Komentáre najnovšie

Pridaj diskusiu
cesminaz
„Co dnes vaříte, pečete, připravujete nejen na...”
@afataga (3.12.2024 19:26)

Dobrý nápad a bolo by to fakt jedinečné stretnutie🙂🥰 Ale to by bolo možné len vtedy, keby sme tam obe zostali aspoň pár dní. Ja idem žial v piatok len na otočku. Ráno idem a niekedy večer späť. Už mám vopred naplánovaný celý deň, behačky, niečo vybaviť, rychlo niečo nakúpiť , deťom v byte popozerať čo potrebujú... a potom znova domov. Ale mám v pláne tento mesiac niekedy ísť tam na 2-3 dni, ale ešte neviem kedy.
tejaja
„Pečený pstruh plnený sušenými slivkami (fotorecept)”
@chemik (4.12.2024 12:33) :))) Máte šťastie, že nie som bližšie, to by ste sa museli so mnou s tými rybami deliť.:)) Ryby sa mi neprejedia nikdy na akýkoľvek spôsob.
Manželka u mňa teraz zabodovala, rovnako ako ona neznášam ani tunajšie teplá, nieto ešte južnejšie.:))) Že ju pozdravujem, doteraz som takého človeka nepoznala. :)
Prajem vám veľa krásnych jedál z čohokoľvek, ale hlavne z tých rybičiek, a v diskusii menej kritický tón. :)))

lea24
„Medvedie labky”
Podarili sa! Išli bez problémov vyklopiť z formičiek ktoré mám už hádam 60 rokov. Kúpila som aj silikónovú formu, tam idú bez akejkoľvek námahy.