Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca august 2015

Redakcia Varecha.sk, 2. septembra 2015     11 minút čítania

Ponúkame Vám prehľad najobľúbenejších sladkých i nesladkých receptov pridaných v mesiaci august na Varecha.sk.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac august 2015.



Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti za mesiac august 2015


Víťazný recept:


Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Maková bublaninaMaková bublanina172 kuchárskych kníh
4.Prezidentské rezyPrezidentské rezy161 kuchárskych kníh
5.Bublanina s pribináčkovým krémomBublanina s pribináčkovým krémom156 kuchárskych kníh
6.Slivková baba (fotorecept)Slivková baba (fotorecept)151 kuchárskych kníh
7.Žirafová roláda (fotorecept)Žirafová roláda (fotorecept)151 kuchárskych kníh
10.Čierne ríbezle na spôsob brusnícČierne ríbezle na spôsob brusníc131 kuchárskych kníh
11.Jednoduchá kokosová plnkaJednoduchá kokosová plnka127 kuchárskych kníh
12.Obrátené gombolce (fotorecept)Obrátené gombolce (fotorecept)123 kuchárskych kníh
15.Kysnuté pečené buchtyKysnuté pečené buchty107 kuchárskych kníh

Najlepšie jedlá bez cukru za mesiac august 2015


Víťazný recept:


Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Zemiakové drapáky (fotorecept)Zemiakové drapáky (fotorecept)243 kuchárskych kníh
3.Rýchly slaný cukeťákRýchly slaný cukeťák217 kuchárskych kníh
5.Výborný chlebík (fotorecept)Výborný chlebík (fotorecept)182 kuchárskych kníh
10.ŠklbanceŠklbance151 kuchárskych kníh
11.Kıymalı Bazlama (fotorecept)Kıymalı Bazlama (fotorecept)142 kuchárskych kníh
12.Pravý macedónsky ajvar (fotorecept)Pravý macedónsky ajvar (fotorecept)131 kuchárskych kníh
14.Nemecký chlieb Landbrot (fotorecept)Nemecký chlieb Landbrot (fotorecept)130 kuchárskych kníh
15.Zapekané kuracie prsia (fotorecept)Zapekané kuracie prsia (fotorecept)129 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca august 2015



Cenu za najlepší recept v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti

knihu Najchutnejšie ovocné koláče vyhráva Babkamt z Chorvátskeho Grobu za svoj recept Koláč z jedného vajíčka s pudingovo-tvarohovou plnkou (fotorecept), ktorý si pridalo 291 užívateľov do kuchárskej knihy.




Cenu za najlepší recept v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru

knihu Grilovanie vyhráva Pusta z Bratislavy za svoj recept Celkom obyčajné prekladané zemiakové pagáče (fotorecept), ktorý si pridalo 247 ľudí do kuchárskej knihy.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v novej súťaži o najlepší nedeľný obed.

Viac o tejto súťaži
Pozrite si aj vyhodnotenie najlepších nápadov za august 2015.

Diskusia k článku

sheilinka01
Prave teraz by sme mohli diskutovat, ci pusta vyhrala naozaj opravnene a fer. Vsetci vieme, ze tu ma viacero nickov, co znamena, ze si svoj recept moze ulozit do KK viacnasobne. Vyhrala rozdielom 4 hlasov, nickov tu ma jednoznacne viac. Tu knihu jej nazavidim, kludne jej ju doprajem ak by vyhrala zasluzene, ale silno o tom pochybujem. Je mi velmi luto, ze redakcia strka stale hlavu do piesku.
sheilinka01
stacilo by si preverit nicky kucharik35, portobello112, wurst, pepr, panvicka21, yorkshir, mariska22 alebo oskvarok71 ake maju recepty ulozene v KK.
radox1
v slanej kategorie vyhravaju same cestove-mucne jedla na jedno kopyto,mali by byt zaradene k sladkym jedlam.
slusnost kaze pusta podakovat ludom,ktori si vas recept ulozili,snad prelomite mlcanie,neviem co tym sledujete.
jaroslava31
Musím reagovať na radox1. Mám taký pocit, že tí, ktorí si Pustin recept uložili, by sa mali poďakovať jej za odvedenú prácu. Jedlo urobila, nafotila a popísala, čo je dosť práce a stráca sa mi pointa, že prečo by ona mala ďakovať za jeden klik každého z nás, ktorá si jej recept uložila.
Jej recepty sú skvelé, na poznámky mnohých nereaguje, tak o čo tu zase ide? Treba jej zablahoželať a trochu sa potešiť s Pustou, že vyhrala. Ja Ti Pusta úprimne blahoželám
babkamt
zistila som, že vďaka vám, milí priatelia, som sa prvý krát dostala na prvé miesto v mesiaci. Všetkým Vám ďakujem, že ste si recept uložili, hádam ho aj vyskúšate.
lianka
Milá @babkamt , blahoželám k prvenstvu a prajem ti do budúcna aby si si výhru pri čom najlepšom zdraví dlho užívala.
kukulienka71
Slovač sa nezaprie, ľúbi zemiakové cesto:-)
Gratulujem víťazom, babkamt, máš tu až tri super recepty, si šikulka!
Aj ja ďakujem za uloženie mnou uverejnených receptov, dúfam, že budú aj overené k vašej spokojnosti.
skatulka
Aj ja ďakujem za všetky uloženia, aj ja to že mi k prvému miestu chýbali len 4 kk. Ja som naopak rada, že tradičné slovenské recepty, majú tu na vareche úspech :)
gitka61
Gratulujem vitazom,babkamt a pusta,ste odviedi vyborne prace,podla mna pravom vam to patri.Tesim sa na vase nove recepty.Rada ich vyskusam.:-) :-) :-) :-) :-)
izabella929
Až mi mráz prešiel po chrbte, čo sa tu človek všetko dočíta a dozvie..k čomu potrebujú niektorí ľudia byť aj cez mŕtvoly populárni..milá Varecha, čo sa to tu robí? som sklamaná,lebo ja nepotrebujem kvôli svojim receptom vlastniť 30 nickov..mám iba tento jeden...smutné..
svedka
@redakcia urcite mate moznost porovnania IP adries konkretnych nickov.Skuste obetovat par minut....toto je naozaj nefer
babkamt
@lianka ,@kukulienka71 bola som prekvapená, že za prvých 24 hodín bolo až 1.200 lajkov. Teraz je 1.400. Som rada, že si si všimla, že v topke mám 3 recepty.
eruska25
Ja som si až teraz všimla, že na siedmom mieste medzi nesladkými je sladké raňajkové pečivo. Podľa počtu uložení má byť medzi sladkými na druhom mieste.




 



TOPlist