Rebríček najklikanejších májových receptov
Týchto 15 májových receptov zaujalo návštevníkov nášho portálu najviac - zaznamenali najväčší počet prečítaní (kliknutí).Pečená krkovička - nebíčko v papuľke (fotorecept)
Foto: RimmPečená krkovička - nebíčko v papuľke Rýchly a jednoduchý recept na krkovičku. Zapečený karfiol s brokolicou ako príloha alebo samostatné jedlo (fotorecept)
Foto: TejajaZapečený karfiol s brokolicou ako príloha alebo samostatné jedlo Brokolica a karfiol nemusia byť iba hlavným jedlom. Môžete ich použiť aj ako chutnú a zdravú prílohu. Mäkučká krkovička v lahodnej omáčke (videorecept)
Foto: NiliarikMäkučká krkovička v lahodnej omáčke A ešte raz krkovička. Zdá sa, že tento druh mäsa je veľmi obľúbený... Syrom a jarnou cibuľkou plnené batôžky z cesta z chladničky (videorecept)
Foto: CesminazSyrom a jarnou cibuľkou plnené batôžky z cesta z chladničky Fantasticky chutné a jednoduché múčne jedlo, ktoré bude chutiť určite každému, niečo ako plnené langoše. Varený karfiol so zemiakovou kašou a s hlávkovým šalátom s medovo-citrónovou zálievkou
Foto: Helena10Varený karfiol so zemiakovou kašou a s hlávkovým šalátom s medovo-citrónovou zálievkou Chutný ľahký retro obed. Bublanina s čerstvými jahodami
Foto: Helena10Bublanina s čerstvými jahodami Teraz je najlepší čas si takú upiecť. Jednoduchá kôprová omáčka
Foto: Helena10Jednoduchá kôprová omáčka Omáčka bez zápražky aj bez bešamelu. Orechové rožky z mascarpone (fotorecept)
Foto: OlineckaOrechové rožky z mascarpone Fantastické rožteky na každú príležitosť. Krémové rezy s jablkovo-smotanovo-pudingovou plnkou (fotorecept)
Foto: OlineckaKrémové rezy s jablkovo-smotanovo-pudingovou plnkou Zákusok z lístkového cesta a piškót. Ovocná torta s čokoládovou a mascarpone plnkou (fotorecept)
Foto: OlineckaOvocná torta s čokoládovou a mascarpone plnkou Radosť pozrieť... Pečené vylepšené zemiakové fašírky
Foto: Helena10Pečené vylepšené zemiakové fašírky Spotrebovala som, čo bolo treba z chladničky. Zemiakové placky nám chutia teplé ale aj studené. Jablková palacinka pečená v rúre (fotorecept)
Foto: Helena10Jablková palacinka pečená v rúre Keď sa vám nechce vypekať každú zvlášť. Sviečková na smotane (fotorecept)
Foto: RimmSviečková na smotane Klasika, ktorú milujeme. Torta na prvé sväté prijímanie (fotorecept)
Foto: OlineckaTorta na prvé sväté prijímanie Sviatočná torta pre výnimočnú príležitosť. Rebríček najukladanejších májových receptov
Registrovaní používatelia Varecha.sk si môžu do svojich virtuálnych kuchárskych kníh na našom portáli ukladať recepty, ktoré sa im páčia. Pozrite si rebríček májových receptov podľa počtu uložení do kuchárskych kníh.1.
Orechové rožky z mascarpone (fotorecept)84 kuchárskych kníh
Orechové rožky z mascarpone (fotorecept)84 kuchárskych kníh2.
Syrom a jarnou cibuľkou plnené batôžky z cesta z chladničky (videorecept)74 kuchárskych kníh
Syrom a jarnou cibuľkou plnené batôžky z cesta z chladničky (videorecept)74 kuchárskych kníh3.
Mračnový chlieb (fotorecept)62 kuchárskych kníh
Mračnový chlieb (fotorecept)62 kuchárskych kníh4.
Jablková palacinka pečená v rúre (fotorecept)48 kuchárskych kníh
Jablková palacinka pečená v rúre (fotorecept)48 kuchárskych kníh5.
