Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca júl 2018

Redakcia Varecha.sk, 2. augusta 2018     13 minút čítania

V znamení cukety. Tak by sa dal nazvať rebríček najlepších receptov, vytvorený z príspevkov, ktoré ste na Varecha.sk pridali uplynulý mesiac. Medzi TOP 30 receptov sa prebojovalo až šesť dobrôt s touto sezónnou zeleninou, z nich štyri sú dokonca na prvých miestach!



Do júlovej receptovej súťaže bol automaticky zaradený každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla, pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. júla 2018 do 31. júla 2018. Zo súťažných receptov sme vytvorili rebríček tridsiatich najpopulárnejších, o ktorých rozhodli užívatelia Varecha.sk. Tí si recepty, ktoré sa im pozdávali, ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh. Podľa počtu uložení sme pripravili nasledujúci rebríček najobľúbenejších júlových receptov.

2.Cuketové tyčinky (fotorecept)Cuketové tyčinky (fotorecept)260 kuchárskych kníh
4.Cuketové langoše (fotorecept)Cuketové langoše (fotorecept)225 kuchárskych kníh
5.Tvarohová torta bez múkyTvarohová torta bez múky219 kuchárskych kníh
6.Zaváraný letný šalátZaváraný letný šalát168 kuchárskych kníh
8.Medové zemiakové rezy (fotorecept)Medové zemiakové rezy (fotorecept)146 kuchárskych kníh
10.Pečená cuketa (fotorecept)Pečená cuketa (fotorecept)134 kuchárskych kníh
11.Opitý Izidor (fotorecept)Opitý Izidor (fotorecept)132 kuchárskych kníh
12.Lacný jablkový koláč (fotorecept)Lacný jablkový koláč (fotorecept)123 kuchárskych kníh
14.Makový deň a noc (fotorecept)Makový deň a noc (fotorecept)118 kuchárskych kníh
15.Dunajské vlny (fotorecept)Dunajské vlny (fotorecept)117 kuchárskych kníh
18.Zamatová roláda (fotorecept)Zamatová roláda (fotorecept)111 kuchárskych kníh
21.Uhorková čína (fotorecept)Uhorková čína (fotorecept)105 kuchárskych kníh
22.Granadír (fotorecept)Granadír (fotorecept)97 kuchárskych kníh
27.Zapekané zemiaky s mletým mäsomZapekané zemiaky s mletým mäsom87 kuchárskych kníh
28.Ovocný koláčik s pudingomOvocný koláčik s pudingom82 kuchárskych kníh
29.Ovocná tortička (fotorecept)Ovocná tortička (fotorecept)80 kuchárskych kníh
29.Špagety s cuketou a paradajkamiŠpagety s cuketou a paradajkami80 kuchárskych kníh
30.Begova čorba (fotorecept)Begova čorba (fotorecept)79 kuchárskych kníh

Vyžrebované recepty mesiaca júl 2018

Z receptov, ktoré sa umiestnili v našom rebríčku tridsiatich najobľúbenejších receptov sme vyžrebovali tri, ktorých autori získavajú tieto pekné ceny:



1. cena: Hotdogovač Orava a knihu Domáci chlieb a iné dobroty získava autor receptu Ovocná tortička .




2. cena: Knihu Varenie a RAWenie získava autor receptu Cuketová baba, ktorú milujú aj mäsožravci .



3. cena: Knihu Večere diktátorov získava autor receptu Koláčiky z pudingového kysnutého cesta .

Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú zadali pri registrácii na Varecha.sk.





Chcete dostávať každé ráno novinky zo stránky Varecha.sk do e-mailu?





Diskusia k článku

arachnea
Veľmi sa z výhry teším a blahoželám aj ostatným výhercom :-)
haji
Moc děkuji za všechny recepty a z celého srdce blahopřeji vybraným autorům k výhrám!
happybunny
Jeej ďakujem, potešilo :) a ďakujem každému, kto si uložil moje recepty, nečakala som, že sa budú páčiť toľkým ľuďom :o
sonulienka
Srdečne ďakujem všetkým a teším sa, že si moje recepty ukladajú a hlane vyskúšajú a že im chutia.
kucharka
Ďakujem za uloženie receptu. Všetkým ostatným tiež gratulujem!
Príjemný deň prajem.
zuzkanr
Jeej aj môj je tu :-) Ďakujem veľmi pekne a gratulujem ostatným :-)
sonulienka
Ďakujem krásne ešte raz za výhru a bola som milo prekvapená, že tak rýchlo som ju dostala.




 



TOPlist