remy nemá fotku

Remy


Plnené zemiaky (fotorecept) Plnené zemiaky (fotorecept) Vaše

Zemiaky sú u nás celkom obľúbené. Pripravujeme ich na rôzne spôsoby. Keď sa zadarí vypestovať krásne veľké zemiaky, tak tie naplním a zapečiem.

Zázvorovo-rebarborové čatní Zázvorovo-rebarborové čatní Vaše

Sezóna rebarbory práve začína. Rebarobora je úžasná na koláče, kompóty, výborne sa však hodí na pikantné čatní so zázvorom. Raz som ho skúsil na jednej oslave, pani domáca mi recept doteraz neprezradila, tak som si vymyslel vlastný. Nezostane v tajomstve, rád sa oň s Vami podelím. Výborne sa hodí k divine, grilovanému mäsu, alebo steaku.

Medvedie muffiny Medvedie muffiny Vaše

Sezóna medvedieho cesnaku je ešte v plnom prúde. Po sviatkoch nám zostalo doma staršie pečivo a to je veru škoda vyhadzovať. V chladničke sa našla chutná slaninka, syr i kukurica, tak si potykala s medvedím cesnakom.

Zapekané cestoviny s medvedím cesnakom Zapekané cestoviny s medvedím cesnakom Vaše

Zapekané cestoviny s medvedím cesnakom chutia najlepšie z čerstvého medvedieho cesnaku. Pri prechádzke lesom, kde rastie tento voňavý zázrak sa myšlienky na chutné jedlo rýchľo zbiehajú. Tento recept je veľmi jednoduchý. Základom sú kvalitné cestoviny a na masle udusený medvedí cesnak. Všetko ostatné je na vašej fantázii a ponuke chladničky. Myšlienky sa menia na činy, slinky sa rýchľo zbiehajú...Inšpirácie z nových receptov
TOPlist