Varenie

Co dnes vaříte? (13)

haji - bez fotkyhaji, 11. januára 2022

Začínáme spolu už třináctý díl diskusie Co dnes vaříte? Opět už byl výčet komentů a foteček dlouhý, tak šup, ať jsme na nové stránce. Užijte si všichni pospolitost a sdílení toho Co dnes vaříte? a vůbec všeho, s čím se chcete podělit. Nahlédneme spolu pod pokličky, do pekáčů, talířů a případně do lidských srdcí, duší. Život je duha, cesta lásky a tvořivosti. V kuchyni máme zaručeno oboje. A naši milí a blízcí s námi sdílejí úspěchy i neúspěchy nejen v kuchyni. Trpělivě a s láskou. Držme spolu!

@zareaguj


Diskusia k téme

zolik
@kuko95 (11.1.2022 17:21)
Nadherne si zacal s 13. pokracovanim.
Mala kuchyna a obrovsky hrniec kapustnice. To ste varili pre cely fotbalovy oddiel? Kolko litrov ste nakuchtili?
kuko95
@zolik (11.1.2022 17:30)

Milá zolik je to nádherná chata s nádherným psíkom ktorého fotky som dal do inej diskusie ..bolo toho dobrých 13litrov hádam aj viacej :D a ďalší veľmi šikovný frajer palko to rucne zatváral takou masinkou na konzervy ..
zolik
@kuko95 (11.1.2022 18:22)
Sa mi zdalo, lebo 10L hrniec mam doma a ten je oproti tomu co miesa Tvoj kamos hotovy trpazlik.
Mali ste super cas. Takto varit/zavarat s dobrou partiou na chate musi byt uzasne! V dobrom ticho zavidim 😉
haji
@kuko95 (11.1.2022 18:22)
Velké děkuji za komenty a fotečky velkých dobrot. Slaninka jako malovaná a kapustnica - pro celý regiment. Oh, to jste byli šikovná trojka, vlastně štverka aj s psíkom! Moje nervy, to je hrnec óbr hrnec...! a potom ještě zavárt, klobúk dole! Šikovní chlapci! Milé sdílení, že zdravíme a tiše závidíme! aj tú atmošku!
haji
@zolik (11.1.2022 20:38)
Děkuji za komenty a fota. Foto polévky z pečených žltých paprik je opravdu výstavní!! Slíže s makom, domácím lekvárom a kompotom už tak vystajlované nejsou - ale to nevadí, chuť na ně mám a velkou! Jejda, slalom, tak si to užij!! a ať Petra dojede na 1. bednu! Hezký večer!
chorvatka
Dnes som varila zo samych konzerv: tuniaka v prirodnom naleve som hodila na osmahnutu cibulu a par struckov cesnaku, pridala sterilizované domace leco, ochutila Ajvarom, prizdobila olivami. A nez sa vsetky chute spojili, uvarena bola aj priloha ( ryza). Dobru chut aj vam, uz sme vecer dojedli aj zbytok a bolo to velmi chutné.
2x haji a zolik
haji
@chorvatka (11.1.2022 21:04)
Děkuji za koment a inspiraci na rychlé jídlo. Pro mě je to zajímavá a neotřelá kombinace, tuňáka, lečo, Ajvar, olivy miluju a k tomu rýže hmmm Tato kombinace stojí za vyzkoušení.
1x zolik
haji
@atina1947 (12.1.2022 17:51)
Také přeji brzké uzdravení! Ať to rychle prehrmí a bude zasej dobre. Plněné zelné závitky a rajská je dobrá volba. Někdy je moc fajn, když je v mrazáku krabička poslední záchrany. Držte se!
kukulienka71
u nás sa striedajú chute teraz dosť často, včera bol výborne dochutený bravč.perkelt s knedľou, dnes postavím na sporák kapustu s mäsovými guľkami a v sobotu budú zrejme palacinky, tie uz neboli ani nepamätám.

haji
@kukulienka71 (13.1.2022 07:43)
Děkuji za koment a inspiraci. Bravčový perkelt s knedlou, kapusta s masovými gulkami to jsou dobré nápady, směry. Palacinky bych si dala také ráda a s chutí hmmm narobila si mi chutě! Dobrú gulkovo kapustovú chuť k dnešnímu obědu!
haji
@mamec (13.1.2022 10:50)
Děkuji za koment a přesný popis palačinek. Vystátá díra u palačinek mě spolehlivě odrazuje, jinak palačinky miluju. Už dlouho jsem je nedělala, bo stát u sporáku mi spíš nejde než jde.
Dodělala jsem mokrý/šmiklavý bramborový salát. A mám nasolené kuře. Vidím to na kurča pečené v rúre bez vyprážaní podle @cesminaz. Musím se nějak popasovat s tvarem, bo nemám jenom stehna, ale to půjde. Uvidí se, jestli ještě dnes. Pracuji na etapy.
Krásný den přeji všem! U nás je dnes pod mrakem. -1°C a má se oteplit.
sovka62
U nas vcera peceny bocik s ryzou a k tomu marhulovy kompot. Kedysi manzel takuto kombinaciu odmietal, ale len kym neskusil. Dnes na obed spagety - bolonske. Pred chvilou sme vecerali, studeny bocik zo vcera s cerstvym chlebikom a manzel aj s kyslou uhorkou. Tu som ja vynechala, nebudem si uhorkou kazit chut.
haji
@mijaita (13.1.2022 17:13)
Děkuji za komenty a fota, cizrna i vajíčka s křenem vypadají moc chutně! No nevařit se někdy dá, ale já to dlouho nevydržím.
haji
@sovka62 (13.1.2022 17:29)
Děkuji za koment a inspiraci. Čas od času je bůček dobrá volba, také ho mám ráda s rýží i po studenu. Přiznám se, že kompot k hlavnímu jídlu si nedávám. Raději salát. Bolognské špagety jsem dlouho nedělala, díky za připomenutí.
haji
@kukulienka71 (13.1.2022 17:36)
Děkuji za koment a foto tvojej "gulkovej kapusty". Věřím, že chutnaly! Máš svoju kyslú kapustu? O to je jistě chutnější. Hezký večer!
haji
@zolik (13.1.2022 18:22)
Skvělé! Děkuji za koment a foto. Dělám trošku jinak: brambory, kyselá okurka, cibule /tam jsme stejně/, uvařená mrkev a celer. Takže ho mám trošku barevnější. Upekla jsem k tomu obalované kuře podle @cesminaz. Hezký večer!
cesminaz
My sme dnes dojedli Tarhana polievku, čo som bola ešte včera varila🙂 Polievka je velmi chutná, aj ked je to len taká falošná Tarhana😅


kukulienka71
@haji (13.1.2022 18:55) áno, máme svoju, ešte nikdy sme tak dobrú nemali. V októbri sme naložili do malého 10l suda a tesne pred Vianocami ešte do veľkého, 17l, už aj z toho je tretina fuč. Ale kapustu kupujem na trhu, pestovať ju nemám kde. Pekný večer aj tebe, nech ti zdravie slúži!

cesminaz
@zolik (11.1.2022 20:38)

Slalom zvykne byť celkom zaujímavý. Občas zvyknem aj ja pozerať 🙂 Zaujímavé, ako si udržia tú rovnováhu vo vzduchu🙂
haji
@cesminaz (13.1.2022 19:15)
Děkuji za koment a fotečky. Tarhana vypadá náramně chutně, já červenou čočku miluju. Dnes se nám to tu rozgulkovalo, u vás kofte - líbí se mi vše na jednom plechu, dokonce dva druhy príloh. Díky za inspiraci a pozdrav. Hezký večer aj k vám!
bugout
@cesminaz a čo takto receptiky na tarhanu a určíte aj kofte. Albo ku koftam len doplniť tú ryžu, resp. tie rozdiely oproti koftam len so zemiakmi...?? Bol by som ti veľmi vďačný.
stefanm
... dnes nevarím!!!... máme od včera dusené bravčové plátky stehná v horčicovej omáčke, opečený zemiak restovana ryža
... takže varešky a nože dnes majú voľno...asi im doprajem aj "velnes" v umývačke... zaslúžia si😄


haji
@stefanm (15.1.2022 11:05)
Děkuji za vtipný koment a chutné foto bravčových plátkov na horčici s opečenými zemiakmi a restovanou ryžou. Mně by moc chutnalo. Tak to má být, klid a pokoj si může dopřát i kuchyň a nádobí. Velnes bych brala aj já, teda ne v myčke, ale vo vani. A ten si udělám i s pěničkou... Krásný zbytek soboty a pokoj rukám!
haji
@mijaita (15.1.2022 13:04)
Děkuji za koment a fotečku, hmmm tak vařené hovězí srdce, vývar se žloutkem - jedno lepší než druhé. Skvělé foto plné chutí! Krásnou sobotu přeji! S plným bříškem je krásně na světě.
haji
@kukulienka71 (15.1.2022 13:05)
Děkuji za koment a fotečku, zeleninový talíř vypadá náramně chutně i palačinky. Máš pravdu, milá Kuku, když je menší množství, jde příprava rychleji. A zanedlouho potom opáčko. Takový kuchyňský řetízkový kolotoč. Teda hrncový... Krásný víkend i k vám!
haji
Včera jsem vařila brokolicovou polévku. Brokolice, stopkový zeler, mrkva, kroupy perličky, zeleninový vývar, máslo, ml. černý pepř, sušená zelená směs bylinek, jedna Vitana houbová kostka, zbytek bedlového prachu. To je jediná kostka, kterou používám, asi 2x do roka. Polévka je výborná.
Dnes peču ořechovou bábovku se šlehačkou, už si to, holka, užívá v troubě.
Dnes od rána svítí sluníčko, oteplilo se a ještě má. Krásný víkend přeji všem!
haji
@mariamka (15.1.2022 14:00)
Děkuji za koment a foto, tyjo, další hrnec z těch větších, alespoň chvíli vydrží a lépe se rozleží. Dobrú chuť a krásný zbytek víkendu!
chorvatka
Dnes som stravila odpoludnie pripravou ruského borsca s hovadzim masom : budeme mat na nedelu, obed i veceru. Samozrejme, ze zostane este zeleniny v polievke, ktora sa dochuti slahackou a kôprom a doje sa velmi iste, také je to lahodné jedlo. Poznam tu vo Francuzsku par ludi, co si radi na borsci pochutnaju.... Skuste a neobanujete. Peknu nedelu vam vsetkym a vdaka za inspiracie.
haji
@afataga (15.1.2022 17:03)
Děkuji za koment a fotečku, penne s rajčaty, bazalkou, pekorinom vypadá moc dobře a je to fajn rychlovka. Hezký zbytek víkendu!
haji
@chorvatka (15.1.2022 20:58)
Děkuji za koment, ruský boršč z hovězího masa musí být velká dobrota. Jednou jsem nějakou sekvenci boršče vařila, ale je to hodně dávno. To musím napravit, už z toho důvodu, že též je po rozležení lepší a lepší. Krásnou neděli přeji i k vám!
haji
Dnes jdu na kváskový chlebík. Zatím jsem v klidu, bo kvásek je klidný též. Držím pěsti jemu i sobě. A docvaklo mi, že se pomalost kvásku odvíjí od toho, že jsem méně častěji pekla chlebík, ale i kvalita mouky - nová mouka, nevyzrálá, neodležená... Pořád se něco děje.
Krásnou neděli přeji všem! U nás je jasno, Oskar svítí jako najatý a je -4°C.
mijaita
Černá, silná logrovka Bella Giana. Ranní pobožnost :-) Kromě jiného vzpomínám na čas nedávný, kdy jsem ji dostávala ráno až do postele. Miluju vůni kávy k probouzení :-)
2x haji a zolik
haji
@mijaita (16.1.2022 10:39)
Děkuji za milý koment od srdce a kafíčkové foto. Ano, bez rozjížděcí kávy /lógrové/ to nejde. Mno, do postele mi zatím kafíčko nikdo nepřinesl, co není, může být. Díky za vyznání kávě, milá @mijaita ! Krásnou neděli!
mamec
@mijaita (16.1.2022 10:39)
Zaujímavá šálka:)
Výborná káva z takejto šáločky ťa určite dobre naladí do nového dňa.
zolik
Pomarancovo - mandarinkovy kolac. Bez muky. Len vajicka, cukor, stava z pomarancov/ mandariniek a mlete mandle. Bolo nacase spotrebovat ovocie po Vianociach.
Prajem peknu nedelu. U nas slnecno +3.


haji
@afataga (16.1.2022 13:13)
Děkuji za komenty a fota. Otroje vypadá náramně chutně panenka, kuře i salátek, krásné fotečky, plné chutí. Hezký zbytek neděle! A díky za inspiraci.
haji
@zolik (16.1.2022 14:39)
Děkuji za koment a foto. Koláčik vypadá velmi chutně a svěže, dala bych testovací vzoreček. Hezký zbytek neděle i k vám! U nás začíná mírná oblačnost a zvedli jsme teplotu na 2°C.
1x zolik
stefanm
Сьогодні я зробив нам киевскую котлетку, яку ми насолоджувалися і ми вже говоримо українською
😄... dnes som nám urobil Kijevsky kotlet ...pochutili sme si a už rozprávame po Ukrajinský😋😋


kucharka
Včera sme nevarili, boli sme v Barcelone. Je tam naša obľúbená Ramen reštaurácia, tak sme si pochutnávali každý na svojom naj - u mňa pikantný.
Pekný zvyšok víkendu prajem :-))


haji
@stefanm (16.1.2022 15:18)
Děkuji za vtipný koment a chutné foto. Kyjevský kotlet nemá chybu a na fotu od vás vypadá prudce jedle. Mno, nevím, po ukrajinsky rozprávat po kotletu, to nevím. Po vodce ano, tam bych tomu věřila na tuty. Hezký večer k vám!
1x mamec
haji
@kukulienka71 (16.1.2022 16:11)
Děkuji za koment a foto. Ano, Kuku, to jsi trefila, na kuře vsadil kdekdo, aj ja. Tvoje kuřátko vypadá velmi dobře, mám ráda kombinaci masa na zelenině, s ryžou. To jsem nejspokojenější. Hezký večřer!
haji
@kucharka (16.1.2022 17:08)
Děkuji za komenty a fota, plněné canelone riccotou a špenátem podle Jamieho bych si s chutí dala, dobrá volba. Ramen v Barcelone nemá chybu, stejně jako další fota pod tvojí diskusí Jedlo na dovolenko. Samé dobroty! Hezký večer k vám! A díky za inspiraci.
1x 2010
2010
vcera nam varili na plazi taku klasicku anglicku 'zdravu klasiku" kalamare, krevety, rybky a hranolky
( cajky sa isli zblaznit).



haji
@2010 (16.1.2022 18:59)
Děkuji za komenty a fota. Kalamáre, krevety, rybky a hranolky hmm nejsem čajka, ale išla bych sa zlbáznit tiež! Čajkám bych nechala hranolky - pár /tedy dva/.
Jejda, ty máš nějaký nový vychytaný sporák, pomalené jehnacie lýtka na víne a zelenine vypadají hodně dobře a chutně, masíčko muselo být jako dortík.
Krásný den k vám a díky za sdílení!
haji
Dnes jsem si nachystala /nasolila, okořenila, potřela česnekem a hořčicí/ irskou hovězí kližku. Pokračování zítra. Sfúzuji nějakou zeleninu /stopkový zeler, mrkvu, kapiu/, přidám kousek špeku, další koření. Ve hře je i smetana. Příloha: jasmínová rýže.
Dnes jsem konečně dojedla brokolicovou polévku, kuře a br. salát. Bylo to moc dobré. Dezert čeká na balkoně, ořechová bábovka.
kukulienka71
@haji (17.1.2022 14:45)

normálne si mi narobila chute, určite budeš mať zajtra nebíčko v papuľke:-) ja som sa bavila s mojím obľúbeným kysnutým cestom, reku, bude pár buchtičiek na zajtrajšie raňajky/desiatu. Mak som nesladila, primiešala som k nemu domáci slivkový lekvár. Plnka sa mi takto páči, dá sa dobre formovať. Posielam aspoň pár fotiek



zolik
@mijaita (16.1.2022 16:54)
Ahoj, recept nemam. Bola to cista Improvisation. Mala som 2 pomarance a 2 mandarinky od Vianoc, ktore bolo treba nejakymsi sposobom spracovat. Osupane som ich rozmixovala. Rozslahala som 3 vajcia s kr.cukrom + vanilkovy + stipka soli a pridala rozmixovau duzinu + trochu slnecnicoveho oleja. Cast pomletych mandli som zmiesala s 1/3 PDP, zaslahala a postupne pridavala pomlete mandle az malo cesto hustotu cca ako na piskot. Tortovu formu som vytrela maslom,vysypala mletymi mandlami. Po vychladnuti som ho poliala: stava z 1 pomaranca + 1/2 citrona + kr.cukor + 2 CL skrob. Ozdoba uz boli cerstvo kupene mandarinky.
Snazim sa vsetko spotrebovat. Citrusy nastastie vydrzia dlhsie a da sa z nich kuzlit a dobre improvizovat.
haji
@kukulienka71 (17.1.2022 20:15)
Děkuji za koment a fotečky, buchty jako peříčko, hmm k snídani by se mi hodil vzoreček...
Kuku, ta náplň, mak s povidly/domácím slivkovým lekvárom nemá chybu. I těsto vypadá moc dobře.
1x zolik
haji
@zolik (18.1.2022 00:07)
Díky za sdílení, postup - receptík se může hodit, dobrý nápad na zpracování citrusů. Jsi šikulka!
1x zolik
kukulienka71
Keď môžem, tak varím:-) Dnes tradičné menu : polievka na kyslo zo sterilizovaných žltých fazuľkových strukov len s mliekom, bez smotany a francúzske zemiaky s cviklovým šalátom. Pekný slnečný deň prajem.


mijaita
@zolik (18.1.2022 00:07)

MOC, MOC ti dekuju, to se mi libi, urcite si to nekdy udelam :-) :-) :-)
1x zolik
mijaita
Tak jsem dnes rodine upekla kousek selečího hřbetu, k tomu jsem opekla na sadle posekane škvarky a spolu s kysanym zelim zamichala do stouchanych brambor. Hodne, hodne dobre to bylo!! K tomu jeste vycistili misu cizrny se susenyma rajcatama a nekolik opecenych placek jako predkrm. Sladke u nas nejde, jen muskatove šampano probehlo. Obed vsedniho dne :-)


haji
@kukulienka71 (18.1.2022 13:41)
Děkuji za koment a fotečku, polievka zo žltej fazulky aj zapekané francúzské zemiaky jsou moje nejoblíbenější jídla. Super volba! Hezký večer k vám, milá Kuku!
haji
@mijaita (18.1.2022 16:36)
Děkuji za milý koment a kouzelné fotečky! Selský hřbet s kysaným zelím a škvarky, k tomu šťouchané brambory - to musí být velká dobrota. Krásně upečené masko! I předkrm a šampíčko, tak to je všední den jako malovaný!
Vidím, že když se do něčeho opřeš, tak to jede! Přeji hezký večer!
haji
Dovařila jsem se irská hovězí kližka a je "na divoko". Použila jsem nakonec směs koření Vitana "Divočina". Masko den předem naklepané, nasolené, potřené hořčicí z jedné strany a z druhé strany potlačeným česnekem a trochou ml. černého pepře, použila jsem i kapku oleje na zkřehnutí. Na sádle jsem dnes masko opekla, vytáhla, orestovala do karamelova cibuli, přidala trochu krystalového cukru na jednu stranu /že karamel/ a na druhé straně opekla rajský protlak. Pak jsem přidala nastrouhanou mrkev, klasický celer, orestovala, přidala kousek špeku/slanin, kořením Divočina, osolila, přidala trochu pálivé papriky, pár bobkových listů a jalovec. Pro propojení chutí jsem ještě chvíli restovala. Vrátila jsem do kastrolu na zeleninu masko, zalila horkou vodou, přidala nakrájenou kapii a stopkový zeler. Dušila jsem - vařila do změknutí maska. Pak jsem maso vytáhla, omáčku projela tyčovým mixerem, zaklechtala moukou s vodou a ještě vložila pár kousků slaniny. Po provaření cca 20-30 minut jsem vlila do omáčky smetanu, vrátila masko, prohřála. Budu podávat s knedlíkem, případně jasmínovou rýží. Hovězí na divoko je moje oblíbené. Čerpala jsem z receptu Jany Dorazinové/Remkové z Top receptů a něco si upravila, přidala podle sebe. Dobrou chuť!
haji
@mijaita (18.1.2022 17:38)
Moje nervy, omlouvám se tobě i selátku. Dnes to mám trošku víc hektické než kdy jindy. Selečí, promiň!
mijaita
@haji (18.1.2022 21:41)

:) tady neni nic k promijeni preci, jen jsem uvedla druh masa na pravou miru, abys mohla ocenit spravne ten druh masa-jidla :)
mijaita
@haji (17.1.2022 14:45)

Dezert ti necham, ale ta tvoje brokolajda se mi libi!! Nechces sepsat rc do polivkaria? Muzes preci bez fotky, ty dodame my!? tak šup,šup, šikulko :):):)
haji
@mijaita (19.1.2022 00:21)
Ju, sepíšu. Drž to v paměti, prosím, abych nezapomněla. Hezký den!
U nás svítí sluníčko a v noci slušně mrzlo. Ještě teď je -7°C.
1x zolik
haji
Dodatek k Irské kližce Na divoko. Ještě jsem přidala směs sušených pokutrovaných bylinek: ligurček, medvedí cesnak, cibulová nať - bez toho neuvařím. Dávám ji všude, kromě dortů. Tentokrát se mi uvezla packa s mletou červenou paprikou, omylem jsem vytáhla pálivou a tak je celá divočina čípoš. Výborná!!
1x zolik
mariamka
Príprava na ostrokyslú. Kurací vývar v TH, potom už len Bonduelle China mix, vajíčko, škrob, dochutím a hotovo. Tešíme :) námietky? :)
2x haji a zolik
mijaita
Nejjednodussi jidlo, které znám a pritom lahodne. Bohuzel, je mexické a jejich zelene papriky jsou nedostizne. Presto ale i z papriky, u nas koupene v trznici. to bylo dobre. Jen upecena a sloupnutá paprika na prouzky nakrájená, na proužky menší, bílá cibule podušená do sklovita, to celé pak zalité smetanou a do horkého nějaký rozpustný sýr. Stojí to za to!! Jo a v Mx do toho nekdy pridají i kukuřici. Dobre samotné, nebo jako příloha ke kuřátku. Jen fotogenické to opravdu moc neni.


kukulienka71
@mijaita (19.1.2022 14:36) ak by som nevedela, čo to je, tak to iste neochutnám, vyzerá to na zmes húseníc a háďatok😄ale mexická kuchyňa je dosť podobná maďarskej, aj toto povedzme by tam zapasovalo. Ja také môžem, dík za tip.

2x haji a zolik
mijaita
@kukulienka71 (19.1.2022 19:12)

Budu sama rada, kdyz to zkusis a vyfotis! Je to doslova sametova chut, ale napad na fotku se nedostavil. A taky jsem se na to hodne tesila. Musim najit orig fotku z Mex. Kydla v bufetu na talir pani bufetova :)
haji
@mariamka (19.1.2022 15:27)
Děkuji za komenty, fotečku. Tvoje Ostrokyslá polievka vypadá velmi dobře a chutně! Pobavily jste mě s Afi, že to biele one haha Některé pokrmy se stajlujú blbo. Jsem realista a mně se líbí autenticita. Je to jako život, ten nečeká až sa nastajlujeme. Děkuji za inspiraci. Moje konzervativní maličkost se ještě do Ostrokyslej polievky nepustila. Mno, všechno je prvně. Pro mě je to výzva, díky za inspiraci a přeji hezký den!
haji
@mijaita (19.1.2022 14:36)
Děkuji za komenty a foto. Zajímavé spojení zeleniny, sýra a smetany, které se vlastně nabízí samo. A ejhle, ono Mexiko. Díky za rozšíření obzorů a přiblížení, pro mě, novinky. A jak už jsem psala v komentu k Ostrokyslej polievke, reálné foto bez stajlu se mi líbí. Děkuji za sdílení detailů, jídel a zážitků z cest - jsou to zajímavosti a také inspirace. Prostě neocenitelné detaily, ke kterým se často člověk nedostane. Mám otázku, nějak se to jídlo jmenuje?
Přeji krásný den, ať se ti daří!
1x zolik
mariamka
@haji (20.1.2022 07:23)
ahoj Haji, keď ju po x-pokusoch vychytáš, tak to nie je žiadne ťažké varenie. Odporúčam, je to doslova liek. Ďakujem, tiež som za autenticitu, tie kvapky a lízance na tanieroch ma nebavia :)
mijaita
Zadny rc, jen invence a povedla se. Kuratkovy maso obaleny ve smesi cesnek olej, roasted kari a skrob. Opecene v masle s olejem. K tomu v pare udelany kvetak. Osvezila jsem vietnamskou mrkvi nakladanou. Bombicka 🙂


stefanm
... určite sa už nikomu stalo, že keď doma chystal šúľance odrazu sa mu už nechcelo, alebo tak ako mne nemohlo, šuľať (som už po troch operáciách chrbtice ☹️)...a tak sa stalo aj minule...tak som si z toho zemiakového cesta čo mi ostávalo ušuľal zo desať krásne dlhých (viac jak 20cm), uvaril ich, potrel roztopeným maslom, nechal vychladnúť a v sáčku šupol do mrazničky...no a dnes sa mi zase nechcelo robiť ku mäsku prílohu, tak som ich zopár rozmrazil, ohrial na masle a obalil v čom ma v ten moment napadlo!...a dopadlo to úžasné 😋😋😋... vyskúšajte, neobanujete! 🙂


haji
@mijaita (20.1.2022 12:48)
Děkuji za koment a fotečku, kuřecí proužky v rouasted kari, květák na páře a vietnamská nakládaná mrkev - to zní a vypadá moc dobře, o chuti nepochybuji. Že bombička, milé přirovnání. Hezký den, počítám že u vás už je jasno, ta nádhera odpoledne řádila u nás. Vítr, sníh, déšť. Ve Zlíně měli k tomu bonus ledové krupky.
haji
@stefanm (20.1.2022 13:10)
Děkuji za fajn koment, postup i chutné foto! Jejda, ty jsi šikovný! Mno, páteř/chrbtica umí být záludná, něco málo o tom vím. Opatruj se, šetři se!! Zemiakové cesto objíždím jak se dá. Tam je potřeba rychlé zpracování a to je pro mě nadlidský výkon. I proto, že s ním nemám praxi. Asi tak. Máš můj obdiv, skvělý nápad - príloha k masku a to v óbr šúlancoch hmm Mně by chutnalo.
Hezké odpoledne i večer k vám!
mijaita
@haji (20.1.2022 15:25) Jojo, z kuch okna jsem videla doslova smršt tech krupek, normalni bila clona ! Chvili pak bylo zatazeno a uz zas slunilo sviticko :-)
Varit musim jen jednoduse a malo, tak vychai jen takova jidla. A mam je i nejradsi, neni mi tezko po nich. Ovsem jsem naladena na tataracek, asi s tim neco udelam co nejdriv! :-)

chorvatka
Zajtra budem na obed grilovat v rure marinované cerstvé sardinky na marocky spôsob a k tomu rychle spravim kuskus. Ta marinada sa vola chermula (roztlaceny cesnak, paprika sladka i ostra a kumin, par kvapiek citronovej stavy do par lyzic oleja, +mrazena petrzlenova vnat). Moze to v nej stat i par dni na chladnom mieste, sardinky budu lahodnejsie ! Vycari to slnecné nebo a prevanie vas exotickou vônou i chutou. Skusite ??? Dobru chut vsetkym a vela zdaru v kulinnarskom tvoreni.
haji
@chorvatka (20.1.2022 20:55)
Děkuji za koment a inspiraci. Miluju ryby všeho druhu a na sardinky se chystám delší dobu, ještě jsem je nikdy neměla. Dám na tebe, milá @chorvatka a brzy se vybatolím pro mražené sardinky. Prosím, děláš je v troubě na plechu pod grilem všechny zaráz, ať mám představu.
1x zolik
haji
Včera se mi podařilo rozbít 13 vajec. V životě jsem tolik vajec najednou nerozbila. Zachránila jsem čtvrt litru tekutých žloutků a bílků. Udělala kvasnicovou pomazánku. Dostane ji brácha. Když ji bude chtít. Mně stávkuje bříško. Pořád se něco děje.
mijaita
:-) ja jich rozbila jednu 120, ale do kastrolu :-) Tole se mi stat, jak je me slyset az na ulici :-)
2x haji a zolik
kukulienka71
@stefanm (20.1.2022 13:10) teraz si ma rozosmial tymi dlhymi šuľancami, čo sa na tanier nezmestia:-))) veru, stalo sa aj mne, že sa mi nechcelo šúľať, tak som také veľké gule uvarila a potom sa pokrájajú a poopekajú na masti na cibuľke. Moja mama to často robila, neskutočná dobrota!

bugout
Dnes dojedám falošnú tarhanu. Hlavný chod bude:
 cesminazuenal.blogspot.com/2022/01/kofte-so-stavnatou-ryzou-zemiak...


Zajtra bude krémová zemiaková polievka, hádajte aká, resp. od koho... (správne od @cesminaz )
No a hlavný chod uvidím. Viem však, že zemiaková kaša a nejaká improvizácia z kusom uvareného hovädzieho. Možno ho pokrájam hodím ja chvíľku na cibuľku a k tomu kôprová omáčka. No uvidm.
haji
@cesminaz (21.1.2022 19:55)
Děkuji za komet a fotečky, zemiakový paprikáš a langoš jdou krásně k sobě. Mně by moc chutnalo! Krásný víkend!
1x zolik
haji
@laylastastykitchen (21.1.2022 21:21)
Děkuji za komenty fotečky. Fašírky dělané ve fritéze vypadají moc dobře a so zemiakovou kašou je to velká dobrot. Dezert čokoládové cupcakes je velmi chutná sladká tečka, aj fotogenická. Krásný víkend!
haji
@bugout (22.1.2022 07:33)
Děkuji za koment, vidím, že recepty od @cesminaz ti učatovaly, falošná Tarhana a koftičky s šťavnatou ryžou a zemiakmi z jedného plechu spolu krásně ladí. Zemiaková polievka je dobrá volba na dnes. Počítám že teď jsi v pilné práci! Dobrú chuť k sobotnému obedu! A krásný víkend!
haji
Dnes jsem udělala převážně česnekovou polévku. Inspirovala jsem se od @helena10 a kromě brambor, cesnaku, mrkvi /opečenej na kúsku masla/, stopkového zeleru jsem přidala strouhaný zázvor. Tentokrát opět ochuceno hubovou kostkou Vitana, zbytečkem bedlového prachu a jasné, moje sušená zeleninová směs /ligurček, medvedí cesnak, cibulová nať/. Hlavní chod - si ohřeju Irskou hovězí kližku na divoko a knedlík.
Včera jsme vyprovodili na poslední cestě naši maminku. Odešla domů. Smutný týden.
haji
Jsem to hlava děravá, do polévky jsem osmažila na kousku sádla zbytky kváskového chlebíka, právě mi chrumkají v ústech, polévka je jemná, přestože je v ní na moje poměry kupa česneku.
kukulienka71
@haji

dnes som varila plnenú kapustu z našej naloženej, mali sme hlávku v celku naloženú, tak to šlo pomerne rýchlo. Bude na viac dní v týždni, zajtra sú na pláne klasické fašírky so zemiakovou kašou. A dezert na víkend v podobe naozaj veľmi chutného koláčika od @Siuuu , s menšími obmenami. Ten dlho nevydrží, už zmizla polka plechu:-) no keďže je plný vlákniny, nemám výhrady, že tak rýchlo mizne. Aj my sme ráno videli sneh, tak som koláčik ozdobila aj vločkou:-))


mijaita
@afataga (22.1.2022 13:44)

Tobe dal kamarad a mne ho da kdo? Tak sem s nim, at uz te nemusim upominat :-) Vy pada to velmi dobre :-)
2x haji a zolik
bugout
Jednopekáčový obed od @cesminaz nesklamal a je to paráda. Mne osobne sa tam zdajú tie zemiaky zbytočné. Predovšetkým preto, že tá ryža je úžasná (použil som hovädzí vývar, nie kocku), na budúce skúsim upiecť namiesto zemiakov mrkvu....
Rozohriatu trúbu som takticky využil a upiekol aj môj ne/zdravý koláč
 varecha.pravda.sk/recepty/ne-zdravy-kolac-/80021-recept.h...




haji
@afataga (22.1.2022 13:44)
Děkuji za komenty a fotečky. Kuřecí kousky v korejské omáčce vypadají moc chutně a fotogenicky, příloha rýže je mi nejmilejší. Překrásné ranní foto od vás, aj u nás sněžilo, tento týden několikrát. Naštěstí stačí vždy přes den roztát a po chodníku mohu jít jako člověk /sice čtyřnohý/, ale bez cepínů.
mijaita
@haji (22.1.2022 18:20)

:-) s humorem jde vsechno líp!! :-) Korejske kure v dohlednu, take uvaris? Sice mam plny mrazak klizky, ale co uz, proc si neudelat kure, zvlast kdyz bude korejske :-)
haji
@kukulienka71 (22.1.2022 14:16)
Děkuji za fotečky a koment, plněné kvasené kapustové listy bych s radostí ochutnala a koláčik od @siuuu beru celý. Klasické fašírky s br. kaší miluju, takže bych se u vás měla jako na kraji v nebi. Vždyť na koláčiku sú aj hviezdičky/vločky .... Hezký večer a krásnou neděli!
haji
@kukulienka71 (22.1.2022 14:31)
Děkuji za milá slova od srdce! Víš, už je doma, nic ji nebolí a nechybí. Mně chybět bude, stejně jako ocko, babinky, dedkovia... Počkajú na mna. Bude to velké shledání.
haji
@bugout (22.1.2022 15:05)
Děkuji za koment a chutné foto. Tento recept mě také láká, prostě koftičky s rýží a mrkvou jsou super dobrá obměna receptíku od @ceminaz. Jsi šikovný, aj nezdravý koláčik jsi upekl. U vás by mi také chutnalo! Hezký večer!
haji
@blissofplants (22.1.2022 15:50)
Moc děkuji za vřelá slova ze srdce, máš velký dar přesně procítit co člověk cítí. Poslední věta je moc krásná a pravdivá. Vždy je někdo, kdo nás miluje. Láska je nejsilnější energií v celém vesmíru. Málo si to uvědomujeme. Děkuji moc, jsi zlatíčko!
haji
@laylastastykitchen (22.1.2022 19:03)
Děkuji za komenty a fotečky, zapečené brambory miluju, tvoje vypadají moc dobře - písneš, prosím v kostce suroviny? Inspirace není nikdy dost. Foto zimy od vás je krásné, ale -27°C je na mě fakt kosa. Hezký zbytek víkendu, nezmrzni!!
haji
@zolik (22.1.2022 20:10)
Velké Děkuji! Ano, moc hezky jsi to vystihla, člověk si uvědomuje a uvědomuje ..... není to jednoduché. Ale jedno je jisté, z celého srdce jsem jí odchod přála a modlila se za něj, prosila... Díky za zastavení, zapálení svíčky a procítění. Jsi sluníčko!
Moji maminku jste sice neznali, ale já tu o ní psala každou chvílí. Co jsem vařila pro ni, pekla pro ni a chystala pro ni. Docela jsem zvažovala, jestli to sem vůbec patří. Ale nakonec jsem si dovolila vzpomenout že už je doma. Takový je můj život, není jenom o chválení receptů či pozitivitě - byť to tak někdy na Vareche nevypadá. S láskou všem moc děkuji!
P.S. Krásný svícen i ubrus. A plamen svíčky je to ono, co mi pomáhá...
zolik
@laylastastykitchen (22.1.2022 15:30)
Tak toto uz je iny Level. Pri takych minusovych teplotach uz musi byt aj ladovym medvedom zima. Uz mi zacina byt teplejsie 😊
Ty sa ale asi pekne zapotis kym ten sneh s pred garaze odhadzes. Fotka je to ale velmi pekna.

laylastastykitchen
@zolik (22.1.2022 21:31)

To veru ano. Kosa riadna no mozme sa tesit tymto teplotam. V kanade su miesta kde teploty klesnu az na -38 co uz naozaj nie je sranda. Tak my len sedime doma, nejdeme nikam kedze som este ba materskej a starsia dcera ani oni nesli 2 dni do skoly mali snehove prazdniny kedze sa ani von nedalo ist...no napriek tomu Kanadu zboznujem. V zime mame zimu a sneh a v lete poriadne leto +35. Jedine co sa mi tu na pocasi nepaci su letne burky pri ktorych skoro vzdy dostavame tornado varovania co neni sranda...
haji
Milá @redakcia , prosím vás, co se stalo, že z celé diskusie Co dnes vaříte /13/ zůstaly na skle jenom dva komenty? Něco se pokazilo.....
haji
@leaela 21:09 hod. Děkuji! Jak to napsat...? Posílil jsi mě slovy i citem, soucítěním a otevřeností. Někdy je těžké vyjádřit na dálku co cítíme. Vážím si toho! Komunikace tu na Vareche mi vždy pomáhala. A teď dvakrát. Děkuji!
K tvému komentu z 21:16 hod
Přeji tvému tatínkovi všechno nejlepší k 84 narozeninám a hlavně pevné zdraví! Tatínek jistě čerpá i z vaší lásky, péče, kterou ho, spolu s rodinou, obklopujete. Dožít se v síle a svěžesti 84 let je moc krásné! Ať ještě dlouho žije a užívá si života, v lásce a s láskou!! Krása!
P.S. Promiň, z neznámého důvodu mi, v tomto 13. díle Co dnes vaříte?, zůstaly jen dva komenty /22.1.2022 - od 21.31 hod. nahoru/. Je to nemilé, ale věřím, že @redakcia do toho vnese světlo. Já žádné zásahy, moderování/mazání neprovedla. Proč také...
Požehnanou neděli přeji všem!
zolik
@haji (23.1.2022 08:24)
Ta diskusia zmizla uz vcera vecer okolo 21:30. Ja som kvoli tomu restartovala aj Tablett 😊. Uvedenych je 166 komentarov, ale nezobrazuju sa. Tak snad nam ich @redakcia vrati

afataga
@Haji aj ked trochu neskoro, ale dovol, aby som ti vyjadrila uprimnu sustrast.
Vsetci tam raz musime, nech ta utesuje myslienky, ze uz je jej dobre, my sme si to hovorili s mamou, ked mi pred 10-timi rokmi zomrel otec, bolo to pre neho vyslobodenie. Srdce smuti, ale mozog sa to snazi trochu zmiernit.
haji
@zolik (23.1.2022 10:17)
Ano, vrátila a věřím, že trvale. Mno, technika je technika a ještě k tomu 13. díl - to si s sebou něco nese, ne? Mno a mojích ve středu rozflákaných 13 vajec s tým též koresponduje.
@redakcia děkuji za nápravu/vrácení.
1x zolik
blissofplants
@haji (23.1.2022 08:58)

Myslím, že diskusia je 'späť'.🤗aspoň u mňa..ja k tomu ešte napíšem toľko, že áno ľudia radi píšu o dobrých veciach ale život má aj temné stránky a je dobré sa rozprávať aj o nich.💝Človeku sa tak trochu uľaví, keď vie, že ho niekto vypočuje😊i keď 'na diaľku' ale nikdy nevieme cez čo človek prechádza a niekedy ani netušíme ako jedna milá veta niekedy môže niekomu pomôcť..🙏💜
haji
@afataga (23.1.2022 10:27)
Děkuji, není to neskoro, víme obě. A ano, moje zkušenost je jako tvoje zkušenost přes kopírák. Srdce smutní, srdce miluje a srdce ví, že se doma sejdeme. Mozek je filuta, někdy ví a jindy neví. Dualita.
haji
@blissofplants (23.1.2022 10:48)
Ano, sluníčko, diskusní příspěvky jsou zpět.
Cítíš, píšeš to moc dobře, děkuji! Ještě doplním, že kolikrát někteří psát nemusí, stačí jim přečíst a ví, že - např. sami to mají podobné, stejné a sdílet nemusí, v tichu souzní ... a dalo by se pokračovat v různých detailech.
Rozumíme si, to cítím a děkuji. Krásnou neděli!!
mariamka
Haji, pripájam sa ku kondolenciám a úprimne zdieľam tvoju stratu a smútok. Ani som nemala skôr slov, niekedy človek nevie, či povedať, čo povedať, aby nejatril rany. Buď silná a veď to ty si, vždy si tu pre každého a to si veľmi vážime. Maj krásne dni.
mijaita
@mariamka (23.1.2022 12:21)

:-) sice jen hovezi klizka, ale to jsem mela ke snidani :-) Delala jsem pres noc v PH. Jinak bys mi chute nadelala a ne male! :-)
redakcia
@haji (23.1.2022 10:47)

Nemáte začo :) Spôsobil to nejaký znak alebo kombinácia znakov (rôzne emotikony, znamienka a pod.) v niektorom komentári. Každopádne pre tentokrát je to vyriešené. Želáme peknú nedeľu všetkým.
2x haji a zolik
blissofplants
@haji (23.1.2022 11:32)

Aaah, ' spolujazdca životom' 》 ego🙈😉 úprimne, osobne nepoznám nikoho u koho by ego občas 'nevykuklo' ☺️😉
Vyhýbať sa treba iba tým u koho 'vyskakuje' až príliš.🙌😃

2x haji a zolik
haji
@mariamka (23.1.2022 12:08)
Moc děkuji za vyslovení vlastně nevyslovitelného a prostor ve kterém se chceme udržet je celkem malý, slova, věty kostrbaté. U kondolencí zpravidla "vysedím důlek" a kouří se mi z hlavy, srdce emocí zmatené a text ne a ne se vyloupnout. Pěkně jsi to zaznamenala, od srdce, vážím si každého slova tvého i všech Varechárok/Varechárov, kteří se mnou sdílí i tuto část života jakkoliv, třeba v tichu, srdcem, bez psaní. Moc děkuji všem!
haji
@mariamka (23.1.2022 12:21)
Děkuji za koment a fotečky. Ajajajaj huspenina a aká vydarená!! Miluju huspeninu ve všech podobách a hodila by se mi nejen na košt, ale i do zásoby.... chudák klávesnice, neumí plavat!
Krásnou neděli! U nás je zataženo a mrzne. Teď už jenom 0°C, ale v noci bylo dobře -7°C. No ale ke je Kanada.... daleko....
bugout
Polievku som nakoniec nemusel robiť, ale štvrtý deň som dojedal Tarhanu. Teda chcel som, ale donútil som manželku ochutnať a zjedla mi ju (fyzicky som ju samozrejme nenútil, len som povedal, že koláč dostane len ak spapá aj trochu polievočky) ... Takže som predsa len mal variť, ale teraz už nebudem... Druhé ja mám mäsové kofty od včera a urobil som si kôprovú omáčku (a ešte urobím zemiakové pyré). No a polovička má od včera ryžu (tú zo spoločného plechu s koftami), ktorá nám veľmi chutil a pre ňu som urobil dva krát falošný mexický guláš...


haji
@redakcia (23.1.2022 12:31)
Děkuji za vnesení světla. A dobrou práci při poléčení a vrácení komentů na své místo, jste milí! Díky za přání, i k vám pěknou neděli.
P.S: Dnes je to na řád "Bleskové Varechy", bo jste chvátli po rovině.
1x zolik
haji
@zolik (23.1.2022 12:38)
Děkuji za koment a foto, polévečka podle mého gusta, k nej pagáčiky podle @cesminaz , mně by chutnalo! Výborná večera!
A přeji dobrú chuť k nedělnímu svátečnímu obědu!
Já rozkvašuju kvásek - už silně přesčas. Odpískala jsem to, naberu základ a zítra ho rozkvasím znovu. Zbytek půjde - tam....
haji
@bugout (23.1.2022 12:57)
Děkuji za komenty a fotečky. Pobavil jsi mě motivací tvojí paní. Haha Mno, kdoví co by jsme se dozvěděli od ní... Jejda, u vás je krásně na výběr. Tarhana dojezená, koftičky, br. kaše, mexický guláš, vybrala bych si. No a snídaně vypadá excelentně i se servisem hmmm s radostí bych si dala celou nabídku. A už bych neobědvala. Bo bych praskla.
Krásnou neděli a děkuji moc za milé a chutné sdílení. Vždy boduješ! Letí pozdravení i tvojí paní, moudrá to žena!!
haji
Ohřála jsem si moji česnekovou polévku a v nabídce mám palačinky od sousedky Marušky z 2. patra, s nějakým tvarohovým dipíkem a je tam i marmoška. Ohřeju v mikrovlnce. V nabídce je i Irská hovězí kližka na divoko, knedlík, listový salát. To asi počká. Uvidíme.
Dobrú chuť všem opozdilcům!
kukulienka71
@haji

ty sa máš, keď ti nosia palacinky:-) ja som robila strukovinovo-zeleninový eintopf (cibuľa, cesnak, slaninka, polené paradajky, trochu červ.vína v základe, mrkva, zeler, tekvica, ružič.kel, neskôr červ.fazuľa, fazuľ.struky a šampiňóny ) zachutili nám tieto kombinácie a musela som vypratať chladničku už. Fašírky z bôčika so zemiakovou kašou, manžel vravel, že najlepšie za 18 rokov...no neviem, či to mám brať ako poklonu alebo ako:-))) @zolik , tiež milujem s hydinovým rezňom kompót, hruškový obzvlášť, nie si sama, nie je to divné, neboj:-)


bugout
@kukulienka71 (23.1.2022 13:26)
Je to hovädzie z ktorého som varil polievku. Mäso som pokrájal. Na masť som dal cibuľu, pretlak, zarestoval podlial trochou z toho vývaru stiahol a dusil pár minút. Pridal hrášok..... A to je všetko. Bežne takto vymýšľam hlúposti keď mám nejaké mäso z vývaru.
haji
@zolik (23.1.2022 13:41)
Děkuji za koment a fotečku, rezeň z morčaciho maska, br. kaše hmmm to je velká dobrota. Tatarka je dobrá věc, ale já s ní musím brzdit, bo bříško svéhlavé se někdy vzepře. Hruškový kompot bych dala až ve finále. Chápu, že každý člověk má nějaké kombinace jídel na kterých ujíždí. Zatím největší exot byl můj bývalý kolega, který si na svatební koláčky mazal plnotučnou hořčici a vidět ho s jakým blaženým výrazem jedl, ten pohled zatím nic nepřevýšilo.
P.S. Marmoška je, jak správně napsala Afi, slangový výraz pro marmeládu. Já zase má hockey co je marmeláda a co džem. Za nás byla jen marmeláda a finito. Alespoň se nikdo nespletl.
1x zolik
mijaita
@haji (23.1.2022 16:03)

spolupracovnice si na sluzbach mazala housku (nerozkrojenou) sadlem a na to si dala pulky svestek. Tvrdi, ze si to uz nepamatuje, ale ja na to zapomenout nemuzu :-)
Kolacky s horcici to je taky masakr :-)¨
laylastastykitchen
@haji (22.1.2022 20:01)

Dakujem 🙂 Ja si mäso predvarim. Uvarene dam na pekáč, pridam zemiaky, cibulu, zeleninu (paradajky, papriku), cesnak. Pouzivam mletu rascu, cesnakove korenie. Koreniny davam vsade aj na zemiaky kedze manzelovy tak lepsie chutia. Takze vsetko spolu pomiesam a peciem zakryte alobalom. Potom odokryjem a este chvilu peciem bez alobalu 🙂
2x zolik a haji
zolik
@mijaita (23.1.2022 16:32)
No prave! Preto som to napisala. Aj v restauraciach (ale nie na SK) sa niekedy casnici divili. A vies co mam este velmi rada? Vysmazany Encyan + tatarska + brusnicova marmelada. Ako hovori nasa @haji „Ludia su rozni“. Ja dodavam, ze niektori aj divni (co sa chuti tyka) 😊


zolik
@mijaita (23.1.2022 16:40)
Tie Tvoje kapusticky, tusim po nasom ruzickovy kel a po mojom Rosenkohl sa mi velmi moc pacia!
Jedna otazka. Naparovala si ich cele, alebo uz rozpolene?

haji
@kukulienka71 (23.1.2022 14:54)
Děkuji za koment a krásná, chutná fota. Strukovo-zeleninový eintopf nemá chybu, a máš ho hóódně bohatý, by mi fakt moc chutnal! Pobavila jsi mě hláškou manžela, to fakt člověk neví jak si to má přebrat haha Fašírky z bůčku musí být úžasně chutné, šťavnaté a br. kaše k tomu je ta nejlepší příloha, brala bych porci hned a talíř bych si strážila, žádné dělení. Ano, my to tak máme - jsme tři sousedky, které se navzájem podělíme, klidně i hlavními chody. Moje maličkost k hlavnímu jídlu sice kompot sní, když ho dostane, ale není to moje parketa. Stejně tak kyslé uhorky nemusím, ale sním je. Co opravdu můžu zepředu i zezadu je hlávkový salát, červená řepa, rajčatový a uhorkový salát.
haji
@bugout (23.1.2022 16:12)
Děkuji za komenty a fotečky, jak koftičky s koprovkou a br. kaší, tak mexický guláš jsou náramně fotogenické! Jak už jsem psala, mně by chutnalo. Díky za dobrý nápad jak spotřebovat vařené hovězí masko, pro mě je to nová varianta. Bo dělávám na cibulce a k tomu nějakou omáčku. Minule jsem udělala změnu a vytvořila masovou pomazánku - předlouho nebyla. Mamince moc a moc chutnala.
haji
@mijaita (23.1.2022 16:40)
Děkuji za koment a chutné foto. Vaření v PH je velká výhoda. Tvoje pomalená hovězí kližka s výstavními kapustičkami, přelitá máslíčkem hmmm by mi moc chutnala. Miluju masko z polévky. Kouzelné foto plné chutí a jemnosti!
haji
@frezia68 (23.1.2022 18:08)
Děkuji za milý koment a fotečku fešných žemlí! Jsi kouzelnice, bezlepkové těsto není sranda, ale ty jsi šikulka!! Už nějakou chvíli tě vyhlížím, milá @frezia68 , jsem ráda, že jsi v pořádku! Pevné zdraví a ať se ti daří! Nahlédni častěji, vždy mám radost, že se zastavíš. Milých a dobrých ľudí sa zmestí! Hezký večer a pohodové dny!
haji
@farbuska (23.1.2022 15:43)
Děkuji za krásná slova a ještě krásnější pole slunečnic. Nejenom, že jsou krásné, nádherně voní a ještě jsou užitečné! Hezký večer a ať se ti daří! Jsi věrná Varecháčka, vždy když tě zahlédnu, jsem moc ráda, že tu nestraším sama.
kucharka
@haji , prijmi moju úprimnú sústrasť, viem si predstaviť, že ti je smutno, život nám ponúka radosti aj trápenia. Čas je najlepší lekár. 😌
haji
@kucharka (23.1.2022 18:45)
Moc děkuji za milé vyjádření účasti, je to tak. Potkává se oboje. Vím, že čas nás vzdaluje, nejenom od žalu. Ale srdce nezapomene! Míříme všichni stejným směrem. Domů.
mijaita
@zolik (23.1.2022 17:30)

@zolik u nas se take rika ruzickova kapusta, ale kapusticky jsou kratsi :-) kdyz si muzu vybirat (v trznici) tak beru vetsi, prepulim a dam do paraku. Poklicka a cca 14min staci. Mam je rada. Vubec zeleninu na pare a prepustene maslo lehce do oriskova.
2x zolik a haji
zolik
@mijaita (23.1.2022 19:01)
Dakujem za navod a odpoved. Tiez mam kapusticky rada, len som, zial, v celej rodine jedina. Raz, v Londyne som ich jedla ako prilohu s oprazenymi orieskami na masle k dobremu (hlavne velkemu) steaku. Jedno z mala dobrych jedal na ktore si z anglickej kuchyne spominam.
mijaita
@zolik (23.1.2022 20:01)

