Varenie

Co dnes vaříte? (12)

haji - bez fotkyhaji, 29. novembra 2021

Naše sdílení Co dnes vaříte, pečete? pokračuje v dalším díle. Nahlédnutí pod pokličku, do pekáče, hrnce, talíře, misky může přinést inspiraci, nadělat chutě. Je příjemné komunikovat nejen o jídle, ale i o spoustě jiných věcí, zážitků či postupů. Obliba této diskusie mě těší, dělá mi radost se s vámi setkávat, byť jen virtuálně. Zanedlouho budou Vánoce a dostáváme se nejen k vaření, ale i k pečení různých vánočních i klasických dobrot. Krásný, klidný a tvořivý předvánoční čas přeji všem!

@zareaguj


Diskusia k téme

haji
@pavlinkaab (29.11.2021 18:55)
Uvidíme, jak to bude vycházet s komenty a foty vánočního pečení. Přece jenom je to nápor upéct, vyfotit a zavěsit na Varechu. Všichni kdo přispívají mají můj obdiv a velké poděkování! Hezký večer!
haji
@afataga (29.11.2021 19:39)
Haha, to se povedlo. Díky za konenty, fota a pobavení. Přesně ty jsi, milá Afi, masový typ a pečení sladkostí bych ti nevěřila. P.S. Velmi povedené foto v reze!! haha
haji
@zolik (29.11.2021 19:49)
Děkuji za milá slova, velmi mě těší, že s radostí nahlédneš a nabereš dobrou náladu! Moc si vážím nahlédnutí, komentů, foteček, hřejivé blízkosti srdcí nejen skrze chuťové buňky. Dobrých ľudí sa zmestí! Velmi krásné slovenské přísloví. Mám na ně milou a veselou vzpomínku. Na Silváka ji přidám. Hezký večer, milá @zolik !!
kucharka
Dnes som robila kváskový chlebík ( z kupovaného kvásku ) a aj keď je chlieb chuťovo výborný, akýsi je,chudiatko, sploštený... vôbec sa nezdvihol.
Neviete mi poradiť, že prečo? Ďakujem”.


haji
@kucharka (29.11.2021 22:53)
Děkuji za koment a foto. To je otázka do pranice, prečo se nezdvihol? Záleží na poměru rozkvasu, múky a vody. A pak délka kysnutí, teplota pečení a vlhkost v troubě. U kváskového chlebíku se všechno načítá, chyb může být víc. Také je otázka, jaký způsob zpracování těsta jsi zvolila. Jsou minimálně dvě varianty. Tužší těsto, které se zpracovává pomocí mouky na vále. A nebo těsto více hydratované a zpracovává se pomocí oleje /ruky, doska/. Máš odkaz na recept? Aj tak vypadá dobře a chutně, to já měla na začátku doslova tvrdé desky.
haji
Od rána u nás svítilo sluníčko. Ani Jihovýchod Moravy neostane ušetřený srážek, i sněhových. Už se to nasunuje. Sluníčko se schovalo a oblačnost se roztahuje jako punčocháče po celé obloze.
Na zítra musím vymyslet co budu vařit? Čekám až mě něco cvrnkne do nosu. Jako Vláďa Menšík v Popelce. Jediné co mi chybí jsou ty sáně...
Pohodový den přeji všem! Nejlíp v teple domova s něčím dobrým v záloze. Včera se našel brácha a hrnková buchta s tvarohem a povidly změnila místo pobytu. Maminka i on si ke kafíčku rádi pochutnají. Včera ochutnal vzoreček, největší starost, jestli buchta není suchá?! uf Není.
stefanm
... dnes som si na obed urobil toto..."Osso buco" je veľmi jednoduché na prípravu...v jednej panvici komplet mäso s omáčkou a v kastroliku zemiaková kaša... akurát časové je to zdlhavejšie...ale mal som dosť času lebo manželka na diéte mala na obed len toto:...


haji
@stefanm (30.11.2021 14:10)
Děkuji za komenty a fotečky. Dieta ako remeň, tvoja manželka má můj obdiv. Obzvlášť, když se na plotně robí ossobucco - krásná práce! Mně by moc chutnalo hmm
haji
@mariamka (30.11.2021 15:51)
Polévku manžel a ty hlavní chod. Čím hutnější, tím lepší, je mužská parketa. Alespoň u nás v rodině. Mně by chutnalo oboje. Jeden den jedno a druhý den druhé. Hezké odpoledne a díky za koment, fotečky a kvíz, který to tu oživí.
mariamka
@haji (30.11.2021 15:58)

@haji presne opačne :) Manžel je na tie fúzie a ja na klasiku. Aspon sa niekde vyřádí :))
1x haji
haji
@mariamka (30.11.2021 16:03)
Haha no vidíš, netrefila jsem se. Mám otázku, fúze je je fúze, ale to druhé - je to opravdu polévka? A nebo jsem netrefila ani to? hmm Hezky se doplňujete!
evanaaa
Ja som robila španielske vtáčky.....a @stefanm , osso buco som robila tiež pred pár dňami, v rúre......dobré papanie, že? :)
2x haji a ywett
haji
@evanaaa (30.11.2021 18:38)
Děkuji za koment, španělské ptáčky jsou velká dobrota. Chystám se na ně v nejbližší době. Díky za připomenutí, inspiraci. Hezký večer!
stefanm
@evanaaa (30.11.2021 18:38)

...aj ja v rúre...ale zo začiatku asi 15min. na sporáku kým sa neodparil alkohol z vína...a prikryté v rúre asi dve hodiny...nemeral som čas ale kontroloval aby sa veľmi nepredusilo ale ostalo mäkké
...pochutil som si 😋


kucharka
@haji (30.11.2021 09:33)
Ďakujem. Ja som vedela, že to nebude jednoduché :-))
Recept bol: 380gr chlebová múka, 200gr kvások, 7gr soľ, 130-175ml vlažná voda. Poriadne vymiesiť, nechať oddychovať 5h, premiesiť, oddychovať 4-8h, piecť 30min na 220st., pokračovať 15-20min na 200st.
Už som skúšala robiť kvások cez lockdown, ale viackrát sa mi nepodaril. Tak som skúsila kúpiť kvások a zase nič. Asi to nechám až keď budem na dôchodku :-))
( teda dúfam, že potom budem mať viac voľného času... )
Peknú stredu prajem!

1x haji
haji
@kucharka (1.12.2021 09:11)
Aha, písnu víc později, ju?! Děkuji za koment, přání a trpělivost. Také měj úspěšný den!
sovka62
Čím som staršia, tým menej mäsa sa mi žiada. Samozrejme ho varím, manželovi chutí, tak sme včera mali cesnakovú polievku s rezancami, marinované kuracie reyne a opekané zemiaky s cviklovým šlátom. le dnes som spravila malú vzburu, V polievke síce bola klobása, niečo ako slepý guláš a guľky z tvarohového cesta so strúhaným perníkom.
haji
@sovka62 (1.12.2021 17:40)
Děkuji za koment. Cesnaková polievka s rezancami, aj marinované kuracie rezne s opekanými zemiakmi cviklovým šalátom jsou dobrá volba. Že vzbura, výstižné. Jasné, že úlitba ve formě klobásy byla kvůli manželovi, to chápu. Můj děda byl také hodně masový a tatínek vlastně také. Gulky z tvarohového těsta se strouhaným perníkem bych si s chutí dala. Velmi pěkné inspirace, děkuji! Bezmasá jídla jsou mi teď také blíž než zamlada. Letí pozdravení!
1x ywett
haji
@dr (1.12.2021 19:37)
Děkuji za koment, bryndzové halušky jsou velká dobrota! Milé sdílení.
haji
@kucharka (1.12.2021 09:11)
Mno, postupuju při kváskovém chlebíku jinak. Robím ho druhou metodou, tedy těsto je více hydratované a zpracovávám ho rukama a na doske pomocou oleja. Dívala jsem se na recept na kváskový chlebík od @kimlo. Je tam hezky vidět, že pracuje s 2 polévkovými lžícemi kvásku /ty uvádíš 200 g to je moc/ a pak postupuje s více vodou a používá první způsob - tedy zpracovává těsto podsypáním moukou - který už jsi si vyzkoušela. Přikládám link:  varecha.pravda.sk/recepty/kvaskovy-chlieb-ktory-zvladne-k...
Vyzkoušela bych jeho recept. Když nemáš ošatku, můžeš dát do velkého síta omoučenou utěrku a těsto do ní vložit jako do ošatky. Pecen lépe drží tvar. Trénink dělá závodníka. Mně to trvalo docela dlouho. Pokus/omyl a stále nový recept, bylo to těžké. Díky Vareche a milým dámám jsem se z toho vyhrabala. Držím pěstě, uvidíš že se vypracuješ, jsi šikovná a máš trpělivost! Kváskování je diagnóza.
Recept na můj hydratovaný chlebík si sem časem vložím. Věčně někde naháním recept na papíře a z bezpečnostních důvodů si ho tu uložit bude moudré.
haji
Dnes budu vařit rascovú zasmaženú polievku a nudle s makem. Bezmasá rychlovka potěší. Krásný den přeji všem!
U nás je zatažené, celkem teplo, nemrzne. Pršet bude natuty.
1x dr
haji
@stefanm (2.12.2021 13:11)
Děkuji za komenty a fota. Už jsem se bála, že tvoje manželka má studenou dietu, grilované drůbeží plátky a salát vypadají spolu velmi chutně. Tvoje jídlo se mi líbí také. Jsou to brambory na kyselo?
haji
@stefanm (2.12.2021 13:14)
Ba, jsou. Už to vidím. Mátl mě trochu ten medvědí česnek. Velmi chutné jídlo! Vidíš, nakonec ty tu dietu zvládneš levou zadní.
haji
@bugout (3.12.2021 10:31)
Děkuji za koment a inspiraci. Pěkný receptík, pomazánka od @kimlo je skvělá volba. Mně by moc chutnalo. Krásný den! U nás svítí od rána sluníčko a je to skvělé.
haji
Zítra uvařím polévku z hovězího masa a krůtího krku. Klasiku, s niťovkami. Na neděli chystám řízky naruby s bramborami /možná vyhraje br.kaše/. Rozděleno na etapy, aby závodník dojel kam má a včas.
1x zolik
bugout
Mne ráno priletela husokačka tak som ju upiekol. A s lokšami a červenou kapustou sa aj zjedla. Teda piekol som len polku druhák je v mrázaku. A @haji k obráteným rezňom je najlepšia ryža. S tou šťavou je to paráda.
1x kimlo
haji
@bugout (3.12.2021 16:45)
Jejda, husokačka s lokšami a červenou kapustou, to musí být dobrota! Husokačku znám jen z obrázků a vyprávění. U nás jsem nic takového nepotkala. Mno a rýže je vyloučená, bo kámoška rýži objíždí kruháčem. Hezký večer!
haji
@stefanm (4.12.2021 08:30)
Děkuji za koment a fotečky. Zeleninové polévky všeho druhu miluju a tvoje bramborová s pastyňákem, koprem a s krutonky musela být super jemné chuti, Fúzi halušek, brambor a osmažené cibule obdivuji a vlastně nerobím. Jsem milovník cibule, ale osmažená na brambory mi nesmí. Ne že by mi nechutnalo, ale žaludek má jiný názor.
Klidný a pohodový víkend přeji! Ať se daří ve všem, nejen v dietě.
1x kimlo
bugout
@stefanm (4.12.2021 08:30) o tom som veru nikdy nepočul... Aj keď je to ako grandir len halušky a nie fliačky, stále je to cestovina 😂
kucharka
@haji
Ďakujem za detailné vysvetlenie a pomoc s receptom na kváskový chlebík. Ja som mala v recepte 200gr kvásku lebo som mala kvások kupovaný a bol už zamiesený v ceste, bola to vlastne hrudka cesta...
Ale aj tak si asi dám zase oddych od kváskového chlebíku, niekedy sa mi zdá, že život je krátky na to, aby som strávila hodiny a dni s cestom a nakoniec mi to aj tak nevyjde... :-))
Aj keď mám kváskový chlebík veľmi rada. Keď sa do toho zase pustím a sa podarí, tak dám vedieť. Ešte raz ďakujem :-))
1x haji
haji
@bugout (4.12.2021 17:11)
Děkuji za koment a fotečku. Kemping musí být jedlý i po 16-ti hodinách. Počítám, že jestli by mohl být lepší po 24 hodinách, nezjistíš. Neostane. Dobrú chuť k luxusní snídani!! a hezký večer!
1x bugout
haji
@kimlo (4.12.2021 17:53)
Děkuji za koment a fotečku. Smažák je super volba, ani já jsem dlouho neměla tuto klasickou dobrotu! Díky za inspiraci, vesele si slintám do klávesnice.
1x ywett
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
Včera som upiekla medvedie labky podľa receptu @Sovka62 , čokoládové kolečká na zlepenie s orechovou plnkou, poliate čokoládou a dnes idem upiecť medovníčky, cesto oddychuje od včera.
haji
@dr (5.12.2021 08:16)
Děkuji za komenty. Mexický guláš je dobrá volba, mně by chutnalo!
Já dodělávám řízky naruby a bude k nim br. kaše. Polévku jsem vařila včera, vývar z hovězího předního s kostí a krůtího krku. Dnes už jen zavařím niťovky.
Krásnou druhou adventní neděli přeji všem!
2x dr a ywett
haji
@dr (5.12.2021 08:16)
Jsi šikovná, už pečeš. Medvedí lapky a čokoládová plněná kolečka, stará dobrá klasika. Ať se dnes medovníčky vydaří! Úspěšné pečení!!
1x dr
kuko95
Šošovicová na kyslo ..miesto octu som dal celý citrón je to chutnejšie ..dal som tam aj domáce parky od nášho mäsiara je to paráda :)))
2x haji a ywett
haji
@kuko95 (5.12.2021 10:16)
Děkuji za koment, šošovicová polievka je moje oblíbená. No a jak jinak, s domácími párky, u tebe masko vítězí. Letí přání krásné neděle, ať se ti daří!
1x kuko95
haji
Přeji všem dobrou chuť ke svátečnímu nedělnímu obědu! Večer laskavého a štědrého Mikuláše, vstřícné čerty! Strašení se přesunulo do jiných sfér.
U nás je zataženo a chvílemi sněžoprší. Zatím je 1°C.
radost
@haji (5.12.2021 10:34)

Pokojom a nádejou požehnanú adventnú nedeľu všetkým ľuďom dobrej vôle
želám
spolu s Hankou a Marekom
..že při nás budou stát svatí...



