Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca január 2018

Redakcia Varecha.sk, 3. februára 2018     12 minút čítania

V našej každomesačnej súťaži o najúspešnejšie recepty na našej stránke Varecha.sk ste súťažili o hotdogovače a hodnotné knižné publikácie. Tak poďme sa pozrieť, ako kolo dopadlo.

Do našej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept s fotografiou zverejnený v januári 2018 na našej stránke. O najobľúbenejších receptoch v dvoch kategóriách Múčne jedlá sladké i slané a Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...) rozhodli užívatelia, ktorí si recepty ukladali do svojich kuchárskych kníh na Varecha.sk. V januárovom kole padali rekordy - jednak počte uložení do kuchárskych kníh a aj v počte víťazných receptov od jedného používateľa. Veď sa pozrite:



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:
1.Pita chlieb (fotorecept)Pita chlieb (fotorecept)440 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

7.Rezy Grande Martini (fotorecept)Rezy Grande Martini (fotorecept)168 kuchárskych kníh
9.Dolky babky Janky (fotorecept)Dolky babky Janky (fotorecept)153 kuchárskych kníh
12.Jablkovo-pudingové rezyJablkovo-pudingové rezy138 kuchárskych kníh
13.Plnené kokosky (fotorecept)Plnené kokosky (fotorecept)136 kuchárskych kníh
14.Štafetková roládaŠtafetková roláda134 kuchárskych kníh
15.Jemný jablkový koláč (fotorecept)Jemný jablkový koláč (fotorecept)129 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

4.Zelerový šalát i nátierkaZelerový šalát i nátierka192 kuchárskych kníh
6.Sedliacke zemiaky (fotorecept)Sedliacke zemiaky (fotorecept)185 kuchárskych kníh
8.Černohorský rezeňČernohorský rezeň161 kuchárskych kníh
11.Lasagne po slovensky (fotorecept)Lasagne po slovensky (fotorecept)149 kuchárskych kníh
13.Pečené morčacie krídlaPečené morčacie krídla122 kuchárskych kníh
14.Kapustnica dedka Cyra (fotorecept)Kapustnica dedka Cyra (fotorecept)110 kuchárskych kníh
15.Vajíčkový šalátVajíčkový šalát108 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca január 2018




Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

hotdogovač zn. Orava a knihu Múčniky podľa osvedčených receptov vyhráva Cesminaz za svoj recept Pita chlieb (fotorecept), ktorý si pridalo 440 užívateľov do kuchárskej knihy.




Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

hotdogovač zn. Orava a knihu Cukrovinky podľa osvedčených receptov získava Cesminaz za svoj recept Jednoduchý domáci kebab v chlebovej placke (fotorecept), ktorý si pridalo 375 Varecháčov do kuchárskej knihy.




Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?





Diskusia k článku

jerica
Všetkým Vám ďakujem, čo ste si pridali môj recept do virtuálnej kuchárskej "kk", ale aj čo ste si len pozreli alebo aj vyskúšali recept.
Zároveň: Gratulujem všetkým, zaslúžené, a @cesminaz , Tebe to prajem zo srdiečka, pridala si recept pre mňa, ktorý by som určite darmo niekde hľadala, Tvoje recepty sú krásne prezentované, ale aj "prudko" jediteľné a lákavé k realizácii, vážim si to, viem, ako je to nielen pri fotení, ale aj vkladaní na Varechu.
A Janka @remcula , teším sa, beťár recept má striebornú, ale nie si moja súperka, vieš to dobre, zato Ťa mám veľmi rada, na nič sa nehráš, máš otvorenú a krásnu dušu.
Všetky recepty si zaslúžia pochvalu, teším sa na ďaľšie pridané recepty :-)
Nechcem byť neskromná s priznaním, keby bol môj recept získal cenu, určite by som výhru venovala @maxinka , keby nie jej receptu, aj keď som cesto mala iné, práca s cestom vo výslednej podobe ma inšpirovala z jej receptu na syrové rožky. @maxinka ďakujem :-)
jack
Z celého ❤ všetkým gratulujem;-)
haji
Z celého srdce blahopřeji všem, hezké chvíle s výhrou, milá @Cesminaz a díky všem za vaše skvělé recepty!!
strucik
Gratulujem, ale niektoré recepty z TOPky (nemyslím víťazné) by patrili skôr do Hviezdnej roty než do TOPky. :-)
evanaaa
Srdečne gratuľujem všetkým, zaslúžená výhra!
evelynba
Pridávam sa ku gratulantom, blahoželám všetkým, ale predovšetkým dvojnásobnej víťazke Cezmínke. Veľa ďalších dobrých receptov všetkým prajem.
dorisa
blahoželám autorke obidvoch víťazných receptov..Ostatné recepty su tiež super.
cesminaz
Dakujem velmi krásne za pekné ceny :-) teším sa.Hoci som velmi prekvapená,ze aj taky jednoduchý a obyčajný recept na pita chlieb natolko zaujal,ze vyhral :-) Neviem síce,ze co budem s dvomi hotdogovačmi robiť :-) ale asi začnem hotdog predavať ;-)) Dakujem vsetkym za priania a aj za dôveru vsetkým tým,ktorý si uložili moje recepty.Cením si to.Nech vám recepty dobre slùžia a najmä nech sa vydaria a chutia! @Haji @Jerica @Chrapac50 @Evelynba @Dorisa dakujem vam zo srdca za milé slová.A pravdaze blahozelam aj ja vsetkým varecháčom,ktorý sa umiestnili so svojimi skvelými receptami v top30 :-) Lebo kazdý jeden recept stojí čas a námahu. Prajem vsetkým krásny a prijemný zvyšok vecera a víkendu ;-)
havino
krásne recepty, idem ich aj hned pozrieť, blahoželám vám rad radom, tá snaha, námaha a robota s pridaním receptu a následne ocenenie veľmi poteší, ešte raz blahoželám
motyka
Pripájam sa k blahoželaniu víťazke, ale aj všetkým ostatným. Pre mňa ste víťazkami všetky /ci/, čo pomáhate obohacovať stravovanie mnohých našich rodín.
klukodvody
Velmi přejeme všem. Jsou to bezvadné a přínosné recepty a vítězství je oprávněné a zasloužené. Díky za recepty a přejeme ať si výhry užijete. Srdečně zdravíme.
remcula
@Jerica (3.2.2018 13:34)

Já vůbec nevím vo-co gou!! :-D Ale děkuji srdečně :-)
mitzy
Gratulujem, vyhrali super recepty a ostatne umiestnene si hanbu nenarobili tiez! :) Hotdogaren u Cesminaz by bol super zaciatok biznisu ;) ...mne pojazdne stanky s hotdogmi chybaju napriklad. V botanickej zahrade maju aj vegan hotdogy! Takze, v jednom mozes mat klasicke a v druhom nemasove :) budem na ne dochadzat na vylety!
kucharka
Gratulujem a tiež ďakujem. Toľko dobrôt... musela by som žiť aspom dvesto rokov aby som to všetko postíhala navariť a popiecť ... a potom pojesť :-))
Peknú nedeľu, varecháči!
frezia68
Všetkým výhercom srdečne blahoželám! Ale aj tým,ktorí nevyhrali,už len umiestnenie je úspechom.Nech sa všetkým aj naďalej darí :-).
cesminaz
@Mitzy (4.2.2018 06:46)

:-)) dobry nápad,nemam nic proti tomu.V jednom hotdogovači klasické párky a v druhom vegan ;-)




 



TOPlist