Diskusia k receptu
Dusené morčacie mäso

Morčacie stehno v sudovej kapuste na ružovom víne fotorecept

izabella929 - fotkaizabella929, 26. novembra 2017

Komentáre 1 - 15 z 20


Všetky suroviny podľa chuti mojich stravníkov. Tak určite vyskúšam niekedy aj Tvoje morčacie s kyslou kapustou. Na túto dobu, ako stvorené. Knedlíky tiež krásne a chutné. Občas ich robievam, len som doposiaľ nedávala muškátový oriešok. Najbližšie pridám. Veľmi pekný a dobrý postup a krásne servírovanie.
Zaujímavo a veľmi chutne skombinované jedlo.No musím pochváliť aj plnku ktorá vyzerá super.
;-)
Hmm, to je zajímavá kombinace - s ružovým vínom. Krásně naservírováno, aj ten knedlík vypadá úžasně, dohromady to musí být výborný nedělní oběd. Šikulka! Díky za receptík, milá Izi!
vyzerá to veľmi jedlo aj s tým pozadím, kyslá kapusta teraz v tomto období začína byť v kurze
Milá Izka, ja už len čakám kedy pridáš ďalší a ďalší recept s morčacím mäsom :) Kúpila som zasa domácu morku a keď ju kupujem, určite viem čo z nej najbližšie urobím. Ale morka obrovská, tak rýchlo sa minú známe recepty a potom len rozmýšľam, že čo ešte.....receptov nikdy nie je dosť, tak ti ďakujem za tento pekný receptík :)
@haji ,je to výborná kombinácia mäso, kapusta a víno..rada kombinujem tieto suroviny, lebo poznám chuť výsledného jedla..vďaka za komentár..)
1x haji
@rulik , áno sudová kapusta je prírodné antibiotikum a treba ju hlavne jesť surovú..ale v tomto jedle výborne vynikla jej chuť, nebola ničím potlačená..Vďaka za komentár..)
@siisa ,ja tu mám mnoho receptov na morčacie mäso, môžeš vyberať z bohatej ponuky..ale ešte stále mám v zásobe nové kombinácie.-) ďakujem za komentár.-)
@Izka počula si tu ranu?...odpadla som! Perfektný obed si uvarila a vkusne naservirovala .Vždy obdivujem aj Tvoje foto umenie:-)
Pekný večer a inšpiratívne sny,aby si nás dlho obohacovala svojimi jedlami.
Tak morku už mám kúpenú. Kyslá kapusta je v sude nalozena, ešte zostáva popracovať na knedlicke a bude to hotové. Už sa teším na výsledok. Fotka bude sľubujem.
No tak @Siisa byla rychlejší. Také ukládám recepty na krůtu či krocana od Tebe. Letošní Vánoce bude u nás také, protože přijede vnuk s partnerkou, tak nás bude víc než normálně dva. Tak jsem se rozhodl, že udělám něco podle Tebe. Vnuka jsem vyučil a vaří v Německu, tak ať si odveze něco v hlavě. Tak věř, že letos jsi s námi u stolu. Alespoň s receptem. Srdečně zdravíme.
Práve som dojedla segedín z vlastnej kapusty, a taký bol ostrý, až mi oči skrížilo. A tak čítam: Morčacie stehno v SUSEDOVEJ kapuste. :)))))))))))) Ale mám vlastnú, vyskúšam, mne je morčacie mäso dosť suché, toto vyzerá šťavnato. Knedlíky máš veľmi pekné. Veľká pochvala.