andiss nemá fotku

andiss

«1 2 »

Zdravšia bublanina, z ktorej nezbublete Zdravšia bublanina, z ktorej nezbublete Vaše

Keďže sa držím zdravšieho stravovania a chýbajú mi aj takéto koláčiky okrem bezlepkových, raw... snažila som sa bublaninku aspoň trošku ozdraviť ;) Pamätajte, v normálnom množstve si môžme dopriať hocičo :))

Pečená paprika s B-čkom na druhú - balkánsky syr a ryža Basmati Pečená paprika s B-čkom na druhú - balkánsky syr a ryža Basmati Vaše

V tomto období už môže niekomu paprika prerastať hlavou, avšak ja ju môžem stále. Či už ako prílohu, v šaláte, na spôsob leča...no dnes som sa rozhodla dať ju na pekáčik. Nesmela chýbať ryža Basmati a balkánsky syr.

Kuskusáčiky Kuskusáčiky Vaše

Približne podobné recepty, v ktorých sa nachádza kuskus. Stačí zaliať horúcou vodou či vývarom, nechať pár minút prikryté pre zväčsenie objemu, dochutiť koreninami, zeleninou a hlavné jedlo či prílohu máme na svete. Ide to aj na sladko, avšak moje variácie sú na slaný spôsob:)) Suroviny k obrázku č.3 dám rovno do postupu, keďže mi nešli pridať ďalšie kolonky, aj keď som na ti klikala...

Celozrnnky s cottage cheesom a zeleninkou Celozrnnky s cottage cheesom a zeleninkou Vaše

Všetci poznáme varenie typu " Co dům dal ". Túto situáciu som mala aj ja dnes, preto sa delím o rýchly a ľahký recept - môj obedík. Zopár takýchto receptov tu už asi je, jeden naviac neuškodí ;))

Karibská ovsovločkovina Karibská ovsovločkovina Vaše

Haha, to je názov, čo? Obyčajná ovsená kaša s vôňou exotiky - vďaka karobu (kakaa), kokosu, orechov a nektariniek :))

Tuniakoviny s cuketkou, paprikou, olivami a balkánskym syrom Tuniakoviny s cuketkou, paprikou, olivami a balkánskym syrom Vaše

Či na obed alebo večeru si môžte dopriať tieto cestovinky. Ja som použila bezvaječné z celozrnnej múky.Kto si myslí, že žiadne cestoviny nie sú dobré, mýli sa. Vo vhodnom množstve nám len prospejú. Pridaním tuniaka a zeleninky máte za pár minút nutrične vyvážené, ľahké jedlo :))

Mletá hovädzinka - nech vyskúša každá gazdinka Mletá hovädzinka - nech vyskúša každá gazdinka Vaše

Receptík mám od jednej známej - Denisky. Po prvom pokuse som sa zamilovala do tohto jedla a poviem vám, z panvice, na ktorej som to robila len tak ubúdalo. Je dobré občas zaradiť aj toto mäsko do jedálnička, radšej si však kupujem 100% mleté hovädzie mäsko ako to, čo je zmiešané s bravčovým. Je to v celku jednoduché, možno vyskúšate a zachutí aj vám.

Lieskovec Lieskovec Vaše

Tento receptík mám od @frezia68. Hneď ako som ho našla, ešte v ten deň som sa doňho pustila. Je bez múky, ľahunký, zdravý a najmä chutný.

Rajské ráno Rajské ráno Vaše

Prečo rajské? To zistíte hneď podľa jednej ingrediencie... Opäť moja obľúbená kombinácia ovsenej kaše, v týchto síce teplejších, ale zamračených dňoch padne vhod... :)

Čučoriedková ovsená kaša Čučoriedková ovsená kaša Vaše

Ako začneš ráno, taký budeš mať celý deň. Ja čučoriedky milujem..

Kuracie cecušky s lečovou zeleninkou a obľúbenou ryžou Kuracie cecušky s lečovou zeleninkou a obľúbenou ryžou Vaše

Každý pridáva recepty s kuracími prsiami, tak ja som si ich premenovala na cecušky. Heh, dúfam, že sa na to nikto neurazí. Opäť podávané s mojou naj ryžou Basmati. Mňam!

Basmati so zeleninkou a lečom Basmati so zeleninkou a lečom Vaše

Nezvyčajné? A čo, treba skúšať nové veci. Mne to veľmi chutilo, tak sa s vami podelím o rýchly receptík :-)

Pečený batátik s ľahkým dressingom Pečený batátik s ľahkým dressingom Vaše

Prvýkrát, ale určite nie posledný :-) Konečne som vyskúšala, ako chutí sladký zemiak a som veľmi spokojná..

Môj jednoduchý milovaný losos Môj jednoduchý milovaný losos Vaše

Konečne vám sem pridávam aj rybku! Zbožňujem ich, takisto tuniaka, tresku, sardinky...aach. Dokonca aj morské plody. Je to rýchle, zdravé a chutné. Šup na to!

Celozrnný chlebík, cottage a údený losos na prebudenie Celozrnný chlebík, cottage a údený losos na prebudenie Vaše

Moje netypické, ale chutné raňajky. Nezaťažia a dodajú energiu.

Morčacie prsičká s celozrnnou ryžou a vareným kalerábom Morčacie prsičká s celozrnnou ryžou a vareným kalerábom Vaše

Dusené mäsko, chutná ryža a kaleráb. Varený ho ľúbim najmä v nedeľnom vývare od maminy.

Študentské cestoviny aj pre pracujúcich Študentské cestoviny aj pre pracujúcich Vaše

Čo ten názov? Často to bol môj rýchly obed, keď som prišla zo školy. Ľahká, chutná kombinácia.Skúste :-))

Fresh Italia di Andrea Fresh Italia di Andrea Vaše

Mňam, toto jedlo milujem. Desiata, olovrant, ľahká večera. Absolútna rýchlovka, tento týždeň patrí taliansku v jednom nemenovanom obľúbenom obchode. Vhodné aj pre tých, čo si strážia líniu. Odskúšané..

Kuracia pečienka s ryžou Basmati Kuracia pečienka s ryžou Basmati Vaše

Po 5tich rokoch som sa konečne odhodlala opäť zjesť pečienku. Ako dieťa som ju nemala v obľube, ale už som mala dosť kuracích pŕs, stehien, krídielok, tak som urobila obmenu.

Jogurtovinky Jogurtovinky Vaše

Táák, po dlhej dobe pridávam ďalší z mojich obľúbenych receptíkov. Pre milovníkov cestovín, ale i tých, ktorí ešte nevedia, čo na obed. Neviem, či to vlastne aj nazývať receptom, ale pusťme sa teda do prípravy.


«1 2 »

Inšpirácie z nových receptov
TOPlist