silvia16 nemá fotku

Silvia16


Kurča tikka masala (videorecept) Kurča tikka masala (videorecept) Video Vaše

Chcete vyskúšať niečo iné? Toto kurča na indický spôsob je super pochúťka. A priatelia vám neuveria, že ste to varili sami doma. Vyskúšajte.

Zelenina na mediteránsky/stredomorský spôsob (videorecept) Zelenina na mediteránsky/stredomorský spôsob (videorecept) Video Vaše

Hľadáte rýchlu ale zdravú večeru. Prečo nie zeleninu upečenú v rúre s autentickou talianskou chuťou.

Šalát z kuskusu s krevetami (videorecept) Šalát z kuskusu s krevetami (videorecept) Video Vaše

Rozhodla som sa zdravšie stravovať a ako najlepšie ako mediteránskou stravou? Tento recept je originálne z Maroka. Mám na pláne urobiť zbierku mediteránskych receptov aj z iných krajín. Prihláste sa na mojom youtube chanel, aby ste boli medzi prvými, kto ich uvidí; -)

Domáci prírodný liečivý sirup (videorecept) Domáci prírodný liečivý sirup (videorecept) Video Vaše

Začína nám zima a s ňou čoskoro príde veľa rôznych druhov chorôb, tak som sa rozhodla si urobiť domáci prírodný liečivý sirup. Že vraj je silnejší než penicillin. Vyskúšajte. Taktiež znižuje vysoký cholesterol a krvný tlak. Podporuje trávenie. Zmes týchto surovín je ako elixír. Všetky tieto suroviny majú úžasné účinky pre naše telo.

Kuskus so zeleninou na marocký spôsob (videorecept) Kuskus so zeleninou na marocký spôsob (videorecept) Video Vaše

Exotika na tanieri: Piatkový marocký obed - Kuskus so zeleninou

Nepečené energetické guľky (videorecept) Nepečené energetické guľky (videorecept) Video Vaše

Potrebujete energiu? Či pri športe alebo pri deťoch ;-). Tento ľahký a rýchly recept vám umožní si nabiť energiu kedykoľvek potrebujete. Tieto energetické guľky sú zdravé a plné vitamínov a minerálov a vydržia v chladničke pár dní. Vyskúšajte.

Mliečne koktaily (videorecept) Mliečne koktaily (videorecept) Video Vaše

Milujem ovocie a zeleninu a viem aká je potrebná pre naše telo. Niektoré ubehané dní je oveľa ľahšie to ovocie a zeleninu konzumovať v mliečnom koktaily a to isté platí pre moje deti.

Citrónový koláč (videorecept) Citrónový koláč (videorecept) Video Vaše

Hľadáte recept pre deti? Dnes piekli moje. Tento je ich najobľúbenejší :-). Vyskúšajte a neobanujete.

Hovädzí stroganov à la Silvia (videorecept) Hovädzí stroganov à la Silvia (videorecept) Video Vaše

Radi varíte stroganov? Tento recept je super ľahký a rýchly. Kto chce sedieť hodiny v kuchyni? Vyskúšajte. Dobrú chuť.

Mätová voda s citrónom a limetkou (videorecept) Mätová voda s citrónom a limetkou (videorecept) Video Vaše

Viem, že už začal september, ale nám dnes ešte svietilo krásne slniečko, tak som nám urobila mätovú vodu s citrónom a limetkou a chcela som sa s vami o recept podeliť. Mäta je osviežujúca, podporuje trávenie, ukľudní bolesť hlavy. Citrón vám dodá energiu s jeho vitamínom C.

Bolonské špagety (videorecept) Bolonské špagety (videorecept) Vaše

Jeden z mojich najobľúbenejších rýchlych receptov. Týmto špagetám nikto neodolá. Prajem dobrú chuť.

Marocké palacinky (videorecept) Marocké palacinky (videorecept) Video Vaše

Chcela by som sa s vami podeliť s ďaľším marockým super receptom. Marocké palicinky sú výborna pochúťka, či na sladko alebo na slano. Buď s medom alebo džemom, alebo so syrokrémom a varenými vajíčkami. Vyskúšajte, neoľutujete :-)

Ryba v lístkovom ceste (videorecept) Ryba v lístkovom ceste (videorecept) Video Vaše

Čo dať do lístkového cesta sa ma pýta kamarátka. Moja odpoveď je: čokoľvek :-) Zbožňujem lístkové cesto, lebo do neho môžte vložiť akékoľvek mäso, zeleninu a vždy to bude super. Uveríte, že aj guľáš (bez omáčky - iba mäsko a zelenina) by chutil super? Ak neveríte, vyskúšajte. No dnes by som sa chcela podeliť s Anglickou špecialitou, rybka v bešemovej (bielej) omáčke ktorú vložíme do lístkového cesta v tvare rybky. Dobrú chuť prajem. xxx

Marocké spring rolls/jarné závitky a samosky plnené mletým mäsom (videorecept) Marocké spring rolls/jarné závitky a samosky plnené mletým mäsom (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila ich Marocké špeciality a chcela by som sa s nimi podeliť. Jeden z výborných receptov sú Spring rolls/jarné závitky plenené mletým mäskom. Mix papriky, zázvoru a rímskej rasce dodá autentickú marockú chuť. Prajem dobrú chuť.

Tekvicová zeleninová polievka (videorecept) Tekvicová zeleninová polievka (videorecept) Video Vaše

Mám veľmi rada zeleninové polievky a vyskúšala som veľa iných. Teraz cez Halloween (podvečer všetkých svätých) som kúpila tekvicu pre deti ale jednu aj na varenie :-) . Bola výborná, tak sa chcem s receptom podeliť.

Veľký kuskus (videorecept) Veľký kuskus (videorecept) Video Vaše

Môj manžel je z Maroka a časom som sa naučila ich špecialitám. Teraz by som sa s nimi chcela s vami podeliť. Kuskus je známa cestovina a dá sa pripraviť na rôzne spôsoby. Toto je moja špecialita z veľkého kuskusu.

Guľôčky z mletého mäsa v paradajkovej omačke na marocký spôsob (videorecept) Guľôčky z mletého mäsa v paradajkovej omačke na marocký spôsob (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila ich Marocké špeciality a chcela by som sa s nimi podeliť. Je to podobné našej Slovenskej plnenej paprike, ale nieje to to isté. Paprika dodáva super príchuť a paradajková omáčka je mňam. Dobrú chuť.

Citrónové pečené kurča na marocký spôsob (videorecept) Citrónové pečené kurča na marocký spôsob (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila variť ich špeciality a chcela by som sa s nimi s vami podeliť. Citronove kurča je Marocká špecialita a pokiaľ nevyskúšate neuverite aká je to pochuťka.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist