Aktuálne súťaže Varecha.sk

Zasúťažte si s nami v jesennej súťaži o najlepší nápad
Jeseň prináša množstvo nových farieb, vôní, chutí. A istotne aj nápadov, s ktorými si spríjemňujeme naše bývanie, prácu v záhrade a v dome. Doplňte našu zbierku tipov a trikov na stránke Nápady.Pravda.sk a vyhrajte pekné ceny.

Začnite školský rok úspešne a vyhrajte súťaž o TOP recept
Oddýchnutí po prázdninách? Veríme, že hej. Určite ste si zo svojich ciest priniesli nové nápady na varenie, pečenie, zaváranie. Všetci Varecháči sú už na ne veľmi zvedaví, tak sem s nimi. Navyše môžete za vaše nové recepty vyhrať pekné ceny v našej septembrovej súťaži.

Hádaj, kto ťa naučí variť zdravo? SÚŤAŽ o kurzy varenia s blogerkou roka
V septembri si s nami zasúťažte o kurzy varenia so Silviou Horeckou, uznávanou gastrokonzultantkou, ktorá vás naučí nezablúdiť vo svete potravín.

VÝSLEDKY letného kola súťaže Varíme s Varechou
Víťazi prázdninového kola súťaže Varíme s Varechou sa na kurze s názvom Mijako sushi naučia pod vedením skúseného sushi majstra pripraviť moderné, chutné a inšpiratívne kombinácie sushi.


Denný súhrn receptov Novinka!

« August
September 2017
123
45678910
11121314151617
181920 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Magazín

Máte nadúrodu jabĺk? 15 skvelých nápadov čo s nimi
Jonatánky, Jonagoldy, Granny Smith, Idared, Ontario, Red Delicious, ... ohromujúcich 30 tisíc odrôd jabĺk by sme mohli narárať na celom svete. U nás snáď neexistuje záhrada, v ktorej by sme nenašli aspoň jednu jabloň. A tá keď zarodí, zrazu nevieme, kam s konopí a jablká sa nám len hromadia v pivnici. Samozrejme, aj v pivnici sú dobré na zimu, ale keby ste sa predsa len chceli zopár jabĺk efektne zbaviť, tu je zopár ideí, ako na to:

Prešporská fazuľová
Pôvodne som vám chcel predstaviť nejaké lákavé menu z čias bohémskeho Prešporka. Kuchyňu a zvyklosti našej metropoly z obdobia Rakúsko-Uhorska, Československa i Slovenského štátu.

Varecha 38/2017: Tekvicové nápady a inšpirácie
Časopis Varecha v piatok 22. septembra v denníku Pravda.


Inzercia

Časopis Varecha
Varecha 38/2017: Tekvicové nápady a inšpirácie Tekvicové nápady a inšpirácie
Časopis Varecha v piatok 22. septembra v denníku Pravda.


TOPlist