3x dr, haji a ywett
afataga
@kimlo (4.12.2021 17:53)

Tanier so syrom vyzera ako vystrihnuty z restiky z 80-tych rokov, uz len chyba, aby to cele bolo dokydane tatarkou :-). Ale my ho tiez mame radi, obcas robim, ale porad, ako to robis, ze nevytecie. Mne vzdy vytecie, aj ked je 2x obaleny. Aky syr pouzivas?
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
@afataga (5.12.2021 12:37)

Kúp na vyprážaný syr "michalovskú tehlu", ja kupujem iba tú, dvakrát obalím a dám do mrazničky a potom takú zmrazenú dám do rozpáleného oleja a na miernom okni vypražím, nie rýchlo, aby mal peknú farbu.
bugout
Keďže nedeľa je deň pána a má sa oddychovať. Zvolil som ľahké varenie. Raňajky včera pripravený kemping šalát (stačilo mu 16 hodín). Polievka v poslednom čase moja veľmi obľúbená FF (francúzsky fake). A neskôr budú rezance so slaninkou, tvarohom a kyslou smotanou.


kimlo
@afataga (5.12.2021 12:37)
Normálne 2x obaleny eidam, vyprážaný vo friteze, ale bol predtým v mrazaku. Bežne si kúpim celu tehlu, nakrajam, 2x obalim a dám do mrazaku. Potom len vytiahnem porciu a dám do fritezy. Akonáhle sa začne nafukovat, vyberiem. Základ je aby bol syr ponorený.
kukulienka71
U nás boli rezne v sobotu, a keďže kapustujeme, tak dnes bola Koložvárska. Pečiem priebežne, stále niečo, ale pekne sa aj míňa, lebo rozdávam:-)to aby som mala zase miesto pre ďalšie koláčiky.


bugout
@kuko95 (5.12.2021 10:16) kyslá Šošovicová je excelentná vec. Aj ja používam skoro vždy citrón. Nemôžem si pomôcť ale mne ocot skrátka smrdí... do šalátov podľa normy som sa bál, ale vyšlo to 😂
haji
@radost (5.12.2021 10:49)
Děkuji za koment, milé přání i písničku. Ano, vánoční čas je časem zázraků. Největší zázrak na zemi jsou lidská srdce naplněná láskou a dětské oči plné hvězd.
haji
@kimlo (5.12.2021 11:36)
Děkuji za koment a fotečku. Bravčové na rasci podle ČSN a s knedlou, hmm to je milá, stará dobrá klasika. Dobre si navaril!
haji
@afataga (5.12.2021 12:37)
Smažák mám ráda, používám více procentní sýr, vynikající je Gouda. Nachystám si tuk /smažím na Ceresu/, aby byl rozpálený. Z lednice vytáhnu plátky sýra a rychle 2x obalím. Sýr nesmí oteplat. Vložím do vyšší hladiny rozpáleného tuku. Chvíli smažím z jedné strany, rychle obrátím /obracečkou s pomocí varechy/. Když se začne nafukovat, podeberu obracečkou a šup s ním ven. Obracečka, varecha - pomůcky dvě, aby při obracení nevyšplouchl tuk ven z nádoby. Nic ostrého - vidlička apod. a neosvědčily se mi ani kleště - stlačení smažáku neprospívá. Když dělám více porcí, vytáhnu z lednice jen tolik plátků, kolik pojme pánev/kastrol. Postup opakuju. Sýr nesmí oteplat.
Tolik moje zkušenosti.
haji
@zolik (5.12.2021 13:22)
Děkuji za koment, přání a fotečku. Hmm moc povedené vepřo, knedlo a červené zelo! Mně by moc chutnalo!
Hezký adventní večer k vám! U nás průběžně pršo sněží. Na sáňky to není. Spíš na galoše a zrána na galoše s nesmeky.
haji
@bugout (5.12.2021 14:40)
Děkuji za koment a foto. No vidíš, 16 hodin na naležení salátu stačilo. Dobré vědět. FF polévka ti učarovala, také někdy opakuji osvědčenou chuť. Rezance so slaninkou, tvarohom a kyslou smotanou jsou pro mě exotická dobrota, bo jsem je nikdy nedělala. Hmmm
1x bugout
haji
@kukulienka71 (5.12.2021 16:34)
Děkuji za koment a foto koložvárskej kapusty, pěkná porcička, úhledně naservírováno. Jejda, ty jsi šikovná, už pečeš cukroví a rozdáváš. Máš můj obdiv. Upečené s láskou a darované s láskou musí chutit dvakrát. Hezký večer a úspěšné pečení!
bugout
@haji (5.12.2021 17:32) si ma prekvapila som myslel, že je to vcelku bežné jedlo. Babka vždy robila rezance (ona samozrejme domáce) s tvarohom a kto chcel sladké dal si k tomu cukor a kto slané ten slaninku opečenú. A raz som to niekde jedol aj s kyslou smotanou a odvtedy to tak robím aj ja. Je to potom také sviežejšie. Keď tak rozmýšľam, najbližšie si to dám na sladko.
1x haji
haji
@bugout (5.12.2021 18:10)
Moja babka robila rezance nasladko. S tvarohom nebo s opraženou strouhankou a nebo s ořechy, s cukrem a máslíčkem./Mák ne, bo ho babi ani maminka nesměly jíst./ Bylo to postní jídlo. Ani dědko neměl tu výsadu, aby si dal naslano a se slaninou. Mohl si posolit a toť bolo vsjo. A to nechtěl. Tomu předcházela nějaká hustá polévka, zpravidla fazolová a též bez masa, klobásy. Buď to bylo ve středu na pořadu dne a nebo v pátek. Ale v pátek většinou babinka pekla koláče. A zase tomu předcházela hustá, zasmažená polévka.
haji
@bugout (5.12.2021 18:10)
Domácí rezance dělala babi do polévky, do zásoby. Nudle/rezance na sladko zásadně kupované - široké. Ale do polévky musely být domácí, jinak by dědko stávkoval. Uměla výborné vařené taštičky plněné povidly. U nás se jim říkalo pěry. Byly z těsta podobného nudlovému, trochu volnější. Dědko byl hodně masový a tak dva dny v týdnu trpěl. Snad v tu středu se vpašovalo do polévky kousek párku, klobásy, ale to jen někdy. V pátek ani ránu, to nešlo. Vrátím se k těm pěrám. Když dědeček uvážil, že jsou nějak často na talíři, dával k dobru historku jak jeden pán /i ho jmenoval včetně bydliště/, když byly na talíři často pěry, nevydržel a hřebíkem je jednu vedle druhé manželce natloukl na zeď v kuchyni. Jako dítě jsem tu historku milovala. Děda to vyprávěl hlasitě, s gustem a svítily se mu u toho oči jako kocourovi. Babička brázdila rychlým krokem kuchyň a její komenty byly také hlasité, s gustem a sem tam něco razantně pokládala na stůl. Srandovní kočkovaná. Naštěstí se obě strany držely na své polovině hřiště. Kouzelné divadelní představení. Ráda na to vzpomínám.
haji
@kuko95 (6.12.2021 08:00)
Děkuji za koment a fotečku. Skvelé raňajky pro velkého chlapa! Krásně upečený bůček jen co je pravda. Úspěšný den!
1x kuko95
afataga
@haji (5.12.2021 17:23)

Dakujem, ja ked uz smazim, jedine na masti, ceres a pod. mi nesmie do kuchyne. Ostatne robim ako ty, tak asi viac masti treba.
1x haji
haji
@afataga (6.12.2021 11:45)
Jasné. Vařím na sádle, ale smažím na Ceresu, můj žlučník by smažení na sádle úplně odsabotoval. Takto si můžu jednou za čas užít.
A ano, viac masti. Klidně menší průměr kastrolu, ale vyšší hladinu.
haji
@kucharka (6.12.2021 22:46)
Děkuji za komenty a fotečky. Máš můj obdiv, jsi velice šikovná. Všechno navařit, upéct a ještě odfotit a vložit. Moc děkuji za sdílení. Jedno jídlo lepší než druhé. Masko s mrkvou a slovenskou ryžou, rybacie fašírky so šalátom, kuracie špízy s ryžou aj žemiličky k cesnakovej polievke - to všechno je chutné a lehké jídlo, které mě láká. Velmi dobre vaříš a pečeš. Fakt si sbalím kufr.. u vás by mi bylo jako na kraji v nebi. Krásný den přeji a ať se ti daří!
haji
Dnes lečo s výbornou klobásou, chlebík.
Přituhlo nám, teď -7°C, v noci bylo jasno a teď svítí sluníčko. Přeji všem krásný a pohodový den!
haji
@stefanm (8.12.2021 11:30)
Děkuji za koment a chutné foto, rezníky jako malované!
1x ywett
haji
@stefanm (8.12.2021 12:46)
Aha, pokládala jsem to za smažené kuře, někdy smažím s kostí a rozdělím na menší části. Smažená křidélka jsou milá vždy. I když v poslední době je cena sólo křidélek na pokraji šílenství. Ani konec léta a grilovaček to nezměnil.
helena10
Príjemný adventný čas. U nás sa snaží ukázať slnko. Snáď sa mu to podarí.
Navarené máme od včera zeleninovú polievku s haluškami, bravčové pliecko na sušených hubách dnes s ryžou a domáci tohtoročný jablkový kompót.
Piekla som vanilkové rohlíčky bez orechov. Testovacia vzorka bola veľmi chutná. Ešte dnes urobím karamelové grilážky s orechami.
Opatrujme sa.🌞


haji
@helena10 (9.12.2021 09:25)
Děkuji za koment a foto. Samé dobroty vaříš a pečeš. Zeleninové polévky miluju všeho druhu a tá tvoja s haluškami je jistě výborná. Stejně jako bravčové pliecko na hubách s ryžou a jablkový kompót. Oceňuji fotečku z pečení. Povedené vanilkové rohlíčky, určitě výborné. Orechové grilážky jsou moje oblíbené.
Tady sněží, k dešti je také blízko a to celé na 0°C. O sluníčku si necháme zdát. Má napadnout že až 25 cm sněhu. U nás na Jihovýchodě Moravy to snad nebude tak zuřivé. Přece jenom nížina a blíž k moři... haha
Opatrujme sa! Velmi pěkné přání, děkujeme!
haji
@kuko95 (9.12.2021 10:07)
Děkuji za koment. Tvoje bryndzáky bych si s chutí dala. Novú dobrú chuť!!
haji
@bugout (9.12.2021 10:36)
Děkuji za koment a foto. Nátierka vypadá velmi dobře a jistě je aj výborná!
Provokuješ, bo já jsem zatím na kafi a vodě. Chystám se na cestu do okresního města. Mno, věřím, že vše zvládneme. Najím se až potom. Jistota je kulomet.
Úspěšný a pohodový den přeji všem!
helena10
Ja čakám na slniečko (asi daromne) a moje grilážky čakajú vonku v - 2 stupňoch na porcovanie aj čokoládový kúpeľ...😂
Želám dobrú chuť k obedu.


haji
@helena10 (9.12.2021 11:50)
Děkuji za koment a foto. Pěkné foto, zátěž grilážek máš v povedenú. Aj ja mám obe knihy, zvlášť si cením Múčniky od Márie Hajkové - nejspíš mám starší vydání. Ať se krájení a koupání v čokině podaří!
Už jsme v pořádku doma a ohřívám si polévku. Venku sněží bez přestání a teď už na "husťáka". Hladná jsem jako spisovatel.
haji
@stefanm (9.12.2021 14:39)
Děkuji za koment a chutné foto. Pěkná fúze paradajkového šalátu, mně se nejvíc vykostěný grilovaný plátek kuracího stehna, jako celek bych si tu improvizaci s chutí dala. Počítám, že nezbylo... Hezký den a dobré zažití.
haji
Dnes jdu na kváskový chlebík. Tak trochu s napětím, bo zase dávám kvásku zabrat. Někdy to tak vychází, že to nevychází. Je to živý tvor, i rybičky jsou méně náročné. Uf A blíží se Vánoce, je třeba si ho pohlídat. Mazlík jeden náročný.
U nás sníh drží, už nesněží. Večer se venku nejen děti koulovaly, viděla jsem i maličké táhli rodiče, zabalené na sáňkách cestou někam. Dříve obvyklý obraz, teď v této podivné době nezvyklý úkaz. Krásný den přeji všem!
haji
@kuko95 (10.12.2021 10:23)
Děkuji za koment a foto. Dobrú chuť ke kurčiatku! Dala bych si s chutí takovou dobrotu. Ještě chvíli a budu si ji muset udělat také, vždy mi natečú slinky do klávesnice. Jsi šikovný chlapec!
haji
Chlebík už se peče, vypadá velmi dobře. Hurá, také jsem kvásku zařídila teplíčko, aby se hnul po rovině. Ještě jsem udělala masovú pomazánku co lednička dala. Maso z polévky hovězí a z krůtího krku, zbytek mrkve vařené, kousek čerstvé červené papriky, zelný salát od bráchy, cibule. To celé pokutrované. Smíchala jsem s domácí majonézou, postrouhanými vejci, to celé okořeněno mletým černým pepřem, trocha hořčice, osoleno, kapka cukru a worchesterové omáčky. Všeho bylo dostatek, nádoba robota s noži je celkem velká, pomazánky mám hafol. K čerstvému chlebíku se moc hodí.
Sníh taje, za chvíli z něj nic nebude. Dnes celý den svítilo sluníčko a byla krásně modrá obloha s bílými mráčky. Má mrznout, náledí je jisté.
Příjemný a úspěšný víkend přeji všem!
2x dr a ywett
haji
@zolik (10.12.2021 16:03)
Pěkná nálož! Bacha, jestli nemáš bernardýna, nikam nechoď!! Pro mě je to k vám se soudkem rumu na krku hodně daleko!!
1x zolik
mariamka
ak chcete mať chrumkavé zemiakové placky, tak ich pražte vo woku. Ďalšie vychytávky, to by chcelo novú diskusiu. Chcela som dať odkaz na "Patrolu - Bramborová placka... " , ale to by ste ma vysmiali , veď kto to pozná? :-)


haji
@mariamka (10.12.2021 16:31) @cesminaz
Moc děkuji za milé komenty a fota. Povedené bramboráky, jak ráda bych si zachrumkala. @mariamka díky za vychytávku na chrumkavé bramboráky. Klidně jsi mohla odkaz vložit, kdo nezná, tak by poznal, ne?! @cesminaz tak bylo u nás včera. Dnes větší část otála. Škoda.
Hezký večer a fajn víkend milá děvčata!!
zolik
@cesminaz (10.12.2021 17:03)
U Teba je rovina (Burgenland? Alebo Okolie) u mna to ide pekne z kopecka. Ja sa tych kopeckov nezbavim. Vyrastala som Kramare/Koliba. Igelitovy sacok pod zadok a pekne susom dole na hlavnu cestu az skoro po zastavku na trolej 🙂

cesminaz
@zolik (10.12.2021 18:33)

No uhádla si ! Aj burgenland aj okolie😊 Tiež som sa najradšej šmýkala na sáčku, alebo fólii dole kopcom.Najlepšie pri Dunaji na hrádzi..to boli časy..ach jaj🥰❤❤ Kramáre tiež poznám, tam je to pekne do kopca. Ja kopce lúbim😊
2x haji a zolik
blissofplants
U mňa dnes špagety s shiitake, cícerom, s olivami s passatou, všetko hádžem spolu do hrnca lebo chladnička sa musí vyprázdniť. 😃 o pár dní ma čaká cesta na Slovensko 😍 tak 'stresy' uz začali. 😜🤷‍♀️ Fotku nemám, už bola tma a v tme fotiť neviem😉 možno zajtra, ešte mi ostala porcia ale z tých ingrediencií čo som tam hodila, nemyslím že by sa niekto inšpiroval😃😆krásny večer všetkým🌟💫
zolik
Aj ja som bola dnes zemiakova. Zostala Bolognese omacka. Co s nou? Zapecene zemiaky s touto omackou a Emmentaler. K tomu nalozne suchohriby. Prislo mi to ako Lasagne na svajciarsky sposob 😂




56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
My sme mali pečené horné kuracie stehná s ryžou a nádievkou.
2x zolik a haji
zolik
@dr (10.12.2021 21:01)
Horne kuracie stehna? To nie su kridla?
Tak si ma zblbla, ze idem pozriet strycka G.

haji
@blissofplants (10.12.2021 20:47)
Děkuji za komenty. Počítám, že tvoje špagety byly chutné, někdy je inspirace ledničkou víc než úspěšná. Tobě také hezký večer a šťastnou cestu domů! Krásné Vánoce!!
haji
@zolik (10.12.2021 20:57)
Děkuji za komenty a fota. Haha, rumovú pojistku máš, tak se mi ulevilo, že nemusím dělat chlupatého záchranáře. Pěkná fúze brambor s omáčkou a sýrem. Vidím, že ekonomické využití potravin, surovin je stále aktuální. S těmi stehny a křídly jsi mě dostala. Chudák kuře.
Hezký večer, užij si fajn víkend ve sněhovém království!
1x zolik
haji
@dr (10.12.2021 21:01)
Děkuji za koment, horné kuracie stehna s ryžou mám moc ráda, vděčný oběd. Dávám ti zapravdu, že aj u nás majú kuracie stehna dve časti. Zatím. Hezký večer!
1x zolik
zolik
@blissofplants (10.12.2021 20:47)
Prajem Ti stastnu cestu domov a pekne slovenske sviatky. Ja sa tohto roku domov z coronovych pricin nedostanem a musim zostat trcat vo Svajci.

cesminaz
@zolik (10.12.2021 21:27)

😅 počuj @zolik , ved aj ludia majú vlastne vprvomrade končatiny-horné a dolné😄 a až v druhom rade sú to nohy a ruky, no nie?!👍 Asi to bude aj s kuraťom podobne😂
2x haji a zolik
cesminaz
@zolik (10.12.2021 19:49)

