majlus nemá fotku

majlus

«1 2 »

Losos na teriyaki omáčke Losos na teriyaki omáčke Vaše

Žiadalo sa mi menšej zmeny na úpravu lososa a tak Vám ho sem pridávam. Podľa mňa je to rýchla úprava a nezabralo mi to veľa času. Verím že i Vám bude jeho úprava chutiť. Prajem dobrú chuť.

Maslová tekvica na sladko Maslová tekvica na sladko Vaše

Dostala som chuť na makové slíže ale chcela som zmenu. Vždy tu píšem, že mám rada rýchle a dobré recepty, ktoré mi nezaberú veľa času. Prekvapila ma samotná chuť a po pravde zamilovala som sa hneď na druhú vidličku ☺Verím že niekoho inšpirujem.

Čokoládový koláč s arašidovým maslom (fotorecept) Čokoládový koláč s arašidovým maslom (fotorecept) Vaše

V názve som dala len čokoládový koláč ale konečný vizuál je bábovka - nevedela som ako sa mi to podarí, tak som zvolila túto formu ale v budúcnosti dám menších plech. Mala som chuť na sladké, tak čo som doma našla tak som to spojila... Nie je to moc sladké, takže kto rád sladšie musí pridať cukor.

Kuskus s grilovanou zeleninou a mäsom (fotorecept) Kuskus s grilovanou zeleninou a mäsom (fotorecept) Vaše

Potrebovala som vývar a nemal som doma nič iné ako kuracie stehná - tak som chcela mäso z polievky využiť trošku inak a tak vznikol tento kuskus.

Morčacie kúsky na červenej karí paste Morčacie kúsky na červenej karí paste Vaše

Môj syn má rád morčacie mäso a ja zase rada jeho rýchlu úpravu. Chcel, aby to malo sladko ostrú chuť tak som mu vytvoril tento recept.

Bulgur - rizoto Bulgur - rizoto Vaše

Potrebovala som uvariť niečo rýchle a tak vzniklo toto rizoto.

Morka na čínsky spôsob Morka na čínsky spôsob Vaše

Mám rada "čínu" a tu je najjednoduchší postup, aký snáď poznám. Netreba stráviť dlhý čas v kuchyni a Vaši Vás budú milovať.

Pohánkové rizoto Pohánkové rizoto Vaše

Konečne mi prišla chuť na pohánku, tak som si vytvorila rizoto, ktoré bude asi dlhšie obľúbené v našom jedálničku.

Polievka z pečenej červenej repy (fotorecept) Polievka z pečenej červenej repy (fotorecept) Vaše

Milujem polievky tak som sa rozhodla urobiť si ju z červenej repy . Pozerala som kopec receptov a nakoniec som si ju upravila po svojom. Oslovil ma recept kde sa najskôr pečie červená repa a následne sa z nej varí polievka. Tak Vám ju sem pridávam. V reštaurácii som ju jedla krásnu červenú a jemne doladenú tak som sa nechala inšpirovať.

Jablková ruža (fotorecept) Jablková ruža (fotorecept) Vaše

Nechala som sa inšpirovať a skúsila som túto jablkovú ružu. Doma mala veľký úspech.

Varenie v jednom hrnci Varenie v jednom hrnci Vaše

Recept som našla na internete, páčil sa mi tak som ho vyskúšala. Milujem jednoduché rýchle-chutné recepty a hlavne som nezašpinila kopec riadu ☺

Kačacie prsia (fotorecept) Kačacie prsia (fotorecept) Vaše

Kačacie prsia som chcela vyskúšať prípravou sous vide. Príprava je jednoduchá treba k tomu zariadenie pomocou, ktorého sa to varí. Vyhľadala som na nete ako dlho to mám variť a výsledok bol dobrý.

Čokoladový koláč Čokoladový koláč Vaše

toto je pre milovníčky čokolády - mňa recept zaujal a hlavne tam nie je múka tak som to chcela vyskúšať. Myslím,že je to výborný recept pre mlsný jazyk a naozaj stačí kúsok k výbornému nedeľnému obedu ☺

Sous Vide bravčová panenka Sous Vide bravčová panenka Vaše

znova som len skúšala sous vide úpravou pripraviť bravčovú panenku a myslím že sa aj vydarila -aspoň manžel a syn to tvrdil ☺

Sous Vide Sous Vide Vaše

To je môj prvý pokus Sous Vide so sviečkovej a grilovanej zeleniny + grilovanej červenej repy. Naozaj ma to očarilo natoľko ,že sme si to kúpili pod Ježiška ale už nevydržali a skúšali....

Tvarohové týčinky Tvarohové týčinky Vaše

tak práve upečené, skoro ten istý recept ako pridávala "Bosorkatt,"

Falošné pagáče Falošné pagáče Vaše

Ide jeseň a vtedy ma vždy napadne piecť viac kysnuté cesto. Nedávam sem recept ,receptov je tu dosť ale len pre inšpiráciu.... klasické cesto na slano a dá sa naplniť čim chcete. Dobrých pekárok zo super nápadmi je tu veru dosť ...čiže im Všetkým ďakujem za inšpiráciu.. :)

Gaštanová torta Gaštanová torta Vaše

recept mám od kamarátky a zdal sa mi zaujímavy a ľachký...a veru aj je..vrelo odporúčam . Foto som urobila ale bolo to o chlp..lebo sa celá zjedla. Takže prajem všetkým dobru chuť!

Karamelovo-čokoládový koláč -nepečený Karamelovo-čokoládový koláč -nepečený Vaše

...tak som sa tu zase inšpirovala a skombinovala som recept . Kedže nemám rada komplikované pečenie a nahlásila sa mi návšteva tak som rozmýšlala čo vlastne v tej špajzi mám...:) našla som u syna karamelky a bolo rozhodnuté. Neviem kto tu dával recept s cukríkami (karamelkami ) ale chcem poďakovať za tip- takže Ďakujem...

Nepečený krémeš Nepečený krémeš Vaše

raz som bola donútena urobiť niečo sladké a nemala som k dispozííci trúbu. Tak som si spomenula na Kremeš ..a cesto som nahradila kupovaným a tu je výsledok...


«1 2 »

Inšpirácie z nových receptov
TOPlist