S tou Anglii jsi me pobavila. Byla jsem tam jeden cas na kurzu angl a byly jsme tri baby v rodine. Nase domaci, uzasna pani, byla vynikajici kucharka!! To byly kazdy den hostiny, o jakych se nam ani nesnilo. Urcite si pamatuju pecene jehneci, servirovane snad i na stribre. A naucila jsem se od pani delat siroke lusky, ktere delam dodnes. A kapusticky, tech par na paraku, to si snad pro sebe muzes udelat, ne?
zolik
@mijaita (23.1.2022 20:12)
Ja som bola na dlhodobejsej sluzobke. Len v Londyne. Ubytovanie som mala na Piccadilly Circus v jednom Garni Hotel. Podavali len ranajky. Ale ake ranajky! Anglicke!Po 2 dnoch som ich stornovala. To sa nedalo. O ich kave radsej pomlcim. Ked som na 3. den objavila prvu taliansku kaviaren skoro som majitela za male Espresso vyobjimala. Dodnes som vdacna za vsetky indicke, talianske, cinske a ine „londynske“ restauracie a bistra.
Ten Super Steak som jedla na Trafalgar Square v origos Steak House. A nadobudla som pocit, ze to je asi tak vsetko co si z anglickej / londynskej Gastronomie zapamätam ako dobre 😊
bugout
@zolik (23.1.2022 20:55) veľmi podobne vnímam moju návštevu Dublinu. Jedli sme prevažne v ázijských a talianskych bistrách 🤣🤣 a najsmutnejší som bol z fish and chips.... Oni vedia pokaziť aj vyprážanú rybu. A to sme jedli v takej nejakej slávnej fish a chipsiarni, kde mali na stene zoznam ľudí čo tam jedli od Eminema až po Williamsove. Asi len zabudli na tú stenu napísať, že už viac tam neprišli....
bugout
@haji (23.1.2022 18:03) pôvodný plán bol len na cibuľke ku kôprovej omáčke. Avšak moja drahá chcela tú ryžu (jednak bol ryža výborná a navyše zemiakovú kašu nemá rada a ja ju zbožňujem 😂) tak som operatívne improvizoval.
2x zolik a haji
mijaita
@zolik (23.1.2022 20:55)

Tak o nich je znamo, ze kuchyne nic moc. Ale jidla v USA, ta jsou primo nepozivatelna. Vyborna kucharka, skvele udelane kure ale tak nedobre!! A tak bych dlouho pokracovala. Takze zlata nase evropska kuchyne :-)
zolik
@bugout (23.1.2022 21:04)
Slzy mi tecu 😂
Zda sa, ze Imperium sa nam nezavdacilo 😊 alebo my im.
Pridam jednu malu historku. Nie je to tak davno, ale par rokov uz to je (Davno je relativne) Moj starsi syn po uspesnom absolvovani v Australii dostal ponuku do Dublin. Tak sme ho riadne nabalili, dali cenne rady a isiel. Zmluva podpisana na cas neurcity, skusobna doba 3 mesiace. Normal. Po dvoch mesiacoch volal, ze ide dom (do Rakuska). Samozrejme pytali sme sa preco? Urcite uz tusis. Odpoved: Odporne jedlo a teple pivo. Ani krasna priroda a dobra kariera neprevazili.
Tak asi tak 😉
bugout
@zolik (23.1.2022 21:33) pivo bolo v Dubline fajn, len pre Slováka drahé 😂. Nuž mal syn chodiť do zahraničných bistier. Až na jedlo, mne sa v Dubline veľmi páčilo. A ešte k pivu, pán od ktorého sme mali prenajatý byt býval na druhom konci Dublinu a ráno o štvrtej alebo piatej nás prišiel odviesť na letisko, keď sme od neho pýtali číslo na taxi, lebo tak skoro doprava v Dubline ešte nechodila. A sa pýtal ako sa nam páčilo a hovorím, že super len drahé pivo a on, že keď bol za dcérou vo Švédsku tam je ešte drahšie 😂😂
zolik
@cesminaz (23.1.2022 23:19)
Podobny, ale nie taky pekny som si kupovala na Naschmarkt vo Viedni. Bolo/ je tam par stankov s ukricanymi trhovnikmi 😊

bugout
@cesminaz (23.1.2022 23:19) ahá ekmek si myslela, tom som par krát skúšal, ale nejako nevyšiel. Bol taký nejaký tvrdý a suchý... Ešte ho budem musieť skúsiť.
Detaili si už nepamätám. Keď mám talianske raňajky tak pečiem takú expres focacciu (aj keď viem, že to focaccia nie je 😂) mám tu aj recept, je to super rýchlovka.
haji
@bugout @zolik @mijaita
Pobavili jste mě sdílením zkušeností z UK. Tuším mají všichni gastro zážitky podobné a nebo stejné.
K fisch and chips napíšu, že kolegyně s manželem byli v Londýně před pár léty a byli si na ně někde u stánku. Vyhlášeného stánku, kde stála fronta jako blázen. Povídala, že to stálo za to. Výborné! A na stojáka, jak jinak... Pravda je, že dcera už tam nějaký rok žila, pracovala jako au pair a měla vše zmapované. Jinak zahraniční nabídka jídla to pak jistila.
Počítám, že Angličané mají /nebo velmi dlouho měli/ jídlo až na posledním místě v žebříčku svého hodnotového zájmu. Tomu odpovídaly i jejich postavy /které se částečně, hlavně u žen změnily/ a čísla velikostí oděvů. Dnes už museli výrobci, prodejci povýšit spektrum očíslování a také - začít dovážet do Anglie oblečení pro prostorově významnější lidi.
Díky za zajímavé, milé a veselé sdílení!!
haji
@cesminaz (23.1.2022 21:35)
Děkuji za koment a fotečky, opět jsi mi narobila chutě, milá Cesmínko! Jejda, já bych si dala opravdicky grilované masíčko... zatlačila jsem slzu, sliny zatlačit nejdou a mám mokrou klávesnici.
Vidím, že si s @bugout hezky notujete a doplňujete se, vždy mě vaše konverzace potěší. Někdy se v názvech topím, ale nevadí. Člověk se pořád učí.
Krásný den a úspěšný celý týden!
haji
Vidím, že táto diskusná "telenovela", jak nás vtipně nazvala @frezia68 , je oblíbená jak pro komentující, tak pro čtenáře. Děkuji vám všem za zájem, sdílení a za vaši pozornost. Pokud jsem někomu neodpověděla, nepoděkovala - je to jen nepozornost, ne úmysl.
Přeji všem úspěšný týden nejen pracovní, ale i osobní a zvláště ať se nám daří v kuchyni!!
frezia68
Milá @Haji ,len ďalej udržuj tú krásnu medzinárodnú skupinku varecháčov,ktorí majú v obľube dobré jedlo a dozvieme sa navzájom o sebe aj kto kde žije a rôzne zaujímavosti,ktoré sa pri receptoch nezverejňujú.Lebo tam nie je na to miesto.Trocha som mala absenciu na Vareche,ale čo už mám zverejňovať,ak varím pre jednu osobu a ešte bezlepkovo? Ťažko sa varí pre jednu a tak časť namrazím...,ponúknem susedke v nedeľu,lebo ináč má donášku obedov a jem aj 2-3 dni.Taký seged,či fažuľovica,či guľky v kyslej kapuste,alebo studenina sa aj dá :-))))). Poznáme sa tu mnohí už veľa rokov,ale viacerí a zaujímaví, milí ľudia pribudli a ten posledný diel" telenovely" som si prešla a prečítala od začiatku,nech mám zas prehľad :-))). Zaujímavé čítanie,aj vtipné a máš ozaj zásluhy,že udržiavaš zábavu a objavia sa tu aj tí,čo už nepridávajú recepty,ale vieme,že sú medzi nami. Ja zeleninovú polievku a zemiakové placky...jednoduché,ale obľúbené :-). Tak veľa zdaru všetkým prispievajúcim a najmä regulovčíkovi,nech sa darí :-).


haji
@mariamka (24.1.2022 16:56)
Děkuji za koment a dráždivě chutné foto! Jajajaj vyprážané cibulové ktúžky - chipsy by mi moc a moc chutnaly. Počítám, že můj žlučník by byl v opozici, takže se jen pokochám pohledem a nechám si o nich v noci zdát!! Tiše závidím!!
Hezký večer k vám!
haji
@zolik (24.1.2022 19:08)
Děkuji za koment, foto, bleskovou rychlost vyzkoušení nového receptu od Afi. Kuřecí kousky v korejské omáčce vypadají náramně a rýže předpisově. Jejda, ty jsi mi nadělala chutě! Hezký večer!
haji
@kukulienka71 (24.1.2022 19:43)
Děkuji za koment a foto. Počítám, že budeme rodina. Lečo s klobásou je moje oblíbené a krupice nejoblíbenější jídlo! Protože jsem si nikdy neuměla vybrat, uvařila jsem si dva talíře krupice. Na jeden kakao, cukr, máslíčko a na druhý skořici, cukr a máslíčko. Miluji krupicovou kaši, musím s ní opatrně, bo někdy mě zlobí v žaludku. Ale to přemůžu, vydržím, za ten požitek to stojí. Teď jsem ve fázi, že si dělám jen s kakaem, cukrem, máslíčkem /skořice počká/. A to méně často. Trochu si hlídám váhu a krupicové kaše se hezky přibírá.
Hezký večer a díky za připomenutí, na tvoji přímluvu dám krupici se skořicí a budu na dálku s tebou, ju?!
haji
@frezia68 (24.1.2022 19:50)
Děkuji za milý koment a foto excelentních zemiakových placek. Stejně by mi chutnala i zeleninová polévka, mám taková jídla moc ráda. Zemiakové placky jsem nedělala ani nepamatuju. V poslední době se snažím se žlučníkem nelaškovat, vyškolil mě i bez dietních přešlapů, je svéhlavý zlobivec. Hezky jsi to napsala a přiblížila, chápu, že pro jednoho se blbo vaří - něco o tom vím haha Ano, máš pravdu, tady v diskusii se dá hezky probrat to, co vaříme, prožíváme, cítíme, děláme a vůbec - jak jde život. Pod recepty to moc nejde. Hodně srandy vyrobím nechtě - překlepy a podobnými nepřesnostmi, ale mně to nevadí. Klidně si udělám srandu sama ze sebe. Smích je koření života!
Vítej v krupicovém klubu, je nás víc. Určitě to bude na řád Krupicové Varechy, protože s námi jde celý život. U nás v rodině ji všichni milovali a milují. Jen maminčina maminka ji nejedla. Celoživotní problémy se žlučníkem.
Přeji pevné zdraví a zachovej nám svoji přízeň, vůbec není nutné rozebírat jenom vaření, cokoliv. Máš krásné fotečky z procházek a plno dobrých zkušeností a rad, bo každý, kdo vaří, může předávat to, co se mu osvědčilo, povedlo - a nebo také nepovedlo. Takový je sám život. Velké díky za vše, vždy mě potěšíš. A nejen mě. Bezlepkové vaření, pečení je kumšt a velký! Hezký večer, drž sa mi!
haji
@mijaita (24.1.2022 20:14)
Děkuji za koment a fotečku. Zajímavá varianta mrkvové polévky, s pomerančem jsem nikdy nezkoušela. Je to hozená rukavice, o tom žádná. Hezký večer!
haji
@laylastastykitchen (24.1.2022 21:15)
Děkuji za komenty a fotečku. Domácí pizzu jsem dlouho neměla a tvoje vypadá moc dobře. To se tak někdy uděje, že je foto hore nohama. Alespoň se nám prokrví mozek, @redakcia to určitě otočí. Ať se recept cheesecake podaří!
mijaita
@haji (24.1.2022 20:46)

Kremevejsi mrkvova, kousek jablicka,pomeranc stava, zazvor...a priste treba brokolicova podle rc @haji !!? 🌝
1x haji
haji
@mijaita (25.1.2022 01:25)
Děkuji za koment, návod na krémovou mrkvovou polévečku s jablíčkem, pomerančovou šťávou u zázvorem. Jojo, připomněla jsi mi brokolicovou, vložím, zlato. Díky. Vidím, že jsi v noci chytala myšky... Já také někdy chytám. No někdy. Často.
Krásné ráno a úspěšný den!
frezia68
@haji (24.1.2022 20:45)

Milá @Haji ,moje zemiakové placky nie sú mastné a možná aj Tvoj žlčník by ich zniesol.Na panvicu dám len trocha omastku a druhú stranu dopekám na sucho,asi to aj vidieť na fotke. Ak máš chuť,možná vyskúšaš :-))) a prajem pohodový deň.U nás pod mrakom -8° ,čo mne nevadí,slnko a sneh mi oči dráždia a okuliare s rúškom tiež :-))))).
2x haji a zolik
chorvatka
@haji (20.1.2022 21:20)
tie sardinky marinované a spojene vnutrom po dva kusy som robila na panvici s neprilnavym povrchom. Kedze je v nich dost oleja, poprasila som panvicu trochou muky (co somm si odkukala od arabov, ktori ich griluju na trhu) a upiekla na nej. Samozrejme s obracanim na pol cesty asi tak po dvoch troch minutach.
1x haji
cesminaz
@bugout (24.1.2022 05:56)

Ano ekmek🙂 ale u nás sa tomu hovorí pide ekmek, čiže pide chlieb. Zato sa tomu tak vraví, lebo je plochý🙂 Napríklad ked ideš do tureckých potravín a chceš chlieb, tak sa nespýtaš či majú ekmek, ale či majú pide👍😉
1x bugout
cesminaz
A dnes na večeru Sulu köfte v paradajkovej omáčke a v tanieri ešte poliate jogurtom👌 Pozdravujem @haji a pekný večer všetkým.
haji
@chorvatka (25.1.2022 17:56)
Děkuji za podrobný popis s vychytávkou. Jsi sluníčko!
haji
@cesminaz (25.1.2022 19:24)
Děkuji za komenty a fota. Přinášíš inspirativní ozvláštnění.  varecha.pravda.sk/recepty/yayla-orbas-fotorecept/54638-re...
vypadá zajímavě. Moje maličkost není s mátou kamarád. Už je to sice o fous lepší, snesu mátu v čajové směsi, ale musí jí tam být troška. Mně jsou blíže koftičky, beru celou pánev a nedělím se s nikým... Hezký a úspěšný den!
haji
Propracovávám se k zapékaným bramborám. Brambory v slupce už jsou uvařené, protlačím přes mřížku na br. salát. Vyšla jsem z posledního volání po spotřebě, který vyslal paprikový salám. V poslední době ani trvanlivý salám /krájený/ nic nevydrží. Budu silně improvizovat - buď ho pokrájím a nebo pokutruji, smíchám s nastrouhaným jemným salámem, uvařím vejce natvrdo a vytáhnu tvrdý sýr z mrazáku. Kousek cibule dodá chuť, mleté černé koření, sušená bylinková směs a zaleju zprvu trochou mléka a v závěru šlehačkou. Už jsem tu psala, že litinový pekáč vymažu sádlem /to dělám také když peču maso/. Pak se lépe myje.
Kousla bych se, chuť mám na něco jiného, ale co už... Polévku mám ještě na dnes česnekovou a pár chlebových krutonků. Někdo snědl hlávkový salát. Otevřu si červenou řepu.
Dobrou chuť nejen k obědu přeji všem!
haji
Na jemný salám už nedošlo. Plátky trvanlivého paprikového salámu jsem rozkrojila na půl, bylo jich dost. Už se to celé zapéká, za chvilku dodám sýr a šlehačku. Trochu jsem nechtě převařila brambory, takže výsledný experiment bude mít konzistenci zapečené br. kaše. Nevyjde vždy všechno na chlup přesně. Tak je to i v životě....
U nás teď 3°C převážně zataženo a nejspíš bude pršet - podobně jako včera. V noci a nebo nad ránem trochu mrzne, o klouzání není nouze. Zatím zima mírná, díkybohu!
afataga
@haji (26.1.2022 12:11)

Francuzske zemiaky sa daju v pohode zo surovych zemiakov, menej roboty.
1x haji
haji
@afataga (26.1.2022 15:33)
Už jsem to jednou zkoušela, není to ono, to víš, konzerva. Loňská úroda brambor byla slabá, brambory maličké. Je lepší je uvařit v slupce, takové malé myšky loupat syrové je za trest. Jistil to sýr, tři druhy. Podivně se rozvařily brambory větší, malé držely fazonu. Nevadí, celek je výborný a to je to hlavní. Hezký večer!
haji
@kuko95 (26.1.2022 18:21)
Děkuji za koment a foto, mašličky s parmezánem, česnekem a vidím i kousek slaninky - to musí být dobré! Hezký večer k vám!
haji
@mijaita (27.1.2022 11:23)
Děkuji za koment a fotečku, vajíčka s mrkví a zázvorem jsou skvělá volba! Už vidím i receptík, jsi rychlá jako vítr! Krásný víkend na dobrém základě!
1x zolik
haji
@zolik (27.1.2022 14:13)
Děkuji za koment a fotečku. Buřtuguláš miluju, tvůj vypadá velmi chutně! Také dávám chlebík do mrazáku, vždy 2 krajíčky, rozkrojené na půl. Osvědčená velikost. Když hoří, rozmrazím v mikrovlnce a nebo položím na pokličku, kde se vaří/ohřívá jídlo.
Příjemný zbytek odpoledne a hezký večer k vám!
1x zolik
haji
@blissofplants
Některé chutě chtějí čas a jiné popelnici. Dlouho mi trvalo se skamarádit s : olivami, brokolicí, stopkovým zelerom. Fenykl už zvládám semínka /v kořenících směsích či sólo koření - např. nálev na červenou řepu/, ale čerstvý prostě nedávám. Mátu už snesu v čajové směsi, kde je jí kapesně. Sólo ani omylem. Jako dítě jsem nemusela pendrek, tedy lékořici. Teď bych to do úst nedala, dřív jsem to jedla jenom kvůli sladké chuti, ale brrr
Jak jsem na tom s koriandrem - nevím. Asi jsem ho nikdy nejedla.
Zázvor miluju - suché koření zvlášť!, čerstvý zázvor je fajn, ale musí se s ním opatrně. Miluju zázvor kandovaný - to je neskutečná bomba - pálí jako čert. V práci jsme byly tři kolegyně, které na něm ujížděly. Já koupila v cukrárně, vysypala do velké misky a jen jsme chodily okolo a mlsaly v období chřipek. Kouřilo se nám z úst, uší, z nosu, očí - něco jako elektrické šoky.... bacily prchaly samy a vyskakovaly zavřenými okny.
Když něco nejde, tak to nejde. Není třeba na sebe tlačit. Alespoň zůstane víc na milovníky ......... na tečky jde doplnit čeho. Sto lidí, dvě stě chutí.
chorvatka
Dnes len taky mensi komentar ci poznamku : varim tak, aby sa zbytky z predoslého dna dali "zamiesat ci zapracovat" do novo vytvoreného jedla. A taktiez setrim cas pri umyvani riadov. Hned po nakupe si vela potravin "predvarim" zacinam tou najneutralnejsou chutou (napr. osmahnem maso, odlozim , podlejem vodou ci vyvarom a urobim polievku ci omacku) takto umyvam len jedno nadobie podla vzoru jednej zidovskej matky, ktora umyla hrniec a tak uvarila polievku! Ale to su skutocnosti z vojnového obdobia. No "kdo setri ma za tri".
haji
@chorvatka (27.1.2022 18:30)
Děkuji za sdílení zkušeností, skvělé vychytávky! Já pravidelně, když jsem pekla kachnu, dělala v tom samém pekáči kapustu - vezme chuť, vůni i barvu a bonusem jsou čisté stěny pekáče.
1x zolik
haji
@kuko95 (27.1.2022 18:35)
Děkuji za vtipný koment a chutné foto! Gulášová polévka je dobrý nápad! Tuším bude pálit 2x.... Zítra bude líp, pálivost se trochu "zatáhne" počítám. Pokud jsi ovšem nepoužil aj Gillette Mach3!
haji
@mariamka (27.1.2022 19:15)
Díky za milý kvíz, sice jsi mi na chvíli zamotala hlavu, ale jsem ráda, že jsem se přiblížila realitě. Díky za kompletní foto - mně by moc chutnalo!
kukulienka71
@chorvatka (27.1.2022 18:30)
to sú rady nad zlato, tiež rada šetrím, keď sa dá. Bieda ľudí naučila aj z málička prežiť, to sa trebalo vynájsť veru. Dúfam, že už tak nebude ale ani plytvať by sa nemalo.
1x zolik
kukulienka71
@mijaita (27.1.2022 11:23) pekna fotka aj zvyk. U mňa najčastejšie müsli plnè orechov zaliate teplým mliekom. alebo niečo opečené, teplé. A dobré presso, s cukrom, bez mlieka.

1x zolik
blissofplants
@haji (24.1.2022 07:21)

Najhoršie je, že Angličania si myslia že variť vedia🙈žijem v Anglicku 17 rokov, nie kvôli jedlu samozrejme😋a nikdy nezabudnem keď prvé 2 roky som bola 'nútená' jesť ich ako to nazvať/jedlom to určite nazývať nebudem/ 'fastfood' kedže som u nich bývala..pani varila len raz do týždňa, v nedeľu a nechala celé kurča v rúre pol dňa😴😯nikdy v živote som nejedla nič suchšie😃mala som problém sa pretvarovať, že mi to chutí lebo som Strelec🤣no variť sa asi Angláni už nenaučia..😋
kucharka
@blissofplants (27.1.2022 22:18)
Takže ako strelec sa musím zastať Angličanov a ich kuchyne, patrí totiž k mojim obľúbeným :-))
Ja som tiež žila v UK dosť rokov nato, aby som spoznala rodiny čo vedia variť a čo nevedia, tak asi ako všade.
Počítám, že keby prišla au-pairka k nám na SK, tak by našla tiež všeličo :-))

Vždy, keď priveziem cudzincov k nám na SK, tak ich po troch dňoch bolia žalúdky z ťažkej stravy. A môj manžel sa vždy smeje ( a to mu všetko u nás chutí ) že všetko čo si v reštike objedná sa podobá na guláš alebo je v tom kapusta :-))

V každej krajine sú ľudia, čo vedia variť, ľudia čo si myslia že vedia variť a ľudia čo nevedia variť.
A v každej krajine sú dobré a zlé reštaurácie. Aspom teda z mojich skúseností, mám ich kopec.
Ufff, rozpísala so sa… ale to ja o jedle rada - spolu s cestovaním je to moja obľúbená téma!


laylastastykitchen
@blissofplants (27.1.2022 22:18)

Tiez som zila v Anglicku 10 rokov no nemam taketo skusenosti co sa tyka varenia, ja som bola od zaciatku osamostatnena. Nikdy som nebyvala u ziadnej rodiny. Byvala som v share house so slovakmi kde sme si varili co sme chceli a potom ked som sa vydala uz som mala vlastnu kuchynu. Myslim, ze anglicania mozno aj varit vedia len o tom nevedia 😀 kedze od malicka su nauceni na fastfood alebo quick "homemade dinner" Mac and cheese z Asdy 😁 No mam skusenost s pracou v kaviarni kde som mala moznost vidiet tych sialenych anglicanov co uz pol hodinu pred otvaranim cakaju vonku len aby boli prvi vnutri a vypili si svoje americano ci English breakfast tea 😄 pamatam si tych regular customers tych veru bolo. Pridu kazdy den 3,4 krat a piju to iste uz roky. Aj v centre Londyna ich vzdy bolo vela no este viac ich je na Chingforde. Je to ako dedina kde kazdy pozna kazdeho 😃 Bol to pre mna great time musim povedat 😃
blissofplants
@kucharka (27.1.2022 23:37)

A áno, úplne s tebou súhlasím!
Mojej kamarátke /Češke/ napr vôbec nechutili 'naše' halušky, bolo to pre ňu velmi ťažké jedlo i keď knedlo, vepřo, zelo nie je tiež najľahšie jedlo😋
2x zolik a haji
blissofplants
@laylastastykitchen (28.1.2022 01:16)

Niekde som začať musela😉😃
Aj tie ich sandwiche mi vadili na obed, bola som zvyknutá na teplý obed a zrazu som mala jesť nejaký 'koláč' napchatý so šunkou a syrom a chipsami..doteraz nechápem ako som u nich vydržala 2 roky..myslela som si že nemám trpezlivosť😋
bugout
Ja len vo všeobecnosti k anglickej kuchyni, netvrdím, že žiaden Angličan nevie variť. Len som chcel povedať, že ich jedla stoja zväčša za nič (prípadne nie sú nič zaujímavé čo by som mal potrebu ochutnať), teda pre mňa 😂 kdekoľvek idem vždy pozerám ich tradičné jedlá a teším sa čo si dám.... Skrátka som tam nevidel nič čo by som mal potrebu ochutnať. Tešil som na fish and chips, keďže vyprážanú rybu mám rád. Boli sme v drahom slávnom podniku. A bolo to bez chuti cestíčko zhorene a vysušené, skrátka hanba. Keď si doma vypražím rybie prsty (áno ten polotovar) tak je to lepšie 😂😂.
2x zolik a haji
bugout
Robil som Frankfurtskú polievku s párkom.... A cibuľovu omáčku na hot dog. Omáčku som tu nenašiel, takže ju aj pridám. Polievok je tu až až tak nebudem spamovať. Snáď len k tým pár bodom kde sa recepty niekedy líšia. Robím zápražku hneď na úvod a celé to tak aj varím. Pridávam aj mlieko a majoránku.


