Komentáre najnovšie

Pridaj diskusiu
anulienka1
„Chlebová praženica (videorecept)”
@jankov Asi sme boli fajnšmekri aj nenažranci :), na stanovačky a chatovačny nás chodilo minimálne 10. Každý niečo priniesol z domu + sme mali kopec spolužiakov a kamarátov pochádzajúcich z južných krajov a tak sa z domu nosila aj baracka aj víno :). A keďže to zároveň boli študenti lesáci, nechýbala ani divina. Na zvyšok čo nám chýbalo sme sa poskladali. V tých časoch stačilo dať po 50 Kčs a celý víkend sme boli králi :). Naozaj nám stačili stany, alebo chaty aj bez vody, elektriny, hlavne, že bola pri nej studnička. Najdôležitejšia bola partia. Dnes je práve 30 rokov od našej pamätnej chatovačky, bez televízora a rádia a tak sme sa až po nedeľnom návrate na VŠ internát dozvedeli čo sa deje. Nechápali sme čo znamená, keď sa z rozhlasu ozvalo "hlášení stávkového výboru" :) Ale to už je iný príbeh.
fialka49
„Red Velvet crinkles”
Zatiaľ som nikde v predajniach nevidela pepermintový extrakt, neviem, kde by som ho mala hľadať. Raz som čítala, že niekde v Košiciach je predajňa, ktorú zásobujú z Poľska. Pre mňa je to však cez celé naše Slovensko.
kucharka
„Biele rezy (fotorecept)”
Dlho som mala na plane tieto rezy a tento vikend sa na ne konecne dostalo. Chcela som robit z polovicnej davky.... nepodarilo sa mi ale cesto vyvalkat na dva tenucke platy, tak som upiekla iba jeden plat a preto je trochu hrubsi a zda sa viac suchy.
( o tom ako celou kuchynou vladla amoniakova vona ani nehovorim.. :-) )

Dakujem za recept.


ywett
„Chocolate Crinkles (fotorecept)”
@morenajea (15.1.2019 13:50)

Prepáč, že až teraz reagujem a ďakujem za krásne foto, sú vydarené a aj mne nie vždy rovnako popukajú, ale máš pravdu, že chutia vždy.
Neviem prečo mi nechodia upozornenia na nové komentáre, predtým mi to chodilo... recept som preposielala kamoške vďaka tomu som si všimla tvoj komentár