TOP 30 receptov (september 2021):
Najlepší koláč je od mamy

Redakcia Varecha.sk, 6. októbra 2021     11 minút čítania

Dobré recepty sa v rodinách dedia z generácie na generáciu. Overené chutné dobroty nás prenesú do šťastných detských čias a my sa potom tento pocit snažíme preniesť aj na svojich potomkov. A tak sa vôbec nečudujeme, že najukladanejším septembrovým príspevkom sa stal recept na jablkový koláč podľa maminho receptu.

Do receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla, pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. septembra 2021 do 30. septembra 2021. Zo súťažných receptov sme vytvorili 30-miestny rebríček najpopulárnejších, o ktorých rozhodli užívatelia Varecha.sk. Tí si recepty, ktoré sa im páčili, ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh. Ak dva alebo viac receptov bolo na rovnakom mieste, tak ich uvádzame všetky. Podľa počtu uložení sme pripravili nasledujúci rebríček najobľúbenejších septembrových receptov.

3.Recept - ŠiškyFantastické šišky (videorecept)134 kuchárskych kníh
6.Recept - Opekané zemiakyZemiaky s cesnakom (fotorecept)109 kuchárskych kníh
9.Recept - Ovocný zákusokRezy Džúlia96 kuchárskych kníh
9.Recept - Bryndzové slimákyBryndzové slimáky (videorecept)96 kuchárskych kníh
13.Recept - Cuketové plackyCuketovo-syrové placky z rúry83 kuchárskych kníh
16.Recept - Mrkvová tortaMrkvová torta 77 kuchárskych kníh
20.Recept - Nakladaná mrkvaVietnamská nakládaná mrkev69 kuchárskych kníh
23.Recept - Pečená cuketaCuketové tyčinky (fotorecept)64 kuchárskych kníh
29.Recept - Jablkový koláčKoláč s jablky a tvarohem56 kuchárskych kníh
30.Recept - Jogurtové plackyPařené jogurtové placky54 kuchárskych kníh

Vyhodnotenie súťaže - vyžrebované recepty mesiaca september 2021

Z receptov, ktoré sa umiestnili v septembrovom rebríčku najobľúbenejších receptov sme vyžrebovali tri, ktorých autori získavajú tieto ceny:1. cena: Brúsku na nože Delimano Brava Extreme a sadu 3 nožov získava autor receptu Perníkový mrežovník s tvarohom a so slivkami.2. cena: Knihu Mini mánia získava autor receptu Rezy Džúlia.3. cena: Knihu Sladké ľahkosti získava autor receptu Jablkovo-pudingový koláč.
Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?

Diskusia k článku

blissofplants
Gratulujem všetkým 💜🙌
@razomzastolom sa zaslúžene umiestnila na 1. mieste 🤗
Kedže to dáva zmysel že traja vyžrebovaní vyhrajú ceny ale aj tí prví traja ktorí sa umiestnili na 1., 2., a 3. mieste by si zaslúžili ceny.😊
Takže 6 ľudí by mohlo vyhrať ceny😉💛to by bolo fajn, hehe to ma len tak napadlo..krásny deň všetkým 🌟
helena10
Aj ja sa teším, blahoželám výhercom aj umiestneným v top 30. Ďakujem varecháčkam aj varecháčom za moje recepty i vzájomnú inšpiráciu, rady a uverejňovanie receptov. Nech nám to v zdraví všetkým naďalej pečie a varí.
haji
Děkuji za pěkné receptíky, blahopřeji k umístění všem z TOP 30 9/2021 a vylosovaným oceněným. Krásná práce, milé inspirace!
cesminaz
Výhercom blahoželám a aj ostatným za umiestnenie v TOP30 :-) Všetky recepty sú skvelé. A dakujem všetkým, ktorý si s dôverou uložili moje recepty. Príjemný deň všetkým :-)
kvakac
Všetkým výhercom a umiestneným blahoželám. Zároveň uvažujem - čo už všetci jedia, len zákusky a koláče? Z 30 receptov je len koľko slaných????
kucharka
Aj ja blahoželám víťazom a zároveň ďakujem všetkým varecháčom zato, že sa s nami delia o super recepty.
Často chodím na Varechu, pohľadať recepty alebo inšpiráciu :-))
blissofplants
@kvakac (7.10.2021 14:37)

Dobrý postreh😉 áno, všetci sa napchávame koláčmi aby sme sa potom mohli sťažovať koľko sme pribrali😆😜😉slaný recept málokedy 'tromfne' sladký😋
1x kvakac
TOPlist