2010
@bugout (28.1.2022 12:25)
Ja som nikdy v zivote neranajkoval a anglicky obed mi nechutil, takze tak cez 20 rokov som tak stravoval bez ranajok a obeda, az nedavno som zistil ze je to zdravy sposob vola sa to ( intermitten fasting) alebo prerusovana hladovka, clovek nezatazuje organizmus sustavnym jedenim a ten je nuteny sa sam precistit aj v jaskyniach sa jedlo velmi nepravidelne.
blissofplants
@2010 (28.1.2022 16:06)

Intermittent fasting je v poriadku!
Ja ho mám pravidelne 14 alebo 15 hodín, raňajky ale mám🤗bez toho by som bola 'nepríjemná'🙈😃Hladovkou by som to ale radšej nenazývala kvôli tomu, že mnoho ľudí nemá zdravý vzťah k jedlu!!
Presne ako si to napísal, telo nie je zaťažené neustálym jedením ale záleží potom aj od toho čo jeme tie zvyšné hodiny😉
Intermittent fasting nemá veľký význam keď potom zjeme všetko možné.
Pre mňa ešte funguje aj intuitívne stravovanie, mnohí z nás jeme z nudy, zo stresu atď a tam je presne tá chyba, že potom nemáme 'kontrolu' nad jedlom..jedlo 'kontroluje' nás..
laylastastykitchen
@2010 (28.1.2022 16:06)

Fasting je zdrave. Aj ked na prvy pohlad to tak nevyzera. Moj manzel je moslim a kazdy rok dodrziava ramadan. Mne sa to zo zaciatku zdalo velmi nezdrave no tiez som potom zistila ze je to zdraviu lepsie ako si myslime. No ja osobne som to nikdy neskusala. Myslim ze by som to nedala 😀
1x zolik
chorvatka
@blissofplants (27.1.2022 22:18)
z Anglie mam dobré i zlé zazitky. Tie najlepsie sa viazu ku kacici na pomarancoch v jednej znamej londynskej restauracii (Bentley's) asi pred 40.rokmi. V obycajnych fastfood su to "blivajzy" s prepacenim, ale v restauraciach je to sice drahsie, ale jedlé. Aj v Irsku a Skotsku treba chodit len do restauracie, alebo do indickych restauracii v Soho, ktoré su o nieco lacnejsie ale velmi dobra strava. No a teraz jeden zazitok. Vecer som zasla s mojimi malymi synmi do klubu-restauracie. Dlho sme cakali na veceru, ktorej sme sa nedockali ! Z jednom klub kresla sa zdvihol postarsi "gentleman" a prisne mi prizvukoval, ze v takuto neskoru hodinu deti nemaju co robit v restauracii. A isli sme domov (do hotela) hladni....
haji
@cesminaz (27.1.2022 23:30)
Děkuji za komenty a fotečky, smetanové brambory jako kola od vozu, má poklona pěstiteli. No a koláčik s ovocem nikdy nezklame, vypadá velmi chutně! Krásný víkend, Cesmínko!
haji
@bugout (28.1.2022 12:31)
Děkuji za koment a fotečku Frankfurtské polievky, vypadá velmi chutně. Vidím na fotu kousky párků, brambory a to pravidelně kulaté je co?!? Marně si nad tím lámu hlavu... Cibulová omáčka na hot dog zní moc dobře, už se těším na receptík. Pohodový víkend k vám!
haji
Pěkná debata na téma Anglická kuchyně, Anglie a vůbec jídlo, zajímavé čtení, zkušenosti.
Díky všem za sdílení. Zážitky z reality jsou zajímavé zpestření klasiky, kterou člověk doma provozuje. @bugout @mijaita @chorvatka @blissofplants @laylastastykitchen @kucharka @ziolik @2010 a vůbec všichni díky za sdílení a pěkný ping-pong mezi vámi!
Hezký víkend přeji všem!
P.S. U nás dnes foukalo tak kvalitně, že jsem měla obavu, že mě vítr složí k zemi. Ne odnese, to by musel mít vyšší obrátky, jakýsi základ mám a k tomu ještě nákup na zádech.
haji
@blissofplants měla jsem na mysli tento můj koment a chutích některých surovin/potravin. Zkopírovala jsem, abys nemusela kufrovat diskusí:
haji včera 16:11
@blissofplants
Některé chutě chtějí čas a jiné popelnici. Dlouho mi trvalo se skamarádit s : olivami, brokolicí, stopkovým zelerom. Fenykl už zvládám semínka /v kořenících směsích či sólo koření - např. nálev na červenou řepu/, ale čerstvý prostě nedávám. Mátu už snesu v čajové směsi, kde je jí kapesně. Sólo ani omylem. Jako dítě jsem nemusela pendrek, tedy lékořici. Teď bych to do úst nedala, dřív jsem to jedla jenom kvůli sladké chuti, ale brrr
Jak jsem na tom s koriandrem - nevím. Asi jsem ho nikdy nejedla.
Zázvor miluju - suché koření zvlášť!, čerstvý zázvor je fajn, ale musí se s ním opatrně. Miluju zázvor kandovaný - to je neskutečná bomba - pálí jako čert. V práci jsme byly tři kolegyně, které na něm ujížděly. Já koupila v cukrárně, vysypala do velké misky a jen jsme chodily okolo a mlsaly v období chřipek. Kouřilo se nám z úst, uší, z nosu, očí - něco jako elektrické šoky.... bacily prchaly samy a vyskakovaly zavřenými okny.
Když něco nejde, tak to nejde. Není třeba na sebe tlačit. Alespoň zůstane víc na milovníky ......... na tečky jde doplnit čeho. Sto lidí, dvě stě chutí.

1x zolik
haji
@mijaita (28.1.2022 20:13)
Děkuji za koment a fotečku, kachní paštika s mandlemi je delikatesa, fotogenická dobrota plná chutí. Ať se párty zítra vydaří a je veselo a všem ať chutná!
kukulienka71
@bugout (28.1.2022 12:31) teraz si mi dal nápad na víkendovú polievku🙏🏼to sú zemiaky v tanieri? ja mám malú hlávku kelu, tak bude frankfurtská kelovica😃

laylastastykitchen
@haji (28.1.2022 20:27)

Vzdy sa rada zapojim do temy kuchyna, jedlo, cestovanie... tiez rada citam skusenosti inych...
U nas dnes cely den -13, pocitova teplota -20. Do rana ma byt -23 a pocitova teplota -35 🙄 uz chcem leto 😄
2x haji a zolik
bugout
@haji (28.1.2022 20:11) sú tam len párky a zemiaky. Ono ten párok sa v reze mierne vydul, tak vyzerá ako guľatý
2x haji a zolik
haji
@bugout (29.1.2022 00:22)
Děkuji za upřesnění. Jo, už to vidím, většina jich leží bříšky/zadečky nahoru, jen jeden vzadu plave podélně, filuta /konec nebo začátek/!
Krásný víkend!
1x zolik
haji
@laylastastykitchen (28.1.2022 22:18)
Nezávidím takový krut. U nás v noci mrzlo, ještě teď jsou -2°C. Vezmeme to popořadě, nejdřív jaro a pak léto. Zatím je tato naše současná zima milostivá. A podle mravenců u mě doma by to tak mělo zůstat. Hoši nacvičují na jaro a vyrazili osídlovat nová teritoria už od nového roku. Mají nárok, několik let měli Áčka/absenci.
Neumrzni! Krásný víkend!
bugout
@kukulienka71 (29.1.2022 15:48) kôpor a omáčka sú moje obľúbené slová.... Prosím ťa to tvoje kuracie je niečo takéto?? Dáš sem prosím recept, alebo aspoň stručný popis?

 varecha.pravda.sk/recepty/morcacie-maso-v-koprovej-omacke...


A Caldo verde vyskúšaj je to výborná polievka a zároveň aj tip pre @mijaita (ak túto polievku náhodou nepozná). Za seba len poviem, že tu zemiakovou časť nemixujem na krém. Buď časť zemiakov odoberiem a pridám po mixovaní, alebo nemixujem a zbežne popopučim tou srandou na zemiaky.
kucharka
@haji , minule si tu spomínala, že máš rada zázvor ( ak si dobre pamätám ).
Aj ja ho milujem, cez zimu si ho zalievam horúcou vodou, s medom a citrónom a tak si popíjam na zohriatie.
Teraz som ale kúpila zázvor obalovaný v škorici - obrovská dobrota! Ako oheň :-))
Tak ťa ponúknem aspom virtuálne, na ochutnávku :
( samozrejme sa môžu ponúknuť aj ostatní :-)))))


bugout
A je to tu.... Dobrú chuť všetkým čo niečo jedia. Skoro som zabudol, aké je toto jedlo úžasné. Keď som sem pridával recept, jedli sme ho aj tri krát do mesiaca. A dnes som ho robil po veľmi dlhom čase. A veganom a vegetarianom pripomeniem, že hovädzie sa v tomto jedle úplne bežne nahrádza hríbami.


kukulienka71
@zolik (29.1.2022 15:40) tvoja fazuľovica vyzerá veľmi chutne. Máš tú velikánsku fazuľu? v živote som tak veľkú fazuľu nevidela a nejedla, ako vo Švajčiarsku.

2x haji a zolik
bugout
@tomeska (29.1.2022 20:33) doma to jeme vždy s hovädzím, tak ako aj dnes. Len viem, že som videl nejeden recept keď to robili ako "veg..." verziu. V každom prípade neskoro, všetko je zjedené. A ešte jedno odporúčanie čo som písal aj v recepte treba naozaj nejaké jemnejšie tofu, horšie sa zháňa ale vo finále je jedlo potom úplne iné. Prvých par krát som ho doma robil z bežného tofu a potom som si ho dal niekde v podniku a tam bolo z toho "silken" a odvtedy som ho z iného nerobil...
kukulienka71
@zolik (29.1.2022 15:40) tvoja fazuľovica vyzerá veľmi chutne. Máš tú velikánsku fazuľu? v živote som tak veľkú fazuľu nevidela a nejedla, ako vo Švajčiarsku.

2x haji a zolik
tomeska
@bugout (29.1.2022 20:55)
Tak to mám ale smolu. Nuž ,čo už, . Ja zatial nepoznám rozdiel v kvalite , lebo kupujem len v lidli. Ale na tú moju prípravu niečoho pod zub zatial stačí. Pokrájam na kostičky osmažím na troche tuku a než sa dostanem d'alej, tak to pekne krásne po troche vyzobem a potom nie je z čoho d'alšia príprava. Robit' z dvojnásobnej dávky , tak to zož....em tiež, A robím len pre seba. Moj muž by ma s tým vhodil z domu. Pred chvílou som robila škvarkovú pomazánku, tá mu pojde.
A tak nejaký rcp na tofu pomazánku by si nemal ??? Peknú nedelu.M
1x haji
tomeska
@kucharka (29.1.2022 17:40)
No to musí byt' teplejši ako v kožuchu. Ten zázvor je surový alebo nejako upravený? Určite by sa hodil ako ohrievač na zimnej prechádzke. Dík,M
bugout
@tomeska (29.1.2022 22:18) až taký kamarát s tofu nie som. Z takého klasického robím sem tam rýchlovky, alebo do rôznych polievok či už miso, na báze kari alebo niečo také (ono je vzhľadom na spotrebu ľahšie mať pohotovostne v chladničke jednu dve kocky tofu ako stabilne čerstvé mäso). Toto jemné kupujem len kvôli tomuto receptu. Ono je štruktúrou ako taký zahustený puding a chuťovo ďaleko viac neutrálne a lahodné oproti tomu bežnému.
1x haji
mijaita
@bugout (29.1.2022 16:27)

Dekuju, potesilo,ze's na me vzpomnel! Polivku jsem jeste nikdy nevarila, i kdyz rc mam. A predstav si, ze jsem privezla z Mex to nejlepsi chorizo, pro maleho milacka na bagetu! Budem delat spolu, na mex zpusob.
Lepsi z naseho choriza neudelas. Zatim ceka na mrazaku na vhodnou chvili. Je ho dost i na tu polivku, konecne!! Dam vedet :)
2x bugout a haji
bugout
@mijaita (30.1.2022 07:40)

Nemáš za čo, viem, že si polievková tak toto som musel dať do pozornosti. Keď som videl niekde prvý krát recept, povedal som si, že to musím niekedy urobiť. Je to výborná polievka. Pre mňa je však v kategórii menšieho problému. Polievky jem doma zväčša sám takže sa snažím nevariť veľké množstvo a keď kúpim celý kel/kapustu, alebo čokoľvek také tak zasa mám problém so zvyškom.
haji
@bugout (29.1.2022 18:58)
Děkuji za komenty a fotečky. Hot doby vypadají velmi dobře a chutně, s radostí bych dala testovací vzoreček. Mapo Tofu je zajímavý receptík, o chuti nepochybuji, dobrá inspirace. Moc děkuji za komenty k polévkám a milou konverzaci napříč spektrem. Speciálně děkuji za objev "silken tofu", netušila jsem, že i tofu může být jemnější/hrubší a tak... už jsem poslala kamarádce odkaz, ona se v tofu pase stále.
Krásnou a pohodovou neděli!
1x bugout
haji
@afataga (29.1.2022 13:34)
Děkuji za koment a foto, ano koložvárská kapusta je potvorka nedisciplinovaná. Tá nikdy nebude držet fazonu, ale chuť to vyváží. Je plno nefotogenických jídel /i lidí/.
Krásnou neděli! U nás prší od včera, před chvílí se začal zvedat vítr a podle předpovědí si máme užít vichru do sytosti. Jsem ráda, že nemusím vystrčit ani chloupek.
haji
@zolik (29.1.2022 15:40)
Děkuji za komet a fotečku, fazulovú miluju a tvoje je sobotní fazulová vypadá hodně bohatě a chutně! Díky za inspiraci.
Krásnou neděli a dobrú chuť k dobrému jedlu!
haji
@kukulienka71 (29.1.2022 15:48)
Milá Kuku, narobila jsi mi chutě!! Francúzská kelovica aj kuracie prska v koprovej omáčke by mi moc chutnaly! Povedená inspirace! Díky za koment a fotečky, umíš potěšit. Velmi dobré varíš! Krásnou neděli i k vám!
haji
@kimlo (29.1.2022 17:08)
Děkuji za koment a foto, buřtugulášem se mi vždy zavděčíš a zemiakové placky jsou magická dobrota! Narobil si mi chute, díky za utopenou klávesnici. Právě jsem si dala moc dobrý banán a zapila zeleným čajem - lahodné.... pravda, vzdálené tvojím dobrotám, ale co, bříško je ok a oči se popásly na dobrotách od tebe! Krásnou neděli a dobrú chuť ke svátečnímu nedělnímu obědu!
cesminaz
@kucharka (29.1.2022 17:33)

😅😅👍 dobrý argument! Ale inak je to naozaj tak, niektoré polievky čo varím sú na 2-3deň ovela chutnejšie. Napríklad pórová, turecká kapustová, držková, alebo Mahluta.. Je ich zopár🙂
haji
@kucharka (29.1.2022 17:33)
Děkuji za komenty a fotečky. Minestrone vypadá moc dobře. Mno, máš domácí osazenstvo zhýčkané.... a určitě jsme i s tebou rodina. Bo můj dědko, otec maminky, byl háklivý a zpravidla "prskal", když musel jíst polévku/hlavní chod např. i na druhý den. Nedejbože na třetí den, to už stávkoval. Jo, kačenku s kapustou, tam by výhrady asi neměl. Ale to se nikdy nestalo, kačenka zpravidla padla za vlast v neděli. V pondělí se našel ztěží "koráb" /žebra a chrbtica/, ale tu by dědko nejedol z principu, bo on zásadně jenom stehna haha
Baklažánovo cícerové kari s basmati ryžou vypadá famózně, dobre si navarila!! aj pekne nafotila, okomentovala! Dala bych si aj/aj !! tedy oboje...
haji
@kucharka (29.1.2022 17:40)
Moje nervy! Děkuji za foto z říše snů a milý koment, navigaci na kandovaný zázvor obalený ve skořici. Joj, to je k zoufání, bo hned včera jsem šla na google a pátrala, jestli se k této dobrotě mohu dostat u nás. NEMOHU Ani nic, jen čaje, sirupy zázvor, skořice. Uf Ptala jsem se i kamarádky ze Zlína - ani ta nezná... a tak jsme včera slintaly do telefonů a tiše záviděly!! Jejda, ale jaké krásně veliké plátky kandovaného zázvoru, jak píšu, k závidění celé, aj s miskou!! Boženky, co já budu dělat?! Asi koupím klasiku a doma obalím ve skořici, uf A pak zázvorovo skořicově shořím v přímém přenosu.... Velké díky za rozšíření obzorů, vím po čem půjdu!!
haji
@cesminaz (30.1.2022 10:54)
Děkuji za komenty a fotečky! Dobrú chuť k neskorým nedelným raňajkám, vypadají moc hutně a bohatě! Mno a kukuričný trhanec vypadá fantasticky, hned bych dala testovací vzoreček!
Krásnou neděli a ať se sváteční obed vydarí a dobrú chuť k vám!!
haji
Jejda, málem jsem zavařila klávesnici a jisto jistě zavarila Varechu. Uf, to bylo komentů, k tomu každou chvíli Varecha kolabovala - prostě adrenalinkové nedělní dopoledne. Přátelé, děkuji všem za krásné a chutné sdílení nejen chutí, foteček a milých komentů. Věřím, že snad zachopím a odpovím po řadě všem. Ovšem, tam, kde se rozvětvujete mezi sebou už si komenty žijí svým životem. A to je správné a milé! Krásná tvořivost, díky za ni!! přátelé!!
Krásnou neděli přeji všem a dobrú chuť k nedělnímu obědu. Jdu se zrealizovat do kuchyně. V pořadí je pórková polévka s rohlíkovými krutonky. A zbytek zapékaných brambor, červená řepa.
1x zolik
haji
@mijaita (30.1.2022 11:06)
Bych se nedělila. Ani s Hradem. Sama mám málo...
Krásnou neděli! A co paštika? Ještě žije?
1x zolik
bugout
@cesminaz To v pravo dole je med aj s plástom?? A ešte jedna otázka, recept na mahutlu tu nemáš, alebo som ho len prehliadol? To je červená šošovica, pretlak, ryža a nie krémová? Teda bez mixovania? To mi pripomína ezogelin, ale bez bulguru 🤣🤣
haji
@mariamka (30.1.2022 11:50)
Děkuji za koment a pěkná fota. Držím palce, aby to nebyl býk/krava olympionik na dochodku... Někdy je hovězí maso svéhlavé. Ještě nikdy jsem Osso Buco nedělala, nasávám zkušenosti. Ať se podaří!
haji
Polévka už je hotová. Jen pór, podušený na másle, zalitý horkou vodou, rozmixovaný tyčákem, do něj jsem zavařila rozkutrovanou mrkev, trocha soli. Dozdobím na talířku kouskem na jemno nakrájeného pórku, zbytečkem stopkového zeleru /stred/ a rohlíkové krutonky opečené na másle. Budu krásná. Pár krutonků je tmavších, ale nějak se k té krása propracovat musím. Dobrú chuť!
bugout
Ja zatiaľ len tak ľahko polievočka. Iba zelenina a halušky, po litri Frankfurtskej to chce niečo ľahšie... Čo druhé, to je vo hviezdach. Buď nejaké improvizované cestoviny (od Číny po Taliansko), alebo improvizovaná objednávka od pizze po burger 😂


bugout
@haji (30.1.2022 11:24) na ten kukuričný trhanec sa teším aj ja. To bude znamenie na kúpu kukuričnej múky a vyskúšam konečne aj tu zemiakovú polievku 😂
mijaita
@bugout (30.1.2022 08:02)

U vas nedelate napr kelove karbanatky, kel do sekane, kel duseny na másle s bramborem a ruzna dalsi, vyborna jidla? Krome toho, nemas kde koupit treba jen ctvrtku kelu? Ja vic nekupuju, pokud varim jen plivku, nebo vareny a polity maslem (miluju) :-) Nenech se upozadovat :-)
haji
@bugout (30.1.2022 12:32)
Děkuji za komenty a foto zeleninovej polievočky s haluškami. S chutí bych si ji dala. A máš pravdu, někdy je potřeba trochu lehčí strava. Já dnes nedala do mé převážně pórkové polévky ani kousek koření, bylinek. Pór má tak úžasnú chuť, že už i ta mrkva je tam trochu navíc. Haha s kukuričnou múkou mám hodně veselou historku z jednoho řetězce a docela nerada na ni vzpomínám. Jestli můžeš, zajdi rovnou do prodejny zdravé výživy, tam jsem uspěla bez problémů, během pár minut a bez srážky s blbcem v podobě ostrahy.
1x bugout
cesminaz
@haji @bugout 🙂 ten trhanec je výborný, určite by vám chutil. A ešte aj bezlepkový😉 Kukuričná múka je lacnejšia než bezlepková.. @bugout ty si môžeš z tej múky uvariť polievku a rovno aj trhanec👍A obed hotový!
haji
@mijaita (30.1.2022 12:52)
Když koupím kel, tak jedině vcelku. Na periferii se se zákazníkem nikdo nemazlí. Pak je to jasné. Kelová polévka, kel na kyselo, kelové karbenátky, kelové šílenství. Pak mám na hodně dlouho splněno. Když je nejhůř, koupím raději kel mrazený - množství akorát. Pravda, chuť je jiná, ale jde to.
haji
@mijaita (30.1.2022 12:53)
Na cestě, zlato, na cestě. Nebojkaj, nezapomněla jsem. To ani nejde...
cesminaz
@mijaita (30.1.2022 11:13)

No my sme doma štyria, takže varím najmenej 2litre naraz. Ale velmi často do velkého hrnca a to je také 4litre😅 No a to je potom tak na 2dni, zriedka ostane aj na tretí. Ale ak zostane na tretí deň, tak už deň predtým uvarím aj trocha inej polievky na striedačku👍😉 Alebo nejakú Hašlamu, alebo aj iné tekuté jedlo. No a medzitým dostanu zase tú polievku😅😅
1x zolik
bugout
@mijaita (30.1.2022 12:52) z kelu robím len prívarok alebo polievku.... Ale sekanú alebo karbonátky vyskúšam. Máš tu recept?
kukulienka71
@haji (30.1.2022 12:31)

pór je delikatesa, iste si si pochutila. U nás sa dnes čerti ženia, šialene vyčíňa vietor a pomedzi to padajú krúpy, či dážď či čo, lebo von teda nejdem sa pozrieť, len na terase počuť buchot, že niečo padá, dnes sme sa na prechádzku nedostali:-(
farbuska
@cesminaz (30.1.2022 10:45)

Cesmínka, pridaj, prosím. Ja robievam len zo pšeničnej múky. Zať je bezlepkáč, tak ho poteším. Vďaka vopred.
1x haji
kucharka
@haji , k tomu zázvoru : Nemohla som nikde nájsť ako sa robí. Ale podľa surovín ( zázvor, ceylon, med, škorica, voda ) na obale by som si vedela predstaviť, že kandizovaný zázvor sa jemne potrie ( štetcom ? ) medom rozpusteným v čiernom čaji, obalí sa v škorici a nechá sa usušiť… ?
Pekný zvyšok nedele!
1x haji
haji
@kukulienka71 (30.1.2022 15:36)
Děkuji za milé komenty a fotečky. Ano, u nás je též větřisko jako blázen, naštěstí zatím nic nepadá, nebo alespoň o tom nevím. Nevystrčím ani nic. Před chvílí tu byl brácha, byl na hřbitově, tam je letecký průmysl. V pátek tu foukalo též, ale dnes o hodně víc.
Krásné foto trojboje, vepřo knedlo zelo nikdy nezklame! Pobavila jsi mě těmi rezancami s tvarohom, nezničitelné byly haha Ale dobrý nápad zapéct s bonusem. Uf, asi bych měla nadlouho vyrovnané vztahy s těstovinami haha
Hezký podvečer a večer k vám!
P.S. Přesně jsi to vystihla, pór má delikatesnú chuť, když se to podaří. Kamarádka měla minulý týden s pórom těžký problém. Nebyl chutný, konzistence plechu a uprostřed tuhý stvol, který nešel ukrojit. Už jsem měla tu čest s takovým pórem, buď ho nezalévali a nebo přerostl a nezalévali. Tomu je nejlíp v bioodpadu.
haji
@kucharka (30.1.2022 16:17)
Díky za navigaci se zázvorem, nějak to navleču. To by bylo aby nebylo! Jsi zlatá!
Hezký nedělní podvečer a večer i k vám!
mijaita
Dneska jen zbylá, marinovaná a restovaná krůtí srdíčka, zampionová polívka s nudlema a spenátem, doplnila jsem troskou salátu ze srdíček a syrových zampionů. Já je rada, u nas se tak v salátech jedí. Do polívky byly půlené a opečené na másle do zlatova. Tak jsem si dnes udelala sanitární den :-)


haji
@mijaita (30.1.2022 18:40)
Děkuji za koment a fotečku, svěží menu, mně by to celé chutnalo, jen bych vyšťourala čerstvé žampiony ze salátu, můj žaludek by je nedal. Krůtí srdíčka jsou fajn inspirace i polévečka se žampiony, nudlemi a špenátem mě zaujala. Hezký večer!
tomeska
@haji (30.1.2022 11:16)
Zkus zadat: kde koupit kand.zázvor a budeš koukat. Ale jestli máš čas se s ním doma bavit, zadej Vaření.cz a tam dotaz na kandování, Výroba jednoduchá ale zdlouhavá. Ale pak ten pocit z dobře vykonané práce. Rcp fúra i na Jídlo.cz ....
No a at' jen nekecám do jiných komentů, tak taky z mého kuchař. umění. Celý týden mám zelovo kapustový. po,ut,st- kolžvárská kapusta, st,čt,pá- boršč bez masa, včera a dnes segedín. ten jsem dělala v 10 l hrnci. Větší část šla do sklenic. pro horší časy.
A musím se pochválit, jaká jsem šikulka. Řčení Nic není nemožné já musím ověřit. Tak jsem nasypala do hrnku 100 g(odvážila jsem si to kvůli případné ztrátě) Xylitol-březový cukr a jala se dělat karamel. Nevím u jaké teploty by to bublalo ,ale já neměla ani jedinou bublinku, zato plnou kuchyni dýmu. Vařila jsem asi 5 min a pak vzdala. za hodinu na chladu -venku- karamel byl .Chut' neurčitá sladká. Zalila jsem vodou ,půjde do kanálu. Ale co, kdo nezkusí ,neví. A zítra pokračuje zelenina- květák . To jsem šikula,že. hahahaha......
1x haji
haji
@tomeska (30.1.2022 19:44)
Díky za milý koment. Díky za navigaci se zázvorem, nějak to navleču. Oh, další koložvárská kapusta, asi je to na pořadu dní a chutí. Boršč bez masa je jistě zajímavá polévka, no a segedín mám též moc ráda a pravda, dlouho nebyl. Také dávám do sklenic, když toho navařím víc, ale jen zatáhnout víčko a šup do lednice. Pak jako když najde.
Máš můj obdiv s tím karamelizovaným brezovým cukrem, ale pravda je, že když se to nevyzkouší, tak se houby ví. Hlavně že jsi dobře vyvětrala. Šikulky jsme všechny, někdy velkéé haha Květák je snad bezpečný, tak ať jde zítra vaření od ruky a dobrú chuť! Květák miluju.
zolik
Nedelna klasika. Neskore ranajky. Neskory obed.
Kuracie prsia marinovane v kyslej smotane (+ Sol, CMK, mleta Paprika)a len zlahka obalene v struhanke zmiesanej s nasruhanym syrom (Bergkäse). Co zostalo islo na posypanie.
P.S.: ste mi narobili chute s tym Segedinom. Tiez uz dlho nebol.


haji
@zolik (30.1.2022 21:13)
Děkuji za koment a fotečku, rezník jako malovaný, výborný obed!
Přeji úspěšný týden, ať se ti daří!
2x haji a zolik
haji
Včera pozdě večer si se mnou zalaškovala moje pórová polievka. Už je tam... Vyskočila z lednice, bo jsem ji tam blbo uložila. Vyteklo do lednice, na dveře od mrazáku, pod lednici a před lednici na koberec široko daleko se rozletěla. Ještěže můj ruční vysavač bere i tekutinu. Je opravdu náročné zametat kousky jemně nakrájeného stopkového zeleru a strouhané mrkve z koberce, drží jako helvétská víra. Dnes bude pokračování, už se těším, jdu tu spoušť spacifikovat. Pořád se něco děje. Uf
1x zolik
mijaita
@haji (31.1.2022 09:59)

Nezávidenihodne situace. Prvni pocit, zoufalstvi, nestesti. Pak nasrani a nakonec se do toho proste pustit jinudy cesta nevede. A v posledni rade nemas polivku, No vzhledem k hodinam, asi uz to mas uklizeny!
Zaloz diskuzi průserů a Varecha vyda knížku, kolik jich bude! :-)
2x haji a zolik
haji
@mijaita (31.1.2022 10:42)
Nemám polévku a nemám ani uklizeno. Bo jsem běžela pro balíček s bylinkami do pobočky Zásilkovny. Má totiž začít sněžit. A to by mi byla uklizená kuchyň k ničemu. Už jsem doma a začíná se zatahovat. Už jsem dala novou diskusi ke schválení, dobrý nápad, @mijaita !
Nemám slov, ale jdu si vyhrnout rukávy. Koberec bude "kokosák", lednici s mrazákem umyju, to půjde. Leč koberec je flekatý jako hyena skvrnitá - přirovnání je výstižné i s barvami, jen trošku víc do oranžova. Tož tak... Měj úspěšný a klidný den!
1x zolik
haji
@afataga (31.1.2022 13:56)
No, na druhé straně jsem ráda, že koberce mám v celém bytě. Nemáme sklepy, a nejspíš jen halabala trochu škváry a možná kousek betonu. Umrzla bych v přímém přenosu. Každý špás něco stojí. Tyto věci chodí v trojici. Vejce už mám za sebou, teď polévka a do třetice... se hukáže.
mijaita
@haji (31.1.2022 15:35)

Mam pod sebou 4 poschodi a presto koberce kam noha doslapne, i v koupelne :-) mam rada přijemno pod chodidlama, rada chodim bosa. A podlaha neklouže!
1x haji
zolik
@mijaita (31.1.2022 21:02)
Mam podlahove kurenie 😊
Je ale pravda, ze musim castejsie vysavat ☹️

1x haji
cesminaz
@zolik (31.1.2022 15:56)

👍👍👍 no super, pomaly ale iste😉 Ešte zopárkrát upečieš pagáče a budeš už profík😅
mijaita
@cesminaz (31.1.2022 21:32)

Podlahove mam v koupelne,ale i tak. Kdyz se prestane topit, nebudu preci chodit po studene dlazbe :)
1x haji
haji
@mijaita (31.1.2022 21:05)
Děkuji za komenty a fotečku, velmi vydařená čočková polévka se žampiony a špenátem, tentokrát sólo - krásné foto!
haji
@cesminaz (31.1.2022 21:32)
Děkuji za fotogenickou fazolovou polévku s nudlemi, vypadá móc dobře a mně by chutnala!
haji
@mariamka (1.2.2022 07:25)
Děkuji za koment a fotečku, krása střídá nádheru aj chuť! Nepohrdla bych testovací porcí.
U nás 2°C, polojasno a vítr v klidu. V noci, spíš nad ránem trochu mrzlo.
haji
Dnes super rychlovka. Drůbeží játra na špeku, cibuli, paprice a jablku, trocha soli a ml. černého pepře. K tomu bude chlebík.
Mno, není to nic ideálního, ale spěchala jsem. Bo od včera nacvičuji kolem vody, odpisů vody a teď čekám na instalatéra. Už nějakou dobu se kočkuji s tlakem a proudem teplé vody. Nic nového pod sluncem. Pevně věřím, že pán odhalí jádro pudla. Pořád se něco děje.
haji
Hurá, jádro pudla, tedy upchaté kolínko rozvodu teplé vody, bylo odhaleno. Mistr ještě zítra dofrčí s plombou a je to v cajku. S podivem i toto proběhlo rychlostí světla. V dnešní době malý zázrak. Díky Bohu! Uf
haji
@kukulienka71 (1.2.2022 19:59)
Díky za milý koment, plomba dorazila včera, do půl hodiny. Už jenom faktura, to je fous. Nahnat opraváře jakéhokoliv druhu je dnes kumšt.
Krásný den! U nás opět fouká, je celkem teplo a nejspíš bude něco padat, vyhrožují sněhem i v nížinách.
mariamka
kukulienka71 včera 19:58 veď to aj mám :)
@haji (2.2.2022 08:49)
a u nás už kvitnú orgovány :) /povedal syn, ked som dala hádanku :) Haji myslíš ten husací krk, to ma tak štve, to len, aby sme platili stále dokola, ale tebe neodolá žiadny opravár :)


haji
@mariamka (2.2.2022 09:03)
Jojo, orgován, také mám modrý hyacint, plně vykvetený, jen je na balkóně. Pečlivě hlídám, aby neumrzl. Ještě mám i růžové /1x3 a 1x1/, ale ty jsou super prťavé. Modrý jsem dostala od kamarádky 5.12.2021 a šupal na zasklený balkon. Ono tam sice mrzne, ale dělá to rozdíl cca +5°C od teploty venku. Kdyby mrzlo doopravdy, to by bylo nemilé. Střídavě je balím a rozbaluju z "pučavého" igelitu. Teď už jsou delší dobu polorozbalení. Osvědčilo se mi tam přechovávat i rostlinky /hyacint, petrklíč, narcis a pod./, které s jarem nosím na hřbitov - taková malá aklimatizce/trénink. Rostliny pak nedostanou takový šok z rozdílu teplot, líp prospívají a déle vydrží.
Mno, s opraváři je to těžké. Tentokrát jsem si objednávala telefonicky - úplně novou variantu, něco jako konkurenci. Nejsem zastánce změn, ale toto bylo potřebné a prospěšné.
haji
@mariamka (2.2.2022 09:03)
Díky za fotečku jarního potěšení s omamnou vůní. Matka Příroda nemá chybu!
haji
@kvakac (2.2.2022 11:58)
Skvělá gulášová polévka, dvojmocná, z poloviny divoká!! Nenápadně se přikradu a ochutnám... Vítej, ráda tě vidím! Inspiroval jsi mě a ještě slintám do techniky. Krásný den a ať se ti daří!
mijaita
Byvši nakopnuta, koupila kapustu a caldo (sopa) verde byla. Byla, uz neni! Chorizo mam doma jen takove mekkoulinke, ktere se vymackava ze strivka a opejka se. Tak trochu obarvilo polivku a je v ni ne moc videt. Zato ale byla polivka velmi, velice chutna a ihutna jeste kapustou.


zolik
@cesminaz (2.2.2022 19:15)
Krasna torta aj Madame Sacher by sa potesila. Prave vcera vecer som si na YouTube pozrela velmi pekny Dokument „Die Königin von Wien - Anna Sacher und ihr Hotel“.
P.S.: Aka nahodicka. Bude to asi tym, ze Ti sedim za pecou, len som nepostrehla, ze ma Pan Domaci narodeniny. Prajem vsetko najlepsie 🥂
cesminaz
@zolik (2.2.2022 20:47)

Dakujem milá @zolik za prianie😊 si velmi milá. To s tortou bude asi nejaká telepatia, lebo ja som sa práve včera rozhodla pre túto tortu😅
1x haji
haji
@cesminaz (2.2.2022 19:15)
Všechno nejlepší manželovi k narozeninám, hlavně pevné zdraví, ať se mu ve všem daří! Děkuji za koment a fotečku, Sacherka je super torta a tvoja musí být výbornej chuti, milá Cesmínko. Moja babi robila Sacherku, dědko ji měl moc rád. A zase mám naslintáno v klávesnici... Krásný den! a hezkou oslavu, pokud teprve bude!
haji
@mariamka (2.2.2022 09:03)
Přehlédla jsem tvoji otázku, promiň. Nemyslím husací krk, ale rozvod trubky teplé vody od hlavní společné trubky. Je tam mezičlánek /koleno/, pak budík/měřič a pokračuje to dalším mezičlánkem/kolenem který spojuje dál do bytu rozvod teplé vody. Mno a jedno nebo druhé koleno bylo upchaté nečistotami z teplé vody. Problém letitý a otravný. Sytý hladovému nevěří - můžu o tom mluvit, ale doptat se nápravy je kumšt. Výměnou "společného" instalatéra jsem opět spadla na "nulu" a musela hledat teď pomoc jinde a jinak - u konkurence. Poznámka: husací krk mám pod umyvadlem v koupelně - vede do odpadu. Dříve tam byl sifon, ale brácha tam dal toto. Mno, praktické to moc nebude - bo není jak vyčistit. Počítám že na výměnu husacího krku/harmoniky brzy dojde...
Na po..aného i záchod spadne. Mně včera přistálo dřevěné prkénko na krájení na tři prsty pravé nohy. Hranou a od malíčku. Si fakt musím dávat pozor na létající věci. Na můj vkus už je toho létání moc... Ani jsem nestihla nadávat, jak se mi zajiskřilo nahoře i dole. No, v žabkách ven nemůžu, tak jsem dochodila do terénu. Karanténa/izolace bez C-19. Fujky
haji
@mijaita (2.2.2022 20:03)
Děkuji za koment a skvostné foto! Ne že tam není kapusta/kel vidět, je a skvostný bonus v podobě choriza též. Mně by moc chutnalo. Mimochodem, zajímavá miska.
Krásný den!
mijaita
@haji (3.2.2022 06:42)
Misku jsem vlacela tri tydny Argentinou, neslo ji na tom trhu nechat :)
1x haji
mariamka
@haji (3.2.2022 06:34)

Haji po prvom kolene som sa stratila :) Úraz ma mrzí, tie veci si cielene vždy nájdu svoj cieľ. A kuchyňa je najväčší zdroj úrazov. Asi sa jej vyhýbať :) Ešteže prstíky v poriadku.. V žabkách naboso som zrovna videla jedného típka v práci a išiel si veselo.
1x haji
mijaita
Vzdycky bych si dala, ale preci nebudu pect jednu. Ja bych vic nesnedla. Ale u jedne pani ve vesnici u Slap, kdyz jsme prisli na drb k ni a mela plny, modry, smaltovany vajlink koblih (šišek), jsem tech suchych snedla alespon 5 :-) Zadna povidla ani marmelady nemusim. Kdybych je delala, nacpu je rozinkama :-) Treba se nekdy vzepnu az nas bude víc. My rozinky radi!
haji
@kukulienka71 (3.2.2022 13:30)
Jedno lepší než druhé a třetí. Šišky na raňajky, to je sen! Mno a obed podle @kimlo a ještě sólo pečená jaternica, to jsou velké dobroty. A pak šup do lesa pílit drevo. Děkuji za milé komenty a skvělá fota! Krásný den přeji, pilná včeličko!
P.S. Jsem selhala... včera na večeru krupičná kaša. S cukrem a kakaem... jsem já to slibotechna, prostě kakao zvítězilo. Zastřel mě.
haji
@kukulienka71 (3.2.2022 13:30)
Otázka: máš nějaký fígl na mytí kastrolu po krupicovej kaši?! Vždy s tím bojuju a dlouho vyhrává kaša... chjo
haji
@mijaita (3.2.2022 13:35)
No vidíš, šišky s rozinkami by chutnaly i mně. A co teta brokolice? Máš?
Krásný zbytek dne, u nás svítí sluníčko a je celkem klidně!
2010
@haji (3.2.2022 06:34)
Zabky v tropoch to je "normalna" pracovna obuv. Byvame v kopci a bol som lenivy ist dole dve poschodia do garaze pre bagandze. Potreboval som zasadit, cize pouzit zbijacku so sramackou.Dva mesiace po lekaroch pocas Covidu nikomu neprajem.
1x haji
haji
@2010 (3.2.2022 15:23)
Ajta krajta! To je kombinace opravdu nezáviděníhodná! a moselo to celé hóóoodně bolet... k tomu ty bonusy. Hlavně že už jsi v pořádku! Jeden musí být opatrný, zvlášť v této době. Jenže se to jednoduše řekne a hůř dělá... Díky za koment. Já nejspíš do jiných bot než do žabek nejspíš nevlezu. Bo všechno tlačí na malíček. Ale přísahám, pracovat v nich nebudu a ve svahu už vůbec ne!
Krásné pozdravení k vám!
mijaita
@haji (3.2.2022 15:10)

Máááám!! Budeee!
Ted jsem pripravovala svickovou na sobotu, k obedu jen kvaka v mlice ukašovana a karboše z mleteho a kapusty - kelu. Brokol @haji livka a korejske kure jsou blizka budoucnost! :-)


2010
Dakedy mam pocit ze Youtube na mna spionuje, dnes som mal zopar jablk co bolo treba spracovat. A co na Youtube naskocil super jednoduchy rychly recept na jablkove lievance s jogurtom.Vyskusane super.




haji
@2010 (3.2.2022 16:12)
Díky za koment a video, pěkný receptík, jemný a chutný, nenáročný. Ještě mám vychytávku, z jablkových čtvrtek vykráju jen středy a strouhám do slupky. Ta ostane v prstech, jablko se lépe strouhá, zvlášť když má jeden ostré nové struhadlo. Pěkná inspirace.
P.S. Na tom špiónování něco bude.
haji
@mijaita (3.2.2022 15:53)
Děkuji za milý koment, fotečku a inspiraci. Kvaku zatím obcházím, sama nevím proč. Hmm Ale kelové karboše k tomu, to je neodolatelná kombinace. Máš brokvolici, máš, a já mám radost. Tyjo, ses do vaření nějak opřela, šikulko! Opět, tentokrát krásný talíř!
haji
@laylastastykitchen (3.2.2022 15:53)
Děkuji za komentík a foto bezvajcového koláča, bohatého čokoládou - skvělé foto! Ke kafíčku by se hodil testovací vzoreček... Krásný den!
mijaita
@haji (3.2.2022 16:33)

Omyl, @haji , ja varim neustale, jen nebyla otevrena tahle diskuze. Kdysi, kdyz se stavel, resp "vylepsoval" tenhle web, trochu jsem to i ja resila s webmasterem a myslim, i navrhoval, ze by tady bylo neco podobneho, kdo co uvaril. Ale zaniklo to jako mnoho dalsich velmi dobrych navrhu a prani od varechacu. Vox populi tady nic neznamena.
1x haji
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
Ja som mala dnes zeleninový obed - cuketa, šampiňony a paprika, ochutené - cesnak, soľ, čierne korenie, bazalka, kurkuma, chilli a na to nastrúhaný parmezán.


haji
@dr (3.2.2022 20:53)
Děkuji za koment a fotečku, zeleninová jídla mám ráda, parmezán je příjemný bonus. Mně by moc chutnalo a ještě je to dietní. Příjemná inspirace. Hezký večer!
1x dr
haji
@mijaita (3.2.2022 16:48)
Vidíš, alespoň se lépe poznáme. Vox populi může někdy nefungovat. Jsem s tichou duší. Co jde, zařídím si sama. Co nejde, nejde. Asi tak. Hezký večer!
kucharka
Na večeru bola jednoduchá zeleninová polievka s haluškami, pór, karfiol a mrkva... U nás bola dnes hustá hmla, chladno a šero, tak sa takáto polievka celkom hodila.


kucharka
Pred pár dňami sme mali zemiakovú kašu, hrášok s maslom a mätou a k tomu opečeného lososa. Mala som šťastie a zohnala som filety z divokého lososa, veľmi sme si pochutili.


kucharka
Tiež som musela urobiť radosť aj deťom, urobila som jarné rolky ( vietnamské? ) s arašidovou omáčkou a omáčkou hoisin s čili.


kucharka
Jednoduchý šalát z čerstvého špenátu, rukuly, cukety a fety. Dresing z oliv.pleja a balzamikového octu.


haji
@kucharka (3.2.2022 21:25)
Děkuji za komenty a fotečky. Tvoje zeleninová polévka s haluškami by se mi také hodila, klidně i bez mlhy. Jejda, je to pár dní, co hlásili v Počasí na Čt1, že už máte 15°C. Se to nejspíš šouplo dolů... škoda, alespoň jste se ohřáli. Tyjo, stejk z divokého lososa, br. kaše a hrášek s mátou a přelité máslíčkem - takovou jemnou dobrotu bych brala hned. Hezky ses prohnula... bo divoký losos je pro peněženku docela pohroma. Děti milují jarní závitky? Tak to je jasné, že jim maminka ráda připraví to, co jim chutná. Dělat radost je přece také radost! Přeji hezký večer a lepší počasí!
haji
@kucharka (3.2.2022 21:33)
Díky za další komenty a fotečky, ale "jedeš" v rychlém tempu. Hmm čili con carne s ryžou by chutnalo i mně. Obzvlášť zajímavý je salátek, kombinace špenátu, rukoly, cukety s ferou se mi moc líbí. S radostí bych popadla známou rybičkovou misku a zmizela v dáli... Mufinky se ti povedly, moc pěkně narostly do kopečka. Sladká tečka být musí. Mám naslintáno v technice.
kucharka
@haji ,
Deti úplne zbožňujú ázijskú kuchyňu. Síce sushi vedie na plnej čiare, potom sú to rôzne udonky a gyoza, ale rolky sú tiež obľúbené.

To, že som kúpila divokého lososa bola asi chyba, ťažko sa teraz bude vracať k tomu obyčajnému.
Tak ako som sa kedysi dala zlákať na bio kura. To normálne už nechceme. Keďže cena je dvojnásobná, tak nemáme kura tak často ako predtým. No čo už.

Hmla... ešte stále sa valí, akoby pršalo. Každý rok, keď prídu prvé teplé dni, tak sa to stáva. Bude to trvať zopár dní. Cez deň je teplo, tieto dni bolo okolo 16 stupňov, na slnku by sa dalo byť v tričku. Potom v noci sa ochladí a pri mori sa “zrazia” veľmi rozdielne teploty a vznikne hmla, čo by sa dala krájať. Len pár kilometrov do vnútrozemia a je tam jasno.
Cez deň sedia ľudia na Ramble na terase, vyhrievajú sa na slniečku a popíjajú kafíko a večer doma si musíme pustiť kúrenie.
Ach jaj...

Príjemný zbytok večera. Alebo už aj dobrú noc :-))
1x haji
kukulienka71
@mijaita (3.2.2022 13:35)

veď si upeč z pol dávky a potom si zamraz po jednom balené, vždy si v predstihu vyberieš, a sú ako čerstvé, zješ len koľko potrebuješ:-)
1x haji
kucharka
@mijaita (3.2.2022 22:16)
Je to omáčka k rolkám. Je to miska a je z južnej Afriky :-))
Už sme tu spomínali že sme “miskové” :-))))



kukulienka71
@haji (3.2.2022 14:37)

fígeľ? umývačku:-) inak, ak by tam mala schnúť dlho sama, tak radšej kastról starosvetsky namočím ale najlepšie sa to umýva vždy začerstva aj tak, kým chladne kaša na tanieri, umyjem kastrólik:-)
2x haji a mamec
tomeska
@haji (3.2.2022 06:34)
Husí krk vyčístíš aspoň ana 50 % , když nasypeš sodu bicarbonu a zaliješ octem , necháíš vybublat a zaliješ horkou (dobře-) vodou. Nebo louh, koupíš v drogerce. ověřené , vyzkoušené, - funguje.
tomeska
@haji (3.2.2022 14:37)
Krupicu miluje můj vnuk, tak každá návštěva se bez ní neobejde. Na talíř ju vyberu a vymažu silikon. stěrkou, kasrtrol umyju, a co zbude doleju horkou vodu ocet jar. Umyju třeba druhý den bez námahy. To samé puding. Ten vařím dost často.
1x haji
tomeska
A vaření?? Celý týden jsem trápila muže zeleným, tak jsem mu dnes upražila maso lehce okořeněné kečupem a čilli omáčkou. Měl to s chlebem. Zítra bude s rýží. Já pokračuji v zeleném. Včera asi 1/2 kg kapustičky - ovařené osmažené okořenené , jen tak jako jednohubky. Jak jsem je nejedla celý život , tak se jich nemůžu ted' s prominutím dožrat. Dnes maso s červeným zelím . Polévka z mražáku. Můj koketuje s covidem, tak ani moc nejí , tak máme jen lehká jidla.
1x haji
haji
@tomeska (3.2.2022 22:44)
Nějak s tím zatočím. Správně píšeš, že to jde jen z poloviny. Nevadí. Vždy jde harmonika vyměnit. Já měla takovou úchylku. Co půl roku jsem rozebrala sifony v kuchyni a v koupelně, vymyla dočista dočista a znovu složila. Jediný pod vanou odolával, tam jsem se nemohla dostat. A to došlo na sodu, ocet. Teď sifony nerozebírám. Ostal jen v kuchyni a stejně ho nesložím, bo v té poloze nevydržím ani omylem. Bonusem je to, že mám vše z "vinkla" a člověk musel najít tu jedinou možnost jak sifon dobře složit. Víc jich není. Stačílo o vlas vedle a teklo... takže x krát složit, x krát rozebrat. "Co se v mládí naučíš, na stáří nemože dělat..."
haji
@kukulienka71 (3.2.2022 22:38)
Děkuji za odpověď. Vidina teploučké krupice mě žene k talířku a ne k mytí kastrolu haha Evidentně to chce disciplínu! U pudinku to ještě někdy dokážu, tam se musí čekat až vychladne. Ale po krupici myju namočený kastrol na druhý den. Jojo, každý špás něco stojí. Hezký den!
haji
@cesminaz (4.2.2022 07:08)
Děkuji za koment a fotečku! Už zase mám naslintáno v technice. Cesmínko, máš tu recept na tvoju Sacherku? Vypadá velmi šťavnatě a chutně.
haji
@kucharka (3.2.2022 22:29)
Velmi pěkně děkuji za milou odpověď. Celé zajímavé, s lososem a kuřaty máš jistě pravdu. Zvlášť děkuji za podrobnosti o počasí a životě u vás ve Španělsku. Alespoň si to lépe umím představit. Hmmm jaké příjemné zkušenosti, byť v noci s kúrením. Prostě teplejší krajina.
Přeji úspěšné dokončení pracovně školního týdne a skvělý víkend celé rodině!
mijaita
@2010 (3.2.2022 16:12)

Jooo, to se mi hodi. Vsechno s jabkama, skorici a rozinkama miluju. Takze zitra zakusek po svickovy a pridam rozinky :-) Díky!
haji
@kucharka (4.2.2022 10:11)
Velké děkuji!! Efektní fotečky, hlavně ta první je kouzelně mocná! Mlha spěchající po moři... Krása!!
bugout
Na zajtrajšie raňajky drieme v chladnička pripravený neapolský šalát (mňou pridaním syra prekrstený na tatranský). Teraz jeme takú väčšiu porciu miso shiru a večer bude yu xiang rou si


haji
Dnes jsem netradičně snídala tlačenku s chlebíkem. K pozdnímu obědu se chystám na nudle s mákem. Miluju je. Jako dítě jsem dělala všechno proto, abych se k nim dostala. Doma nebylo ani zrnko máku a trvalé makové embargo. Kňučela jsem, že bych si dala nudle s mákem, buchty s mákem... ale psí hlas do nebe nesahal. Nástupem na základku jsem našla směr jak se k nim dostat. Školní jídelna. Chodila jsem na stravenku od někoho darovanou, případně jsme u okénka "šidili" - někdo stravenku nehodil do košíku. Mno, já jsem to nebyla, tolik odvahy jsem neměla. No a makové buchty či bílé bálešky s povidly a mákem jsem našla u nejedněch sousedů v ulici. Voják se stará, voják má. Byla z toho letitá ostuda, ale doma se mnou nezatopili.
Krásný víkend přeji všem. U nás zataženo, přeprchá a teď jsou 4°C.
haji
@bugout (4.2.2022 12:37)
Děkuji za koment a chutné foto! Musela jsem exotické názvy dobrot, které uvádíš, googlit. Už jsem měla téměř hotový koment a podařilo se mi vyskočit ze všech otevřených stránek. Jsem IT jako noha, takže šup, za odměnu - celé znova. Chjo
Tatranský šalát, který se "rozléhá" v ledničce tiše závidím, jistě bude zítra excelentní.
Miso shiru, poradil ujo google, je polévka ze sojových bobů s tofu a mořskými řasami. Velmi fotogenická polievka, zvlášť když je servis v krásné "rýžákové" misce.
Yu xiang rou si, též poradil UG, je ve zkratce Trhané vepřové maso s česnekovou omáčkou a nejspíš speciálním koření. Sečuánská kuchyně.
Jejda, to jsem se zapotila. Mně by jistě chutnalo. Otroje. Dobrú chuť! a díky za exotické sdílení. Krásný víkend!
mijaita
@kukulienka71 (3.2.2022 22:34)

