Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca jún 2014

Redakcia Varecha.sk, 8. júla 2014     11 minút čítania

Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili v mesiaci jún.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac jún 2014.



Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti za mesiac jún 2014


Víťazný recept:
1.Kokosové trojuholníky (fotorecept)Kokosové trojuholníky (fotorecept)319 kuchárskych kníh


Na ďalších miestach sa umiestnili:

3.Eszterházy rezy (fotorecept)Eszterházy rezy (fotorecept)234 kuchárskych kníh
7.Jahodový kompótJahodový kompót216 kuchárskych kníh
9.Frgále z Moravy (fotorecept)Frgále z Moravy (fotorecept)211 kuchárskych kníh
10.Cappuccino rezy Cappuccino rezy 203 kuchárskych kníh
11.Brazílsky krémeš (fotorecept)Brazílsky krémeš (fotorecept)194 kuchárskych kníh
12.Kokosovo-karamelové rezyKokosovo-karamelové rezy178 kuchárskych kníh

Najlepšie jedlá bez cukru za mesiac jún 2014


Víťazný recept:


Na ďalších miestach sa umiestnili:

2.Chlebík od mamičkyChlebík od mamičky221 kuchárskych kníh
3.Marinované kuracie rezníkyMarinované kuracie rezníky207 kuchárskych kníh
5.Svieži kapustový šalátSvieži kapustový šalát182 kuchárskych kníh
6.Pečené kura so zemiakmi a smotanouPečené kura so zemiakmi a smotanou175 kuchárskych kníh
7.Patlıcan kebap (fotorecept)Patlıcan kebap (fotorecept)172 kuchárskych kníh
8.CiabattaCiabatta169 kuchárskych kníh
9.Erős Pista po mojom (fotorecept)Erős Pista po mojom (fotorecept)162 kuchárskych kníh
10.Eszterházy  roštenka (fotorecept)Eszterházy roštenka (fotorecept)142 kuchárskych kníh
11.Papriková pomazánka s nivouPapriková pomazánka s nivou136 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca jún 2014


V tomto mesiaci ste súťažili o výhry v celkovej hodnote 61,80 eur:

Cena za najlepší recept v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti


Kuchársku knihu Veľká kniha o varení vyhráva Tatranka z Kežmarku za svoj recept Kokosové trojuholníky (fotorecept), ktorý si pridalo 319 ľudí do kuchárskej knihy.


Cena za najlepší recept v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru


Ponorný mixer Hyundai HB960 vyhráva Pilsnerka z Plzne za svoj recept Trhací bylinkovo-česnekový chléb podle Pekárnománie, ktorý si pridalo 246 ľudí do kuchárskej knihy.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v súťaži na júl 2014 .

Viac o tejto súťaži
Pozrite si aj vyhodnotenie najlepších nápadov za jún 2014

Diskusia k článku

havino
blahoželám všetkým výhercom, každý recept výborný
eraserhead
no ja som si do kuchárskej knihy nepridal zatiaľ nič, ani to neplánujem
napriek tomu je podľa mňa spomedzi tu uvedených receptov najonakvejší ten z austrálie (použité suroviny a prezentácia)

Nerozumiem však tej druhej časti
"Najlepšie jedlá bez cukru za mesiac jún 2014" pretože hned prvé dva v poradí majú v surovinách pridaný cukor (pridaný v zmysle ako navyše a nie prirodzený sacharid obsiahnutý v jednotlivých surovinách), ostatné samozrejme tiež obsahujú sacharidy
pusta
všetky recepty sú vynikajúce a jeden krajší ako druhý.
blahoťelám srdečne nielen výhercom, ale každému varecháčovi/varecháčke, ktorí si dali námahu pridať alebo zhodnotiť recept, či už pozitívne alebo negatívne a prispeli k posunu ku kvalitným receptom, čo je aj vidno na tom, že stále pribúdajú lepšie a lepšie.
kukulienka71
@pilsnerka , gratulujem k víťazstvu, zaslúžiš si, máš perfektné recepty, prišla si k nám ako supernova! Čakám na ďalšie:-) @tatranka , tebe ešte raz aj tu gratulujem, si veľmi dobrá kuchárka-cukrárka, ocenenie je na pravom mieste! @eraserhead , ten názov je trocha skresľujúci, ja by som bola dala kategóriu slaných a sladkých receptov. Bolo by to hneď jasné;-)
kukulienka71
... a ďakujem pekne všetkým, ktorí si môj recept pridali do KK, milo som sa prekvapila, keďže receptov na chlebík je tu neúrekom:-)
tinca
blahoželám výhercom a prajem veľa potešenia z výhier:)
tatranka
Ďakujem svojim spolupútnikom na Vareche za priania a blahoželanie.
Výhra ma potešila,preto že ako som na Vareche päť rokov,z roka na rok jej kvalita a recepty zvyšujú svoju úroveň a naozaj sa tu dá vybrať si kvalitné a zdravé recepty.
pilsnerka
Moc děkuji všem, kteří si uložili moje recepty a i těm, kteří si je třeba jen přečetli. Ráda vás budu i nadále inspirovat, pokud bude zájem . Děkuji i redakci za výhru. Byla jsem velmi překvapena hlavně tím, že jsem zde působila pouze pár dní a recepty zaujaly tolik lidí. Mám radost, díky všem.
iva63
úžasné recepty!...blahoželám všetkým výhercom
babucka
Vsetky recepty su vyborne,vyhercom blahozelam a prajem aby este dlho ponukali vyborne recepty
mariamka
ja tiez blahozelam, vyherkyniam v oboch kategoriach a vsetkym, ktori sa dostali do top15, osvedcene znacky a vyborne recepty,, mna najviac pobavilo moje cestne 15. miesto, tych 124 ulozeni je pre mna aj pre moj karfiol naozaj pocta! dakujem vsetkym za hlasy, naozaj prijemne prekvapenie :))
cesminaz
Vyhercom v oboch kategoriach blahozelam ;-) a chcem podotknut,ze vsetky recepty su skvele a zasluzia si pochvalu ;-P A zaroven dakujem tym,ktorym sa moj recept pacil a ulozili si ho do KK :-)




 



TOPlist