pitrb nemá fotku

pitrb


Provensálske zapekané prsia so zeleninou Provensálske zapekané prsia so zeleninou Vaše

Tento recept vznikal počas varenia a štýlom, "čo chladnička dala". Výsledok ma milo prekvapil a určite si ho pripravím ešte raz. Je vhodný na obed aj večeru a nie je s ním žiadna robota. Prajem dobrú chuť.

Zdravé kura s provensálskym grilovaným šalátom Zdravé kura s provensálskym grilovaným šalátom Vaše

Tento recept je jeden z experimentov vznikajúcich počas varenia a je na 110 % zdravé. Ideálna voľba, približne hodinu a pól po večernom tréningu (200 gr. mäsa). Odporúčam s jednoduchým dressingom z kyslej smotany a cesnaku. Dobrú chuť.

Hlivové rizoto s parmezánom (fotorecept) Hlivové rizoto s parmezánom (fotorecept) Vaše

Kamarát mi priniesol kilo hlivu tak som rozmýšľal čo s ňou, až som sa napokon rozhodol pre rizoto. Je jednoduché, málo surovín ale veľmi chutné. Dôležité je aby bola ryža stále pod vodou (ak chýba doliať horúcu vodu). Prajem dobrú chuť.

Kuracia rolka plnená brokolicou a kozím syrom s brokolicovou ryžou Kuracia rolka plnená brokolicou a kozím syrom s brokolicovou ryžou Vaše

Tento recept vznikol počas varenia a milión krát som všetko menil, ale nakoniec som bol veľmi prekvapený, čo z toho vzniklo. Toto jedlo je vhodné na obed, kedže je s ryžou. Ako večernú verziu si môžete zvoliť ako prílohu grilovanú brokolicu na troche masla. Prajem dobrú chuť.

Zdravé kura s ružičkovým kelom a cviklovým šalátom Zdravé kura s ružičkovým kelom a cviklovým šalátom Vaše

Zdravému životnému štýlu sa venujem dlhšiu dobu a vždy sa snažím vymyslieť a kombinovať suroviny tak aby boli vždy vyvážené. Toto jedlo je hlavne vhodné na obed aj na večeru. Večera by sa nemala kombinovať s prílohami typu ryža, zemiaky a preto je zelenina ako je ružičkový kel ideálnou voľbou. Dobrú chuť

Tortelloni s paradajkovou omáčkou na cesnaku s bazalkou (fotorecept) Tortelloni s paradajkovou omáčkou na cesnaku s bazalkou (fotorecept) Vaše

Recept som pripravoval dnes po prvý krát a sám som zostal prekvapený čo z toho vzniklo. Dôležité je vystihnúť pri smažení cesnaku ten správny moment, aby bol jemne hnedý ale nie spálený. To dodá jedlu podstatnú dymovú chuť s cesnakom. Dobrú chuť

Dusená paprika plnená syrom a salámom Dusená paprika plnená syrom a salámom Vaše

Tento recept je veľmi jednoduchý a lacný. Ideálne ako ľahká večera alebo silnejšie raňajky. Recept je možné robiť aj so obyčajnými zelenými paprikami (s ktorými je to podľa mňa lepšie). Tento krát som sa však rozhodol kvôli farebnosti pre tieto, ktoré nič nepokazili.

Tuniak so šalátom a bazalkovým dressingom Tuniak so šalátom a bazalkovým dressingom Vaše

Tento recept je pre slovenské pomery bohužiaľ jeden z tých drahších, ale za to o to viac chutnejší. Ja som ho pripravoval v portugalskom Lisabone, kde som študoval. Čerstvého tuniaka som kúpil niekedy v akcii aj za 4€ za kg ! Bylinky sme si pestovali vlastné, a tým pádom ma to vyšlo lacnejšie ako kuracie mäso. U nás je ťažko zohnať čerstvého tuniaka, a bežne ho nedostaneme v obchodoch. Ale ak by naskytla príležitosť tu je recept.

Bronco NFL Burger Bronco NFL Burger Vaše

Tento recept pochádza od jedného taliana žijúceho v Kanade. Ide o recept ktorý používajú v NFL tíme Broncos Denver na štadiónoch, teda najbližšie sa podobajúci recept, kedže ide o tajnú receptúru. Mäso by sa malo pripravovať na grile, kvôli dymovej aróme.

Zapekané chleby so šampiňónmi Zapekané chleby so šampiňónmi Vaše

Tento recept mám z jednej knihy o delenej strave a kto má rad šampióni, ten ho ocení, pretože je naozaj skvelý a jednoduchý.

Zapečený Brie s medom a orechami Zapečený Brie s medom a orechami Vaše

Tento recept ma naučil jeden talian žijúci v Kanade počas študijného pobytu v Lisabone. Tento recept pripravil počas jednej party a zmizol ako prvý. Hlavne sa netreba báť tej kombinácie a vyskúšať to. Výsledok fakt stojí za to.

Plnené kuracie prsia v slaninke s mladou fazuľkou Plnené kuracie prsia v slaninke s mladou fazuľkou Vaše

Tento recept patrí medzi tie zdravšie (aj napriek slaninke). Už dlhšiu dobu sa venujem zdravému životnému štýlu a experimentovanie s kuracím mäsom je na dennom poriadku. Tento je vhodný na večeru, vzhľadom na ľahšiu prílohu. Dobrú chuť !

Paradajkovo-baklažánové cestoviny s parmezánom (fotorecept) Paradajkovo-baklažánové cestoviny s parmezánom (fotorecept) Vaše

Tento recept nemá nejakú hlbokú históriu, napadol ma počas varenia a výsledok veľmi milo prekvapil.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist