Aktuálne súťaže Varecha.sk

Zasúťažte si s nami v jesennej súťaži o najlepší nápad
Jeseň prináša množstvo nových farieb, vôní, chutí. A istotne aj nápadov, s ktorými si spríjemňujeme naše bývanie, prácu v záhrade a v dome. Doplňte našu zbierku tipov a trikov na stránke Nápady.Pravda.sk a vyhrajte pekné ceny.

Začnite školský rok úspešne a vyhrajte súťaž o TOP recept
Oddýchnutí po prázdninách? Veríme, že hej. Určite ste si zo svojich ciest priniesli nové nápady na varenie, pečenie, zaváranie. Všetci Varecháči sú už na ne veľmi zvedaví, tak sem s nimi. Navyše môžete za vaše nové recepty vyhrať pekné ceny v našej septembrovej súťaži.

Hádaj, kto ťa naučí variť zdravo? SÚŤAŽ o kurzy varenia s blogerkou roka
V septembri si s nami zasúťažte o kurzy varenia so Silviou Horeckou, uznávanou gastrokonzultantkou, ktorá vás naučí nezablúdiť vo svete potravín.

VÝSLEDKY letného kola súťaže Varíme s Varechou
Víťazi prázdninového kola súťaže Varíme s Varechou sa na kurze s názvom Mijako sushi naučia pod vedením skúseného sushi majstra pripraviť moderné, chutné a inšpiratívne kombinácie sushi.


Denný súhrn receptov Novinka!

« August
September 2017
123
45678910
11121314151617
1819 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Magazín

Prešporská fazuľová
Pôvodne som vám chcel predstaviť nejaké lákavé menu z čias bohémskeho Prešporka. Kuchyňu a zvyklosti našej metropoly z obdobia Rakúsko-Uhorska, Československa i Slovenského štátu.

Varecha 38/2017: Tekvicové nápady a inšpirácie
Časopis Varecha v piatok 22. septembra v denníku Pravda.

10 jedál z 1 hrnca
Slovo eintopf sa zaužívalo už aj v našich krajoch. Je to veľmi praktický spôsob prípravy jedál: všetky ingrediencie postupne naskladáte do jedného - obvykle veľkého hrnca (jeho veľkosť závisí od počtu hladných krkov), hrniec postavíte na platňu a varíte. Nezašpiníte takmer žiadne riady a výsledkom vášho snaženia je jedinečná delikatesa. Nech sa páči, vyskúšajte si naše eintopfy aj vy.


Inzercia

Časopis Varecha
Varecha 38/2017: Tekvicové nápady a inšpirácie Tekvicové nápady a inšpirácie
Časopis Varecha v piatok 22. septembra v denníku Pravda.


TOPlist