Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca máj 2014

Redakcia Varecha.sk, 3. júna 2014     6 minút čítania

Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili v mesiaci máj.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac máj 2014.



Najlepšie recepty za mesiac máj 2014


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1.Kincsesbánya (fotorecept)Kincsesbánya (fotorecept)557 kuchárskych kníh



Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
2.Najlepší kysnutý závinNajlepší kysnutý závin466 kuchárskych kníh



Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:


Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré cenu tento mesiac nevyhrávajú...

5.Staročeský povidloň (fotorecept)Staročeský povidloň (fotorecept)351 kuchárskych kníh
7.Kakaový zapletenec (fotorecept)Kakaový zapletenec (fotorecept)293 kuchárskych kníh
10.Úžasná bublaninaÚžasná bublanina263 kuchárskych kníh
11.Tvarohová torta bez múkyTvarohová torta bez múky257 kuchárskych kníh
12.Orechové rezy (fotorecept)Orechové rezy (fotorecept)255 kuchárskych kníh
13.Višňový krémešVišňový krémeš251 kuchárskych kníh
14.Rýchla domáca zmrzlinaRýchla domáca zmrzlina247 kuchárskych kníh
15.Fitness guľôčky (fotorecept)Fitness guľôčky (fotorecept)246 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca máj 2014


V tomto mesiaci ste súťažili o výhry v hodnote 63 eur:

1. cena


Prvú cenu ponorný mixér Sencor vyhráva Selmapuma z Dunajskej Stredy za svoj recept Kincsesbánya (fotorecept), ktorý si pridalo 557 ľudí do kuchárskej knihy.




2. cena


Druhú cenu knihu Dokonalý steak vyhráva Janikbj z Bardejova za svoj recept Najlepší kysnutý závin, ktorý si pridalo 466 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu kuchynskú váhu Hyundai vyhráva Medovnicek zo Senice za recept na Plnené rožky bez kysnutia, ktorý si pridali ľudia do 389 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na jún 2014 .

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

janikbj
jej,dakujem krasne za ulozenie mojho receptu :-) zatial som steakom neprisla na chut,ale ked vyskusam taky poriadny,dokonaly,mozno sa to zmeni. dakujem este raz :-)
afataga
aj ja blahozelam vyherkyniam, @janikbj ak ti ta kniha bude zavadzat, vedela by som, co s nou :-)
babucka
Vyhercom velka vdaka za vynikajuce recepty a vyhru nech v zdravi uziju
iva63
všetkým výhercom srdečne blahoželám!
akeber
Dievčatá gratulujem, zaslúžené výhry skvelé recepty!
eviana
Blahoželám všetkým výhercom a ďakujem všetkým zúčastneným, ktorí prispeli receptom a inšpirovali nás :)
cesminaz
Vyhercom srdecne blahozelam :-) ..mam ulozeny aj Kincsesbanya recept aj tie rozteky ;-)
tinca
Gratulujem výhercom,nech vás výhry tešia:)
chutimi
gratulacie. mam z toho ale dojem, ze to tu je len o zákuskoch. nemyslite, ze by mali v redakcii rozdelit kategorie?




 



TOPlist