Radsi ne, ja bych to i tak snedla a pak bych neprosla ani litackama :-) Ale vis co, zas tak moc se neodbejvam. Prave ze mam rada takova ne moc sladka, obyc testa, tak si nekdy koupim loupacek, nebo makovku a to si uzivam. V Litomericich mi malem vypadly oci, veliky loupak a v nem rozinky!! To byla mana nebeská, ty bych jedla macene na kila :-)
bugout
@haji (4.2.2022 13:13)

Trochu to poopravim, resp. doplním. Zákald miso shiru je vývar "dashi" (z riasy kombu a sušeného tuniaka - sú aj iné varianty vrátane vegetariánskej, ale táto je myslím taká zákaldná) a "miso" pasta. Riasy, tofu a čokoľvek iné sú potom individuálne vložky ale konkrétne tofu a wakame (listy nie stonky) je asi najbežnejšie. @mijaita pochopil som správne, že nemáš rada riasy. Všeobecne? Napríklad na listy wakame v miso shiru som si musel trochu zvyknúť. Avšak šalát zo stoniek wakame som si zamiloval na prvy pokus. Napríklad raz som niečo ochutnal a potom mi bolo povedané, že ide o meduzie hlavy bolo to chrumkavé podobne ako šalát z wakame a aj podobne dochutené a rovnako podobne mi chutil aj šalát z enokitake 😂😂
2x haji a zolik
mijaita
@bugout (4.2.2022 14:38)

Tak jsme jednou sedeli se synem a snachou, oni miluji sushi a vedi, ze ja ho muzu tak akorat fotit. A prym te wakame neni rybou citit. A hned v tu chvili milacek telef objedna sushi a tu polivku. No, mel sice pravdu, snedla jsem asi polovinu te miso polivky (miso mi nevadi) ale posleze mi po te rase bylo tak strasne spatne, ale tak, cely druhy den jsem trpela.Tezko mi bylo. Proste jsou veci, ktera moje telo nechce. Neni to zmlsanost, telo to odmita a s tim nehnu.
bugout
@mijaita (4.2.2022 15:11)
To je jasné, keď Ti niečo robí zle nemá význam to jesť. Len ma zaujímalo, že či to je otázka chuti. Lebo si pamätám ako som pátral, že čo je zač ten šalát wakame. Lebo mi to veľmi chutilo a wakame som poznal len listy v miso polievke a nešlo mi do hlavy, že prečo je ten šalát niečo úplne iné. Tak som googlil a dopátral sa, že to sú stonky z rias a nie listy.... Teda možno mám zlú info, ale to som skrátka našiel na nete.
haji
@mijaita @bugout
Tuším jsem už někdy něco s mořskými řasami jedla, ale nevím to jistě. Těžko soudit, musela bych to testnout. Každý jsme upletený z něčeho jiného a něco nám dělá dobře, něco nás vykopne na opačnou stranu hřiště. Já tak celoživotně bojuji s mátou. Sušenou, v podobě čaje ani náhodou. Ještě zvládnu pár snítek do chladného pití v létě s citronem. Se sebezapřením, abych neurazila hostitelku, vypiju. Ale domlouvám svému žaludku, ať to zvládne nebere se vzhůru. Už jsem se vypracovala a zvládnu čajovou směs, kde je kapesně máty. Když si můžu vybrat, raději ji objedu. Takže chápu, že něco někdo nepolkne, nemůže ani cítit. Z obyčejných tablet sójového lecitinu jsem měla párkrát za sebou halucinace. Sóju jsem jedla běžně, ale po tomto zážitku jsem začala být opatrná i na ni. Jistota je jistota.
haji
@bugout (4.2.2022 14:38)
No vidíš, ani ujo G není vševědoucí. Díky za upřesnění. Počítám, že se mi to v hlavě neuloží. Omlouvám se předem, prosím, tak příště až budu tápat, se na mě nezlob, ju?! Pro mě je to komplikovaná exotika, vzdálená nejen informacemi, ale i rozpočtem. To víš, konzerva.
haji
@bugout (4.2.2022 17:31)
Hned bych si Yu xiang rou si dala, vypadá hodně dobře a chutně! Krásná práce, bude receptík?
haji
@mijaita (4.2.2022 18:19)
Děkuji za koment a fotečku, špenátové noky v másle bych si také dala. V jednoduchosti je krása. Co receptík, také bude? Receptík od @bugout už vidííím, krasavec to je!
Jsem se inspirovala od @bugout a vytvořila salátek "co lednice a špajza dala". Najemno nakrájená větší cibule, menší jablko, paprika kapie, větší zavináč i s cibulí uvnitř, domácí majonéza z jednoho vajíčka, špetka ml. černého pepře, pár kapek Worchesteru, náprstek nálevu ze zavináče, sůl. Testovací vzoreček s jedním krajíčkem chleba už je ve mně a větší část se "rozléhá" v krabičce v lednici na zítra. Také jsem rozkvasila kvásek, tak snad se zítra pochlapí, chlapec!
Hezký páteční večer přeji všem!
bugout
@haji (4.2.2022 20:20) pridávam sa k žiadosti o recept na noky @mijaita.... Hmmm a ten šalát, obľúbil som si kombináciu šalátov s jablkom a aj rybaci salát s jablkom som robil ale so sleďom nie zavináč ale myslím, že to bude výborné. Kápiu by som asi vynechal...
2x haji a zolik
haji
@bugout (4.2.2022 20:31)
Chtěla jsem v tom mít něco chrumkavého, barevného a v poslední době mě kapie magicky přitahuje. Asi nedostatek bůhvíčeho... Klidně i bez kapie by to šlo. Udivila mě jemnost salátu, bylo více jablka, cibule, kapie a ještě majonéza, zavináč se upozadil.
haji
@dr (4.2.2022 20:34)
Děkuji za fotečku, bábovka je výborná inspirace, pěkně mramorovaná a dobře upečená! Ke kafíčku jako stvořená.
2x dr a zolik
bugout
@haji (4.2.2022 20:40) neviem prečo ale skrátka sa mi nejako kápia s majonézou nepozdáva, ale to neznamená, že by som nechutnal, alebo že to nie je dobré. A jablko v majonézovom šalát je úžasné. Aj v klasickom zemiakovom majonézaku. Dokonca u nás to je zemiakovo jablkový, lebo pomer dávame 1:1
2x haji a zolik
mijaita
@kukulienka71 (4.2.2022 21:00)

Ty ses mila, diky! Ano, jidlo ma na taliri vypadat chutne a o to se snazim. Bylina? Joooo, byla v trsu tymianu, nejaka trava, libila se mi. Docela i jako trava chutna :-)
2x haji a zolik
mijaita
@kukulienka71 (4.2.2022 21:02)

Je to ptačinec, jak slov, nevim. Ja ho rada pouzivam i do salatu. Jen jsem si nebyla jista,kamaradka potvrdila. On je tenhle trochu vetsi nez ten, na ktery chodim.
2x haji a zolik
haji
@cesminaz (4.2.2022 20:57)
Děkuji za milé komenty, fotečky a info k torte. Jsi sluníčko! Takové šiškobraní si nechám líbit! Šišky jak malované a ještě k tomu tvarohové! Krásný den! U nás slunečný, zatím.
1x zolik
haji
Mazlík kvásek vzešel celkem slušně na to, abych mohla zamísit těsto na kváskový chlebík. Už kyne. Oskar svítí, moc nefouká. Sobota jako malovaná. Stejně jako můj malíček na pravé noze, vymalovaný do fialova. Hezky ho balím, nejspíš něco ruplo. Mno, už podruhé. Před léty to byl náraz do vysavače, teď letící prkénko. Změna je život.
Krásný víkend přeji všem, ať se dílo daří! Nejen v kuchyni.
kukulienka71
@haji
milá, u nás bude znova kapusta s guľkami. Pred Vianocami som zvyšok klobáskovej zmesi s divinou, čo sa nevpratala do čreva, dala v sáčku do mrazu a reku bude dnes pečená na panvici na raňajky. A manžel, že zjedol by radšej guľkovú kapustu😅. Ja si urobim strapačky, porciu pre seba☺️A vonku vetrisko ako objednaný☹️toto nebývalo. Pekný víkend na Varechu!



haji
@kukulienka71 (5.2.2022 11:36)
Děkuji za milý koment a chutné foto, takové gulky v kyslej kapuste by chutily aj mně! Mno, u nás se stihlo zatáhnout a doletěl vítr. Kam mě sahá paměť, v lednu/január aj v únoru/február u nás fouká o sto šest. Obecně u nás fouká víc, jsme tu jako na Větrné Hůrce. Studený vítr a sněhové mraky. Nevadí, jaro bude!
1x zolik
kukulienka71
@haji (5.2.2022 11:17) , @mijaita , už viem, vďaka, je to hviezdica prostredná, tyúkhúr, jedlá burinka, ktorej sa človek snaží zbaviť furt😅sliepky ju milujú. No, ani som ju nespoznala v tanieri, vidíš.

2x haji a zolik
kukulienka71
Už som aj upratovala a stále skončím pri sporáku. V letnej kuchyni som našla v krabici pozabudnuté košíčky od Vianoc, či sa neminuli. Nič im nie je, tam je zima, tak som ich naplnila pudingovo-maslovo-nutelovou plnkou a máme dezert na víkend🤣


frezia68
Slnečné počasie nás vytiahlo do lesa a po dvoch hodinách prechádzky som vychutnávala pomaly pečený bôčik na 130°C a po odkrytí dopečený na 180°C do červena.Hriešne dobrý,mäkký...čo je zakázané,to je najlepšie.Veď už zas zabudnem na podobné dobroty aspoň rok,ale žlčník čušal,čo potešilo.Príjemný večer všetkým labužníkom :-))).


frezia68
@kuko95 (6.2.2022 09:35) Zdravý-nezdravý,ale obezitka nedovolí mastné,preto nezdravý.Ináč varím na masti, či prepustenom masle, alebo masle,slanina s cibuľou od mladosti je moje obľúbené jedlo,na babinci kolegyne spomínajú,že moja desiata,či obed boli slanina,špekačky ( niekedy boli kvalitné)....domáce klobásy....olivový olej ( taký zdravý) neznášam.....cholesterol vysoký,myslím,že telo si od mladosti zvyklo.Statíny odmietam,hoci sú aj prínosom niekomu.Viac pohybu,optimizmus,pozitívny postoj k životu ( všetko zlé je na niečo dobré) a menšie porcie jedla,hoci nezdravého,ale v kombinácii so zeleninou,šalátom...Nepečiem sladké,med a horká čokoláda nahradí. Ďakujem za každý deň,keď sa ráno zobudím a som sebestačná.Ak dožijem toho r. osemdesiatku,som šťastný človek a načo sa trápiť " zdravou stravou"? Jem,čo mi chutí a dovolí dôchodok :-))))) a tým zdravotné okienko končím s pozdravom ,že každému telo napovie,čo má odmietať.Ale to je názor človeka,ktorý už dosť zažil a mladí nech sa starajú o zdravie,lebo majú život pred sebou :-). Pohodovú nedeľu všetkým Varecháčom :-).Pridávam fotku východu slnka nad Torysou-moje oblúbené ranné vychádzky s foťákom :-).



zolik
@frezia68 (6.2.2022 10:53)
Velmi pekny komentar. Poucny, ale nepoucujuci. Prajem pevne zdravie a este vela, vela krasnych prechadzok.
Pripajam fotku dnesneho vychodu slnka nad Aarau, Kanton Aargau. Z mojho pohladu z Kantonu Solothurn. Ale to nebudem rozoberat, to je kompliziert 😊
Po vela dnoch konecne rano bez hmly. Aj taketo male radosti mozu velmi potesit. Pozdravujem Ta.
@farbuska 👍 presne tak!
@haji prajem peknu nedelu




afataga
@kuko95 (6.2.2022 09:35)

Nehadz vsetkych do jedneho vreca, ludia maju rozne zdravotne problemy a diety. Nie kazdy moze jest co mu chuti. Ja som sice starsia ako ty a tiez mozem jest vsetko, ale to neznamena, ze to moze kazdy.
frezia68
@zolik (6.2.2022 11:29) Krásny pohľad...a máš pravdu,že aj malé radosti potešia.Veď z tých sa skladá celý deň a aj celý život :-). Aj mňa si potešila. Len Ťa prosím,priblíž mi,kde žiješ,nech si to pozriem na mape...Švajčiarsko?

haji
Přeji všem krásnou neděli! Přijel brácha a morduje se s čištěním koberce po útoku pórkovej polévky. Přivezl si vysavač s mokrou cestou a jede jako pila. Něco na tom roku Vodního Tygra bude. Začal 1.2.2022 a fakt je to fičák, mohu potvrdit.
zolik
@frezia68 (6.2.2022 11:52)
Ano, Svajciarsko.
Daj si do vyhladavaca, ze: Erlinsbach SO (Solothurn) PSC je 5015.
A tam hore asi tak v polovici kopca byvam. Toto „mestecko“ je zaujimave aj tym ze je rozdelene na polovicu (od 16. stor., hranicu tvori Bach = potok). Erlinsbach AG (Kanton Aargau) je evanjelicky a Erlinsbach SO (Kanton Solothurn) je katolicky 😊
Dom, moj sused oproti cez cestu je uz za hranicou/v inom Kantone. Za davnych casov (nabozenskych obcianskych vojen) to bolo nepriatelske uzemie a nebolo radno prekracovat hranice Kantonov. Dnes je to nastastie uz o inom. Nanajvys sa kostoly predhanaju vo zvoneni 😇 a vo vyzdobe svojej casti Mestecka.


haji
@kukulienka71 (5.2.2022 16:04)
Děkuji za sladké foto a koment. Tyjo, takové nálezy jsou super. Naše maminka kterýsi rok našla těsně před Velikonocemi krabici plnou vanilkových rohlíčků. Nic jim nebylo, v komoře bylo chladno a spinkaly na vrchním fochu v regále. Zajímavé, že na Vánoce nikomu nechyběly. Dala bych si tvoje košíčky, vypadají velmi chutně! Krásnou neděli!
P.S. Kuku, obdivuji zdobení čokopolevou, jak to děláš, že jsou čárky úplně vodorovné... a souměrné? Můžeš, prosím, odtajnit postup? Děkuji předem.
haji
@frezia68 (5.2.2022 19:11)
Skvělá večera, bůček přímo zpívá, s chlebíkem a kyslou uhorkou je to velká dobrota! Ani nevíš jak ti rozumím. Mám to podobné. A po takové dlouhé procházce a jednou za čas je to i průchodná dobrota!
haji
@frezia68 (6.2.2022 10:53)
Tvoje slova tesat do kamene. Dá se odlehčeně říct, že co se v mládí naučíš, na stáří nemůže dělat. A to platí i o stravě. Jeden nemusí být dogmatik, ale trocha odlehčení, upozadění tuků, cukrů a větší množství zeleniny, ovoce, je na místě. Někomu to jde líp, jinému hůř. Máš můj obdiv! Například bezlepková strava je sama o sobě docela náročný trenažér.
Děkuji za srdečný a pravdivý koment ze života, skvělé foto slnka nad Torysou. Jejda, věděla jsem, že je to řeka, obec je příjemné rozšíření vědomostí. Krásný kraj! K blížícím se krásným kulatinám přeji pevné zdraví, tvá láskyplnost k životu a lidem ať je nám všem sluníčkem co osvětluje cestu!
haji
@afataga (6.2.2022 13:01)
Děkuji za koment a skvělé foto! Další bůčkové zátiší, bože jak já bych si dala takto krásně urobený bůček!! Jejda!! Krásný zbytek neděle!
haji
Včera vyšel kváskový chleba uspokojivě. Budu muset péct častěji, bo mazlík kvásek si to žádá. Nechci se dostat k oživování kvásku, to je nepříjemná záležitost.
Brácha odjel, koberec schne a já si půjdu do ledničky něco chytit. Nevařila jsem, měla jsem tušáka, že se objeví kobercový racek záchranář. I tak měl několik dnů zpoždění, ale dorazil, vyčistil. To se počítá.
kukulienka71
@haji (6.2.2022 13:06) toto pečivo je vhodné k uskladneniu a keď čakáš napr. návštevu a nie je moc čas vypekať, deň predtym len naplníš. A ešte keď sa pečie viac ( teda normálna dávka ale viac druhov) tak netreba všetko povykladať na stôl, v nesviatočnom období príde veľmi vhod😊asi preto aj vám tie rohlíčky nechýbali😅 mám pomôcku na polevu ale má na môj vkus dosť veľký otvor, tak tie čiarky sú hrubšie. Ťahám po celých radoch, nie po jednom a to sa niektoré v tej rýchlosti aj pospájajú, zlejú. Dalo by sa aj krajšie. Ale nejdú na výstavu😂ďakujem za milé slová. Som rada, že máš koberec už vyčistený.




kukulienka71
Premiéra caldo verde sa vydarila. Zámer bol 2 porcie, jedna do práce, ale manžel ochutnal a veľmi mu chutilo, vraj skoro ako naša domáca kelová. Ešte na množstve tekutiny popracujem, aby mi stačilo potlačiť zemiaky a nie mixovať. Ďakujem pekne, @mijaita , @bougot , odporúčam


kukulienka71
ešte som mala v mraze jelenie stehno, vrchný šál, špikovala som ho slaninou a mrkvou a vcelku zatiahla na základe z červ.cibule, mrkvi, zeleru, petržlenu, nové korenie, tymián, rozmarín, par.pretlak, červ.víno, lyžička čučor.džemu. Dusené 2 hodiny, mäsko sa rozplýva. Knedľa tiež z mrazu🙂. Zajtra k zvyšku asi makaróny uvarím. Zase sa na poobedie zatiahlo, bodaj ho! Keď varím, tak svieti ostošesť...


bugout
@kukulienka71 (6.2.2022 14:27) som rád, že polievka chutila a ano ponáša sa na našu veď aj zloženie je skoro identické. To stehno vyzerá tiež famózne hneď by som si dal, akurát ja by som si dal radšej žemlový knedlik.... No a skoro sa mi zavaril mozog kým som pochopil čo si poplietla 😂
kukulienka71
@zolik (6.2.2022 12:31)
pekne si to napísala. O tom zvonení viem svoje, aj keď ja som ho dlho nemusela počúvat, nie všade si potrpia na prenikavé zvony každú hodinu ako napr. v Schötz, kanton Luzern:-) Keď nikoho neurazím, mne sa tam páčili aj cintoríny, také mini okolo kostola, nie ako u nás obrovské územie.
haji
@kukulienka71 (6.2.2022 14:18)
Děkuji za koment, návod, foto pomocníka. Nejspíš už to s tebou probírám podruhé. Jakmile jsem uviděla foto, se mi rozsvítilo. I tak jsou ty čáry krásně rovné. Víc čokolády nemůže nikdy škodit, klidně ať se zlepí, takové "dvojky" mám nejraději.
Premiéra caldo verde vyšla super, foto jako ze žurnálu, o chuti nepochybuji, vůbec se manželovi nedivím, že mu chutnalo.
Jelenie stehno na zelenině a víně nemá chybu, další skvělé foto, brala bych jak s knedlíkem, tak zajtra s makaronami. Výborný nedělní oběd!
U nás je celý den pod mrakem a vypadá to, že bude pršet. Vyhrožují znovu dalším silným větrem a sněhem. My chytneme vítr, sněhu se u nás tolik nelíbí.
Nakonec jsem si v lednici ulovila uloženou sklenici fazolové polévky s výbornou klobásou, k tomu chlebík. Byl i dezert. Sousedka ze 2. patra přinesla za chlebík piškoty s jablky, rozinkami v pudinku. Udělala jsem nahoru trochu šlehačky a přidala pár lžiček malinového džemu.
Hezký zbytek neděle!
haji
@zolik (6.2.2022 12:31)
Děkuji za pěkný popis míst, kam se jistě nedostanu. Přiblížení ohledně zvonů už jsem někde zaznamenala. Jo, když se zvoní, tak pořádně! Hezký zbytek neděle, milá @zolik !
frezia68
@zolik (6.2.2022 12:31) Ďakujem za trocha histórie.....my sme sa dosť sťahovali,ale vždy som zisťovala blízkosť kostolných zvonov,to by pohodu bývania rušilo. Tu sa zišli Varecháči z rôznych kútov sveta a je zaujímavé čítať aj rôzne príbehy,dôvody sťahovania ,okrem zaujímavých receptov.Občas sa objaví aj fotka záhrady a pod. takto sme roztrúsení po celom svete. Varecha a dobré jedlo spája ľudí,ale najmä pôvodný domov,spomienky, kultúra komentárov a srdečnosť,vtip,aj zaujímavé,mnohé nové recepty . Nech sa Ti,@Zolik ,darí tam,kde si :-).

frezia68
@haji (6.2.2022 13:32) Oj, @Haji , keď čítam ten komentár,tak sa pýtam sama seba,že kam na tie krásne slová chodíš? Veď Ty zmeníš podobnými komentármi aj nenapraviteľného človeka,lebo hneď by chcel byť taký,ako o ňom píšeš :-)))))))).Máš v sebe nekonečnú dobrotu a vyjadruješ sa,ako básnik. Ale ďakujem za milé želanie a posielam Ti fotku z Chorvátska - môj obľúbený západ slnka. Ranné zore -východ slnka s čarovnými oblakmi a západ rada fotím,len nie vždy sa vydarí. Ale to bolo r.2014 a moje posledné more.



frezia68
@zolik (6.2.2022 16:25) Ďakujem za malý výlet na diaľku :-). Potešilo a máš pravdu,počasie je jarné,u nás v meste bez snehu. Dúfam,že nebude snežiť na rozkvitnuté stromy....počasie je obrátené na ruby.Zima bez snehu nie je zimou,ale na výlety sa dá využiť. Tak pohodový večer a posielam Ti ranné zore z lodžie :-).




kucharka
V sobotu sme mali takú našu zdravú dobrotu : ryža, karfiol, vajíčka, zaliate bešamelom a posypané syrom a strúhankou. Potom na pár minút pod gril a výborné jedlo je na stole.


haji
@frezia68 (6.2.2022 16:21)
Děkuji za milý koment a fotečku západu slunce z Chorvatska. Mít zahrádku, červenají se i moje jahody... děkuji, mám dobré učitelky/učitele aj tu na Vareche! Někdy se mi uveze packa, to víš, ego je mocná síla. Chorvatsko miluju, vůbec miluju moře. Kopce pro mě nejsou, zato voda! A když je slaná, s vlnami hmmm Moje první setkání s mořem bylo v Řecku. Myslela jsem si jak mě moře vyrazí dech. Nevyrazilo. Otevřelo svoji náruč, mírně rozbouřenou po noční bouřce, a přijalo mě jako svoji součást a já splynula... Druhé setkání v Chorvatsku bylo též kouzelné a poslední. Věřím na zázraky, zase se tam vrátím.... je jedno v jaké formě. Forma je podružná. Láska všeobsažná.
haji
@zolik (6.2.2022 16:25)
Děkuji, příjemné počtení, interakce a fotečky od vás. Spešl foto s lodičkami mě rozněžnilo... "Byli jsme se na ně alespoň pozrieť..." Ano, alespoň na "kukačku", pozdravit a nasát přípravné energie směřující k jaru, létu.... Aj ja pozdravujem...!!
haji
@frezia68 (6.2.2022 16:43)
Děkuji za kouzelné foto ranních červánků z tvojej lodžie. Krása střídá nádheru!
Letos bude jaro dřív, vše k tomu spěje. Člověk drží palce stromům, květům, aby to daly. Matka Příroda ví co dělá, i když se nám to pokaždé nelíbí. U nás v noci foukalo a hlavně lilo jako z konve. Teď svítí Oskar, ale to se může ve chvíli změnit.
Přeji pohodové dny, plné lásky, radosti a tvořivosti! Máš krásné fotečky, které pohladí a posílí.
haji
@mijaita (6.2.2022 19:58)
Děkuji za koment a skvělé foto!! Ani mě by tvoje svíčková na smetaně nezklamala, dala bych si i nášup... mám naslintáno v technice...
Krásný den! A svíčková je nejlepší uležená. Jestlipak se mělo co uležet?!
haji
@kucharka (7.2.2022 08:46)
Děkuji za komenty a fotečky. Mám otázku: vajíčka v jaké podobě do toho karfiolu s ryžou? Uznávám, že to je blbá otázka, ale ať mám představu... Pro mě je to zajímavá kombinace, nezvyklý recept.
haji
@kucharka (7.2.2022 08:50)
Skvělé smetanové brambory, k tomu masko, líbí se mi i dezert Pavlova. Jejda, byla bych brzo širší než delší. Velké díky za komenty a chutná fota! Chválabohu se z fotek a slintání nedá přibrat... i když jeden nikdy neví!! haha
Krásný týden přeji a letí pozdravení moři! Letěla bych též...
haji
@afataga (7.2.2022 13:24)
Slunce je krásné aj když vychází aj když zapadá. K tomu voda bonusem, ať sladká či slaná... to celé nemá chybu! Ba, já jsem nadšená ze všech záběrů, zážitků kam se nedostanu. Děkuji za milý koment a krásné foto! Kde to je, zlato?! Je to moře? a nebo jen moře vody?
kuko95
@frezia68 (6.2.2022 10:53)

frezia krásne si to napísala a dúfam že som nebol nijako drzý ak áno veľmi sa ospravedlňujem :))
Afataga tak isto súhlasím
afataga
@haji (7.2.2022 13:42)

