Teľací paprikáš
Teľací paprikáš

Teľací paprikáš s domácimi haluškami

Jozef Lakatos
hlavný kuchár z Hostinca U čierneho psa v Komárne, 21. apríla 2020
Teľací paprikáš s domácimi haluškami
Foto: Pravda - Robert Hüttner
4
porcie

Suroviny

800 g
300 g
120 g
150 g
200 g
1,2 l
3-4 ks
4–5 zrniek
Halušky:
400 g
2 ks
200-300 ml




Postup

  1. 1

    Cibuľu nakrájame na malé kocky, opražíme na masti dozlatista, odstavíme z ohňa a pridáme mletú papriku, paradajkový pretlak a na kocky nakrájané teľacie mäso. Dáme späť na oheň, orestujeme, pridáme všetky koreniny a podlejeme vývarom. Dusíme na miernom ohni do zmäknutia.

  2. 2

    Keď je mäso už skoro mäkké, vymiešame v jednej miske smotanu s vybratou horúcou šťavou z paprikáša, vrátime späť do hrnca, dochutíme soľou a mletým korením. Podávame s kyslou smotanou.

  3. 3

    Halušky: Múku, soľ a vajcia vymiešame v miske. Pridávame vodu tak, aby sme dostali dobré haluškové cesto, a cez haluškár ho hádžeme do osolenej vriacej vody. Varíme, kým halušky nevyplávajú navrch, precedíme cez sitko, ochladíme a vmiešame trochu oleja, aby sa nezlepili. Podávame k paprikášu.

Diskusia k receptu

marienka44
Ja nemám haluškáreň, hádžem halušky do vriacej vody z lopárika (dienko), ako ma naučila mamka a stará mama.
Teľací paprikáš som ešte nejedla, musí byť dobrý. Perkelt je bez smotany asi.
evanaaa
Na takýto paprikáš som dostala chuť aj ja, a ak bude akcia na teľacie mäso (kupujem pliecko), tak ho asi spravím aj s tymi haluškami.....robievam ich bez vajca.....
2x haji a kvakac
paploska
Vcera som ho varila presne podla vasho receptu. Bol vyborny na 1*****😊




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia