Súťaž:
TOP 30 - Najlepšie recepty mesiaca máj 2017

Redakcia Varecha.sk, 3. júna 2017     11 minút čítania

V máji ste v pravidelnej súťaži na Varecha.sk hrali so svojimi novými receptami o ponorné mixéry a pekné knihy. Komu tieto lákavé ceny nakoniec urobia radosť?

O výhru sa uchádzali všetky nové recepty s fotografiou pridané v máji na Varecha.sk. Víťazov v dvoch kategóriách určili naši užívatelia, ktorí si recepty ukladali do svojich kuchárskych kníh.



Kategória: Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

Víťazný recept:
1.Lahodné rožky bez kysnutia Lahodné rožky bez kysnutia 412 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Tvarohové mini záviny (fotorecept)Tvarohové mini záviny (fotorecept)297 kuchárskych kníh
4.Podarený koláč (fotorecept)Podarený koláč (fotorecept)239 kuchárskych kníh
5.Bryndzové tyčinky (fotorecept)Bryndzové tyčinky (fotorecept)194 kuchárskych kníh
6.Citrónovo-makový rez (fotorecept)Citrónovo-makový rez (fotorecept)189 kuchárskych kníh
8.Rýchle zapekankyRýchle zapekanky157 kuchárskych kníh
10.Čerešňové pité (fotorecept)Čerešňové pité (fotorecept)144 kuchárskych kníh
13.Punčák krstnej mamy (fotorecept)Punčák krstnej mamy (fotorecept)121 kuchárskych kníh
14.Juhoslovanské koláčeJuhoslovanské koláče117 kuchárskych kníh

Kategória: Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

Víťazný recept:
1.Cukinový tepsi kebab (fotorecept)Cukinový tepsi kebab (fotorecept)249 kuchárskych kníh

Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Dedovečka (fotorecept)Dedovečka (fotorecept)207 kuchárskych kníh
5.Rýchle raňajkové vyskočkyRýchle raňajkové vyskočky158 kuchárskych kníh
8.Výborný sýty šalátVýborný sýty šalát122 kuchárskych kníh
14.Anglické fašírkyAnglické fašírky89 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca máj 2017




Cenu za najlepší recept v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)

ponorný mixér Beko HBS 6700W a knihu Tradičné dezerty zdravo a chutne vyhráva Mojaradost za svoj recept Lahodné rožky bez kysnutia, ktorý si pridalo 412 užívateľov do kuchárskej knihy.




Cenu za najlepší recept v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, ...)

ponorný mixér Beko HBS 6700W a knihu Zlaté babičkine dobroty získava Cesminaz za svoj recept Cukinový tepsi kebab (fotorecept), ktorý si pridalo 249 Varecháčov do kuchárskej knihy.



Diskusia k článku

mojaradost
Super, teším sa, že sa môj recept páčil, ďakujem všetkým čo si ho pridali do KK:))
jack
Gratulujem výhercom aj ostatným ktorý sa umiestnili v top 30.
haji
Blahopřeji vítězům i všem ostatním v top 30! Krásná práce! Díky za recepty a sdílení!
kristina47
Blahoželám výhercom a ďakujem za recepty ,ktoré v hojnej miere používam.
evelynba
Srdečne blahoželám výhercom aj všetkým umiestneným v tejto "hitparáde" a predovšetkým cesminkez, ktorá je bohato zastúpená v oboch kategóriách. Krásne recepty, vynikajúce jedlá a koláče. Len tak ďalej :-)))) A ďakujem všetkým za výborné inšpirácie.
salinka
Srdečne blahoželám a nech nám to takto vari a pečie aj naďalej.
kukulienka71
Tiež gratulujem víťazom a všetkým v top 30, niektoré výborné recepty mi aj ušli, tak mám možnosť teraz dobehnúť, vďaka.
cesminaz
Dakujem pekne vsetkym,ktorím sa moje recepty páčia.Kuchynské spotrebiče sa vzdy zídu :-) Blahoželám aj vsetkym ostatnym umiestneným v top30,lebo vsetky recepty su svojím spôsobom výborné :-)
mitzy
@Cesminaz zaslúžene :) gratulujem ti! ako čítam dnes najnovšie komenty, vidím, že som sa pomýlila! aaaá stane sa! Ancicka je hned po tebe. pardón :3
mojaradost
@Mitzy (4.6.2017 07:30)

ďakujem veľmi pekne:)) blahoželám všetkým v TOP 30:)) super receptíky, určite si vyberiem a vyskúšam:))




 



TOPlist