Tak toto mi musíš bližšie vysvetliť...
Začne sa tá flaška vyprázdňovať ked bude dalej snežiť, alebo ked už prestane snežiť? 🙂
2x haji a zolik
zolik
@cesminaz (10.12.2021 22:22)
Velmi zaujimavy nazor. Postreh. Clovek nie je Kura. A Clovek ma stehna len DVE. A potom ma paze. Tiez len DVE. Kura je tvor vynimocny, ten ma stehna az STYRI. A to mi hlava nebere. Ale slovensky strycek G. tvrdi, ze ma. Tak ja neviem, ale poviem Ti uprimne, ze sa mi to nejak nezda


zolik
@cesminaz (10.12.2021 22:31)
Vysvetlenie je jednoduche: Cim viac snehu, tym viac Rumu! 😊
Jedneho frtana pred odchodom z domu na odvahu a druheho po prichode domov (pokial bez urazu) za odmenu smelosti 😇
cesminaz
@zolik (10.12.2021 22:32)

To ja viem, že človek nie je kura🙂 Tým som len prirovnala, slovný výraz "4 stehná" - "4 končatiny"...atď 👍
2x zolik a haji
cesminaz
@zolik (10.12.2021 22:36)

No super. Ked pôjdeš z domu zopárkrát za 1 deň, tak sa ti tá flaška razdva vyprázdni🙂
2x zolik a haji
zolik
@cesminaz (10.12.2021 23:08)
Som si robila srandu…, ze ja sama som tym vyrazom ostala zaskocena
Vies si predstavit, ze by mal clovek 4 stehna? To by bola Katastrophe, to by som musela riesit celulitidu este + 2x

zolik
@cesminaz (10.12.2021 23:13)
Mala Stamperla ma 2cl, tak to mam na 50x. Ak bude este stale snezit a snezit tak mu kupim brata. Prajem Ti pekny vikend

haji
@zolik (11.12.2021 00:27)
A co se na to dívat z lepší stránky?
4 stehna, 4 lýtka = větší stabilita.
S celulitidou či bez,
pořád je stabilita fest!
Štamprlíky párně dáme,
hle sněžnou stonožku tu rázem máme!
Evoluce mocná síla je,
forma někdy vyhraje!
Hezkou sobotu!
kvakac
@haji

Dnes pečená jahňacinka ( rebra) a pečené zemiaky k tomu, už sa zalizujeme a čakáme na 12°° aby sme mohli dávať na tanier. Ach....čí idu pomalý tie hodiny, asi ich prestavím na letný čas.


blissofplants
@zolik (10.12.2021 22:17)

Ďakujem pekne🙏😍💚ak budem počúvať na 'vonkakšie faktory' zruším to na poslednú chvíľu😜ale volím 🌟LÁSKU🌟nie strach!!je mi jasné, že čokoľvek sa môže stať ale riešiť 'problém' začnem, ak nastane😉nie dopredu..mám pocit, že chcú aby sme sa všetci báli..báli sme sa už dosť!!stačí!! Rodičia večne žiť nebudú, a to je pre mňa dostatočný dôvod prekonať strach a vydať sa na cestu🙏💚🌲🌟
haji
@kvakac (11.12.2021 10:05)
Děkuji za komenty a fotečky. Jejda, krásně upečené jehněčí žebra i brambory, výýstavníí! Dobrú chuť k sobotnímu obědu! Čas je relativní veličina, ne?! Hlavné je, že sa všichni dostaví k plným tanierom a s chuťou!!
Já si namočila kulatozrnnou rýži, bude rýžový nákyp, k tomu si otvorím zaváraninu, asi marhuľe. Po včerejším poctivém ochutnávání pomazánky s čerstvým chlebíkem je to jediné možné řešení. Polévka ze zásob v ledničce, vyhrává hubová s krúpami.
haji
@bugout (11.12.2021 11:10)
Děkuji za koment a fotečku. Jejda, ty jsi pilný, už máš zítřejší snídani. Karé s ryžou je dobrá volba. Dobrú chuť! Měj pohodový víkend, ať se daří!
1x zolik
haji
@stefanm (11.12.2021 11:45)
Super! Takový rozjezd na plný výkon obdivuji. Tvoje paní je šikulka! Věřím, že neběháš jen s mobilem, kolektivní dílo jde lépe od ruky. Úspěšné a šťastné pečení!!
stefanm
@haji (11.12.2021 11:55)

... spoločne Vianočné pečenie utužuje mželske spolunažívanie 😄😄... stačí len počúvať a ihneď plniť požiadavky manželky
stefanm
... ešte otázka pre tých čo si videjko pozrú!!
...viete z akeho seriálu, ktorý manželka pri práci sleduje, je úvodná muzika?!???
... indícia: 1977!
1x haji
haji
@stefanm (11.12.2021 12:35)
Jste oba rozumní, o tom žádná. Já se natolik soustředila na hovor, že doteď jsem netušila, že video je podbarveno hudbou... @bugout má dobré uši i pozornost. Chlapci, jste lepší!
1x bugout
haji
Už sedím u RTVS 1, začal Maigret.. Rýžový nákyp se peče. Tentokrát se mi podařilo zaneřádit kuchyň bílky. Nedoklapla jsem jednu metličku do těla ručního mixeru a bylo hned o zábavu postarané. Teď ještě uhlídat pečení a budu za vodou.
Klidné sobotní odpoledne!
haji
Rýžový nákyp vyšel super, k tomu zavárané marhule. Výborný oběd. Před chvílí odplul brácha s rýžovým nákypem , marhulami pro maminku a ještě dostal pro sebe a maminku sklenici masové pomazánky. Věřím, že bude chutnat.
1x bugout
bugout
@haji (11.12.2021 16:11)

Ryžový nákyp mám veľmi rád. Ako tak rozmýšľam nikdy som ho nerobil. To musím napraviť.
1x haji
haji
@bugout (11.12.2021 17:25)
Děkuji za komenty a foto. Vypadá zajímavě a povědomě tvoj večero dezert. Odtajníš název, prosím?
P.S. Rýžový nákyp je čas od času dobrota. Ani já ho nerobím často. Ať se ti vydaří podle tvojej chuti!
1x bugout
bugout
@haji (11.12.2021 17:57) je to údená panenka plnená klobásou. Či sa to nejako špeciálne volá veru neviem.

1x haji
haji
@bugout (11.12.2021 18:14)
Hmm, to musí být velká dobrota. Je tu pár receptů na panenku plněnou klobásovou směsí, asi se mi spojil tvar a barva. U nás jsem na krámě ještě uzenou panenku plněnou klobásou neviděla. Díky za přiblížení. Hezký večer!
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
Ja som dnes kúpila zemiaky na šalát, tak som skúšala 3 zemiaky uvariť aké budú a ako sa budú šúpať a nakoniec z toho vyšla taká malá skúšobná porcia pre dve osoby. K pečenému kuriatku a nádievke sa hodil.








2x haji a zolik
haji
@dr (11.12.2021 20:03)
Děkuji za koment. Takový cvičný zemiakový šalát je dobrá věc. Ještě jsem se k němu nepropracovala. Ale mám koupenou síťku růžových brambor, ty jsou na salát jako dělané. Mně by u vás chutnalo, bramborový salát k pečenému kuřeti s nádivkou se hodí. Hezký večer!
1x dr
zolik
@blissofplants (11.12.2021 10:22)
Mas uplnu pravdu a velmi pekne a pravdivo si to opisala. Ja sa rozpisovat nebudem, lebo by som mohla zabrdnut do diskusie, ktoru nechcem ani len zacat.
zolik
@haji (11.12.2021 09:38)
Jeeej, dakujem. A aka to krasna basnicka/versovanka. No, nieco na tom obsahu bude 😊

1x haji
blissofplants
@zolik (11.12.2021 22:38)

Úplne chápem, čo myslíš😊ale zas na druhej strane Vianoce vo Švajčiarsku znejú super🌟🌲💫😊dúfam, že sa ti podarí dostať na SK čoskoro🙏❤💫
2x zolik a haji
mariamka
Dnes mám pohov. Odvčera statočný hov. vývar a keďže mäsa bolo dosť, tak len chrenová omáčka a cestovina. Mňam 😋
1x haji
haji
@mariamka (12.12.2021 08:44)
Děkuji za koment. Statočný hov. vývar, zajímavé pojmenování, vtipné a výstižné. Dobrú chuť k nedělnímu obědu! Mám moc ráda hovězí masko z polévky. Jen s chrenovou omáčkou jsem na štíru, není to moje mísa. Jedno z mála jídel, které objíždím. Já tentokrát z masa z polévky dělala pomazánku, po velice dlouhé době. Příště je to jasné, bude masko s omáčkou.
mariamka
@haji (12.12.2021 10:18)

to je, že nič "neošudíš" asi tak :) nátierka z vareného mäska je výborná vec, ale to by som ho pred drahým musela schovať. Chrenovú robím klasika na bešameli, určite by ti chutila.
1x haji
haji
@mariamka (12.12.2021 10:34)
Děkuji, jsi zlatá! Ano, když masový vývar z hovězího, tak poctivý. Manželovi moc dobře rozumím, jsem na tom podobně. Tvoju chrenovú omáčku bych si dala, hlavně to masko k ní... Krásnou neděli!
U nás svítí od rána sluníčko, obloha je bleděmodrá, vymetená. Je někde kolem 0°C. 12.12.2021 je docela silné datum, tak se držme, jedeme z kopce!
Krásnou adventní neděli přeji všem!
haji
Připomenutí pro fanoušky André Rieu: Dnes večer na Tv Barrandov od 21.50 hod. pořad Vítejte ve světe André Rieu II 9 díl a dále za týden v neděli 19.12.2021 od 21.50 hod. 10. díl.
Užijte dne i večera podle svého srdce, chuti, nálady a v radosti!
haji
@bugout (12.12.2021 12:27)
Děkuji za koment a foto. Chutná snídaně, aj fotogenická. Jsi muž činu, dostal jsi mě. Dobrú chuť k ryžovému nákypu! Jsme v tom spolu, tedy v "rýžáku"! Jdu na něj také. Jsi muž činu, o tom už jsi několikrát přesvědčil. Hezkou neděli!
1x bugout
2010
Tento rok sme zle nacasovali strihanie, takze vianocna ruza ( poinsettia) ten velky krik v pozadi za madagaskarskou palmou sa nekona na Vianoce .




haji
@2010 (12.12.2021 13:03)
Pěkně!! Děkuji za koment a foto. Poinsettia je krásná rostlina. Ale musí se to s ní umět. Pro mě to není vhodná květina. Vždy ji zavraždím. Vánoc se zpravidla nedožije. Už si ji nekupuji. Jo, na obrázku, to je jediná forma pro mě. Nejspíš máš zkušené, že včasný řez jí nastartuje barevné listeny. Tady u nás by se měnila nejen seřezat, ale ještě zakrývat před světlem.... Nevadí, zelený soliter má také své kouzlo. Krásné zelené foto, aj s madagaskarskou palmou potěšilo. Krásný advent!
1x ywett
haji
Oprava - by se měla seřezat - aby se změnila.... Uf umatovala jsem sebe samu.
haji
@bugout (12.12.2021 12:27)
Vložím koment k oleji slunečnicový/řepkový sem, abych nerobila pod receptom @kimlo zbytečné vlny,
Počítám, že i náhled na rostlinné oleje se liší v čase, podléhá módě a také neviditelná ruka trhu je mocná síla - poplatná době. Tu je link, kde to lidé rozebírají, sto lidí, dvěstě názorů:
 www.ontola.com/cs/ondi/ldlfgv/rozdil-mezi-repkovym-a-s...
haji
@afataga (12.12.2021 14:06)
Děkuji za komenty a výstavní fota. Mně by chutnala jak silná gulášová polévka, tak panenka s hubovou omáčkou. Jedno lepší jak druhé! Krásnou neděli!
stefanm
... mám rád atmosféru Vianočných trhov a najviac sa teším, že si na nich vždy dám fajnu "Laci pečeň" ... len tak, v premrznutych rukách v žemli s horčicou a chrenom
... tohto roku sa to nedá!
...je mi z toho smutno...tak som si ju urobil doma sám!... chýbal mi ten pocit premrznutych rúk ale aj tak som si pochutil 😋😋


bugout
@haji ďakujem za článok, prečítam. Ja posielam foto nákypu. Nie je to moc na fotenie ale je výborný. Našiel som tu recept, kde sa ryža dopredu nevarí a je excelentný...

@stefanm (12.12.2021 16:18) nič Ti nebráni ísť na hodinku na balkón (pred dom), trochu premrznúť a jesť až potom (prípadne jesť priamo vonku) 😂




haji
@stefanm (12.12.2021 16:18)
Děkuji za koment a fotečku. Toto musí být velká dobrota! Jaj, atmosféra dělá svoje. Ale umíš si poradit, a s tebou spousty lidí. Umíme se zařídit tak nejlíp jak to jde. S radostí bych si pěknou porci dala, ochutnala, chutná fotečka. Hezký večer!
haji
@bugout (12.12.2021 16:32)
Děkuji za koment a foto. Vidíš, ty jsi ryžu nevaril a ušetril jeden kastrol. Já vařila zprvu ve vodě, pak v mléku, pak žloutky utřené s cukrem, bílkovou pěnu. Pak zapečené. Klasika. To víš, jsem konzerva. haha
Koment pro @stefanm mě doslova rozsekal. Jen bych byla opatrná. Túto dobrotu jesť pred domom by mohlo být nebezpečné, kdekdo by chtěl také ochutnat. Já bych se nedělila.
1x bugout
bugout
@haji (12.12.2021 16:43)
Ja som robil ryžový nákyp prvý krát, takže nič naučené ani nacvičené som nemal čoho by som sa pridržiaval. Takže som hľadal čo najľahší recept.. Rád robím veci jednoducho ak sa to dá a nie je to na úkor výsledku... Aj grandir robím naraz v jednom hrnci, ale asi je to zložitejšie ako v dvoch, ale riadu je menej 😂
1x haji
kucharka
U nás bola včera ryba so zemiakmi a pórom. Nebolo moc času na varenie, okrem upratovania sa robili aj predvianočné nákupy ... a všetko išlo tak ako malo - kopec stresu a paniky :-)) Ako každý rok :-))


haji
@kucharka (13.12.2021 08:50)
Děkuji za komenty a fota. Ryba so zemiakmi a pórom by mi chutila. Máš šikovnú dcérku, zdobení perníčků mě vždy bavilo a těšila jsem se na to celý rok. Pravda, trochu hektický čas, moc úkolů najednou. Přeji úspěšné dny, pokud možno bez stresů. Ať se daří!
bugout
Pred chvíľkou som zjedol (a dorobil) jednu z najlepších a na prípravu najľahších polievok aké poznám... Stačí mercimek, soğan, sarimsak a múka (takto na rýchlo neviem ako sa povie po turecky). A potom na tanieri isot (pul biber) a limon... 👍@cesminaz 👍 a ďalší chod budem dojedať ryžový nákyp.
haji
@bugout (13.12.2021 16:02)
Děkuji za koment. Moje nery, ty mi dáváš, létám k ujo google jako divoká a hledám. Takže polévka z červené čočky, cibule, česneku, múka, isot a citron. Uf Rýžový nákyp je dobrota. Já dnes také rýžový nákyp a za odměnu mám ještě jednu porci na zítra. Ohřála jsem si ho v mikrovlnce, je lepší než studený. Doufám, že se ti nebude o něm v noci zdát! Hezký povečer!
1x bugout
kucharka
U nás na večeru obľúbená pizza...
Pohodový utorok prajem všetkým.

@redakcia , v novembri neboli vyhodnotené naj recepty alebo som to iba ja, čo to neviem nájsť? Ďakujem za odpoveď.


haji
@kucharka (14.12.2021 08:39)
Děkuji za koment a foto! Pizza jako malovaná, narobila si mi chutě.
Též som nenašla november Top 30 receptov. Žeby skluz... ? Alebo blbé brýle.
haji
Včera na večeru som dorazila ryžový nákyp. Dnes vyhlášena akce : Kdo si co chytí, to bude mít!
haji
VIdím to na špagety s nějakým bonusem - sýr, ajvar, možná kousek klobásy.
haji
@bugout (14.12.2021 19:52)
Děkuji za koment a foto. Perfektní doplnění živin a napravení chutě po bezmasé stravě. Je to zabíjačka? Líbí se mi i ta čalamáda. Tvoje dieta nemá chybu!
bugout
@haji (14.12.2021 20:19) áno je to zabíjačkova kaša. Doniesol mi kamoš cez víkend robili.
1x haji
kuko95
@bugout (15.12.2021 04:52)

Ja už pojedol zabíjačkovej kaše dosť ale takúto svetlú som teda ešte nevidel to vyzerá že tam ani neni krv..aj krupov tam je dajak vela
2x haji a bugout
haji
@bugout (15.12.2021 04:52)
Aha, zabíjačková kaša. Hmm, to u nás máme buď jitrničkový prejt /to co se dává do jitrnic/ a nebo jelitový prejt /to co se dává do jelit/ - u nás se tomu říká "obíhanica" - krev s kroupami a kořením. Každá zabíjačka má svoje postupy, složení a je to hodně specifické. Sama jsem nikdy u zabíjačky osobně nebyla. Znám jen produkty. Nejlepší jitrničky, jelita, tlačenku, podbradek míval náš strýc, dědečkův bratr. Každý řezník má svoje postupy. Kdeže ty časy jsou, strýc už nežije, ale moje chuťové nostalgie ano. Maminka ještě vzpomíná na to, že jitrničky udili. Já už jsem tu čest ochutnat neměla.
stefanm
@kimlo (15.12.2021 17:56)

..erteple?...tak to u nás na centrálnom Šariši budem uvádzať ako "bandurkovy" gulašik 😄
...ja som si to urobil preto lebo mi ostalo zopár kvalitných špekáčikov keď som si chystal pohostenie pre rodinu ktorá mi príde na návštevu na Štefana a furt sa tešia na moje "utopence"!... už sú pripravené 😋😋


bugout
@kuko95 (15.12.2021 06:07) nikdy som produkty nerobil a ako píšem vyššie, detaily ani neviem 😂 a áno toto je bez krvy. A je to ryža a nie krúpy. A ako píše @haji čo kraj a okres to iný recept... Kamoš to robil domáce čo pravidelne robia (nie na predaj), takže sa nebojím, že ma niečím obabral 😂😂 (a samozrejme nevylučujem, že som to zle nazval...) v každom prípade mi chutilo. 👍
haji
@stefanm (15.12.2021 17:52)
Ano! Dříve erteplový guláš, jinak buřtguláš. Jedinečná dobrota! Děkuji za komenty a fotečky. Utopenci jako malovaní. Dobrú chuť! Dala bych si oboje hmmm
haji
@bugout (16.12.2021 07:21)
Okno? Tyjo, já mám dnes zase delší vedení a nebo mi na něm někdo stojí. Ani přešlápnutí nepomohlo. Kdybys upřesnil, prosím, budu ráda. U nás se "okno" říká, když si nemůžeš na něco vzpomnět, vynechání paměti. Také "výkladní skříň", to je ještě větší než "okno" - totální výmaz.
Včera jsem absolvovala ústní hygienu a musím napsat, že jsem byla moc statečná a že vše jsem přežila ve zdraví. Dokonce jsem si cestou domů koupila upečenou čtvrtku kuřete a doma ji teploučkou s kouskem chlebíka snědla. Ani teď mě nic nebolí, to se dá přirovnat k zázraku! Mají mě nahoře rádi a netrápí mě. Nejstrašnější z celého bylo včera úporné svědění nosu při zákroku, který trval hodinu. Nepomohlo ani poškrábat - svědilo dál a víc... Nadskakovalo mi břicho, bo jsem se většinu času dovnitř smála.
Přeji pohodový den! U nás je celkem teplo, pod mrakem. Před chvílí se snažil vylézt Oskar.
haji
@kuko95 (16.12.2021 09:16)
Aha!! Ono se okno s opilostí slučuje, to je fakt!! haha
1x bugout
frezia68
Kúpila som kúsok bôčika do kapusty,ale on naskočil na panvicu a krásne sa upiekol. Podobným jedlám sa vyhýbam,lebo cholesterol,obezitka,no cesnak,cibuľa a chren sú zdravé,nie?


haji
@cesminaz (16.12.2021 10:01)
Ahojík, milá Cesmínko! Děkuji za komenty. Pobavila jsi mě, aj tak by se to "okno" dalo pojat. Ještě i tak, že není statečný a nalévá štamprle a podává z okna - slabá povaha s chutí pomáhat. Krásný den a dobrú chuť k polévečce!
haji
@frezia68 (16.12.2021 11:24)
Děkuji za koment a fotečku. Někdy to tak může být, že bůček vyhraje. Tvoje spojení s chlebíkem, chrenom, cibulou, cesnakom a uhorkou stojí za hřích! Hřešila bych s radostí. Hezký den, dlouho jsi tu nebyla!
haji
Já dnes dorazila šošovicovú polievku a k ní dva koláče z obchodu. Zítra to bude podobné, protože mám toulavé mokasíny a chodím po nákupech. Nic světaborného, ale příští týden už mě nikdo do obchodu nedostane.
frezia68
@haji (16.12.2021 12:45)

Ďakujem,milá @Haji , riešila som iné veci a potom varenie pre 1 osobu a k tomu bezlepkové,nie je zaujímavé.Pokazila sa mi pračka,v lete chladnička....radostné udalosti.Tá elektronika na pračke ma ubíja,ako všetko nové v mojom veku :-( .Aj laptop občas štrajkuje...a najnovšie vypovedá mi službu koleno,už som si kúpila paličku (preventívne) a pohrozila som mu.Hrozba zabrala,už pár dní chodím lepšie.Aj Tebe pekný deň a ak sa tu neukážem,aj všetkým krásne sviatky prežité v zdraví :-).Pridávam fotku z PP - Tatry.Nie toho roku,ale možná poteší?


haji
@frezia68 (16.12.2021 14:51)
Děkuji za milý koment, přání a fotečku! Ano, umím si představit, jak to vypadá, když to doma upadá... Pračka se mi pochrula letos v januári/februári? a to jsme tu měli super lockdown včetně zákazu pohybu mezi okresy. Můj servis/prodejce ve vedlejším okrese. Nemám slov. Nakonec se mi k nim podařilo dovolat a ubezpečili mě, že na cca 12 let starou pračku už nejsou náhradní díly ani nic a že mám prát s ulomenými dveřmi dokud to půjde. Uf Peru dodnes, s dveřmi zacházím jako s malovaným vejcem, musím být přesná na milimetr. Díkybohu za automatku plněnou vrchem. Noťas se mi šprajcoval včera. Nemá ani dva roky. A tak by se dalo pokračovat. Jejda, to koleno je vychytralé! Hlavně to chce i nějakou výživu - glukosamin, chondroitin, případně aescin a podobně. V lékárně ti jistě rádi poradí. Palička je dobrá věc, ale ještě lepší jsou dvě francouzské hole - skrze záda. Ale to už jsme někde hoodně daleko v předcházení událostem. Věřím, že se ještě nahlédneš! Nemusíš se ostýchat, klidně i bezlepkové a pro jednoho můžeš přidat, komentovat. Lidé jsou různí a ne každý vaří a peče jako v Alkronu. Děkujeme za přání a krásnou fotečku! Potěšilo oboje. Aj tobě klidné a pohodové svátky vánoční, pevné zdraví v novém roce 2021, ať se ti daří!! Vždy tě ráda vidím a čtu!
frezia68
@haji :Moja pračka mala 16 r.a mala 6.-ty zmysel,starenku sa neoplatí opravovať.Mňa sa to netýka,mňa " opravuje " ortopéd,aj rehabilitáciu doporučil,len pred sviatkami nezačnem...lieky mám a ďakujem Ti za rady,aj pekné želanie :-).Rady sa vždy zídu a potešia.Patrím medzi Tvojich fanúšikov a tiež rada čítam Tvoje komentáre,tak sa drž v zdraví :-).

1x haji
bugout
@cesminaz (16.12.2021 10:01) ono to je tiež fakt. Keby som mal jesť to čo ulovim a zabijem asi som vegan...zviera (vrátane ryby) nezabijem. V lete som sa zasa zmiloval aj nad muchou. Kto som aby som jej zobral život, aj keď ma dosť otravovala (komár takú šancu nedostal 😂😂). Asi je to čudné, ale to ešte dávno u starých rodičov som stál opretý o parapet a díval sa z okna a priletela mucha a začala tam loziť po okne a som ju tak sledoval a zamýšlal sa nad tým, že je to skrátka živý tvor... (a to musím povedať, že hmyz naozaj, naozaj nemám rád)...
haji
Hurá, konečně se mi ztratil ten fialový hadr se souhlasem s cookies, který mě /a nejen mě/ tady do úmoru oblažoval. Takže chyba nebyla na mém přijímači jak mi bylo oficiálně sděleno. Držím pěstě, aby to dlouho vydrželo.
stefanm
... neviem čím to je, ale tá chuť dnešného obeda mi pripomenula,"čas malín nezrelých", ako sa hovorí obdobiu prechádzok s prvými láskami, spoločným posedením na lavičke pri tíško tečúcej rieke a "ozajstných" bozkoch...


haji
@stefanm (17.12.2021 12:58)
Děkuji za komenty a fotečky. Hmm jsem se zasnila... člověk má chuťovou paměť, o tom není pochyb. Vidím-li správně, je to smažák, smažený sýr s hranolkama a tatarkou hmm To je velká dobrota. Mně se nikdy neomrzí. Neměla jsem ho ani nepamatuju. Děkuji za milou vzpomínkou a slova od srdce! Hezký večer!
haji
Dnes polévka z červené čočky s hlívou ústřičnou, míchaná vajíčka na másle, trocha černého mletého pepře, hustě posypaná eidamem, podáváno s chlebíkem. Uznávám že to není velké vaření, ale na maso se mohu jenom dívat. Čekám na nabroušené nože. Racek má zpoždění.
Klidný zbytek soboty.
farbuska
@haji (18.12.2021 15:51)

Pozdravujem a prajem pokojný posledný predvianočný týždeň. Veď tomuto obdobiu aj trocha bezmäsitého pôstu svedčí.
1x haji
haji
@farbuska (18.12.2021 16:00)
Děkuji za milý koment, pozdrav a přání. Vajíčka mám moc ráda, mimochodem byly velmi chutné. Nic nehrotím. Za chvíli maso omyju a strčím vcelku na mrazák. Jsem zvyklá na opačný postup - nakrájet a část zamrazit. Změna je život. Tobě také přeji vyrovnaný poslední předsváteční týden a pohodové Vánoce plné lásky v kruhu rodinném! Díky za přízeň, často tě tu vidím že čteš, moc mě to těší.
stefanm
... dnes bolo obedové menu podľa priania manželky!!
... fazuľová polievka s párkom a cestoviny "pasta reginelle" zo syrovo-šunkovou omáčkou😋😋
...Ti amo, mia signora😄


haji
@stefanm (18.12.2021 18:06)
Děkuji za koment a fota. S láskou uvarené a ještě s krásným vyznáním, tvoje paní se má jako na kraji v nebi! Krásné dny, plné lásky a harmonie!
farbuska
@haji (18.12.2021 16:20)
Dobré predpoludnie, milá @haji . Máš pravdu, Varechu mám takmer stále otvorenú a popri inej práci na ňu z času na čas mrknem...je to taký relax nielen kvôli inšpirácii jedlom (veď pri jedle a nápojoch sa koná väčšina našich ľudských aktivít od narodenia cez rôzne oslavy a stretnutia až po posledné rozlúčky), ale aj kvôli inšpirácii v komunite mnohých múdrych a príjemných ľudí, ktorí pochopili, že láska ide naozaj aj cez žalúdok v tom dobrom slova zmysle: v radosti pripraviť svojim milým potešenie aj cez chutné, výživné a s láskou pripravené aj podané jedlo.
A čo dnes varím? Na obed budem mať flank steak inšpirovaný práve viacerými Varecháčmi s cibuľovo-čili džemom (ten mi bol darovaný a je skvelý) a fazuľovým krémom/kašou. Na olovrant čaj s kúskom jablkovo-orechového závinu, ktorý som piekla včera a na večeru už len ovocie.
Dobrú chuť všetkým k poslednému nedeľnému predvianočnému obedu.
haji
@kuko95 (19.12.2021 09:53)
Děkuji za fotečku, fazulová polievka s klobásou je aj moje oblíbená, tvoje vypadá prudce jedle! Díky za inspiraci a přeji hezkou neděli!
haji
@kukulienka71 (19.12.2021 10:41)
Děkuji za koment a fotečku. Velmi povedená a jiste chutná penová torta, kráásnáá až bych se bála porušit tu nádheru zakrojením. Jsi šikulka! Aj tebe krásnú nedelu!
haji
@farbuska (19.12.2021 10:42)
Děkuji za koment, milé sdílení, slova, věty, která jdou ze srdce! Ano, tak to je, když činíme, komunikujeme v souladu se svým srdcem, vše je ladné, hladké, spolupracující a úspěšné.
Jejda, ty dobre varíš, váš výborný obed bych velmi ráda ochutnala. Flan steak, cibulovo chilli džemom a fazulovou kašou jsem nikdy nejedla. Je to i tím, že jsem celkem konzerva. Ale dala bych si tú dobrotu celú! Na orechovo jablkový závin bys mě utáhla jisto jistě. Dobrú chuť k obedu aj k vám! Krásnou neděli!
haji
Dnes jdu na kváskový chlebík, kvásek si dává hezky načas. Nevadí. Počkám.
Dopoledne jsem zachopila velmi pěkný pořad na čt2 rakouský dokument Perník nejen pardubický. Dávám odkaz na video. Netuším, jestli v SR půjde zpustit. Je tam souhlas s cookies, ten nejde obejít. Ale fakt netuším jak to půjde pustit za hranicemi ČR. Už jsem to zaznamenala, že to může nejít. Proč, netuším. Tu je odkaz, vyzkoušejte:  www.ceskatelevize.cz/porady/11733252364-pernik-nejen-pardubi...

Krásnou neděli přeji všem! U nás je pod mrakem, 6°C. Poslední kupky sněhu v pátek otály. Vypadá to na Vánoce na blátě. Uvidíme.
mariamka
@kukulienka71 (19.12.2021 10:41)

joj čistá krása, na penovej som závislá. Máš ju krásnu echt čokoládovú. ja som si ešte netrúfla.
1x haji
haji
@mariamka (19.12.2021 12:35)
Mrzí mě to! Dokument je moc pěkný, jde napříč územím kopírujícím bývalé Rakouskouhersko a přibližuje perník v různých podobách, chutích, jak šel vývoj staletími, začátky někde ve 12. století. Pořad byl vyroben v r. 2015 a převzat v r. 2021 čt. Škoda. Lidské systémy jsou omezující. Důvody pro? se vždycky najdou. Nejen ve spojitosti s autorskými právy. Nechtěla jsem nikoho dráždit, omlouvám se. Hezkou neděli!
mariamka
@haji (19.12.2021 12:53)

to je jasné, všetci chcú zarábať. Peknú nedeľu tiež. U nás je tak pod mrakom, akoby bol večer.
1x haji
haji
@mariamka (19.12.2021 13:01)
Slabou útěchou mi je, že ti Slováci/Slovenky, kteří jsou fyzicky v ČR, na dokument dostanou.
U nás je to to stejno a avízovali příchod silného větru. Hlavu si z toho nedělám, bo tu fouká víc i bez avíza.
farbuska
@afataga (19.12.2021 11:25)

Vďaka za záujem. Bol to darček, ale pokúsim sa zohnať. Mám taký hmlistý pocit, že nejaký tu na Vareche je. Pozdravujem.
farbuska
@haji (19.12.2021 12:18)

Ten fazuľový krém/pyré je v podstate veľmi jednoduché až konzervatívne jedlo: na mäkko uvarenú hnedú/farebnú fazuľu (s čiernym korením, kúskom bobkového listu a saturejkou) rozmixujem do hladka s cesnakom jemne opraženým v olivovom oleji (ten olej tiež pridám). Dochutím soľou a citrónovou šťavou. Hodí sa ku všetkému možnému, dokonca aj ako chutná nátierka na hrianku. Viem si ho predstaviť aj na tvojom kváskovom chlebíku a nejakú zeleninku k tomu. A keďže zvyčajne uvarím viac fazule, potom rozdelím na menšie porcie do kelímkov a zamrazím, v prípade potreby je to aj veľmi rýchlo pripravené jedlo.
1x haji
haji
@farbuska (19.12.2021 14:01)
Děkuji za receptík na fazuľovú kašu/krém. Někdy vyzkouším. Je to príjemná zmena.
Dnes u mě vyhrál buřtguláš. No, klobásovo bramborový guláš. Bo jiné krájet nemohu /nože pořád nedorazily/ než zeleninu a klobásu, zůstal mi jeden malý pilkový nůž. Tož tak. Těsto na chlebík kyne, za chvíli budu balit těsto do ošatky. Kvásek je dnes líný, línější než já. A už u nás jemně prší. Tma jako v pytli. Kdo jde z venku a nešel po chodníku, asfaltu, je za bláteníka.
Hlášení pro obdivovatele André Rieu: Dnes půjde na Tv Barrandov finální díl Vítejte ve světě André Rieu II /10. díl/ - začíná v 21.50 hod. Krásný večer a dobrou náladu!
kukulienka71
@pavlinkaab , @haji , @mariamka , ďakujem vám. Stretla som sa s dvoma druhmi ľudí: penovú tortu milujú alebo neznášajú:-) sneh s cukrom na pláty sa šľahá hodne dlho nad parou a tie sa potom dlho sušia na nízkej teplote, aby nezhnedli. Žľtka s cukrom tiež nad parou, myslím, že tento krém je veľmi chutný. Piekla som ju z vďaky do daru pre jednu milú rodinku.

