Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca september 2013

Redakcia Varecha.sk, 4. októbra 2013     7 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca september. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac september 2013.



Najlepšie recepty za mesiac september 2013


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:


Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:


Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:
3. Marlenka (fotorecept)Marlenka (fotorecept)374 kuchárskych kníh

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré hmotnú cenu tento mesiac nevyhrávajú...
4.Ranná rosa  (fotorecept)Ranná rosa (fotorecept)329 kuchárskych kníh
5.Makovky a orechovky (fotorecept)Makovky a orechovky (fotorecept)323 kuchárskych kníh
7.Malinovník (fotorecept)Malinovník (fotorecept)296 kuchárskych kníh
11.Kráľovské rezyKráľovské rezy258 kuchárskych kníh
12.Karamelový krémeš (fotorecept)Karamelový krémeš (fotorecept)257 kuchárskych kníh
13.Nugátové rezy (fotorecept)Nugátové rezy (fotorecept)256 kuchárskych kníh
15.Chlebové cesnakové paličky Chlebové cesnakové paličky 245 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca september 2013


V mesiaci september ste súťažili o výhry v hodnote 133 eur:


1. cena


Prvú cenu Domáca pekáreň Eta Gustito 015090000 vyhráva Izabella929 za svoj recept Štvorvrstvové maslové pečivo (fotorecept), ktorý si pridalo 395 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu - Mixér + šľahač Bosh MSM 6B700 - vyhráva Pusta z Bratislavy za svoj recept Jablkové taštičky, ktorý si pridalo 383 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - kuchárska kniha 1 cesto, 100 palaciniek - vyhráva Ailuj82 za recept na Strihané pečivo (fotorecept), ktorý si pridali ľudia do 374 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratuľujeme. A ďakujeme za účasť aj ostatným, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na október 2013.

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

archaa
UUUUj gratulujem výherkyniam, mám veľkú radosť!!!
ailuj82
jééééééj, ja som po dllllhej dobe vyhralááááááá. Ďakujem, tak sa tešííím. A gratulujem aj Puste a Izabelle :)
rela
Tieto nase sikulky si vyhru zasluzia aj za ine vyborne recepty. Srdecne blhozelam :-)
pusta
@ailuj82 , ty si tak neskutočne srdečná :-))) určite si tú výhru zaslúžiš mnohonásobne o to viac.
osobne som asi nie súťaživý typ, dozvedela som sa to len teraz vdaka tebe a @jerica.
jasne,že mám radosť, o to väčšiu, že je nečakaná :-)))
úprimne dakujem vám obom i ostatným a srdečne blahoželám @izabellka929 aj tebe...myslím, že si zaslúži obrovské dakujem každý, kto s láskou navaril a pridal svoj receptík, teda blahoželám každému.
redakcia
chvíľu adminkám potrvá, kým napíšu emaily výhercom, takže niekedy to zistia výherci skôr z článku ako z emailu vlastného...
izabella929
Chcem sa poďakovať predovšetkým tým, ktorí k tomu prispeli.. všetkým vám milé Varecháčky, lebo ste si recept zaradili do svojej kk..ďakujem pekne redakcii a želám jej strašne veľa úspechov, tvorivých síl a nech ste takí ústretoví , ako do teraz.))).už som túto vetu dnes so slzami v očiach napísala: Varecha je moja ,,,mamička,,, za moju prácu ma buď pochváli, haní, ale vždy je tu pre mňa a nájde si vždy vhodné slovo na potešenie duše..keďže ju nemám, vaše hodnotenie milé varecháčky je pre mňa ako hodnotenie mojej maminky..milé slová, ktoré od vás dostávam za moju usilovnosť ma hreju pri duši a zároveň ma zaväzujú, aby som to robila ešte lepšie a krajšie..Všetkým vám ďakujem pekne.-)
irenaw
blahoželám výherkyniam a teším sa na ich ďalšie recepty ;-)
kecemis
Pripajam sa ku gratulantom a tesim sa na dalsie nove a krasnych recepty.
mamatata2
Dievčence gratulujem, zaslúžili ste si výhry. Užite v zdraví a varte a pečte aj naďalej.
evanaaa
Aj aj sa teším, že sa výhra dostala do správnych rúk, srdečne vám, dievčatá gratulujem, zaslúžili ste si ju. A Izabelka, @izabella929 , krásne si to napísala.
2254_1348559633 - profilový obrázok
goe
goe
Gratuľujem všetkým.
luss44
gratulácia veľká odomňa pre výherkyne letí. Hovorí sa že objavenie nového receptu má pre ľudstvo väčší význam ako objavenie novej hviezdy, takže sa tešíme na ďalšie nové dobroty :)
mariamka
sice zase zakusky, chleby a peciva:) ale dovod je jasny, ze na ne treba presny postup a gramaz,, tiez mam zopar ulozenych,, vyhrali a umiestnili sa velmi pekne recepty a osvedcene Varechacky, uprimne gratulujem celej Top15 :)
violetacamorova
A samozrejme vďaka vám v redakcii, za vašu snahu nájsť cestu ako sa odmeniť za snahu našich šikovných kuchárov...
dorisa
Krásne recepty, zo srdca prajem a blahoželám k výhram
tetuska
blahoželám všetkým a teším sa na ďalšie skvelé recepty...
ywett
všetkým srdečne gratulujem! :-)
marta5
@izabella929 gratulujem k výhre,máš stále skvelé recepty-Tvoje pomenovanie je mi veľmi drahé,tak sa vola moja vnučka,ktorá je ďaleko.
julica
Gratulujem vyherkyniam! Myslim, ze sa jasne ukazuje, ze vyhravat budu pekarciny, lebo pri nich sa experimentovat az tak neda a vsetci si recepty ukladaju kvoli mnozstvam, pri tych inych slanostiach ide vacsinou o napad... meni sa to tu od gurmanskeho ku gazdinkovskemu




 



TOPlist