silvia16 nemá fotku

silvia16

«1 2 »

Marocké spring rolls/jarné závitky a samosky plnené mletým mäsom (videorecept) Marocké spring rolls/jarné závitky a samosky plnené mletým mäsom (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila ich Marocké špeciality a chcela by som sa s nimi podeliť. Jeden z výborných receptov sú Spring rolls/jarné závitky plenené mletým mäskom. Mix papriky, zázvoru a rímskej rasce dodá autentickú marockú chuť. Prajem dobrú chuť.

Tekvicová zeleninová polievka (videorecept) Tekvicová zeleninová polievka (videorecept) Video Vaše

Mám veľmi rada zeleninové polievky a vyskúšala som veľa iných. Teraz cez Halloween (podvečer všetkých svätých) som kúpila tekvicu pre deti ale jednu aj na varenie :-) . Bola výborná, tak sa chcem s receptom podeliť.

Veľký kuskus (videorecept) Veľký kuskus (videorecept) Video Vaše

Môj manžel je z Maroka a časom som sa naučila ich špecialitám. Teraz by som sa s nimi chcela s vami podeliť. Kuskus je známa cestovina a dá sa pripraviť na rôzne spôsoby. Toto je moja špecialita z veľkého kuskusu.

Guľôčky z mletého mäsa v paradajkovej omačke na marocký spôsob (videorecept) Guľôčky z mletého mäsa v paradajkovej omačke na marocký spôsob (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila ich Marocké špeciality a chcela by som sa s nimi podeliť. Je to podobné našej Slovenskej plnenej paprike, ale nieje to to isté. Paprika dodáva super príchuť a paradajková omáčka je mňam. Dobrú chuť.

Citrónové pečené kurča na marocký spôsob (videorecept) Citrónové pečené kurča na marocký spôsob (videorecept) Video Vaše

Môj manžel pochádza z Maroka a časom som sa naučila variť ich špeciality a chcela by som sa s nimi s vami podeliť. Citronove kurča je Marocká špecialita a pokiaľ nevyskúšate neuverite aká je to pochuťka.


«1 2 »

Inšpirácie z nových receptov
TOPlist