2010
Len 53 rokov R.I.P.
PS:
Covid 19 existuje
1x haji
zolik
A jedlo na zelanie - dukatove buchticky
Robila som dva pekace. Bolo ich 87 ks + 1,5L pudingu. Ani fotit som nestihala


haji
@2010 (19.12.2021 23:24)
Děkuji. Krásný hlas a krásný muž. Smutné celé. S láskou v srdci vzpomínáme!
haji
@zolik (20.12.2021 00:38)
Děkuji za komenty a fotečky. Dukátové buchtičky s pudinkem bych brala všema deseti. Tyjo, vůbec se nedivím, že to šlo tak rychle, mizení v přímém přenosu... Jsem ráda, že ses ozvala, ráda tě vidím! Pokud možno klidné předsváteční dny, a když ne dny, tak chvíle... Jak to vypadá se sněhem? U nás v pátek 17.12. odtály poslední hromádky a máme jenom bláto. Nepamatuji, kdy u nás naposledy vydržel sníh jedenáct dnů.
stefanm
..."trhané" kuracie stehno dusené na pare a k tomu tomatovo-zeleninová omáčka pomaly nalaďuje moje chute na obľúbené Vianočné jedlá a chystá ich na prijatie každoročnej kapustnice s hubami, klobaskami a kúskom údeného rebrá, domáceho majonézoveho zemiakového šalátu a v trojobale vyprážanej ryby
... nepodceňujte prípravu vianočného menu a ihneď si vypracujte písomný zoznam potrebných surovín aby ste na poslednú chvíľku nemuseli odskakovať do preplnených "esenciálnych" (☺️) obchodov na "dokup" zabudnutých vianočných oplatok alebo chybajuceho hrášku do šalátu
... pokojnú a pohodovú prípravu vám prajem!!



haji
@stefanm (20.12.2021 08:16)
Děkuji za koment a foto. Mně by chutnala trhaná kuřecí stehna se zeleninkou, chutné foto!
Velmi pěkně jsi to napsal, jemné detaily vypíchl, moc dobrý a harmonický postup. Je poznat, že u vás doma funguje spolupráce na jedničku s hvězdičkou /staré hodnocení ze základky/. Zdravím na dálku tebe i tvojí paní!
Načerpala jsem tu klid, pohodu a jdu se pilně úsilit /od slova úsilí/. Krásný den plný lásky a harmonie přeji všem!
stefanm
@haji (20.12.2021 08:42)

...ja mám pohodu už len do jedenástej... máme tu vnučky (6a1/2 a 5) lebo v divadle už začali skúšať (ich tato je herec v DJZ Prešov) a naša dcéra má pohovor do nového zamestnania...teraz majú hodinu "čítania rozprávky"-učiteľka babička a potom so mnou učiteľom-deduškom hodinu výtvarnej výchovy... posadím ich ku počítačom a nastavim im maľovanky 😄 😄
1x haji
haji
@kukulienka71 (20.12.2021 13:48)
Děkuji za koment a fotečku. Zabíjačkovú kapustu jsem nikdy nejedla, ale vypadá velmi chutně. Klobásy a jitrnice ať se podaří!! U nás dnes také fouká silný vítr. Střídavě zatažené, sem tam Oskar vyskotačil. Včera pršelo, i v noci a nad ránem kapku přimrzlo, určo to zrána klouzalo. Hezký večer! Ať se dílo daří!
haji
@kuko95 (20.12.2021 14:36)
Děkuji za koment a foto. Jaká chutná tlačenka! Jsi dobrý, hlavně že ti chutná!! Nato pivko a je to v cajku. Letí pozdravení!
haji
@silvia16 (20.12.2021 14:47)
Děkuji za koment a fotečku. Pěkně rozmanitá misa, návštěva si užije! Hezké posezení a dobrú chuť aj k večeri!
haji
@stefanm (20.12.2021 09:27)
Děduško sa vyhýbá pastelkám a papíru? Elektronická udělátka nemají tu správnou atmosféru. Já jsem pastelky vždy milovala a před pár lety se k nim vrátila a hezky jsem se zapotila, než jsem se alespoň trochu dokázala s pastelkami opět sžít. Holky by nechtěly klasiku? Nojo, svět jde pořád dopředu, ale ochuzujeme se. Neber mě, prosím, osobně.
Milá atmosféra u vás doma, s děvčaty musí být veselo. Držím pěsti dceři, aby pohovor dobře dopadl. Krásné Vánoce všem!
haji
@stefanm (20.12.2021 17:37)
Máš pravdu. A všichni dohromady svatou trpělivost. Děvčata jsou šikovná a velmi milá, díky za super video od vás z domu. Potěšilo!
haji
Pro zájemce o shlédnutí rakouského dokumentu Perník nejen pardubický mám info: televize Čt2 jej dnes, 22.12.2021 vysílá od 13.05 do 13.55 hod.
@mariamka a ostatní, snad televizní signál Čt2 na svých televizorech chytáte. Přeji příjemné perníkové potěšení.
haji
@kucharka (22.12.2021 08:08)
Děkuji za komenty a fotečky. Narobila si mi chutě!! Omeleta vypadá velmi dobře, stejně jako masko s brambory a zelenými fazolkami. Díky za inspiraci. Vánoční ovoce hmm to je nejspíš dobře vyzrálé granátové jablko s pomernačem, svěží kombinace. Silvestrovská rozplavba s rolkami plněnými masem vypadá hodně dobře!
Aj tobě fajn stedu! Krásné Vánoce plné lásky a radosti v kruhu rodinném a u domácího krbu! Šťastnou cestu!
1x ywett
haji
Včera dorazil racek s nabroušenými noži. Přivezl mi také poslední balíček divočiny. Srnčí kosti, krk na polévku. Improvizovala jsem a vzniklo z toho něco mezi gulášem a gulášovou polévkou. Za odměnu jsem musela tekutinu přecedit, pár zbloudilých úlomků kostí byl nemilý.
U nás dnes celý den slunečný, stále kolem 1°C, teď už mrzne. Krásný podvečer a ještě hezčí večer!
1x ywett
haji
@stefanm (22.12.2021 17:11)
Povedené video, děvčata jsou sladká, nejen od buchet na pare s kakaom! Děkuji za potěšení a narobení chutí. Dala bych si s chutí také porci.
bugout
Zatiaľ robím kapustnicu/kapustovú polievku/zelňačku.... Skrátka kyslá kapusta, klobása zemiak, hríby.... A zvyšok je vo hviezdach. Keďže je to ideálna kombinácia toho čo jem doma sám, teda polievka a ešte aj kyslá budem ju jesť asi tak týždeň 😂
1x haji
haji
@bugout (23.12.2021 12:34)
Dobrú chuť ke kapustnici! Dala bych si s chutí. Předpokládám, že ji budu dělat před Silvestrem. Už se na ni těším. A pravdu máš, v pohodě týden, alespoň se naleží!! Měj hezký den! Já mám včerejší hvězdný pokrm /vůbec nebylo jasné co z toho vyleze/, tedy něco z dálky podobné guláši z jeleních kostí a krku. Snad to bude jedlé.
haji
Je to jedlé, k tomu chutný knedlík, sice kupovaný, ale od vyhlášeného kuchaře. Moc jsem si pochutnala.
haji
@bugout (23.12.2021 15:54)
Děkuji za koment a fotečky, výstavní vánoční kapustnica, velmi povedené trio pomazánek, tvarůžková musí být delikatesa! Narobil si mi chutě! Hezký večer! A dobrú chuť na zajtra! Krásné Vánoce!
1x bugout
bugout
@haji (23.12.2021 16:58) tá nátierka nie je z tvarůžkov, ale z tvarohu... A musím k nej doplniť, že ja mám veľmi rád kombináciu tvaroh a rasca. Ale v norme rasca nebola, tak som sa nedal (ale len tak na rožku, som si ju posypal drvenou rascou)
1x haji
haji
@bugout (23.12.2021 17:09)
Nene, já viděla ty čtyři kousky ementálu dole vpravo v pomazánce a považovala je naivně za tyčky tvarglí. Alespoň je vidět na co myslím - na tvargle haha
Aha, ty jsi rascový. Já moc rascová nejsem. Jsem víc papriková než rascová. Ale chutě se časem mění. Něco o tom vím. V mládí jsem rascu úplně vytěsnila. Od té doby, čo predávajú drvenú rascu, už je líp. A nejstrašnější nápoj: kmínový likér. uf
1x bugout
bugout
@haji (23.12.2021 17:22) v každom prípade tvarůžky mám veľmi rád aj ja... Avšak najradšej len tak chlieb, maslo,cibuľa a tvarůžky.... Nátierku som veru nikdy neskúšal. Dal som sem aj recept na všetky nátierky, preto som tam dal aj kúsky ingrediencii nech to nejako rozlíšim. Dal som to ako jeden recept, nebudem to pridávať na tri krát.
1x haji
bugout
K včerajšej kapustnici som dnes upiekol bosniakovy posuch..... Bosniak (alebo Dalmanka) mi ku kapustnici najviac chutia. Žiaľ ani v Bille ani v kauflande už ani jedno nedostať (aj by ma zaujímalo prečo...), tak som si upiekol a môžu ma... ...mať radi.


haji
@bugout (24.12.2021 11:15)
Děkuji za koment a foto, povedený bosniak, dalamánek. Pravda, někam ze z nabídky obchodů ztratily, nejen z řetězců, ale i klasických pekáren. Nová doba.
haji
Přeji všem krásné a Požehnané Vánoce, prožité v lásce, klidu a harmonii! Dobrú chuť k štědrovečerní večeři i všem dobrotám, které jste s láskou připravili!
U nás do rána trochu nasněžilo. Pár hodin bylo bílo, pak zapršelo a roztálo. Nevadí, pokus o bílé Vánoce nevyšel, ale začátek dobrý.
haji
@leaela @olik @stefanm @kimlo díky za milé komenty, přání, video a vtipné foto!
@kimlo to sedlo. Jsem byla včera večer Vinetou, ale žiju!
V pátek poloklasika: jemná zeleninová polévka, bramborový salát s majonézou, smažená treska, cukroví. To celé s maminkou, bratrem a švagrovou. V sobotu: knedlíčková polévka, pečená krůta/morka s játrovou nádivkou s ořechy, rýže, brambor, cukroví. To celé u kamarádky a jejích sester. Dnes půst. Bo včera večer jsem se doma dorazila chlebíčky, cukrovím a br. salátem se smaženou treskou. Ráno došlo na CocaColu, kafe a je jasné, že pozdně večerní nájezd na ledničku byl dnešní oběd. V pátek jsem viděla zlaté prasátko, v sobotu jsem byla Vinettou. Vinettou dnes ještě žije!!
Pohodovou Štěpánskou koledu a dobrou chuť k svátečnímu obědu přeji všem!
U nás sněžilo a mrzne. Hezky se to včera večer vozilo. Odpoledne jdu na kafíčko ke kamarádce. Možná zvítězí pár kousků cukroví.
bugout
Ja som veru posledne dni trávil v spoločnosti obžerstva... Vyprážaná ryba, rezne, kapustnica s klobásou, údený kapor, klobásy, zákusky.... Dnes rozmýšľam nad ľahkým hlavným chodom (už mám za sebou kapustnicu), vidím to predbežne na nejaké cestoviny...
1x haji
bugout
Takže vyhral to cacio e pepe.... No a v rámcovej diety pripravuje na zajtrajší raňajkách neapolský šalát 😂
1x haji
bugout
@afataga (26.12.2021 16:31) odhalila si moju skrytú identitu som majster Yoda (pevne verím, že všetci tu poznáte star wars😂).... V každom prípade toto sa mi tu ešte nepodarilo. Sem tam jedno slovo ujde v rámci autokorekcie, ale toto je hrôza 😂😂. Ťukám na tablete a popri tom pozerám pelíšky a slabo kontrolujem čo si môj tablet myslí, že chcem písať.
haji
@bugout (26.12.2021 17:01)
Děkuji za komenty, to jsi to vzal přes pastu správně. Pobavil jsi mě psaním na tabletu. Obecně se na tom píše špatně, vidím to i v diskuzích na jiných stránkách, člověk musí mít při čtení velkou představivost, aby si doplnil co chybí, ubral co je navíc. Nejen písmena, ale i slova.
Já se, přes dobrý úminek, pásla v cukroví, byla na kafe a kole u kámošky a večeřela smaženého kapra s chlebíkem.
Hezký sváteční večer všem!
haji
@leaela (26.12.2021 13:36)
Díky za výstavní foto. Ani se neptám, jestli je převzaté či reál, nechci dostat na budku.
haji
@kukulienka71 (27.12.2021 09:49)
Děkuji za koment a foto, neotřelý salát, sicilský, vypadá velmi chutně, zajímavé a jistě chutné tvarohové žemličky k tomu hmm delikatesa! Aj tobě pěkné mezisváteční dny!
Já dnes dorazila vyprážaného kapra s chlebíkem. Kapra miluju.
Za chvíli rozkvasím mazlíka - kvásek. Zítra peču chlebík.
1x ywett
haji
@stefanm (27.12.2021 12:43)
Děkuji za koment, výzvu. Mno, to je spíš sebemrskačství, sadomaso salón než odvaha. Na začátku bych se musela zvážit před. A to jsem neudělala. Řídím se riflemi a bundou, rifle dobré, bunda o fous víc napevno, ale zaškrknout jde bez probémů. Takže tak strašné to nebude. Ale ještě čeká nějaké cukroví a Silvák přede dveřmi. Pak hezky z hrušky dolů. hmm
mariamka
ja už vôbec nepečiem, nemá to kto jesť, okrem pupáčikov, tie museli byť. ale drahý dostal chute, tak som zamiesila a vyšli krásne oškv. pagáčiky, tu chcem vyzdvihnúť fintu @cesminaz s podsypávaním škrobom, budú sa lísktovať, aj keď nechcú 😄 Krásne sviatky, dovolenky, odpočinok všetkým


haji
@mariamka (28.12.2021 09:51)
Děkuji za komenty, fotečky a přání. Krásné oškvarkové pagáčiky, volají po okoštování. Vůbec mi nevadí, že špagety s hlivou a brokolicou jsi vyfotila v hrnci, autentické a chutné foto, příjemná inspirace.
U nás začíná pršet, výstraha náledí je na místě. Dnes jsem upekla kváskový chlebík, vyšel fajnově, obě poloviny šly z domu k sousedům. Pečenou morku jsem měla, dodělala jsem jenom kvašené červené zelí s kořením, knedlu vytáhla z mrazáku. Chutný oběd.
Hezký podvečer a ještě hezčí večer přeji všem! Silvestr pomalu ťuká na dveře a spolu s ním Nový rok. Už se těším na pravidelný novoroční koncert z Vídně. To musím mít navařené, abych byla včas u telky. Co budu vařit - nevím. Hvězdné nebe.
haji
@zolik (28.12.2021 16:23)
Děkuji za komenty, fotečky. Výstavní pagáče, máš můj obdiv! Tvarohové slíže s marhulovým džemom vypadají na vánočním talíři lákavě. Letí k vám pozdravení, hezký večer!
2x zolik a ywett
haji
@zolik (28.12.2021 16:33)
Děkuji za koment a fotečku, která hezky dosedla na nožky, nic není hore značky. Mně by moc chutnalo, restovaná játra jsou moje oblíbené jídlo.
2x zolik a ywett
mariamka
@zolik (28.12.2021 16:18) vyzeraju chutne, tych vychytavok je viac, Izka ich tusim maze vajcom este na doske, aby este lepsie vyrastli, ale na to som prilis leniva :))
apropo, rezance s tvarohom a slivk. lekv. pohadka meho mladi 😋
zolik
@cesminaz (28.12.2021 20:18)
Dlhsie. Do minimalne -3kg. Vhodne by bolo pridat si aj Bonus este +- 2kg.
Musik schudnut do kozuchu. 😊

haji
@zolik (28.12.2021 20:42)
Tiše závidím medveďom, majú prírodný kožuch, smršťovací, natahovací a celú zimu prospijú bez Vánoc, chladničky a lockdownu. Člověk se nepoved...
haji
@kuko95 (29.12.2021 08:30)
Děkuji za koment a fotečky. Lalok je velká dobrota, aj fotogenická! Dobrú chuť a krásný den!
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
Mám na vás otázku. Chcem upiecť na Silvestra pagáčiky, ale nie oškvarkové, skôr také s kyslou smotanou, len neviem ktoré, lebo na Vareche je pagáčikov ojojoooooj. Poraďte kto máte nejaké s kyslou smotanou overené, vyskúšané, ktoré nesklamú a podaria sa mi.
zolik
@dr (29.12.2021 13:46)
Ahoj,
Ja mam odskusane a robila som ich opakovane tieto:
@babkamt „Zemiakove pagace“
@cesminaz „Listkujuce syrove pagaciky“
Neskusala som ale velmi sa mi paci aj recept od @sonulienka „Syrove kysnute pagace“. Do cesta ide 200g kyslej smotany

zolik
@dr (29.12.2021 13:46)
Teraz som si spomenula. Tieto Ti vrele odporucam! Mam ich vyskusane. Su famozne. Od @cesminaz „Fantasticke smotanove pagaciky“.
Myslim, ze tieto su to co hladas. Pa a pekny den

haji
Děkuji @zolik a @violeta za pagáčové sdílení pro @dr , sama jsem se ráda poučila z vašich sdílení. Fenomén pagáče je pro mě něco jako UFO. Bo jsem dělala jen jednou v životě, škvarkové a byly to puky jako buky... Hluboce smekám před všemi, komu se vydaří!
haji
@stefanm (29.12.2021 14:34)
Děkuji za milý koment a fotečku, poslední rezeň letošního roku vypadá náramně chutně, i příloha se mi líbí. Pěkné rozloučení!
leaela
@kuku lienka71 (29.12.2021 20:33)

Cau @kuku ;)
Nedas recept na tu polievocku?maso s masovymi knedlickami ma zaujima ;)))
Pekny vecer vsetkym ;)
1x haji
haji
@kukulienka71 (29.12.2021 20:33)
Děkuji za koment a chutné foto. Polévečka jako malovaná a silná, to je vidět. Přidávám se k @lealela také bych přivítala recept.
Dnes večer jsem dělala pomazánku z tvarohu, másla, sardinek, s cibulí, trochou koření a hořčice. Dlouho jsem ji nedělala a také to tak dopadlo. Padla za vlast. Byla výborná.
Hezký večer všem sovám!
simcanz350
@dr (29.12.2021 13:46)

Ja robím roky smotanové pagáčiky, sú overené, idú vždy na dračku, či doma, či v práci.
Veľmi jednoduchý recept:
350 g hladkej múky špeciál
1 hera
250 g kyslej smotany
2 čajové lyžičky soli

Zmiesené cesto by malo stáť v chladničke 12 hodín, ale ja ich robím hneď a nevidím rozdiel. Vyvaľkám na asi 1 cm. Pred pečením potrieť rozšľahaným vajíčkom, posypať sezamom alebo slnečnicovým semienkom. Stupne a dĺžku pečenia namojveru neviem, sledujem ich. Každá rúra pečie inak, takže ťažko povedať.
Robím vždy z dvoch dávok, lebo jedna dávka padne hneď za tepla.

P.S.: to sú naozaj všetky suroviny, nejde tam ani droždie ani prášok do pečiva.

kukulienka71
@haji (29.12.2021 22:55) do rybacej pomazanky som tvaroh ešte neskúsila. Ale plus bielkovina neuškodí. Uvidim:-) vďaka za tip:-)

1x haji
kuko95
Krídelká.. na tom sa nedá nič pokaziť a vždy sú vynikajúce :))
2x haji a ywett
haji
@kuko95 (30.12.2021 12:06)
Děkuji za koment, foto a nadělání chutí. Kuřecí křidýlka krásně vypečená jsou dobrá volba, dobrú chuť! Nejspíš už je po ní... haha
Každou chvíli začne vařit papiňák s uzenou krkovicí. Silvestrovská kapustnica se rýsuje, sušené huby už namáčím, kvalitní klobása čeká na startu.
haji
@sovka62 (30.12.2021 12:43)
Děkuji za koment od srdce, ano, šošovicový prívarok s varenými vajcami je výborná volba! K tomu kyselou okurku, chlebík a člověk je na kraji v nebi. Přeji krásný, pohodový den!
haji
Mám hotovo, kapustnica se pomalu dovařuje. Vývar z uzené bravčové krkovičky, zeleniny s kořenín /nové koření, černý pepř, bobkový list, kousek beraního rohu, jalovec, ligurček /. Přidaná kysaná kapusta, drobné krupky, namočené sušené huby, kvalitní klobása nakrájená na kolečka, pár brambor na kostky, kousek zbylého pórku, okořeněno mixem sušených zelených bylinek /ligurček, medvedí cesnak/, přidala jsem i trochu bedlového prachu. Za chvíli si dám testovací porci a nechám uležet, aby na Silvestra byla ještě lepší.
mijaita
Kazdorocni silvestrovsé jednohubkování - kostičky sýra do igelitoveho sáčku, do toho lzicka kari a nalisovaný česnek. Pytlík nafouknout, protřepat a uuuuz je to udelaáno, uz je to hotovo :-)


haji
@mijaita (30.12.2021 21:22)
Děkuji za koment, foto, odkaz - velmi dobrý nápad! Nějak jsem zapomněla na tuto dobrotu. Dělávám i s jinými příchutěmi, např. mletá červená paprika a nebo jemně drcené bylinky a protlačený česnek, kousek soli. Sýr mám v zásobě a tak sýrové ochucené kostky dnes budou.
haji
Už mám uvařená vejce na Vajíčkovou tlačenku :  varecha.pravda.sk/recepty/vajecna-tlacenka-fotorecept/735...
Tentokrát postačí jeden pytlíček želatiny. Z minula vím, že i když je pytlíček staršího data, želíruje fest. V nedůvěře jsem dala dva pytlíčky a měla z tlačenky slané želatinové medvídky. Dnes bude tlačenka, o tom není pochyb.
Chystám se také na Tiramisu, dělám podle Emanuela Ridiho - záruka originálu. Ještě musím vymyslet nádobu, aby se vešlo a vešla do lednice. Dlouho jsem nedělala a tak si držím pěsti.
Mějte úspěšný, pohodový den!
Silvestr je tady a já slíbila jednu veselou příhodu ze života. Před mnoha léty jsme jely se spolužačkami do vedlejšího okresu na diskotéku. Dopravní spojení nebylo valné za dne, natož v noci. Tam jsme se dopravily jednoduše autobusem, ale zpět bylo jasné, že bude problém. A byl. Omylem se nám podařilo chytit autobus co vozil lidi z odpolední směny, ale ten končil ve městě pár kilometrů od domova. Stopování byla jediná možnost. Nic moc nejelo, my byly čtyři holky. Nepomohlo ani rozdělit se na dvě skupiny. Tloukla půlnoc na věži kostela a slabší povahy se začaly plašit. Přijížděl žigulík, vidět bylo jenom řidiče. Zastavil. Mezitím se v autě vynořily další dvě hlavy. Uf Neměly jsme chuť se ani ptát, natož nasednout. Otevřou se dveře vedle řidiče a pán volá: "Dievčence, kam idete?!" Vysypaly jsme ze sebe, že do vedlejšího města, ale nejspíš z toho nic nebude... je nás moc. A pán říká: "Len pote, dobrých ľudí sa zmestí!" Namáčkly jsme se do žigulíku a jeli. Přátelé z Slovenska byli milí, vstřícní a byla sranda, Dokonce jednu z nás zavezli do vedlejší dědiny, aby nemusela nocí pěšky. Okřídlené úsloví: "Dobrých ľudí sa zmestí!" používám dodnes a vždy se mi vybaví přecpaný žigulík, půlnoc a nezměrná ochota. S dobrým srdcem a dobrou vůlí jde všechno!
mijaita
@haji (31.12.2021 07:58) Kazdy napad je vitan, ja mem na dnesek nový testovinovy salát :-) Tyhle kostky sýrové u nas velmi oblibene. At chutnají i vam. Feliz silvestr :-)

mijaita
@haji (31.12.2021 07:58) Kazdy napad je vitan, ja mem na dnesek nový testovinovy salát :-) Tyhle kostky sýrové u nas velmi oblibene. At chutnají i vam. Feliz silvestr :-)

blissofplants
Chcela by som vám všetkým zo srdca zaželať šťastný Nový rok 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣🎉🌟🎉 plný SEBALÁSKY od ktorej sa vyvíja láska k ľuďom, k zvieratám , k domovu, k jedlu a všetkému čo nás napĺňa.
Milujme sami seba bezpodmienečne a náš život bude krajší a veselší.
Nech VĎAČNOSŤ zaplní naše srdcia aby sme si zázračné momenty mohli vážiť.
PS 》 ♡ Všetkým, ktorí mi priali aby sa mi podarilo prísť na Slovensko na Vianoce domov k rodičom, ďakujem.
Podarilo sa😊🙏💜🌟
farbuska
Ďakujem, že k receptom pridávate aj kus múdrosti, dobrých slov a láskavosti. Prajem všetkým, aby nám sviatočné svetielka svietili aj na ďalšej ceste životom, v tme, aj v srdciach. Vľúdny, zdravý a hravý rok 2022!
mariamka
@haji (31.12.2021 08:48)

Haji, obávam sa, že dnes by už nikto nezastavil. Všetka tá srdečnosť, pohostinnosť, pomoc sa akosi vytratila. Už len ty to tu držíš nad hladinou :). Môj tiež rád stopoval. Dokonca aj do pôrodnice za mnou prišiel stopom, bolo to rýchlejšie. Ja do prvej práce som samozrejme zaspala a nechytila bus, tak som stopla hasičov, ledva som sa tam vytrepala. A to som ešte netušila, keď ma vyhodia v sandálkach, že do čistého blata.
Raz sme vzali vojaka, čo šiel na opušťák, to sme mali také auto "na heslo", keď nám vyvrela voda, musel do potoka tankovať. Takých príhod, to je na román :)
Na Silvestra robíme tradične guláš, ten už je odležaný a dnes pár jednohubiek. Tak si to užime spoločne v pokoji, bez sváru a starostí, dnes bol Blbec na večeru, kto ešte nevidel, doporučujem. Vôbec tým nič nemyslím!


haji
Poslušně hlásím, že vaječná tlačenka se povedla, tiramisu je mírně "puckové, nedrží a Silvestrovská kapustnica se rozležela do ostrosti jako řemen.! Mám hotovo a já jsem také ko.
@mijaita @blissofplants @kimlo @farbuska @mariamka @leaela moc děkuji za krásná přání, milá slova od srdce, díky za pohodu a radost ve sdílení! Veselého Silváka, plného lásky a pohody přeji všem na Vareche!!
haji
@afataga (31.12.2021 19:55)
Díky za přání. U nás je Silvestr hodně spojen s dělobuchy a podobnými nesmysly. Sídliště. Pevně věřím, že u vás, kousek od lesa máte klid a pohodu. Pěkné rozloučení se starým rokem a do nového roku 2022 vykročení s elánem a dobrou náladou! Hladím psí dámu!
haji
@kukulienka71 (1.1.2022 02:07)
Děkuji za milé přání, koment, moc pěkné a výstižné. Vyčarovat z mála se dá, s láskou to jde o hodně líp!
Dobrou chuť k novoročnímu obědu přeji všem! Podávám Silvestrovskou kapustnicu, čočku po hustu, uzené masko, chlebík a kyslú uhorku. Dezert: chutné Tiramisu /celkem drží, piškoty příště méně nacucat kafíčkem s Amarettem a koupit mascarpone, které znám/.
Já už si chystám vše k ruce. V 11.15 hod na čt2 začíná Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2022, je to pro mě každoroční zážitek, který mě spolehlivě dobře naladí, abych mohla vykročit do nového roku v rytmu valčíku. Krása, pastva pro oči, uši, srdce i duši! Mám radost i z toho, že tímto směrem je svět v pořádku.
haji
@janeg napíšu k jogurtu, který je potřeba spotřebovat sem, do mé diskusie, ať neplevelím kde nemusím.
Miluju jogurt s nastrouhaným jablkem, trochou cukru /nemusí být/ a patřičným množstvím skořice. Je to rychlé, chutné a dokonce i dietní. Když nahlédneš do receptů k @cesminaz , používá jogurt do hodně těst a její recepty jsou spolehlivé. Mám vyzkoušeno kynuté těsto /slimáky/ na slano, dokonce i já, která mám velký respekt před kynutým těstem, jsem neměla jedinou potíž, těsto jako obláček. Spokojenost v komentech pod recepty, záruka úspěchu zn. @cesminaz . Krásný novoroční den a ať se ti daří!
janeg
@haji (1.1.2022 10:32)

ďakujem moc, áno, tiež veľmi rada robím recepty od @cesminaz pretože sú vždy veľmi chutné :) hold som mala chuť na slané pagáče :D ale podarilo sa mi potom nájsť iný recept
ywett
Ahojte milá skupinka, chcem Vám všetkým popriať všetko dobré v novom roku 2022 zdravie, šťastie, lásku a veľa úspechov v živote a práci.

Dlho som sa odmlčala, prežila som v apríli smutnú udalosť, ale nechcem o tom písať...

Len aby ste vedeli, že som na Vás nezabudla a keďže medzi moje hobby patrí pečenie a aj fotenie, tak som aj ja niečo upiekla.
Trochu slaného, zemiakové pagáče a syrové chuťovky a sušienky zo špaldovej múky, či perníkové. A samozrejme moje obľúbené linecké s domácim džemom z čiernych ríbezlí.

Tak nech sa Vám dobre darí a prajem pekný deň.
Neviem či sa mi podarí vložiť foto, ak som to ešte nezabudla :)


haji
@ ywett (1.1.2022 14:57)
Velmi pěkně děkuji za přání, milý komentár a krásná fota! Ráda tě vidím, milá @ ywett , tvé recepty mám moc ráda, fotečky krásné, cukroví velmi pěkně, originálně nazdobené, krásný servis, jsi šikulka! Je moc dobře, že pečeš, zdobíš, fotíš. Tvořivost pomáhá překonat zákruty života. Sdílení je také fajn. Do nového roku 2022 ti z celého srdce přeji hlavně pevné zdraví, kupu lásky, štěstí, tvořivosti a úspěchů! Na dálku objímám@ Mám velkou radost! Den splněných přání nejenom o Vánocích...
haji
@afataga (1.1.2022 15:44)
Děkuji za koment a foto, kurkumové stehna někdy udělám, vypadají lákavě! Krásný novoroční podvečer a večer! U nás už je tma jako v pytli. A teplo 11°C.
haji
@kucharka (1.1.2022 15:58)
Díky za přání a milý koment. Uf vo Váhu?! Ještě že se oteplilo. Mno, do Váhu jsem nevlezla ani v létě, na mě je to moc velká řeka. V zimě - tak procházkou okolo - a dnes spíš autem. Čerstvý začátek roku, to to pak frčí celý rok jako - po Váhu!
haji
@bugout (1.1.2022 17:35)
Děkuji za vtipný koment a hezké foto. Povedený výklad, už jsem se začala ošívat, že který Bukovský, bo s fotem mi to nešlo dokopy. Haha Dodržel jsi tradici, novoroční oběd ve formě prasátka - pro štěstí!! Hezký novoroční večer!
haji
@cesminaz (1.1.2022 21:24)
Děkuji za milé přání, koment, jsi sluníčko, milá Cesmínko!! Moc se těším na všechny tvé nové recepty a na všechny nové recepty na Vareche, je to moje radost! Stejně jako sdílení komentů, nejen zde v diskusii Co dnes vaříte? mě prostě baví.
Hezký zbytek novoročního večera!
cesminaz
@haji (1.1.2022 21:36)

Milá @haji keby táto tvoja téma "čo dnes varíte" tu nebola, Varecha by bola už aj vymretá. Myslím to úplne vážne👍 Spája ľudí, robí dobrú náladu a ťahá človeka sem nakuknúť🥰 Naozaj super, nech ťa to baví aj nadalej nám odpovedať / komentovať😉💐 Pekný deň.
haji
@cesminaz (2.1.2022 06:24) @kuko95
Děkuji za vaše milé komenty, jste milí! Funguju jak to jde a Varecha mě a možno aj já ju, drží nad vodou. @kuko95 moje kámoška používá moc hezkou moudrou větu: "Snažení se je nic nedělání s emočním prožitkem!" Mno a toto je aktivní diskusia, aktivní výměna zkušeností, receptů, postupů, zážitků, pocitů, emocí jak jde čas a dílo v kuchyni, domácnosti, v životě - a to celé s láskou. Nic není povýšeno, nic není poníženo a i to obyčejné, klasická rutina nasytit sebe i své milé - je živé, sdílené. Kouzlo přítomnosti a lásky je mocná síla.
Krásnou první neděli nového roku 2022 přeji všem! Dobrú chuť, nejen k nedělnímu obědu, přátelé! Pár dnů pojedu na vlně: Silvestrovská kapustnica, čočka/uzené/chlebík. Dnešní dezert: malinový dort od sousedky. Už se těším.
U nás svítí sluníčko a nejspíš bude zase celkem teplo, zrána byla mlha. Od středy má přituhnout, zima v januári je v pořádku, aby medvědy neprobudilo dřív než dospí své sny.
haji
@mariamka (2.1.2022 17:41)
Děkuji za milé přání, koment od srdce a chutné foto tvojej novoročnej šošovicovej polievky, ta se povedla! Ať je peněz hojnost, stejně ako tej šošovice! Hezký večer k vám!
haji
@ywett (2.1.2022 18:08)
Děkuji za koment a krásné, čisté, svěží foto! Milá inspirace, bryndzový koláč bez múky hmmm Ještě jednou děkuji a měj hezký večer!
haji
@luss44 (2.1.2022 18:11)
Děkuji za hřejivé přání od srdce, koment a foto. Takové jídlo miluju, šťouchané brambory a krkovice pečená na cibuli a cesnaku. Nadělala jsi mi chutě. Aj k vám domů hezký večer, ať se daří nejen v kuchyni!
haji
@kukulienka71 (2.1.2022 18:41)
Děkuji za koment a fotečku, krásné barvičky a dobré chutě, brokolica, kapustičky a noky? špecle? spolu pěkně ladí. Se solí je to dílo, už se těším, budu otevírat novou sůl a to je vždy na mrtvici, každá solí jinak. A vrchol všeho se rozleží/nerozleží. Jeden aby si házel korunou a pak hasil. Letí pozdravení!
U nás je krásně, svítí sluníčko a celý den bude teplo. Nebe jasně modré, vymetené. Dobrá nálada se nabízí sama. Má přituhnout, ale s tím počítám. Nemusím vařit, trojboj kapustnica/čočka/uzené je stále v nabídce. Pomalu mě ovládá chuť na nudle s mákem.
Přeji všem úspěšný nejen pracovní den!
1x zolik
haji
@silvia16 (3.1.2022 11:39)
Děkuji za koment, foto, inspiraci. Zajímavá změna, pro mě určitě, díky za inspiraci. Dobrú chuť!
haji
Dnes došlo na nedodělek od svátků. Měla jsem v plánu koláče z nekynutého těsto s kvsanicemi. Plním tvarohem a povidly, pomažu vejcem a nahoru přijde posýpka. Vyšlo mi 16 ks koláčů průměru cca 12-14 cm /podle toho jak mi jde hromádka rozťapkat/. Už se peče druhý plech. Nemám strach, že by nechutnaly. Jsou vždy výborné.
Včera se mi podařilo konečně koupit tarhoňu, hurá!
Vítr se po včerejšku uklidnil, celé dopoledne pršelo, teď zataženo a sem tam nějaká přeháňka. Předpovězená vichřice se někde rozešla. To je dobře.
Od včerejška se pasu v rybách. Prva rybí kousky v remuládě, pak rybí závitky v rosolu. V záloze je ještě zavináč. Vypadá to, že jsem byla na tahu, ale miluju ryby a byly v akci.
Hezké pozdní úterní odpoledne a pohodový večer přeji všem!
haji
@mijaita (4.1.2022 20:14)
Děkuji za koment a foto, tvoje čočková se špenátem, žampiony s širokými nudlemi vypadá moc dobře, o chuti nepochybuji. Krásné a výstavní foto!
bugout
Ráno bola sardinkova nátierka od @kimlo , teraz bola mrkvová krémová polievka so zemiakovými haluškami podľa @crenai (foto nič moc tlačil ma hlad). Polievku, teda skôr halušky som bral ako skúšku na zajtra. Zajtra plánujem bryndzové halušky. Teraz nasleduje jedno priznanie... Hanbím sa, ale bryndzové halušky som nikdy nerobil a zemiakové halušky dnes prvý krát... V tejto súvislosti vas prosím o prípadné rady a triky na tento jednoduchý tradičný recept. Prečítal som asi všetky recepty čo tu sú a mám prierez všetkých možností od prípravy halušiek až po bryndzu (dokonca aj jeden nápoj, ktorý je ako vedľajší produkt).... Čiže ak máte nejaký obľúbený zvyk alebo fintu pri príprave sem s ňou. A aby som nezabudol, večer budú špagety aglio, olio e peperoncino.


haji
@bugout (5.1.2022 15:21)
Děkuji za koment a foto. Hmm, mrkvová polievka s haluškami vypadá moc dobře a chutně. Špagety AOP jsou velká dobrota, dobrú chuť k večeri! Zítra tržím pěsti, ať halušky s bryndzou vyjdou skvele. Nemůžu přidat k haluškám ani písmeno, bo tam jsem pole neorané. Je tu tuším aj diskusia na téma halušky, z nedávna. Hezký večer!
1x zolik
haji
@kimlo (5.1.2022 18:18)
Děkuji za koment a chutné foto staré dobré klasiky, vepřo knedlo zelo nikdy nezklame! Ráda tě vidím, hezký večer!
zolik
Rychla vecera, takzvane co chladnicka po vikende este ukryvala 😊
Spagettini, kuracie prsia, schrimps, Chili olivovy olej, syr. K tomu ladovy salat.
Prajem pekny vecer


haji
@zolik (5.1.2022 19:23)
Děkuji za koment a foto. Pěkná chladničková fúze. Mám možná hloupou otázku: co je schrimps? Krevety....? Počítám, že by mi chutnalo, aj s ledovým salátem hmm Hezký večer i k vám!
1x zolik
zolik
@haji (5.1.2022 20:10)
Ano Haji, to su tie krpate krevety 😊
Blbo som to napisala ja.

1x haji
haji
@zolik (5.1.2022 20:14)
Díky, snažila jsem se googlit, ale nic moc mi nevjelo až jsem si lépe prohlédla foto. Krevetami ať krpatými, tak většími, jsem nepolíbená. Jen jednou jsem měla takové maličké růžové nesmysly, ale neoslovily mě. To víš, konzerva jsem. Jó ryby, tam nemám brzdu.
haji
@mariamka (6.1.2022 08:55)
Děkuji za koment a foto, ruské vejce je velkáá dobrota a tvoje double vypadá prudce jedle! Narobila si mi chutě! Ano, u vás je sváteční den, ať je krásný a plný lásky a radosti!
haji
Dnes pracuji na kváskovém chlebíku. Kvásek se hraje na zimní medvědí spánek, ale nakonec vzešel. No a protože dnes došlo na novou pšeničnou chlebovou mouku z mlýna, je to zajímavé. Nevěřila jsem vlastním očím, těsto se tak ještě nikdy nechovalo. Přidala jsem vody, trocha se zlepšila konzistence, teď kyne. Uf Si držím pěsti. Pořád se něco děje...
Teoreticky se chystám na zapečené těstoviny. Zůstal kousek uzeného masa, přidám klobásu a kapesní kousek debrecínské slaniny. Využiju rozpálenou troubu po chlebíku. Mno, jeden aby byl čarodějův učeň, bo ceny energií se pomalu, ale blíží kaviáru se šampaňským.
kukulienka71
@haji (6.1.2022 12:01) kvások je veru adrenalín, tak palce ti držím aj ja:-) Dnes také sviatočnejšie menu: jelenie mäsko s knedľou. Základ cibuľa, slanina,kor.zelenina, tymián, bobk.list, nové kor.ml., soľ, parad.pretlak, slivk.lekvár, červ.víno. Pekný deň želám.




haji
@kukulienka71 (6.1.2022 13:39)
Děkuji za milý koment, foto a receptík na "divokého jeleňa" v kostce. Vypadá velmi dobře a chutně, aj knedla, super sváteční oběd! Dělám podobně, z koření ještě přidávám borievky, mám je moc ráda a cpu je kam jen to jde. Kuku, to víno a slivkový lekvár zní zajímavě.
No nevím co je dnes za den. Nakonec šly zapékané těstoviny do trouby první. A nějak se troubě nechce. Tak snad upeču bez ztráty kytičky oboje. Jinak nevím - dám výpoveď z roboty...
haji
@afataga (6.1.2022 13:45)
Děkuji za koment, fotečku a recept na cestě. Fazuľu miluju a balkánská vypadá prudce jedle!
Na receptík se těším. Krásný den!
haji
@stefanm (6.1.2022 14:28)
Děkuji za přání, koment a fotečku. Hmm maslový mletý rezeň so syrom jsem neměla ani nepamatuju, mně by moc chutnalo. Krásný sváteční den aj k vám. U nás svítí sluníčku, odpoledne ani mráček, nádherně modré nebe, teď 4°C. Ale vyhrožují spadnutím teplot. Krásný sváteční den!
1x zolik
bugout
@afataga (6.1.2022 13:45) to je Tavče Gravče?? Jedol som to v Macedónsku.... V Macedónsku som jedol len Tavče Gravče, čevapi a šopský šalát teda majú aj iné, ale tieto jedlá ma očarili.... Apropo v Macedónsku je šopský šalát bez papriky a domáci svorne tvrdili, že to je ten pravý a jediný. Teda len Uhorka, paradajka, cibuľa a na vrch jemne strúhaná feta úžasná a jednoduchá vec. A ešte sa vrátim k Tavče Gravče. Ako prílohu o tam dávali natrhaný chleba (niečoho ako turecke pide ekmek) opečený na grile a taký horúci posypaný jemne strúhanou fetou tiež parádne (aj to malo nejaký názov, ale ten si nepamätám).
bugout
Troch googlu a mám to. Príloha sa volala Nafora. A v takých domácich podnikoch "neturistickych" vyzerala šopský salát takto. Žiadne babranie sa a šaškovanie s dizajnom. Čerstvá dobrá zelenina a dobrý syr.


bugout
No bryndzáky dopadli dobre. Výborné a bez akýchkoľvek komplikácií. Akurát som neodhadol množstvo halušiek. Síce som ich chcel viac aby som mal na zajtra, ale ostalo mi 1,2 kg hotových halušiek 🤣🤣 už keď som videl množstvo cesta bolo mi jasné, že to nebude ľahké zjesť.... Ale pozeral som nejaký recept a tam kuchár povedal, že na jednu porciu tak tri zemiaky. Takže som urobil z deviatich.... Dve porcie dnes a zajtra jedna.... Nuž osud mal iné plány dnes dve porcie a zajtra ďalších šesť 🤣🤣
Ľudia koľko vydržia v chladničke?? Lebo zajtra to určite všetko nezjem.... Pripadne nejakú radu na ich zužitkovanie. Poznám s kyslou kapustou, alebo s vajcom.... Poznáte niečo iné? Skúšal to niekto zmraziť?


afataga
@bugout (6.1.2022 14:53)

Tavce gavce nepoznam. Kedysi som jedla sopsky salat v Bulharsku, len uhorka, paradajky a syr, uz nepamatam aky a kazdy si dochutil solou, olivacom a octom a taka kopa, ze sa z toho clovek najedol.
afataga
@bugout (6.1.2022 16:56)

Ja by som si urobila hned s kyslou kapustou, bryndzaky nemam rada. Videla som predavat mrazene halusky, tak asi sa zamrazit daju, ale nemam odskusane.
haji
@bugout (6.1.2022 16:56)
Krása střídá nádheru! Povedené halušky s bryndzou a tá slaninka hmmm Klidně zamraz. Pokud jsi nemastil, trochu pomastit, zamíchat a zamrazit. Aby sa moc nezlepily. A porce tak, aby si vybral jen tolik, kolik potřebuješ. Hlásím se o jednu porcičku, pošli prosím po holubovi, ju?! S chutí si dám. Jsi šikovný! Já tolik odvahy ještě nenabrala.
Děkuji za koment a skvostné foto! Hezký Tříkrálový večer!
leaela
@bugout (6.1.2022 16:56)

Daaaavno pradavno som robil halusky s lecom.
Priprazit klobasu(nakrajanu samozrejme),na to sup leco a nechat prehriat(mozno dake mlete cierne korenie a cesnak),do vacsej zapekacej misy som to zmiesal s haluskami,posypal struhanym syrom a zapiekol.aj polovicke to chutilo a to nieje moc lecova..... ;-)
Pozdravujem :-)
haji
Podařilo se upéct oboje, jak zapékané těstoviny /jsou krásně chrumkavé a už někdo z boků "ojel" to chrumkavé. Chlebík vyšel dobře, kapku tmavší, ale není škvrklý. V řezu je též tmavší, ale to i mouka byla tmavší. Stačí nová mouka, laškovná trouba a je o zábavu postarané. Tuším jsou Tři králové veselé povahy.
bugout
@afataga (6.1.2022 17:48) ja mám radšej s kyslou kapustou, ale mám rád aj bryndzaky. Polovička kyslu kapusta neje, takže vždy to tak nejako kombinujem, že s kapustou robím vždy len pre seba pri nejakej príležitosti....
Slaninka, kyslá kapusta halušky už sa teším....
kuko95
Také ceremónie kvôli haluškam 😁šak raz s bryndzou potom s kapustou a slaninkou a na tretí deň moje obľúbené vajcove s kyslou uhorkou ..a máš vybavené
bugout
@kuko95 (6.1.2022 19:06) to je síce pravda, ale aj tak mi ostane ešte viac ako pol kila halušiek 🤣🤣
2x haji a zolik
bugout
@afataga (6.1.2022 17:48) inak nedá mi ešte nepovedať ku kyslej kapuste, že ja som si ju začal dávať aj do hot dogov. Robím z klasických rožkov, to originál pečivo na hot dog mi nechutí. Na spodok horčica potom párok a na vrch kyslá kapusta a šupnem to do grilu. Zrovna dnes som mal také raňajky je to ideál hlavne keď nemám čerstvé pečivo, z grilu je to jedna radosť. Polovičke som dal jalapenos a navrch syr, keďže kapustu nemá rada.
leaela
@leaela (6.1.2022 18:07)

