Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca september 2018

Redakcia Varecha.sk, 3. októbra 2018     11 minút čítania

Že sa zjesenieva, je poznať aj z nášho rebríčka najobľúbenejších receptov pridaných na Varecha.sk počas septembra. Ľahké letné pochúťky a ovocné koláčiky na popredných miestach nahradili výdatné jedlá a recept na chutnú čalamádu.



Do septembrovej receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla, pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. septembra 2018 do 31. septembra 2018. Zo súťažných receptov sme vytvorili rebríček tridsiatich najpopulárnejších, o ktorých rozhodli užívatelia Varecha.sk. Tí si recepty, ktoré sa im pozdávali, ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh. Podľa počtu uložení sme pripravili nasledujúci rebríček najobľúbenejších septembrových receptov.

4.VlaštinaVlaština222 kuchárskych kníh
6.Pečené zemiaky (fotorecept)Pečené zemiaky (fotorecept)183 kuchárskych kníh
7.Toskánský bůčekToskánský bůček176 kuchárskych kníh
8.Kuba kockyKuba kocky167 kuchárskych kníh
9.Škoricové rolky (fotorecept)Škoricové rolky (fotorecept)164 kuchárskych kníh
11.Kyjevské kotlety (fotorecept)Kyjevské kotlety (fotorecept)156 kuchárskych kníh
15.Jablkový chlebíkJablkový chlebík143 kuchárskych kníh
16.Sacherova tortaSacherova torta138 kuchárskych kníh
18.Jablkovo-makový mrvený koláčJablkovo-makový mrvený koláč128 kuchárskych kníh
23.Slané krekry (fotorecept)Slané krekry (fotorecept)107 kuchárskych kníh
24.Francúzsky slivkový flaugnardeFrancúzsky slivkový flaugnarde100 kuchárskych kníh
27.Makovo-jablkové buchty (fotorecept)Makovo-jablkové buchty (fotorecept)94 kuchárskych kníh
28.Skladaný punčový zákusokSkladaný punčový zákusok89 kuchárskych kníh
29.Dezert z pečených jabĺkDezert z pečených jabĺk88 kuchárskych kníh

Vyžrebované recepty mesiaca september 2018

Z receptov, ktoré sa umiestnili v našom rebríčku tridsiatich najobľúbenejších receptov sme vyžrebovali tri, ktorých autori získavajú tieto pekné ceny:



1. cena: Sendvičovač Orava získava autor receptu Letný marhuľový koláč s tvarohom .




2. cena: Knihu Herbár alebo od alchemilky po žindavu získava autor receptu Kyjevské kotlety (fotorecept) .



3. cena: Knihu Domáci chlieb a iné dobroty získava autor receptu Jablkovo-makový mrvený koláč .

Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú zadali pri registrácii na Varecha.sk.




Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?





Diskusia k článku

haji
Oceňěným blahopřeji k výhře a všem děkuji za pěkné recepty!
kvakac
Ďakujem všetkým za uloženie si mojich receptov a gratulujem výhercom cien. Redakcia nemáte preklep v článku pod obrázkom Septembrové recepty. Píšete o septembri a na konci článku napíšete uloženie júlových receptov.
eruska25
Vyhrali veľmi dobré recepty, blahoželám výhercom. Prvá cena je úplne zaslúžená, ovocný koláč s jablkovými ružičkami je super, len sa nedostal do tridsiatky. Autorka Kucharocka123 má v TOP 3 recepty, myslím si, že treba len vymeniť ten ovocný koláč za jej iný, ktorý je v TOP.
redakcia
@Eruska25 (3.10.2018 19:22)

No toto je nejaký zakliaty článok :) Z TOP 30 receptov sme vyžrebovali recept Letný marhuľový koláč s tvarohom. K neželanej zámene vizuálne podobných receptov z portfólia autora došlo pri programovaní článku. Ďakujeme za upozornenie, omyl sme napravili. Ospravedlňujeme sa a polepšíme sa. Všetkým želáme pekný večer!
haji
@Redakcia (3.10.2018 19:36)
To bude skřítek srandista. A je při chuti. Proč 2x? Protože ode dneška 2x!
martakv
Blahoželám všetkým čo vyhrali, ale aj tým, čo pridávajú na Varechu krásne recepty. Musím priznať, že som takýto recept ešte nepočula a preto ma prekvapil názov "slovenská klasika". Ale pre tých, čo ho poznajú, to možno klasika je. V každom prípade mňa recept veľmi zaujal, ďakujem za zverejnenie a určite ho vyskúšam.
jerica
Gratulujem všetkým k úspešne viac uložení do kuchárskych knižiek . Výhry zaslúžené :-) potešila som sa, môj favorit bol aspoň vyžrebovaný na pekné druhé miesto : Kyjevské kotlety :-)
kucharocka123
@Eruska 25 (3.10.2018 19:22)
Ďakujem, @Eruska , akonáhle som to zistila, ihneď som e-mailom kontaktovala administrátora a bolo už len na ňom, ako svoju chybu napraví.
kucharocka123
So všetkými svojimi septembrovými receptami som sa rada podelila a som vďačná všetkým, ktorí o ne prejavili záujem a uložili si ich do KK. A ďakujem pekne aj za praktickú výhru a Vaše gratulácie.




 



TOPlist