Je to more slanej vody :-), vola sa to Vrsi Mulo v HR, este by som nasla aj ine, ale nechcem to tu zahltit
1x haji
2010
@afataga (7.2.2022 16:33)
To je taka pekna romantika pri mori...aj ja som sa dal na to nalakat a jeden z domov som staval na utesoch nad morom , moc som nevenoval pozornost ked mi na narodnom vybore zo srandy povedali ze cez zimu treba psa uviazat lebo ho odfukne,myslel som ze si robia srandu a ked mi povedali ze strechu treba previazat ocelou do zakladov.Ked strecha praskala cez zimu tak som im dakoval.Nikdy viac nad morom vsetko zhrdzavie, alebo treba stavat ako by sa stavala lod, namorny nerez. Telka odide, pocitace odidu, svetla, zastrcky atd.
kucharka
@haji , je mi to ľúto ale to video je asi zmenené, nepatrí k receptu, čo som robila… nechápem, keď som to robila ja, pozerala som recept na videu :-((
1x haji
haji
@kucharka (7.2.2022 20:53)
Neva, ono to video asi bude "očesané", bo tak začíná recept a dále pokračuje, jen video se vyplo. Hodila jsem si to do českého překladu a určo se s ním dole v textu vypořádám. Díky za navigaci. Jsi milá! Víš, dnes se nemůže člověk na nic spolehnout. Jedině papír vlastní rukou napsaný je jistý! Asi tak. Zní to zpátečnicky, uznávám.
používateľ nemá avatar
123
123
@haji (7.2.2022 21:07)

mám papieriky s poznámkami kade-tade, deti nepochápu, ale "co je psáno, to je dáno" tak niekedy sa tomu hovorilo...
používateľ nemá avatar
123
123
oprava - nechápu
haji
@123 (7.2.2022 21:59)
Některé zkušenosti jsou tzv. "nepřenositelné". Čas ukáže.
1x 123
zolik
@123 (7.2.2022 21:59) a @haji
Neda mi aby som nezareagovala. Aj ja mam rukou pisane papieriky - tzv. Zettelrle 😊. Moji synovia, obaja v IT Branche sa mi posmievaju, v dobrom. Oni si vsetko ukladaju do svojich sikovnych veciciek. Ja ale zlomyselne argumentujem, ze ked vypadne prud tak ani Internet nepojde, a ja si moje rukou pisane „Zettel“ aj pri sviecke vzdy najdem.
Viem o com pisem. Sama som niekolko rokov v IT robila 😂

afataga
@2010 (7.2.2022 17:12)

Ked ideme k moru na 2 tyzdne do prenajmu, taketo veci neriesim, ale cosi na tom bude a nad utesom asi este horsie ako na rovine pri mori. Ale videla som strechy niekde robene tak, ze skridle boli kladene do betonu, prave kvoli zimnym vetrom.
haji
@zolik (8.2.2022 10:04)
Děkuji za milý koment a foto, závin jako malovaný, takové raňajky si nechám líbit, aj Ester si došla na svoje. Krásná práce, Zoloušku, sledovala jsem pod receptom @kimlo ! Jsi žena činu!! Krásný den!
haji
@mariamka (8.2.2022 13:43)
Děkuji za koment a fotečku, pečená jablíčka jsem neměla ani nepamatuju. Kouzelná vůně a ještě lepší chuť! Díky za chutnou a voňavou zimní inspiraci.
haji
@mijaita (8.2.2022 15:04)
Děkuji za koment a skvělou fotečku, takovou paštiku bych brala, k tomu čerstvý kváskový chlebík a byla bych až v ráji! Hezký večer!
haji
@cesminaz (8.2.2022 17:41)
Děkuji za komenty a fotečky. Tantuni vypadá velmi chutně, k tomu mlíčko, vidím i rajčátka, mně by moc chutnalo. Čokoládové minizáviny beru komplet všechny, s nikým bych se nedělila. Vůbec neva, že se přidaly opačně, trocha prokrvení mozku neuškodí, naopak! A je tu pohotová @redakcia , díky za otočení! Hezký večer k vám, milá Cesmínko!!
kukulienka71
@ haji
milá, fotku nemám, musíš mi veriť😊robila som mužovi na želanie k zvyšku jelenieho stehna zemiakový prívarok a sebe brokolicu Slå podľa @ martinis, to je u mňa stálica už.
1x haji
haji
@kukulienka71 (8.2.2022 22:58)
Kuku, jsi mě rozhodila, hledala jsem koment, ve kterém bych po tobě "ptala" foto. Uf Chvíli trvalo, než mi došlo, čeho fotku nemáš... bože já mám dnes nějaké delší vedení... Už jsem v obraze. Vůbec není nutno dokládat foto uvareného či upečeného jedla. Věřím všem a tobě dvakrát, bo tě znám, že jsi PP /poctivý punťičkář/. Zemiakový prívarok s jelením stehnem je dobrá volba, jde to hezky k sobě. No a brokolica nikdy nezklame. Recept je z Varechy? nějak nemohu dohledat. Hezký večer!
2010
Bolo tu vela komentarov aka nemozna je anglicka kuchyna,
vcera na ulici vo fast foode pri plazi.
Pecene bravcove, chrumkava koža, pecena tekvica a zemiak plus dusena zelenina, omacka( gravy) je v kelimku.




mijaita
@2010 (9.2.2022 13:29)

Asi jak kdy a kde. V Hastings jsem ja, ktera neji ryby!! si dala fish and chips a bylo dobre. I ja ho snedla :-) Tvoje vypada dobre a asi nejen vypada?
1x haji
haji
@2010 (9.2.2022 13:29)
Děkuji za koment a fotečku, jídlo vypadá velmi chutně, bohatě zeleniny, pochutnala bych si. To víš, jsou dobré i horší zkušenosti s jídlem napříč spektrem v terénu. Hezký den k vám!
haji
@kvakac (9.2.2022 14:15)
Vítej! Děkuji za komenty a fota, chutnala by mi oboje. Jak polévka z ružičkové kapusty s párkom, tak srdce na paprike a póru s ryžou, taková jídla mám ráda. Jednoduché hotovky. Je zajímavé, že se pomalu k takovým jídlům dnes lidé vrací. A rádi. Také z ekonomických důvodů. Krásný den i k vám, ráda tě vidím!
1x kvakac
zolik
Ahoj Haji! Aj mne sa Olympiada uz velmi paci.
Ja som dnes robila iba polievku z muskatovej tekvice. Inak dnes Fixum na receptoch od @cesminas :
Pita chlieb
Kuraci Kebab
Syrove pagaciky
Prajem Vam pekny podvecer
cesminaz
@zolik (9.2.2022 17:04)

Ano milá @zolik tieto Tantuni sú až nebezpečne jednoduché a straaaaaašne dobré👌😊 Recept bude čoskoro.
1x haji
haji
@zolik (10.2.2022 00:35)
Děkuji za komenty a fotečky, jedeš jako pila! Polévka z muškátové dýně vypadá efektně aj velmi chutně! Pita chleba s kurecím kebabom je výstavní, stejně jako tvoje pagáčiky! Povedená inspirace! Krásný den k vám! U nás svítí od rána Oskar jako divoký, je dobře 10°C. I vítr se umoudřil. Co víc si přát!
haji
@mariamka (10.2.2022 11:17)
Děkuji za koment a foto. Proč nedat příležitost odborníkům, zvlášť když si člověk chce dopřát přestávku od kastrolového hospodářství. @bugout to vystihl naprosto přesně!! Jasné a stručné.
Já dnes dělala kuřecí spodní čtvrtky na cibuli a paprice. K tomu jasmínovou rýži a mix salát: rajče, paprika, little gem, olivoil, sladkokyslý nálev. Celé dietní, tak to jdu napravit pardubickým perníkem, kupovaným, jak jinak. Byl v akci a to se musí využít.
kukulienka71
dva dni som prežila v zimnici, na čajoch a podpornej liečbe, asi len vďaka doplnkom, ktoré beriem, ma to neskolilo viac. Už mi je lepšie, len som slabá, pri vypakovaní umývačky som sa unavila jak kôň🤪. Chcela som jablkový závin od @kimlo , ostalo len pri jablkách dusených na masle, chuť uspokojená. A teraz ma prepadla chuť na granatír s coleslaw šalátom. Fliačky z obchodu mi teraz ale že vôbec nevadia😅.




haji
@kukulienka71 (10.2.2022 16:25)
Děkuji za koment a fotečku. Kuku, skoré uzdravenie!! Bude to chtít silný dlouze tažený masový vývar so zeleleninou, maskom, rezancami a pažitkou. Pěkně teploučký papat! Granatír s coleslav šalátom vypadá dobře, hlavně že ti chutilo!! Drž sa mi a bal sa mi!! drž sa v teple!!
cesminaz
@bugout (10.2.2022 12:08)

Ano viem že tu máš recept🙂 Môj je dosť podobný, tiež s mletým mäsom. Ved uvidíš a porovnáš👍
haji
@bugout (11.2.2022 16:56)
Děkuji za komenty a fotečky. Tekvicovú polievku miluju a tvoju bych si s radostí dala. Linguiny s tuniakom, kaparami a k tomu rukola je dobrá, jemná volba. Linguiny mám raději než špagety, mají milý tvar. Bryndzáky neutečú. Na dálku zdravím a přeji klidný víkend!
haji
@afataga (11.2.2022 17:07)
Děkuji za koment a fotečku, skvělé hovězí maso, které je jako dortík, k tomu rýže. Mně by moc chutnalo. Hmm černý citron jsem ještě neměla, jak to chutná?
haji
@zolik (11.2.2022 15:34)
Děkuji za koment a foto, zeleninové polévky jsou nejlepší, tvoje musí být výborná. Mno a zemiakové šúlance sú dobré podobojí, půl na půl. Krásný víkend!
1x kimlo
haji
@kuko95 (11.2.2022 15:42)
Děkuji za provokativní foto, bo takové dobroty od dobrého řezníka jsou k nezaplacení! Dobrú chuť! Já si prosím tlalčenku s cibulí a trochou octa.... Krásný víkend!
afataga
@haji (11.2.2022 17:19)

Ja neviem ako chuti :-), on sa tam iba vyvari a potom vyhodi. Mne doniesla kamaratka 4ks.
2x kimlo a haji
bugout
Viem, že je to trochu mimo tému, ale verím, že niekto napríklad @kuko95 alebo @kimlo mi hravo poradia. Dostal som tlačenku, celú a veľkú a netuším koľko vydrží ani ako to skladovať.... Nie som moc fanúšik tlačenky, ale z času na čas na ňu mám chuť a teda navyše je samozrejme domáca... A vlastne je to aj k téme, jedol som ju 😂😂
2x kimlo a haji
kuko95
@bugout (11.2.2022 18:19)

Za seba môžem povedať že tlacenky si kúpim len toľko koľko viem že zjem lebo z vlastnej skúsenosti viem že tlačenka po vybratí z mrazáku už bohužiaľ stojí za ho...
1x bugout
kimlo
@bugout (11.2.2022 18:19)
Podľa mojej skúsenosti, keď narazím na dobrú tlacenku, tak si kúpim aspoň 400-500g, čo mi ostane nakrájam na plátky asi 1,5cm, zavákuujem a dám do mrazaku. Po vytiahnutí nechám pri izbovej teplote rozmrazit´ potom otvorím, a je čerstvá ako som ju tam dával. Toť moja skúsenosť. Hádam pomôže.
tomeska
Dnes som pilná včelka Mája. Upiekla som cez 3 kg krkovice, zajtra ide zakonzervovat'. D'alšie kilo som naložila do jogurtovej marinády na nedel'u. Kúpila som 2 kuracie stehná, vykostila, Maso so žampionmi a zeleninou bude na zajtra, a k tomu z kostí plus nejaké drezky z masa na polievku. - Už hotové. Zajtra pokračuje zavárací maraton. Na stole čaká 6 kg plecko a bočik. Len sa neviem rozhodnút' ako ich zpracovat'. Myslím, že prejdem na vegetarianstvo. hahaha. Pekný víkend
haji
@bugout (11.2.2022 18:19)
Přidám se k zavakuování. Mno, když je nejhůř, jde to i klasicky v pytlíku na mrazák, není to už ono, ale sníst se dá. Ocet, cibule a trocha ml. černého pepře to zakryje.
Nedávno jsem dostala trochu větší kus tlačenky, a usilovně jsem na tom pracovala, abych ji snědla v přímém přenosu. Už mi chybí dorazit patku. Uf S čerstvým chlebem jsem ji zmárnila. Na čas mám s tlačenkou pokoj. Ale je zima, tak to jde. V létě takové psí kusy nedělám.
haji
@afataga (11.2.2022 17:47)
Děkuji za koment a foto, fakt je toho málo!! Ale píšeš, že je víc pálavý, tak bylo množství akorát. Jinak by jsi neslyšela na obě ucha... haha Pro mě je to nová info, že z přemíry pálivosti to odnesou uška. Hmm
haji
@kimlo (11.2.2022 19:37)
Děkuji za koment a fotečku, skvělá polévka, šošovicová s dvojím maskem hmmm Hodila by se mi víc než jedna porce.
haji
@tomeska (11.2.2022 20:14)
Děkuji za obsáhlý koment o zaváraní, varení a vůbec... to je práce pro celý úl včeliek Májí. Čekáš zájezd? Chápu, že co je zavařené, bude dlouho sloužit jako základ. Máš můj hluboký obdiv. V první třetině bych padla za vlast. Jsi šikulka!! Počítám, že vegetarián z tebe nebude. Za takové zásoby se ani řezník nemusí stydět. Hezký večer a ať se dílo daří! U vás musí být vůně a dobrot...
haji
@zolik (11.2.2022 20:18)
Děkuji za koment a provokativní foto, takové šúlance s makom a slivkovým kompótom musí být delikatesa!! Mám naslintáno v technice. Hezký večer!! Makový!!
haji
@kukulienka71 (11.2.2022 20:47)
Ahojík, milá Kuku, nejspíš je ti líp! To je moc dobře, alespoň chuť už naskočila. Ať je ti líp a líp, drž sa mi!!
mijaita
@kimlo (11.2.2022 19:37)

chystam se na uzene koleno, vzdycky nejakou podobnou polívku varim. Tentokrat tuhle, lakava fotka :)
2x haji a kimlo
bugout
Nuž dnes mám za sebou prípravu tradičného francúzskeho jedla na zajtrajšie raňajky (parížsky šalát 😂). Dorazíme zvyšok tekvicovej polievky. Uvarím karfiolovú na zajtra (ja si ju dám asi už dnes, keďže tekvicovu mi zje moja polovička). A dnes ešte bryndzové halušky.... Halušiek bude viac a zajtra k ním urobím bravčový paprikáš. To je asi tak všetko.... No a ešte musím niekedy urobiť mango so sladkou ryžou podľa @mijaita , mango je už doma pár dní a nejako sa k tomu neviem dostať.
kukulienka71
@haji (11.2.2022 20:50)
Ďakujem za povzbudenie, je to už lepšie. Dnes som sa prekonala, zmohla som sa na zeleninovú polievku, akú včera ofotila @zolik , a čínske rezance s kuracím a mrazenou zmesou.
Je to pikantné a celkom rýchle. Zajtra plánujem morčacie stehno v rímskom hrnci, to sa urobí samo hádam😁pekný víkend. Chlebík sa ti vydaril?
haji
@mijaita (12.2.2022 12:31)
Děkuji za komenty a fotečku. Restované vymazlené žampiony vypadají v tom hnízdě z polníčku velmi zajímavě, s radostí bych ochutnala. Uzené koleno je dobrá volba, i polévka bude, mám takové dobroty moc ráda. Hezký sobotní večer!
haji
@bugout (12.2.2022 12:58)
Děkuji za milý a vtipný koment! Domácí pařížský salát bych s radostí testla, s dobrým rožkom hmmm Halušky bych si dala s radostí, aj aj. Aj s bryndzou, aj k paprikáši. Též mám plno nedodělků, tak ať to s mangem vyjde. Hezký sobotní večer!
1x bugout
haji
@kukulienka71 (12.2.2022 13:04)
Děkuji za koment a hlášení, že je ti líp. To je vidět, už vaříš. Čínské rezance s kuracími prskami a zeleninou jsou dobrá volba. Ať morčacie stehno v rímském hrnci dobře dopadne a ať ti chutná!
Děkuji za optání, chlebík vyšel chutný, kvásek se pochlapil a tak to šlo jako na drátkách. Už jsem se pásla na chlebíku s máslem a Romadurem /ten jsem neměla dobře 10 let/. Výborné celé.
Hezký večer, milá Kuku, ať je ti líp a líp! Dávej na sebe pozor a odpočívej. Tělo máme jenom jedno.
mijaita
Pamatujete nastavovanou kaši? Dlouho nebyla v mem jidelnicku. Klobasu jsem si vcera uz sež..la, ale kaši jsem vytunila škvařenou slaninou se škvarkama! smažena cibulka a byla to mana nebeská!


haji
@mijaita (13.2.2022 13:40)
Děkuji za komenty a fotečku, nastavovanou kaši miluje moje kamarádka, ta by si jistě dala s radostí. Se přiznám, že jsem ji nikdy nedělala. Děkuji za inspiraci.
P.S. Někdy se mi to také stane, že sjedu maso a pak zůstane samotná příloha. Se dějí věci.
haji
@zolik (13.2.2022 14:22)
Děkuji za koment a fotečku, rumpsteak tedy šel rychle na řadu, chutné foto aj s bramborami v jogurtu!! Hezký večer!
P.S. U komentů ani nedýchám, zlobí mě šňůra od internetu, vypadává mrška.
haji
@kimlo (13.2.2022 18:32)
Děkuji za skvělé foto, krkovice ze sklenice na dobrém chlebíku, okurčičku k tomu a nejspíš by pasovalo i jedno orosené. Hezký večer!
haji
@afataga (13.2.2022 19:27)
Děkuji za koment a fotečku, oboje je dobrá volba, zapékaný karfiol aj krkovica s hubami, oboje pod sýrem - takové dobroty miluju. Krásné pozdravení!
haji
Dnes jsem vařila uzené masko, k tomu špenát. Když to půjde dobře, zítra vysvobodím knedlu od sousedů z mrazáku. Když to půjde špatně, bude s chlebíkem. Dnes za odměnu s bagetou. Hezký večer všem! Píšu v rychlosti, technika, tedy "šlauch" nespolupracuje.
chorvatka
Dnes som nevarila ! Syn ma pozval na oslavu naarodenin nasho vnuka Aurela dnes rano. Menu po slovensky (zijem vo Francii) ; soleny bôcik v kelovej omacke, viedenské parky a anglicky jablkovy Crumble. A za tym café, of corse. Zajtra tiez nebudem varit, ved je sviatok Sv. Valentina, manzel ma pozval do restauracie ...pekny tyzden vsetkym.
tomeska
@kimlo (13.2.2022 18:32)
Aj tá moja pojde asi len namazat'. s biedou som naskladala celé kúsky do fliaš.
1x haji
tomeska
Dnes som konečne zpracovala všetko maso. . - konzerva po studenu a luncheon. - Rezne z jogurtovej marinády- fantázia (samochvála smrdí, ale tentokrát je na mieste) . V utorok prídu na pokec švagriné, (moji pokusáčci) tak dostnú lančmít- chladne v šunkovare. , 1/2 som dala do fliaš a druhú varila v šunkovaru. A od masa mám na nejaký čas veget. Ale ako sa poznám nie na dlho.
1x haji
haji
@chorvatka (13.2.2022 20:42)
Děkuji za milý koment a všechno nejlepší vnoučkovi Aurelovi k narozeninám! Zajímavé menu, solený bůček v kelovej omáčke bych si dala, Crumble a kafe též. Láskyplného Valentína, hezky si to s manželem užijte!!
haji
@tomeska (13.2.2022 23:05)
Děkuji za koment, detailní finišování s masem mě dostává, takové práce. Určitě je pečená krkovice výborná, namazání na chleba je ideální forma - pro mě určitě. Hezky na chlebík, dělaly by se mi gule za ušima. Luncheon meat zavařený a nebo v šunkovaru musí být též velká dobrota! Klidně bych se přidala k testovací jednotce v úterý. Že byly rezne naložené v jogurtě pošušňáníčko, o tom nepochybuji hmmm Hezky sis mákla, smekám! Ale máš zásoby.
Krásný den Sv. Valentýna!
kucharka
Tiež sme mali šalát Xató, typický pre karnevalové obdobie, je sezóna tohto kučeravého šalátu s tak trochu nahorklou chuťou. Pomieša sa s omáčkou z mandlí, sušených paprík ... ( podobné červenému pestu ). Do šalátu sa pridajú olivy, ančovičky, sušená treska - každý kraj a každá rodina má svoje “pravé” zloženie :-))



haji
@kucharka (14.2.2022 21:19)
Děkuji za komenty a fotečky. Focaccia vypadá dobře. A ještě víc se mi líbí salát Xató, hmm to je zajímavé složení chutí, exotické suroviny a skvělý čerstvý, nový salát - moc ráda bych ochutnala. Artyčoky jako malované, dobrú chuť!
haji
Dnes:  varecha.pravda.sk/recepty/segedinsky-gulas-zo-sladkej-kap...
Už se na něm pracuje. Mám bravčové plecko, trochu víc masa, ale to nemůže uškodit. Kapustu proženu krouháním v robotu, čtverečkovat se mi nechce. Dělám tento segedínský guláš podruhé, je jemný a chutný. Chci se blýsknout před mojí masérkou, zítra bude mít k obědu tuto delikatesu a já mám pár dnů vystaráno s vařením. Uvidím jak to bude s knedlíkem haha Chlebík to jistí.
Krásný den přeji všem. U nás je pod mrakem, 3°C a zatím mírný vítr. Vyhrožují vichřicí někdy kolem čtvrtka. V noci slabě mrzne, má nárok.
haji
Už mám hotovo, gulášek je výborný, jemný a chutný. Dnes s bagetou. Teď ještě zkulturnit spoušť v kuchyni a ulovit si nějakou sladkou tečku.
1x dr
2010
"Leto' pomaly konci aj ked len na papiery, ale rastliny to dodrziavaju, na ulici u nas zacinaju kvitnut Strelizie.



haji
@2010 (15.2.2022 14:38)
Děkuji za milý koment a krásné foto! Strelizie jako malované, takový konec léta si nechám líbit. Tuším že i vloni jsi přidával podobné poutavé foto se Streliziemi. Vždy mě okouzlí, děkuji!
haji
Dnešní sladká tečka: máslový krém s cukrem a s kašičkou z kakaa, to celé namazáno na dortové oplatky. Zatížené spinká v ledničce. Domlsala jsem zbytek krému s oplatkou a těším se na zítra, až se správně rozleží. Hmm
chorvatka
Po dvoch dnoch hodovania, bol dens obed i vecera pôstne : kalerab a mrkva na privarok , ktory doplnila quinoia s maslom, aby sa to lepsie klzalo, no a aby sme boli vo fyzickej forme. Zajtra budu makrely "à l'escabèche" typické juzanské jedlo, ktoré odpocivaju v ladnicke uz niekolko dni. K tomu rychlovka v podobe misy kuskusu. A je vystarané !
1x haji
haji
@chorvatka (15.2.2022 20:44)
Děkuji za koment, trocha odlehčení neuškodí, kalerábovo mrkvový prívarok je dobrota, quinoia s maslom k tomu je pro mě trochu exotika. Makrely tiše závidím, trochu jsem hledala estabeche, je to nějaká omáčka rozdílná podle místopisu. Určitě by mi chutnalo, bo ryby já miluju ve všech podobách. Kuskus je opravdu rychlovka. Přeji dobrou chuť k rybce!
tomeska
Včera zahlásil manžel, : aspoň 3 dny bez masa. Tak byly šunkofleky s uzeným (masem) a polévka z uzených kostí. Na zítra je nachystané těsto na langoše z lednice.
Návštěva mne vytočila , přišla o 1,5 hod. dřív, a ještě s jaksi houpacími žaludky... dostali zdravotní čaj, dort (piškoty na spůsob tiramisu bez kávy , s ovocem). A donesli si talířek jednohubek co nestihli u předchozí návštěvy. No ::: zlatíčka::: Chtěla jsem jim udělat langoše, ale nedostaly nic, luncheon taky ne. Příště :: voda, a rychle napečeno ... ( oplatek z obchodu).
1x haji
2010
@haji (15.2.2022 19:47)
Ano, a dufam ze nebudem musiet pridat tretie a konecne sa dostanem na slovensko, aj ked teraz sa u nas Covid blazni na plne obratky. Minuli tyzden sme pochovali kolegynu co som este ja prijimal do zamestnania.Skoda tiez nicomu neverila...
1x haji
haji
@tomeska (15.2.2022 22:20)
Děkuji za milý koment, někdy to tak může být, že návštěva přijde "cinknutá" a to pak stačí čistá pramenistá voda a něco suchého. Sušenky haha
Pomalu už nevím co vařit. Teď mám nálož segedínu a co bude potom, není jasné. Langoše a podobné smažené dobroty nehrozí, spíš to vidím na něco dietního jako je rýžový nákyp. Uf
Krásný den přeji!
haji
@2010 (15.2.2022 22:53)
Držím pěsti, ať cesta domů vyjde! Kde je vůle a víra pramenící v srdci, jde všechno. Letí pozdravení!
haji
K článku o jedlém hmyzu: Nemusím mít všechno. Bohatě stačí, když takový proteinek sním v třešních, malinách, jablku a tak... Vyhledávat ho sólo je nad mé, nebo pod mé schopnosti. Módní to je a nejspíš bude. Ani módní obuv, např. lodičky, už nenosím. Dokážu rozlišit co je a není pro mě dobré. Jejda...
blissofplants
@2010 (15.2.2022 22:53)

Na Slovensko sa urcite dostanes😉
Nie je to take zlozite ako sa zda!!
Bola som pocas Vianoc z Anglicka a vsetko v pohode😊
Ale ak mozem, pridam story z vlastnej skusenosti ako spravy negativne ovplyvnuju nase rozhodnutia.
Vsetci moji znami sa rozhodli necestovat pocas Vianoc/kvoli omicronu/, ja kedze nemam doma televizor, asi je pre mna jednoduchsie nerozhodnut sa na zaklade strachu😊
Na ceste naspat do Anglicka, uz som ale bola nerozna kedze som bola 'ovplyvnena spravami' 🙈 u rodicov na Slovensku telka ficala 'nonstop' 😃
Drzim palce pri cestovani!


kimlo
@haji (16.2.2022 09:06)
Nemám rád hmyz. Okrem lienok, pavúkov a ucholakov. Zbavujú ma hmyzu ktorý nenávidím. Ale nikdy by som to nezjedol.
kimlo
@haji
Kapustnica z diviaka, sused poľovník, vraj dal dole diviaka, tak sa so mnou podelil. Maso na guláš mi dal tiež…
1x haji
kuko95
Špagety s veeeela sušenými rajčinami cesnakom slaninou a troska drceneho chilli..je to veľmi jednoduché malo surovín ale je to výborné ! :)
bugout
Práve sme dojedli tantuni 🌯 podľa @cesminaz , teda šťavnaté. Výborné ako vždy.... Zajtra bude podľa mňa teda chrumkavé keďže som dnes urobil mäsový základ z pol kila mäsa. A budeme doma hlasovať ktoré je lepšie. Asi to bude remíza lebo každé ma svoje čaro. Je to asi ako keby som sa mal rozhodnúť či je lepšia slanina alebo oškvarky 😂😂


bugout
Viem, že je to trochu mimo tému. Po dlhom čase som pár dní dozadu opäť jedol Khoresh Gheymeh. Varili ste to niekedy..??? Ja som sa v minulosti pokúšal pár krát a nedopadlo to ani raz dobre 😂😂 a to som mal všetky suroviny vrátane sušených limetiek a aj tak bol výsledok biedny. Dalo sa to zjesť ale na to z podniku sa to nechytalo. Toto jedlo je asi môj najväčší kuchársky neúspech...
1x haji
mijaita
@bugout (16.2.2022 19:41)

Perské dušené pokrmy z masa a drůbeže (khoresh) jsou skvělé.
Iránci opečený lilek přidávají k masu po 1 hodině a ještě 30 minut jej dusí společně s masem. Kari do pokrmu nedávají, jen kurkumu, a poloviční množství mleté skořice.
chorvatka
@haji (15.2.2022 21:13)
Uz aj makrely a L'ESCABECHE zmizly z taniera a tak len chcem pripomenut co je to za cudo : cibula, cesnak, rajciny, a korenie (papirika + paliva, rymska rasca, sol, korenie, tymian, bobkovy list )sa daju do hrnca, zaleju sa vinom a dobrym octom. Do toho sa nakraja bio citron na tenké platky. vari sa to minimum 20 minut pomaly. Zatial si pripravime vykuchané sardinky bez hlavy, obalime v muke a smazime z kazdej strany len minutu. Pokladieme do misy a zalejeme horucou omackou. Najhorsie vsak je vydrzat to a neochutnat hned, lebo sa to takto ma marinovat 4 az 5 dni v ladnicke. Je to naozaj pochutka.

