Aktuálne súťaže Varecha.sk

Vianočné nápady: Zdobíš, zdobím, zdobíme!
Advent je nielen čas vypekania, ale aj zdobenia príbytkov. Vence, svietniky, aranžmány, vianočné ozdoby... To všetko teraz dodáva našim domovom neopakovateľnú atmosféru.

TOP 30 receptov (november 2019): Vyberte si niečo nové na Vianoce
Prvé náznaky Vianoc sa objavili v receptoch pridaných na náš portál už v novembri. A viaceré sa prebojovali aj do rebríčka tridsiatich najukladanejších receptov uplynulého mesiaca, ktorý vám dnes ponúkame.

VIANOČNÁ SÚŤAŽ: Napíšte nám, hráme o 5 balíčkov výrobkov Dr.Oetker
Vianoce sú najmä o tradíciách. To ale neznamená, že všetci máme počas sviatkov na stole to isté a vo všetkých rodinách sa vypekajú rovnaké koláče a zákusky. Sme zvedaví, ako to vyzerá u vás!

Decembrová SÚŤAŽ: Pečte, varte na sviatky a ešte jeden povianočný darček môže byť váš
Keď už budete v decembri tráviť v kuchyni toľko času predvianočným vyváraním a vypekaním, zaslúžite si ešte jeden darček. A môžete ho dostať od nás!


Denný súhrn receptov Novinka!

« November
December 2019
1234567
89 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Magazín

Jednoducho kapustnica
Najviac skloňovanou polievkou v decembri je kapustnica. Nezaobíde sa bez nej vianočný večierok v práci, je súčasťou štedrej večere väčšiny domácností a dobre padne aj počas bujarej oslavy posledného dňa v roku.

10 medových dobrôt: Sladký poklad z prírody v koláčoch a zákuskoch
Med patrí k zime. Sladký, zdravý a najlepšie náš, slovenský. Koncoročné vypekanie sa bez neho nezaobíde a nechýba ani v týchto dobrotách.

Pozrite sa, kto nosí tie sladkosti: Takto vyzerá Mikuláš!
Zajtra bude hrdinom dňa Mikuláš. Každý z nás má o tomto pánovi v červenom svoju predstavu. Pozrite sa, ako ho vidia Varecháči, prezradili to vo svojich receptoch...


Inzercia

Časopis Varecha
Varecha 49/2019: Sladké Vianoce 1 Sladké Vianoce 1
Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete v piatok 6. decembra v denníku Pravda.


TOPlist