Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca jún 2018

Redakcia Varecha.sk, 4. júla 2018     12 minút čítania

Ani predprázdninový mesiac ste sa nedali veru zahanbiť a na Varecha.sk ste pridali množstvo skvelých receptov. Ktoré z nich sa umiestnili v našom rebríčku tridsiatich najobľúbenejších?



Do júnovej receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla, pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. júna 2018 do 30. júna 2018. Zo súťažných receptov sme vytvorili rebríček tridsiatich najpopulárnejších, o ktorých rozhodli užívatelia Varecha.sk. Tí si recepty, ktoré sa im pozdávali ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh. Podľa počtu uložení sme pripravili nasledujúci rebríček.

1.Furmanská fazuľa (fotorecept) Furmanská fazuľa (fotorecept) 292 kuchárskych kníh
3.Krútence (fotorecept)Krútence (fotorecept)168 kuchárskych kníh
5.Bryndziarka (fotorecept) Bryndziarka (fotorecept) 139 kuchárskych kníh
6.Jemná jogurtová bábovkaJemná jogurtová bábovka137 kuchárskych kníh
8.Pudingová bábovka (fotorecept)Pudingová bábovka (fotorecept)126 kuchárskych kníh
8.Vynikajúci frgál s medomVynikajúci frgál s medom126 kuchárskych kníh
9.Pudingové slimáky (fotorecept)Pudingové slimáky (fotorecept)122 kuchárskych kníh
10.Hrnčekový ovocný koláčHrnčekový ovocný koláč114 kuchárskych kníh
12.Višňový koláč (fotorecept)Višňový koláč (fotorecept)106 kuchárskych kníh
17.Krumplačka od babky Žofky Krumplačka od babky Žofky 92 kuchárskych kníh
18.Pečený syr na šunkePečený syr na šunke89 kuchárskych kníh
21.Pizzovníky (fotorecept)Pizzovníky (fotorecept)84 kuchárskych kníh
22.Syrové praclíkySyrové praclíky81 kuchárskych kníh
24.Sunquickový koláčSunquickový koláč78 kuchárskych kníh
25.Perníkový koláčik (fotorecept)Perníkový koláčik (fotorecept)74 kuchárskych kníh

Vyžrebované recepty mesiaca jún 2018

Z receptov, ktoré sa umiestnili v našom rebríčku tridsiatich najobľúbenejších receptov sme vyžrebovali tri, ktorých autori získavajú tieto pekné ceny:



1. cena: Sekáčik Orava a knihu Všetky farby smoothie získava autor receptu Takzvaný krušaci marhuľový koláč .




2. cena: Knihu Varenie a RAWenie získava autor receptu Sunquickový koláč .



3. cena: Knihu Leto na tanieri získava autor receptu Šenkárov voňavý reznisko. Na základe prosby autora vyžrebovaného receptu (viď. komentár od @Kvakac 4. júla 2018) jeho výhru prepošleme @Delight za recept Vynikajúci frgál s medom

Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú zadali pri registrácii na Varecha.sk.





Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?





Diskusia k článku

janikbj
jééééééj, ďakujem krásne za 1. cenu :) urobili ste mi nesmiernu radosť v dnešný už tak nádherný prvonarodeninový deň mojej princeznej :D ďakujem všetkým, čo si uložili moje recepty :*
haji
Bezva 30 receptů, všem autorům za ně děkuji! Vyžrebovaným autorm blahopřeji!!
kvakac
Ďakujem vám všetkým za prejavenú dôveru pri ukladaní receptov. Budem rád ak ich aj vyskúšate a budu vám chutiť. Buďme hrdý na každý odkaz našich rodičov a starých rodičov, na to odkiaľ sme. A mám prosbu na redakciu svoju tretiu cenu by som rád prepustil na recept - Vynikajúci frgal s medom od @Delight . Prečo, lebo si myslím že je to veľmi dobrý recept. Ja ho poznám a odporúčam ho ostatným. Ďakujem Vám.
motyka
Všetkým autorkám a autorom receptov blahoželám, pretože všetky sú podľa mňa výborné. Ďakujem za obohacovanie mojej kuchyne. Osobitne gratulujem tým, na ktorých si "sadlo" šťastie.
45678
@Kvakac (4.7.2018 18:33)

Si nielen sikovny kuchar,ale aj velkorysy clovek, mas moj obdiv:-)
mraveci
Gratulujem všetkým výhercom. @Kvakac máš moje sympatie, nech ti ďalej dobré varí a hlavne nech ťa to dlho drží.
mraveci
Gratulujem všetkým výhercom. @Kvakac máš moje sympatie, nech ti to naďalej dobré varí a hlavne nech ťa to dlho drží. Musel som to ešte raz napísať cele nejak mi hapruje počítač.
capko
Blahoželám všetkým výhercom. Pekné recepty páčia sa mi.
delight
@Kvakac (4.7.2018 18:33)
Dakujem! velmi ste ma prekvapili, ze aj v dnesnej dobe existuje tak velkorysy clovek :-) z kuchárskej knihy urcite nieco dobre uvarim/upeciem a podelim sa so skusenostami :-)
este raz, vdaka!!!
p.s. frgal vrele odporucam aj ja, je skvely :-)




 



TOPlist