Bublanina s čerstvými jahodami 45 kuchárskych kníh
Bublanina s čerstvými jahodami 45 kuchárskych kníh6.
Čerešňová štrúdľa36 kuchárskych kníh
Čerešňová štrúdľa36 kuchárskych kníh6.
Jablkový závin z pivného cesta (fotorecept)36 kuchárskych kníh
Jablkový závin z pivného cesta (fotorecept)36 kuchárskych kníh6.
Tvarohový mrkváč36 kuchárskych kníh
Tvarohový mrkváč36 kuchárskych kníh7.
Orechová roláda s mandľovým krémom35 kuchárskych kníh
Orechová roláda s mandľovým krémom35 kuchárskych kníh8.
Jogurtové placky (videorecept)34 kuchárskych kníh
Jogurtové placky (videorecept)34 kuchárskych kníh9.
Jemný krupicový jablčník bez tuku33 kuchárskych kníh
Jemný krupicový jablčník bez tuku33 kuchárskych kníh10.
Pečená krkovička - nebíčko v papuľke (fotorecept)32 kuchárskych kníh
Pečená krkovička - nebíčko v papuľke (fotorecept)32 kuchárskych kníh11.
Krémové rezy s jablkovo-smotanovo-pudingovou plnkou (fotorecept)31 kuchárskych kníh
Krémové rezy s jablkovo-smotanovo-pudingovou plnkou (fotorecept)31 kuchárskych kníh12.
Pečený bôčik s dusenou kyslou kapustou a so zemiakovou knedľou 29 kuchárskych kníh
Pečený bôčik s dusenou kyslou kapustou a so zemiakovou knedľou 29 kuchárskych kníh12.
Mandľové keksíky (fotorecept)29 kuchárskych kníh
Mandľové keksíky (fotorecept)29 kuchárskych kníh13.
Pasta alla Norma (cestoviny s paradajkovou omáčkou a baklažánom)28 kuchárskych kníh
Pasta alla Norma (cestoviny s paradajkovou omáčkou a baklažánom)28 kuchárskych kníh14.
Moravský vrabec s dusenou novou hlávkovou kapustou (fotorecept)27 kuchárskych kníh
Moravský vrabec s dusenou novou hlávkovou kapustou (fotorecept)27 kuchárskych kníh14.
Bezlepkový orechový koláč27 kuchárskych kníh
Bezlepkový orechový koláč27 kuchárskych kníh14.
Citrónové rezy (fotorecept)27 kuchárskych kníh
Citrónové rezy (fotorecept)27 kuchárskych kníh14.
Kefírový koláč pečený vo forme na srnčí chrbát27 kuchárskych kníh
Kefírový koláč pečený vo forme na srnčí chrbát27 kuchárskych kníh15.
Kuracie plátky v marináde (fotorecept)26 kuchárskych kníh
Kuracie plátky v marináde (fotorecept)26 kuchárskych kníh15.
Domáca pistáciová zmrzlina (videorecept)26 kuchárskych kníh
Domáca pistáciová zmrzlina (videorecept)26 kuchárskych kníhVyhodnotenie májovej súťaže
Do receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový užívateľský recept aj s fotografiou pripraveného jedla, ktorý naši používatelia zverejnili na našom portáli Varecha.sk v termíne od 1. mája 2025 do 31. mája 2025.
Nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 20 eur získavajú prispievatelia, ktorých recepty sa vo vyššie uvedených dvoch rebríčkoch umiestnili najvyššie. Za májové súťažné kolo ich posielame našim prispievateľom/prispievateľkám @rimm a @olinecka.
Tretiu poukážku v rovnakej hodnote získava prispievateľka @helena10, ktorá mala v máji na konte najviac zverejnených receptov - bolo ich úctyhodných 31.
Výherkyniam srdečne blahoželáme!
Aj v júni súťažíme! Stačí pridať recept aj s fotografiou jedla a ste v hre! Tešíme sa na ďalšie nové recepty.





Diskusia k článku