Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca júl 2013

Redakcia Varecha.sk, 2. augusta 2013     6 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca júl. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Súťaž o najlepšie recepty každý mesiac na Varecha.sk. O najlepších receptoch rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac júl 2013.



Najlepšie recepty za mesiac júl 2013


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1.Strapaté rezne (fotorecept)Strapaté rezne (fotorecept)379 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
2.Jogurtové krémeše (fotorecept)Jogurtové krémeše (fotorecept)365 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré hmotnú cenu tento mesiac nevyhrávajú...
5.Smotanové BeBe rezySmotanové BeBe rezy259 kuchárskych kníh
6.Makový koláč (fotorecept)Makový koláč (fotorecept)256 kuchárskych kníh
8.Nepečený pudingový Nepečený pudingový 236 kuchárskych kníh
9.Marhuľový rýchly zákusokMarhuľový rýchly zákusok230 kuchárskych kníh
12.Sedliakove zemiakySedliakove zemiaky204 kuchárskych kníh
13.Kuracie stroganovKuracie stroganov196 kuchárskych kníh
14.Chilli cuketa (fotorecept)Chilli cuketa (fotorecept)195 kuchárskych kníh
15.Domáca ruská zmrzlina (fotorecept)Domáca ruská zmrzlina (fotorecept)191 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca júl 2013


V mesiaci júl ste súťažili o výhry v hodnote 105 eur:


1. cena


Prvú cenu Gril Fagor BBC-846 vyhráva Tinca z Prievidze za svoj recept Strapaté rezne (fotorecept), ktorý si pridalo 379 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu - Parný hrniec Tefal VC 100930 - vyhráva Elysa z Topolčian za svoj recept Jogurtové krémeše (fotorecept), ktorý si pridalo 365 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - kuchárska kniha Veľká domáca cukrárka - vyhráva Rennatte za recept na Ovocná torta s bublinkami (fotorecept), ktorý si pridali ľudia do 315 kuchárskych kníh.

Víťazom srdečne gratuľujeme. A ďakujeme za účasť aj ostatným, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na august 2013.
Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

mariamka
gratulujem vyhercom aj dalsim v poradi,, recepty sa mi pacia, tie vysledky vedia vzdy prekvapit :)
pusta
vyhrali krásne recepty, všetkým výhercom i zúčastneným úprimne blahoželám. :-)))
2254_1348559633 - profilový obrázok
goe
goe
Gratuľujem výhercom. Skontrolovala som si či som si niektoré z najlepších receptov nezabudla pridať.
2010
@tinca , gratulujem k prvej cene aj ty sa teraz budes musiet pridat ku grilovacom -:)
tetuska
výhercom blahoželám a ďakujem za veľmi výborné recepty...
tinca
@2010 áno zopár rcp už v hlave nosím, len musí sa ochladiť, lebo je to o život:)
ywett
ešte som sa vrátila....všetkým, ktorým sa môj recept zapáčil, ďakujem a hlavne aby muffiny chutili ;-)
staja
Gratulujem všetkým a ďakujem za krásne a chutné recepty.
rennatte
Dakujem pekne vsetkym varechacom, ktorych moj recept zaujal a ulozili si ho do KK , tesim sa z krasnej knihy a ked nieco z nej vyskusam, urcite sa s vami podelim o recept
dorisa
Blahoželám výhercom......všetky recepty sú krásne.
janger
Blahozelam ku krasnym vyhram! Som prekvapena poctom hlasov (priradeni do kucharskych knih), oproti predchadzajucim sutaziam takmer dvojnasobok. Pekne sa rozrastame :-).
sracz
Všetkým výhercon srdečne blahoželám a úprimne sa teším na ich ďalšie aktivity! Tak je to na našej Varecha.sk to pravé "orechové", ako medzi včielkami robotnicami v úli!!!
elysa
ďakujem Vám všetkým, gratulujem ostatným varecháčkam, veľmi sa teším, je to moja prvá výhra v živote, Varechu teraz trošku zanedbávam, pretože milujem slnko, tak s ním trávim každú voľnú chvíľu, ale určite niečo "naparím" a pridám do receptov... :))
wiwi
BLAHOZELAM Z CELEHO SRDCA,UZASNE RECEPTY DAKUJEM
adina1
aj ja sa pridávam ku gratulantom - majú sa na čo tešiť... moja výhra za rcp mesiaca jún mi už bola doručená /ďakujem !!!/ a úspešne aj odskúšaná ... takže hor sa do prípravy ďalších nových chuťoviek ... aj keď v tomto horku je pobyt pri šporáku skôr utrpením ako potešením :-)
lavacka
Srdecne blahozelam vsetkym, vdaka za vsetky recepty.
irciatko
Srdečne blahoželám a ďakujem za super nápadité recepty, ktoré ma inšpirujú. Moji domáci výmyselníci, myslím tým synov, mi vždy (keď rozmýšľam, čo uvariť alebo upiecť), nejaký ten fajnový receptík nájdu.
eviana
...no a zasa som sa k niečomu novému na Vareche dopracovala, našla som výhercov mesiaca júl... všetko krásne recepty. Výhercom blahoželám a už teraz sa teším na ich ďalšie kuchárske počiny :)




 



TOPlist