Moj starky(uz nieje s nami 17 rokov) robieval halusky s tvarohom posypane nasekanym cerstvym kôprom,ako vnucence sme to neznasali... ;)
A napr.otec jedneho kamosa robi take priprazene s cesnakom a slaninou... :-)
Bolo by na zamyslenie vydat knihu o halusakch tak ako je 100 receptov na gulas,aby nam tento nas poklad nezmizol :/
Pekny sviatocny vecer vam! ;-)
tomeska
@bugout (6.1.2022 16:56)
My sme doma robievali halušky(strapačky) hlavne s tvarohom - doma robeným - alebo čerstvou kapustou poriadne podusenou. Ak zostalo , druhý deň sa ohrialo, a bolo chutnejšie než čerstvo pripravené. A samozrejme so škvarkami z doma vyúdenej slaniny. To boli výhody dediny, domáce produkty. Dnes dobrú slaninu na halušky aby človek niekde hl'adal s detektívom. A ešte som si spomenula na mojho dedu. Ten mal rád so slivkovým lekvárom a poliate bud' maslom alebo roztopenou mast'ou.
S mrazením nemám skúsenosti, ale ked' sa mrazia zemiakové knedlíky, tak prečo nie i halušky.
cesminaz
A kedže polievka nesmie chýbať, tak som uvarila aj velmi chutnú Mahluta polievku z červenej šošovice 🙂 Pozdravujem milá @haji a príjemný večer prajem všetkým vospolok👍


stefanm
...ja sa držím rady mojej babky:...pre koľko ľudí robíš halušky toľko zemiakov nastruhaj alebo koľko chceš urobiť zemiakových placiek toľko zemiakov nastruhaj
...ona to hovorila v našom Šarišskom nárečí ale to by ste fakt nerozumeli😊
...a s kyslou kapustou som robil predvčerom a k tomu dusené rolovane pliecko... výborné boli 😋😋


bugout
Ďakujem všetkým za rady aj na zjedenie aj množstevné do budúcna. Asi urobím aj na sladko to som ešte neskúšal. Keď môžu byť šúlance na sladko môžu byť aj halušky. @cesminaz na "mahluta" polievku tu tuším nemáš recept, takže nás polievkových určite poteší. A keď som pri polievke, robievaš/robievate Tarhana?? Vzhľadom na prípravu a charakter polievky to skrátka nemám možnosť normálne doma urobiť. Takže len tak zo záujmu či sa s tým dá nejako vybabrať a urobiť polievku chuťovo ponášajúcu sa na Tarhana nejako jednoducho. Keďže turecké polievky zbožňujem toto je pre mňa také mission impossible 🤣
mijaita
A zese ta polívka! Rc dodám. Z housek! :-) Ale v PH se koupe kližka, včera kuře na mletých, pražených dýňových semínkách s žampionama a zelenou fazolkou na smetaně. A uuuž se zase cpu :-)


haji
@cesminaz (6.1.2022 20:11)
Moc děkuji za milé komenty a fotečky. Mně by u vás chutnalo, Kavurma z telacieho mäsa s cesnakovým jogurtom a čerstvo pečeným tureckým chlebíkom vypadá velmi chutně a zajímavě, neotřelé jídlo! No a polévka z červenej šošovice nemá chybu, je to moje neoblíbenější strukovina. Hezký večer k vám, milá Cesmínko!!
haji
@stefanm (6.1.2022 21:26)
Skvělé, další halušky! Díky za chutné foto a milý koment. Tyjo, klidně jsi mohl napsat jak to starká říkala, alespoň bych se popasovala s Šarišským nárečím, to by byla výzva...! Ještě jedny halušky a já si budu muset vyhrnout rukávy a posbírat odvahu k premiéře halušek.
1x zolik
haji
@mijaita (7.1.2022 16:43)
Jejda, ty ses rozjela jako rychlík, jedno jídlo lepší než druhé. Polévka vypadá moc chutně a na receptík se těším. kuře na mletých, pražených dýňových semínkách s žampionama a zelenou fazolkou na smetaně - to zní přímo famózně!! Kližka s fazolkami nemá chybu, stejně jako vývar s nudlemi - jedna větší dobrota než druhá. Vidět, že máš prostor a nejspíš i novou techniku?! Hezký večer a zítra dobrou chuť! Nejen zítra!
1x zolik
haji
@zolik (7.1.2022 16:52)
Děkuji za koment a fotečku, plněná paprika jinak zní a jistě chutná velmi dobře. Díky za inspiraci! Hezký večer!
1x zolik
haji
@bugout (6.1.2022 15:07)
Toto foto musím okomentovat. Takový šopský salát, doslova zavátý čerstvým sýrem, mě dostal na lopatky. Neturistické zóny mají svoje kouzlo a jsou vlastně oázou skvělých chutí hmmm Díky za sdílení. Naslintala jsem si opakovaně do klávesnice. Hezký večer!
haji
@mariamka (7.1.2022 16:41)
Moje nervy! Grilážky by doběhly i mě, o tom nepochybuji. Vidět, že jsi žena činu, máš můj obdiv! Děkuji za kouzelné foto, vtipný koment. Hezký večer!
1x zolik
mijaita
@haji (7.1.2022 18:35) Jsem takova nejaka nedojedena, tak nevím co dřív! :-)
Ale to už brzo skončí. Nicméně mám tolik nových, ruznych receptů ze neni problém a ráda uvařím často něco nového. Ta semínky dýňová mám doma už několik let, nějak jsem na ně zapomnela. No joooo, bude hůř, nebojim se :-)

2x haji a zolik
haji
@stefanm (8.1.2022 12:41)
Děkuji za koment a prudce jedlé foto, fajnový kotlíkový gulášek mě osloví vždy, dobrú chuť! Díky za inspiraci.
1x zolik
haji
Mám zásoby, zapečené těstoviny, little gem listový salát, koláče a v lednici si můžu vybrat ze dvou polévek - nudlová a nebo krupková s houbami.
RTVS 1 opět dává Maigreta v 15.45 hod začíná a na Čt1 večer v 23.05 hod také Maigret /konečně se naši rozhoupali po několika měsíční přestávce/. Hurá! Hned je veseleji.
Klidný víkend přeji všem!
1x zolik
haji
@nadia56 (7.1.2022 01:37)
Jsem to hlava děravá, nějak se mi podařilo objet tvůj koment s krásným odkazem a přáním, moc děkuji! Ano fašiangy sú veselé, plné radosti, jedla, tanca, zpěvu a národní pospolitosti. Moc pěkné přiblížení vzácných tradic, děkuji! Dobrou zábavu a plno společných zážitků v radosti! A v této době dvakrát!
haji
@zolik (8.1.2022 17:45)
Děkuji za koment a fotečku, Vídeňská bábovka jako malovaná. @setanm když už tak "větší polbabovka" jestli správně vidím. Hezký sobotní večer s bábovkou či bez!
1x zolik
haji
@zolik (8.1.2022 18:06)
Také to mohly být jen vyfocené odrobinky, ještě jsi to stihla.
2x zolik a mamec
bugout
@haji (7.1.2022 18:43) a ja musím tiež komentovať. Práve preto som dal tú foto. U nás zväčša vidieť syr nakrajný, alebo namrvený na veľkého kusy. Ale keď je takto jemno strúhaný (ako si to krásne nazvala "zavátý") je ďaleko lepší... Keď sa to celé premieša syr sa krásne spojí so šťavou z paradajok a zeleninou a úžasne to chutí. Úplne inak ako keď sú tam nahádzané kocky syru.
2x zolik a haji
cesminaz
@bugout (6.1.2022 21:56)

Vraj "mission impossible" 😂😂 som sa dobre zasmiala! Ale inak máš pravdu, je s tým trocha babračky polievku pripraviť "originál"🙂 Švagriné zvyknú robiť túto polievku cez leto, ked ju vedia vonku na plachte sušiť. Poviem ti pravdu, že som bola doteraz lenivá ju pripraviť aj sama. Ale to malo doteraz aj dôvod..ani jedna Tarhana polievka čo som jedla ma donedávna obzvlášť nezaujala😅 Až teraz🤩 mám jeden fantastický recept na Tarhanu polievku, ktorú sa chystám v lete urobiť. Ked som naposledy bola u jednej mojej švagrinej v Turecku nám uvarila na raňajky tú polievku... No FANTÁZIA😍 takú dobrú som ešte nikdy inde nejedla! Vraj ju pripravuje jej mama. Tak idem robiť podla jej receptu. Ked ju v lete budem robiť, tak recept pridám na blog. Ale čo sa týka tej falošnej Tarhany, tú občas zvyknem variť. Ked ju budem nabudúce variť, tak ju pridám. Sú 2 rôzne verzie, môžeš potom vyskúšať oboje a rozhodnúť sa, ktorá ti viac chutí🙂 Pozdravujem.
zolik
@cesminaz (8.1.2022 22:13)
Taketo lubim moc.
Poobede som bola v obchode kupit chlieb. Ziaden sa mi nepacil, vyber uz bol obmedzeny tak som kupila kvasnice a Halbweissmehl. Popri tom pozeram ORF1 😊, nic moc lepsie tam neni, kedze ten program preberaju a vysielaju aj D a CH.

zolik
@cesminaz (8.1.2022 22:57)
😂ano. Elektricky Electrolux 😂
Neviem preco som miesto rura/truba napisala pec. Asi, ze som ju vyhicovala na 250C?

cesminaz
@zolik (8.1.2022 22:58)

Ale iste, doma si sám človek upečie taký chlieb ako sa mu páči🙂 ved musia jesť aj oči😉😃 To si lepší program nenašla? ORF1 je dosť nudný kanál.
2x haji a zolik
haji
@cesminaz (8.1.2022 22:13)
Děkuji za komenty a foto, tvoje zapékané těstoviny vypadají moc dobře a jsou jemné chuti, byť bez maska. Díky za sdílení o polievke Tarhana. Jsem tím směrem pole neorané a tak chytám informace, exotické informace. Krásnou neděli a dobrou chuť k nedělnímu obědu!
1x zolik
haji
@zolik (8.1.2022 22:51)
Děkuji za komenty a fotečku. Krásný chlebík! Mně vždy pečení chleba potěší a pak jeho chuť, když se jí čerstvý, ještě teploučký... hmm Není nic lepšího!! Krásnou neděli i k vám a dobrú chuť k obědu i k chlebíku! Pobavila jsi mě s pecí.
1x zolik
haji
V posledních dnech se mi stane, že napíšu koment pod recept, kliknu na Pridaj komentár, Varecha se kousne a vyhodí mě to ven. Je po připojení a po komentu. Musím znovu Varechu otevřít a koment napsat opakovaně. Mrzuté.
haji
@dr (9.1.2022 12:50)
Děkuji z akoment a foto, pagáčiky jako malované, krásně vysoké, bez sklonu. Toto se musí umět, klobouk dolů, jsi šikulka! Dala bych testovací vzoreček hmm Krásné nedělní odpoledne i večer!
2x zolik a dr
zolik
@haji (9.1.2022 12:16)
Dakujem za link. Ten som uz piekla aj koment a fotky som pridala 😊
Chcela som skusit nieco ine a po tomto pivovom som uz dlhsie „poskulovala“.

1x haji
zolik
@dr (9.1.2022 12:50)
Mas ich perfektne! A ani jeden sa Ti neskydol. Mne sa vzdy, ale fakt vzdy nejake skydnu a to mam potom, ako hovori nasa mila @haji „testovaci vzorecek“.
Ktory recept nakoniec v tvojom vybere vyhral?

2x haji a dr
haji
@zolik (9.1.2022 19:37)
Máš ty pravdu, to mi ušlo. Já ho pékávala s oblibou, než jsem začala kváskovat. Aj tento pivový vypadá lákavě, to máš recht!
chorvatka
@sovka62 (1.12.2021 17:40) Ani mne to maso uz moc nechuti. Varievam vsak casto strukoviny, takze tie proteiny hoci len rastlinné telu dodam. Zajtra bude "meatless monday" bezmasity pondelok, aby nam po tom bohatsom vikende a sviatkoch vytravilo. Cicer uz je namoceny, bude na cibuli a cervenej paprike, pre manzela tam nakrajam par kuskov coriza (spanielskej cabajky) a je to !

56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
@zolik (9.1.2022 19:42)

Ďakujem. Nakoniec som skombinovala recepty, dala som z každého to čo sa mi páčilo -
400 g hladkú múku, 200 g polohrubú múku, 250 g maslo, 1 kyslú smotanu, aj dva uvarené zemiaky som postrúhala a aj 20 g kvasníc, 2 lyžičky soli.
1x haji
mijaita
@chorvatka (9.1.2022 20:31) Chorizo takove v tocenem salamu, co se vymacakava ze streva, take sezenes nekde? Cizrna bude v tydnu, ale ne tepla, ale se susenyma rajcatama v oleji a k tomu jeste michany salat listovy. Moc se na to tesim! Tvuj zpusob take musim nekdy vyzkouset.

1x haji
mijaita
Zahřívací polévka a jednoduchý salát s labnehem. Dochutila jsem citronem a kapkami cesnekového oleje. Chia semínka nesmí chybět.


haji
@mijaita (10.1.2022 14:15)
Děkuji za koment a fotečky, zahřívací polévka - je mrkvová se zázvorem? Salát s labnehem vypadá také moc dobře. Musela jsem googlit labneh - stečený jogurt s limetkou a bylinkami? Milé hádanky, to víš, jsem konzerva, tak trochu hledám. Hezký podvečer i večer!
mijaita
@haji (10.1.2022 16:05) Tahle mrk byla jina, bez zazvoru, hlavni slozka hodne varene mrkve, koreni, smetana. Vykapany jogurt je genilani vec. Znam uz dost roku, tehdy jako labneh. Ochucuju podle potreby a chute. Cesnekovym olejem, limetkou, nejradsi. Zalezi na kvalite jogurtu, ale i ze 2 obycejnych, levnych, je takova koule na dve porce. Recept je tady na Varese nejeden.
1x haji
haji
Včera jsem dělala nepečený dezert s piškoty. Z paměti, co maminka do krému dávala. Máslo, ml. cukr, uvařený zchladlý kakaový pudink, kašičku z kakaa a vody. Dlouhé piškoty se zakapou rumem, vrstva krému a tak se pokračuje do vyčerpání krému a piškotů. Dá se do lednice odležet. Krém se mamince pravidelně zdrcnul /dává se víc pudinku než do klalsického máslového krému/ a kašička. Mně se včera krém nesrazil - zázrak. Kombinovala jsem dlouhé piškotů s pár kulatými - ale kulaté jsou tvrdší a musí se nechat odležet déle. Rumem jsem kropila tak akorát. Plavající Tiramisu mě vyškolilo. Už jsem dala testovací vzorečky, ano - je to ono - přesná chuť z dětství... 2 m odstup od chladničky by se hodil a ostraha též.
U nás svítí sluníčko a nebe je vymetené. V pondělí sníh trochu pocukroval stromy a trávu, aby se neřeklo, že není leden. Krásný den přeji všem!
mijaita
@haji (11.1.2022 12:22)

Tak se mi po dlooooouhem rolovani na konec povedlo dojit k tvemu zakusku!! V mobilu des!
Ale chci ti ho pochvalit, ja na sladke nejsem ale tohle muzu! Ne moc, ale s chuti. Rada do toho mandarinkovy komoot. Tak priste, jo, @haji ? 😀
haji
@mijaita (11.1.2022 12:53)
Díky za koment a inspiraci. Pro mne mandarinky ne do toho, ale na to. Zatop se mnou, já dezert dělala hlavně pro libé pocity chuťové paměti.
Už jsem dala nový díl diskusie Co vaříte? aby nebylo rolování tak dlouhé. Krásný den!
haji
@mijaita (11.1.2022 12:53)
Ještě mě napadá, že by to šlo i s jinou příchutí pudinku, pak už jsem pro mandarinky dovnitř. Haha Např. mandlový a kašičku z mandlovej múky hmmmmmmmmm
kucharka
Prepáč @haji , že sa miešam pod tento recept ale chcela som okomentovať recept Spaghetti marinara a nedá sa…
@chorvatka , možno sa ti názov pletie so Espaguetis a La marinera, čo je španielska verzia a v nej sú morské potvory :-))
1x haji
haji
@kucharka (11.1.2022 15:27)
V pohodě, také leckdy napíšu koment sem a ne přímo pod patřičný recept - abych zbytečně neplevelila, nekočkovala. Sleduju různé komenty a v poslední době se raději k některým receptům nevyjadřuji vůbec, škoda energie.
Milý koment k špagetám, který osvětluje i španělskou verzi a podobnost názvů. Jeden se pořád učí. Díky, tvé komenty i recepty mám ráda.
haji
@mariamka (11.1.2022 17:29)
Děkuji za koment a fotečku moc pěkné klasiky. Počítám, že jsi plněnou sekanou pekla v chlebíčkové formě - dobrý nápad. A fazulky na smetaně, brambor k tomu se všechno otroje k sobě krásně hodí. Díky za inspiraci!