natally36 nemá fotku

natally36


Špaldovo-špenátové bryndzové halušky Špaldovo-špenátové bryndzové halušky Vaše

Dáme si variť vodu do hrnca. Zmiešame si špaldovú múku, špenát, vajcia, mlieko a vodu. A miešame až kým nie je cesto ani riedke ani husté. Ak je moc riedke pridáme múku a ak moc husté pridáme mlieko a vodu. Keď voda začne vrieť, posolíme si ju a pomocou haluškovača pridávame cesto. Keď sa halušky začnu vynárať vyberieme ich pomocou sitka.

Fitness jablkový koláč Fitness jablkový koláč Vaše

Jablká nastrúhame na hrubo a pridáme škoricu a premiešame. Z bielkov vyšľaháme sneh a žĺtky vymiešame s medom. Ovsené vločky zalejeme vriacou vodou a necháme ju vsiaknuť.

Cuketová pizza (fotorecept) Cuketová pizza (fotorecept) Vaše

Nastráhame si cuketu, osolíme a necháme postáť 20 minút. Potom vyžmýkame vodu a pridáme 2 vajíčka, strúhany syr, psyllium alebo pomixované ovsené vločky, bylinky podľa vlastného výberu a všetko zamiešame. A dáme na plech vystlaný papierom na pečenie.

Fitness fazuľový koláč Fitness fazuľový koláč Vaše

Predhrejeme rúru na 200 stupňov. V malej miske zmiešame práškove kakao, sódu bikarbónu, škoricu a soľ.

Slaná torta - srdce Slaná torta - srdce Vaše

Z chlebu si odkrojíme kôrky a chlieb uložíme do formy. Urobíme si vajíčkovú nátierku a natrieme ňou chlieb, poukladáme naň šunku a nakrájanú papriku a potrieme to nátierkou a položíme ďalšiu vrstvu chlebíku. Na druhú vrstvu si dáme cesnakovo-syrovú nátierku a dáme naň suchú salámu a poukladáme uvarené vajíčka a zase potrieme nátierkou. Na tretiu vrstvu chlebíku si urobíme šunkovú nátierku a dáme naň šunku, salámu a plátkovy syr. Znovu potrieme nátierkou a dame navrch chlieb.

Bravčová panenka s hríbmi Bravčová panenka s hríbmi Vaše

Bravčová panenka obalená v slaninke :)

Smoothie à la Natally Smoothie à la Natally Vaše

Ovocne smoothie

Beef à la Natally Beef à la Natally Vaše

Steak so zemiakovou kašou ;)

Mexická kuchyňa à la Natally Mexická kuchyňa à la Natally Vaše

Kuracie mäsko na mexický spôsob.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist