Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca december 2016

Redakcia Varecha.sk, 7. januára 2017     11 minút čítania

Predvianočné i vianočné vypekanie a vyváranie je za nami. A ktoré decembrové recepty dokázali aj v koncoročnom zhone najviac zaujať užívateľov na Varecha.sk?

Sme radi, že ani hektický čas, taký príznačný pre posledný mesiac v roku, vás neodradil a aj v decembri ste na Varechu pridávali svoje recepty. A keďže každý nový príspevok s fotografiou bol automaticky zaradený do súťaže o najlepší recept mesiaca, pozrite sa, ako ich ocenili naši užívatelia. Ktoré recepty teda boli uplynulý mesiac najviac ukladané do kuchárskych kníh a kto sa môže tešiť na tak trochu oneskorený vianočný darček v podobe pekných kníh?



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

4.Raketky (fotorecept)Raketky (fotorecept)172 kuchárskych kníh
5.Tvarohové koláče (fotorecept)Tvarohové koláče (fotorecept)169 kuchárskych kníh
7.Šťavnaté kokosky (fotorecept)Šťavnaté kokosky (fotorecept)146 kuchárskych kníh
8.Čokoládovo-jablečný moučníkČokoládovo-jablečný moučník128 kuchárskych kníh
9.Focaccia (fotorecept)Focaccia (fotorecept)117 kuchárskych kníh
10.Oškvarkové pagáče (fotorecept)Oškvarkové pagáče (fotorecept)110 kuchárskych kníh
11.Pavlovovej mini tortičkyPavlovovej mini tortičky109 kuchárskych kníh
12.Citrónové tyčinky (fotorecept)Citrónové tyčinky (fotorecept)107 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

6.Fazuľa po bretónsky (fotorecept)Fazuľa po bretónsky (fotorecept)127 kuchárskych kníh
7.Naše domáce klobásky (fotorecept)Naše domáce klobásky (fotorecept)124 kuchárskych kníh
8.Pečený zázvorový čaj s citrusmiPečený zázvorový čaj s citrusmi107 kuchárskych kníh
11.Kelové fašírky IIKelové fašírky II95 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca december 2016




Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

knihy Pečieme na Vianoce a Lahodná čokoláda vyhráva Eliniatko za svoj recept Ihneď mäkké, ihneď zdobiteľné medovníčky - netreba cesto nechať odstáť, ktorý si pridalo 313 užívateľov do kuchárskej knihy.




Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

knihy Babičkina vianočná kuchárka a Hrnčeková kuchárka vyhráva Patroveckypitrs za svoj recept Slovenský rezeň zo zeleru (fotorecept), ktorý si pridalo 188 Varecháčov do kuchárskej knihy.



Diskusia k článku

kukulienka71
Gratulujem výhercom oboch kategórií, decembrová súťaž bola plná výborných receptov. Zároveň ďakujem za priazeň, cením si ju:-)
Pekný trojkráľový deň!
janger
@Kukulienka71 (6.1.2017 09:11)

Ty si tusim jasnovidec, @kukulienka :-). Ved toto este nie je uverejnene a ty to uz vidis ;-). Objavila som to len vdaka komentarom. Vitazom srdecne blahozelam! Pekne recepty.
jang
@Janger (6.1.2017 21:19)

Ďakujem, tuším som objavila vďaka vám stroj času!!! Uverejnené to má byť zajtra a ja som schopná si to už dnes prečítať a zistiť výsledky... Vauu, paráda...
haji
Blahopřeji všem autorům receptů! Krásná práce, přátelé!!
cesminaz
Výhercom blahoželám :-) A ja taktiež dakujem za prejavenú dôveru všetkym,čo si uložili moje recepty :-) @Janger dakujem ;-D




 



TOPlist