Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca február 2016

Redakcia Varecha.sk, 2. marca 2016     10 minút čítania

Február bol na recepty na Vareche veľmi pohatý a pestrý. Pozrite sa, aké sladké a sláné dobroty si najviac získali vašu priazeň.

Každý mesiac prebieha na Varecha.sk súťaž o najobľúbenejší recept v dvoch kategóriách. Víťazný recept v každej kategórii je ten, ktorý si používatelia najčastejšie uložia do svojich kuchárskych kníh na Vareche. Vo februári jednoznačne vyhrali slovenské a české národné jedlá. Tu sú výsledky:



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:

Na ďalších miestach sa umiestnili:

4.Štedrá bábovka bez múkyŠtedrá bábovka bez múky177 kuchárskych kníh
9.Zmrznuté koláčiky (fotorecept)Zmrznuté koláčiky (fotorecept)138 kuchárskych kníh
10.Oreo zákusok (fotorecept)Oreo zákusok (fotorecept)138 kuchárskych kníh
13.Domáce karamelky (fotorecept)Domáce karamelky (fotorecept)131 kuchárskych kníh
15.Havana rezy (fotorecept)Havana rezy (fotorecept)129 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:
1.Staročeské zelníkyStaročeské zelníky245 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Dolnozemské zemiaky (fotorecept)Dolnozemské zemiaky (fotorecept)192 kuchárskych kníh
4.Pečené brambory se žampiónyPečené brambory se žampióny180 kuchárskych kníh
5.Brašovská kapusta (fotorecept)Brašovská kapusta (fotorecept)152 kuchárskych kníh
9.Pomazánka z cuketyPomazánka z cukety129 kuchárskych kníh
11.Chana masala (fotorecept)Chana masala (fotorecept)113 kuchárskych kníh
13.Výborné lazane (fotorecept)Výborné lazane (fotorecept)108 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca február 2016



Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

knihy Múčniky podľa osvedčených receptov a Babičkina kuchyňa vyhráva Tiginko z Bratislavy za svoj recept Liptovské švábovníky (fotorecept), ktorý si pridalo 491 užívateľov do kuchárskej knihy.



Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

knihy Domáca kuchárka a Diéta na posilnenie imunity vyhráva Remcula z Orlovej za svoj recept Staročeské zelníky, ktorý si pridalo 245 ľudí do kuchárskej knihy.



Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v súťaži na marec 2016.

Diskusia k článku

remcula
No panečku!!! :-) Jsem v šoku!!! :-D Veliký dík!!
kukulienka71
Víťazom gratulujem, @remcula , ty si to tu poriadne váľala:-DD
Fakt veľa krásnych receptov v oboch kategóriách, skoro všetky mám uložené. Zároveň ďakujem za prejavenú priazeň a uloženie mnou pridaných. Pekný deň všetkým!
monty469
Víťazom srdečne blahoželám,zároveň ďakujem za prejavenú priazeň, ktorá mi dáva ešte väčšiu chuť sa zlepšovať a zdieľať s vami recepty, ktorè pripravím.
tatranka
Blahoželám Janka.Recept som si uložila,musím ho vyskúšať.
remcula
Strašně moc děkuji všem!! Vy ani nevíte, jak strašnou mám radost. Vlastně jsem ani nějak nezaregistrovala, že se účastním nějaké soutěže, asi jsem vyplnila nějaký dotazním a posléze na něj zapoměla! :-D.. Je to pro mne hojivá náplast za bolest, kterou mi způsobil někdo na nejmenovaném webu. Děkuji vám, jste moc hodní :-)
babidka
@Remcula (3.3.2016 15:20)

Asi si to nepochopila - tvoj recept si pridalo 245 ludi do KK lebo sa im pacil a chcu si ho minimalne uschovat alebo uvarit .A tak si tento mesiac "zabodovala" a mas najobdivovanejsi "nesladky" recept mesiaca :-)Blahozelam :-)
janger
Srdecne blahozelam. Umiestnili sa velmi pekne recepty.
jack
Blahoželám víťazovi a samozrejme aj ostatným v top 15.Zaslúžene.




 



TOPlist