce lístkové cesto bez lepku.

Bezlepkové tvarohové pečivo Bezlepkové tvarohové pečivo Vaše

Máte radi jednoduché a rýchle recepty? Tak to ste na správnej adrese. Len zamiešate, vyvaľkáte a upečiete. Tak ľahko sa dá pripraviť bezlepkové tvarohové pečivo z Novalim bezlepkovej múky Promix Forte.

Bezlepkové kokosovo-kávové rezy Bezlepkové kokosovo-kávové rezy Vaše

Na slávnostný stôl patrí slávnostný zákusok. Napríklad výborné kokosovo kávové rezy, ktoré si viete pripraviť aj v bezlepkovej verzii. Verte, že to bude láska na prvé ochutnanie.

Opitý Izidor bez lepku Opitý Izidor bez lepku Vaše

Klasika, ktorej sa nedá odolať. Je tu ešte niekto, kto nepozná zákusok s poetickým názvom Opitý Izidor? Kakaové nadýchané cesto, vrstva orechovo-rumovej plnky, čokoládový krém a na vrchu čokoládová poleva. A to všetko bez lepku.

Karamelový bezlepkový cheesecake Karamelový bezlepkový cheesecake Vaše

Už ste si pochrumkali na nových Novalim čajových keksíkoch Mariela? Sú výborné nielen na chrumkanie, ale dobre vám poslúžia aj na prípravu cheesecakov. My sme si upiekli karamelový cheesecake s použitím Mariel.

Bezlepkové striekané pečivo  Bezlepkové striekané pečivo Vaše

Ďalší praktický recept z našej “dielne”. Dnes sme sa pohrali s našou univerzálnou zmesou na pečenie – Promix PK špeciál a upiekli sme si výborné krehké čajové pečivo. Vanilka a citrónová kôra dodajú tomuto jemnému pečivu krásnu vôňu a lahodnú chuť. Hotové koláčiky možno dozdobiť roztopenou čokoládou, či spájať dobrým lekvárom.

Odpaľované arašidové venčeky bez lepku Odpaľované arašidové venčeky bez lepku Vaše

Odpaľované cesto bez lepku je možno jednoduchšie, ako by ste si mysleli. Vyskúšajte si napiecť tieto bezlepkové venčeky. Namiesto klasickej vanilkovej plnky ich naplňte arašidovým krémom a nebudete ich vedieť prestať jesť.


«1 2 ...6 »

Inšpirácie z nových receptov
TOPlist