1x haji
bugout
@mijaita (16.2.2022 20:11) jedol som v Bratislave v perzskej reštaurácii. Ja práveže problém v príprave nevidím žiaden. Ale finálne jedlo skrátka nie je dobré 😂😂 keby som vedel kde je problém vedel by som pracovať na odstránení.... Preto som chcel začať nejakým overeným receptom či niekto nemá.
1x haji
mijaita
Mne to chutnalo moc a jak jsem se tak divala, rozdil mezi bramb a lilkem v tom zakladu neni. Na YT je par rc, tak nektery vyzkousej. Tak nebo onak, jidlo je to boží. Tezko odhadnu tvoji chut, ale tam bude rozdil, podle me, ve skorici nebo ze neni a v tech citronkach susenych. Ty cerne jsou trosku jine chutove a take zalezi na poctu. Taky huba by ti mohla poradit! :-)



haji
@mijaita (16.2.2022 17:05)
Děkuji za koment, hlívu miluju a tvoje hlíva by mi moc chutnala, krásné foto!
Děkuji za exotické okénko @mijaita @bugout a odkrývání jádra "pudla", tedy hvězdy Khoresh Gheymeh. @mijaita krásná a chutná fota, smekám před tvými zkušenostmi.
Jedno vím určitě, že i kvalita koření je důležitá. Např. skořice není co bývala, mletý černý pepř - ty používám nejvíc a kvalita/chuť je podivná. Přikládám to ošetření koření "paprskem" kvůli škůdcům, A bůhví, jak dalece už je modifikováno i samo koření. Je to jen úvaha, věřím, že @bugout překážky zdolá! Kdo jiný by to zvládl, než sám odborník na nejen asijskú kuchyňu.
haji
@kimlo (16.2.2022 17:22)
Děkuji za foto a komenty, diviak je vděčná dobrota, v kapustnici musí zpívat! Ano, diviak na guláš nemá chybu. Já vždy dělám mix, dávám k němu i hovězí a případně i kousek vepřového. Jejda, ty jsi mi nadělal chutě. Dobrý sused je výhra, važ si toho! A zvlášť, když se rád podělí se zvěřinou. Mám kamarádku s manželem, kteří se též se mnou podělí zvěřinou, jinak bych si ní mohla nechat zdát. Dobří lidé žijí! Krásný den!
haji
@kuko95 (16.2.2022 17:35)
Děkuji za koment, foto a inspiraci. Tvoje špagety vypadají a jistě chutnají úžasně, samé dobré chutě v nich. Děkuji za inspiraci na jednoduché a skvělé špagety. Krásný den a pohlazení psí dámě!
1x kuko95
haji
@bugout (16.2.2022 19:17)
Děkuji za koment a fotečku, tantumi jako malované, plné chutí hmm S napětím čekám na výsledek. Také cítím plichtu v luftě.... Přirovnání volby mezi slaninou a oškvarkami sedí jako poklička na hrnec! Krásný den a dobrú chuť!
haji
@cesm inaz (16.2.2022 19:28)
Děkuji za komenty a fotečky, polievka z hovězích noh musí postavit na nohy aj hada! Krásný kysnutý závin, plný tvarohu a jablek, představuji si tu jemnou a vyváženou chuť hmmm a mám opět naslintáno v technice... Úspěšný a pohodový den přeji, milá @cesm ínko!
haji
@chorvatka (16.2.2022 20:14)
Velké díky za koment a upřesnění makrely a L'ESCABECHE. Dobře že jsi recept popsala, bo já měla potíže to málo info vygooglit. A naivně jsem si myslela, že prva se makrely naloží do zeleninového mixu a pak teprve opékají. Mno a ono je to naopak. Evokuje mi to něco jako utopence, tedy VIP rybí utopence - správně: makrely a L'ESCABECHE. Díky za rozšíření obzorů, mně by jistě chutnalo. Hmmm taková delikatesa....
haji
U nás se čerti žení. Před hodinou silně hustě pršelo, s velkým větrem. Čina jako blázen, kdo byl v terénu, teď se suší i se spoďáry.... Počítám, že si to dnes užijeme. Nejlepší je doma, v peří. Chválabohu jsem byla v terénu včera. Jsem dítě štěstěny. Jsem napnutá, jestli bude mé masérce segedín chutnat. Určitě ano, irská hovězí kližka nadivoko měla úspěch před měsícem. V tomto podivném období se jí snažím zabezpečit oběd. A také se trochu blýsknout... ego je mocná síla haha
Pohodový čtvrtek v suchu a teple přeji všem a dobrú chuť k obědu!
2010
@blissofplants (16.2.2022 10:04)
Dakujem za povzbudenie, ale je to komplikovanejsie, pre mna prist do europy je minimalne vyse 20 hodin letu, ale mam tzv. znizenu imunitu plus ockovanie ktore mam nie je uznane v europe... Dufam ze ked sa otepli tak sa to tam u vas stabilizuje plus to prestane politikov bavit.
1x haji
mijaita
@slavka2012 (17.2.2022 13:06)

Iran je safranova velmoc a rozhodne do jejich jidel patri safran SAFRAN. @bugout ho jiste ma, nepchybuju o tom. A ty mas pravdu,safran velmi ovlivnuje chut jakehokoliv jídla. Vege khoresh je stejne vynikajici jako nevege. Miluju ten bademjan.
2x haji a bugout
haji
@kukulienka71 (17.2.2022 12:32)
Děkuji za milý koment a fotečku, mně by u vás chutnalo. Je to tarhoňa, žejo, takové krásné perličky kuskus nedělá hmmm Ano, už se na jaro moc a moc těším. Na balkóně mám 3 hyacintový květináč, růžový. Už se chystají ke květu. Jak bude o fous tepleji, ponesu na hřbitov. Každý rok si je koupím a nechám aklimatizovat, pak jsou venku stabilnější. Modrý tam mám od 5.12.2021 /ten je můj/ - ještě pořád květe. Pravda, už je to labutí píseň. Když víc mrzlo, balila jsem ho do "pučavé" fólie a rozbalovala. Já když nemám práci, umím si ji najít haha Ale odměna je sladká. Hezký den, doma v teple, v papučkách!
haji
@mijaita (17.2.2022 14:31)
Děkuji za vtipný koment a skvělé foto! Mám naslintáno v technice... Hezký den!
haji
@zolik (18.2.2022 05:46)
Uf, takže v sobotu budu držet pěsti teamu SK, nic není ztraceno!
haji
@redakcia mám otázku: Ztratil se recept včetně komentů v souhrnu. V tichosti celé vymazáno. Je to možné?
Jednalo se o recept Pomarančovo-čokoládová torta bez múky, přidaný paní kuchařkou z nějaké chaty v uplynulých dnech. Ozvala se autorka @pn , která svůj recept, vložený v r. 2016, poznala. Recepty se lišily jenom úvodním fotem a v postupu paní kuchařka vypustila fota. Alespoň text pro @pn o zásahu @redakcia by byl milý.
mijaita
@zolik (18.2.2022 05:46)

Ja uz skoro tyden nespim, divam se snad na vsechno. Pravda, na nas hokej to bylo za trest. Slovakum PREJU, bylo by to uzasne, at se kluci drzej.
2x zolik a haji
redakcia
@haji (18.2.2022 09:42)

Predmetný recept bol vymazaný a s vymazaním receptu sa automaticky vymažú aj všetky komentáre. @pn je o všetkom informovaná, komunikovali sme spolu mailom. Pekný deň.
2x zolik a haji
zolik
@mijaita (18.2.2022 09:45)
Som rada, ze mam partacku 😊
Ja som vstavala o 5-tej len na hokej. Podla mna hrali nasi dokonca lepsie ako Fini. Len to tzv. hokejove stastie pri nich nestalo. Dufam, ze sa vrati v zapase o bronz.
Prajem Ti pekny den 😘

haji
@redakcia (18.2.2022 12:27)
Děkuji za odpověď. Aj vám pekný deň aj víkend!
kuko95
@mijaita (18.2.2022 13:01)

Vieš čo som sa jej najedol cez Vianoce lebo sme dávali aj do pohárov..ale tá tvoja vyzerá mňam ..vidím že nedávas slivky
haji
@mijaita (18.2.2022 13:01)
Děkuji za koment a fotečku, stará dobrá zelňačka nikdy nezklame, vždy chutná, zahřeje, zasytí! Hezký víkend!
haji
@mariamka (18.2.2022 13:51)
Děkuji za koment, odkaz i foto, hovězí masíčko jako dortík, skvělá zeleninová omáčka, br. kaše, co víc si přát?! Mně by moc chutnalo.
Zítra odpoledne zasednu na pěstě! To by bylo, aby to na trojku na bedně nebylo!!
haji
Krkovice nešla podla Kimlo do sklenice, ale na mrazák. V životě jsem neviděla tak libovou krkovici, aj masti mám doma málo. No dobře, tak v příští vlně.
mijaita
@kuko95 (18.2.2022 14:38)

Byla jsem pred par lety na Slov na soutezi v kapustnicach. Nekde u BA. Ochutnala jich aspon 10. Ty vyvareny svestky mi nechutnaj. A musim rict, ze mi zadna neucarovala. Jasne, nemuzou do kotle dat desítky klobas a uzenyho. Kamoska slov mi moji moooc pochvalila. Ona svestky dava. I od ni jsem ochutnala, ale svestky faaakt ne. Krome toho chut polivce nepridaj a samtny vyvareny svestky? E eeee :-) Ale maso, to joooo!! Ted nemam koleno, ale je na poradu dne. Zeli muzu porad :-)
2x kuko95 a haji
stefanm
...nedávno som nám pripravil na obed jedlo ktoré sa, neviem prečo (?), na jedálnom lístku v reštauráciách uvádza pod nazvom "Moravský vrabec"... mäsko bolo lahodné, mäkké, šťavnaté a chutilo nám...ale aj tak som pri jeho konzumácia prepadol stavu, ktorý voláme "clivota"
...kde sú kŕdle vrabcov, ktoré nás od skorého rána do večera sprevádzali, bez toho aby nás to rušilo, všade...na ulici, na dvore, v lese či na lúke, všade bolo počuť ich štebot...a odrazu zmizli...nie su vrabce...vytratili sa
...vyhnali sme vrabce!!...len aby niekto nevyhnal nás!!!


farbuska
@stefanm (19.2.2022 05:19)

Zdieľam tvoj pocit clivoty... nielen vrabce...na jar som každý rok sledovala prílet lastovičiek, ktoré sa vrátili do svojich malých pevností postavených z kúskov blata, počas teplých podvečerov sme ako deti chytali chrústov, ktorých boli celé roje...
haji
Dnes vařím zeleninovou polévku "co chladnička dala": vývar z batátov a mrkve /bude pyré/. Ocedím a přidám ořez z karfiolu /hlúby, vnitřní listy/. Rozmixuju tyčákem a přidám uvarené krúpy a opečenú mrkvu s celerem na másle. Na ochucení trocha zelenej sušenej směsi /ligurček, medvedí cesnak atd./, sůl, trocha černého mletého pepře. Snad to bude jedlé. Budu vyprážať karfiol. K němu výše zmíněné pyré batát/mrkva, kousek másla. Little gem salát, rajče, paprika, sladkokyselý nálev. Uf
U nás fučí jako najaté, další díl větru, nejspíš tak bude dobře do středy. Nejde větrat, vysálo by to i mě.
Krásnou sobotu přeji všem. Už se těším na odpoledne, jdu k telce fandit hockey teamu SK. Chlapci, do toho!! Sportu zdar, hockey zvlášť zdar, zdar, zdar!! Vyhrajeme!!
kukulienka71
@stefanm (19.2.2022 05:19) myslím, že väčšina vrabcov sa nasťahovala k nám, priamo do koruny vzrastlej jedličky. Robia strašný rámus, niekedy ich musíme krotiť. Na jeseň zobú bobuľky paviniča na plote za stromami a húfne sa vrhajú do kvetinového zàhona, no neviem, čo tam majú jedlého, ale hostia sa. Tvoj vrabec vyzerá moc dobre👍

haji
@stefanm (19.2.2022 05:19)
Děkuji za koment a fotečku. Moravský vrabec je stálice, která vždy potěší. A máš pravdu, ubylo vrabců v přírodě a obecně ptáků v Evropě. Smutné celé. Člověk se roztahuje a nehledí nalevo, napravo, vykořisťuje zemi, vodu i vzduch. Na celé planetě.
Krásnou sobotu, byť nostalgickou!
haji
@bugout (19.2.2022 11:15)
Děkuji za koment, ty máš exotickou sobotu, jen co je pravda. Dobrú chuť! a krásný den!
kukulienka71
milá @haji , vyprázaný karfiol je veľká dobrota, šla by som do výmeny za tanier kuracieho paprikáša, ak ho ľúbiš. My už sme sa s chuťou najedli, muž so zvyšnou tarhoňou, ja so zvyšnými obľúbenými kolienkami a šalátom so surovou cibuľou a olivovým olejom. Ráno boli cesnakové hrianky. Choroba nás dosť vysilila, piecť nevládzem, tak sa tu na Vareche len pasiem pohľadom🙂pekný zvyšok víkendu, držím palce našim aj ja.


haji
@kukulienka71 (19.2.2022 12:29)
Óooo, milá Kuku, klidně vyměním. Já kuřecí paprikáš s kolínkama miluju, k tomu máš aj salátek, spokojená bych byla. Mno, na karfiol si teprve vyhrnuju rukávy. Právě jsem si dala talíř horké zeleninové polévky, je výborná. Pravda, sladká, ale to se dalo čekat. Doladila jsem ještě pár kapkami sójové omáčky. Jak bude karfiol hotový, pošlu po holúbkovi, ju?! Hlavně že je vám už lépe. Síly budou přibývat postupně, nebojkaj! Opatruj se a odpočívej. Brzké uzdravení dočista tobě i manželovi! Fandit bude plno lidí i u nás, o tom žádná!
bugout
@haji moja polievka je tiež vlastne čo dom dal. Teda otvoril som fľašku salçi inak samé zvyšky.... Prihodil som jednu malú mrkvu čo mám doma asi od minulého víkendu a pár paradajok čo tiež zostali. A tvoj vyprážaný karfiol. Osobne preferujem čo robievala moja babka z karfiolu fašírky. Žiaľ detaily neviem (teda či ho predvarila a čo všetko do zmesi dávala, viem, že niekedy nastrúhala jednu mrkvu len pre farbu tej zmesi v chuti jednoznačne dominoval karfiol) skrátka zmes, trojobal a vypražiť. Varené zemiaky s maslom a petržlenová vňať. A to je taká nostalgia nejedol som to veeeeeľmi dlhú dobu. Dobrú chuť všetkým.
1x haji
haji
@bugout (19.2.2022 13:22)
Jojo, já si dělala na vyprážaný karfiol chutě už moc dlouho, vloni jsem to vzdala a zpravidla ho buď uvařila a jedla s máslíčkem, nebo zapekla. Takže vloni, si myslím, jsem vyprážaný neměla. Teď měli na Kaufu francouzský, krásný. A můžu už říct, že velmi chutný! Tie karfiolové fašírky vašej babinky jsou nejspíš výbornééé. Já jsem lenivec, ale dnes jsem se vypnula k výkonu. Doma není ani jedna brambora, tak došlo na dva batáty, které už delší dobu strašily ve špajzu. Mno, je to sladké... polévka i pyré, ale zdravé... haha Z nouze ctnost. K tomu jen Little gem salát, ostatní zeleninu už jsem nechtěla krájet, bo by mi utekla první třetina hokeje. Mno, teď 1. třetina končí, Švédsko:Slovensko 0:0. Prchám trochu zkulturnit kuchyň, je to tam jako po výbuchu.
P.S. A moja babinka zase dělávala špenátové fašírky - neměly chybu! No, jednu ano, docela se napily tukem a bylo mi těžko... ale vždy jsem se jimi nacpala k prasknutí. Též s brambory s máslem a něčím zeleným. Hmmm
haji
Že 1.500 diváků, prý největší divácká účast. Se jim musí blbo hrát, nemůžu si pomoct. SK je věkově nejmladší team na letošních OH. Tak teď přesilovka SK, chlapci pojďme na ně!
bugout
@haji (19.2.2022 15:04) ánoooooo. A späť ku karfiolu (predsa len mám jedlo radšej ako hokej 😂) pamätná si ako som prvý krát proti fašírkam protestoval, ale babka tvrdila, že jej sa robia lepšie a ľahšie fašírky, tak som samozrejme súhlasil a odvtedy som klasický vyprážaný karfiol nechcel. A keď sa zamyslím minimálne z pohľadu obaľovania a vyprážania (myslím panvica, nie je fritéza) sú fašírky jednoduchšie. Tuším nájdem nejaké recepty a niečo vymyslím....
1x haji
haji
@bugout (19.2.2022 15:18)
Jasné, že vaření je přednější. Stíhám oboje. Já karfiol nepředvařuji. Rozeberu na růžičky, dvojrůžičky, dobře nasolím a nechám odležet. Pak dám do sáčků mouku a strouhanku. Rozkvedlám vajíčka s trochou mléka. Vhazuji do pytlíku s moukou růžičky, pak ručně okoupu ve vajíčkách, šupnu do pytlíku se strouhankou - tam to dělám raději po jednom, mám ráda, když je vajíčko uvnitř květáku - tak šup šup, rychle ven a rovnou do rozehřátého tuku. Dělám ve vysoké hladině tuku, obracím průběžně - aby se usmažil po všech stranách. Moja babka se s tím nemazala. Rozkrájela květák na poloviny, ovařila, obalila, usmažila. A byl jako bláto. Nevadilo mi to, ale můj postup mi chutná víc.
Mno, ještě 3 minuty a je to boj. Podle mě bude třetí třetina hodně divoká.
afataga
@haji (19.2.2022 14:46)

Obaleny karfiol daj na plech na papier, pokvapkaj olejom alebo mastou a upec v rure na farbu. Nepredvaram, pecie sa cca 25-30 min., takze zmakne.
1x haji
haji
@afataga (19.2.2022 15:34)
Zlato, já vím, já vím. Ale mně to "dere" hubu. Radši se s tím pohraju. To už raději obalit v těstíčku a upéct v troubě, ten není tak "šmirglový". haha
haji
@zolik (19.2.2022 15:33)
Daj si aj za mňa. Já si dát štamprlík, odjíždím s modrým světlem směr nemocnice.
haji
@bugout (19.2.2022 15:18)
Budu ráda, když oprášíš vzpomínky a karfiolové fašírky podle vaší babinky přidáš. Bych testla, jestli je to jedlé... haha Já vím, že to jedlé je, máš stejně chlupatý jazyk jako já!
afataga
@zolik (19.2.2022 15:33)

Esteze nemame tv, pocuvam v radiu, nemozem pozerat on-line, lebo to by sme hned dostali gol, mam overene. Potom si pozriem zostrih golov.
2x haji a zolik
haji
@afataga (19.2.2022 15:51)
Děkuji za komenty a fotečku! Vypadá oboje super chutně!
Jsem tady, třetí třetina už frčí. Já fandím za tři. Za sebe, za maminku a za tatínka! Ti dva poslední fandí z obláčku.
Už to jede, už to frčí. A nejspíš to bude i tvrdé. Také že je. Bude třetí přesilovka teamu SK! Pojďme na ně!! chlapci!!
haji
Poznámka pod čarou: Aj na diskusii Mimibazaru.sk fandí česká a moravská děvčata. Tento týden se tam přestěhovaly z českých stránek MMB. Na dálku zdravím!
zolik
@afataga (19.2.2022 15:53)
ja streamujem. chybal by mi slovensky koment. a musim povedat, ze Valabik komentuje super.

haji
@zolik (19.2.2022 16:03)
Dívám se na Čtsport bo na RTVS 1,2,3 jsem nenašla ani nic. Na začátku jsem kufrovala, též jsem chtěla slovenský koment. Neva, aj český sa dá.
@afataga to jsi ochuzená, bo každou chvíli letí sprcha ustrouhnutého ledu, asi není moc stabilní, pohyb po něm asi není nic moc.
haji
@laylastastykitchen (19.2.2022 16:01)
Děkuji za koment a fotečku, chlebík jako malovaný! Krásné odpoledne a ať se chlebík podaří!
haji
@zolik (19.2.2022 16:10)
Děkuji za odkaz. Než jsem to nahodila, chvíli jsem byla ztračena. A pak - jsem měla puštěné oboje, bo na čtsport byly o nějakou půlminutu dopředu. Uf schíza jako když vyšije a ještě komenty. Tyjo, povedlo se to, to je důležité!
haji
@afataga (19.2.2022 18:06)
Děkuji za koment a chutné foto, takové kura na mrkvi by aj mně chutilo! Hezký večer! Už jsi v pořádku? Zašíváš popraskané nervíky? Byla to jízda a fičák, krásná výhra! Jak už dnes napsala jedna dáma jinde: "Je na čase, aby ti žlutí, tříkorunkoví byli poraženi!" Stalo se!
Veselé oslavy a klidné ráno s utopenci!
stefanm
@bugout (19.2.2022 15:18)

...ja som si začiatkom februára trúfol a podobné fašírky som nám pripravil
...v osolenej vode som krátko povaril pol karfiolu a pol brokolice, vodu som zlial (bola z nej na druhý deň fajna polievka), popučil som to ako zemiaky a potom už len pridával koreniny podľa chuti...cesnak, majorán, petržlenovú vňať...pridal vajco, poctivo premiešal a postupne pridával strúhanku do potrebnej hmoty aby sa z toho dali tvarovať fašírky...trochu som ich obalil v struhanke zo sezamom a vyprážil...boli výborné



stefanm
...ja mám fašírky rád a preto som im na tejto stránke ešte v roku 2013 pridal v diskusii svoju "poctu" (okrem toho aj bryndzovej haluškye, slivkovemu koláču s posýpkou, kyslej kapuste a "vareške"🙂)
...kto chce a má trochu času, v tej zvláštnej dobe ktorú prežívame, nech si to v mojom profile nájde a prečíta

 varecha.pravda.sk/diskusie/pocta-fasirke-/5175-forum.html...
1x haji
haji
@stefanm (20.2.2022 09:15)
Děkuji za komenty, foto a odkaz. Milé a jistě následováníhodné fašírky jsou velká dobrota, ať už jsou masové či zeleninové. Jejda, vypadá to na to, že budu zase smažit, fašírky!
Krásnou neděli a dobrú chuť ke všem dobrotám, které připravujete!
haji
Dnes se budu hrát s kváskovým chlebíkem. Píšu záměrně hrát. Ona je to hra, takové něžné zpracovávání a někdy i kočkování. Je to domácí mazlíček se vším, co k němu patří. Vzešel celkem solidně, tak jdu na to.
Dnes jsem snídala chlebíčky, k obědu bude zeleninová polévka, vyprážaný karfiol s batátovo mrkvovým pyré, rajčinový šalát s paprikou. Sladká tečka v podobě štrúdlu a metr dortu. Jak chlebíčky, tak sladkou tečku jsem včera dostala od sousedky. Mám se jako na kraji v nebi.
V noci pršelo, teď už se zvedá vítr, máme se na co těšit.
Krásnou neděli přeji všem a dobrou chuť k nedělnímu obědu!
haji
@afataga (20.2.2022 10:55)
Jasnačka, jen si na ten recept vzpomenout, když přitáhnu domů kuře... aj ho mám uložený...
haji
@mijaita (20.2.2022 12:15)
Skvělé foto, polévečka jako malovaná, rajskou nikdy neodmítnu. Mně by moc chutnalo, díky za inspiraci.