Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca december 2013

Redakcia Varecha.sk, 5. januára 2014     6 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca december. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac december 2013.



Najlepšie recepty za mesiac december 2013


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1.Domáce SalkoDomáce Salko606 kuchárskych kníh
Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:
3.Siedme nebo (fotorecept)Siedme nebo (fotorecept)379 kuchárskych kníh

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré hmotnú cenu tento mesiac nevyhrávajú...
5.Vianočné pečivo I. (fotorecept)Vianočné pečivo I. (fotorecept) 311 kuchárskych kníh
6.Drobné slané pečivoDrobné slané pečivo 308 kuchárskych kníh
8.Duté orechové rožky (fotorecept)Duté orechové rožky (fotorecept) 285 kuchárskych kníh
9.Linecké koláčiky (fotorecept)Linecké koláčiky (fotorecept) 274 kuchárskych kníh
11.Plnené medovníčky (fotorecept)Plnené medovníčky (fotorecept) 257 kuchárskych kníh
12.Zapečené toustyZapečené tousty 236 kuchárskych kníh
13.Slané pečivo z kyslej kapusty Slané pečivo z kyslej kapusty 232 kuchárskych kníh
14.Vianočné pečivo II. (fotorecept)Vianočné pečivo II. (fotorecept) 227 kuchárskych kníh
15.Šľahačkové hviezdičky (fotorecept)Šľahačkové hviezdičky (fotorecept) 226 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca december 2013


V mesiaci október ste súťažili o výhry v hodnote 99 eur:


1. cena


Prvú cenu Elektrický hrniec Kenwood CP658 vyhráva Hubarka35 z Topoľčian za svoj recept Domáce Salko, ktorý si pridalo 606 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu Mixér, šľahač Hyundai HM 628 vyhráva Janikbj z Bardejova za svoj recept Rakúske orechovo-linecké trojuholníčky (fotorecept), ktorý si pridalo 417 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - knihu Veľká domáca kuchárka 2 - vyhráva Mojack z Popradu za recept na Siedme nebo (fotorecept), ktorý si pridali ľudia do 402 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratuľujeme. A ďakujeme za účasť aj ostatným, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na január 2014.

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

viera1
Blahoželám výhercom a aj tým,ktorých recepty si uložilo do svojich KK stovky ľudí.Malá poznámka:nemohla by redakcia uvádzať pri receptoch aj autorov?
izabella929
Všetkým výhercom srdečne blahoželám k výhre a prajem veľa úspechov v ďaľšej kuchárskej činnosti...)
iva63
všetkým výhercom srdečne blahoželám a zároveň ďakujem všetkým, čo si uložili do kk moje plnené medovníčky...-:)
janikbj
jeeeej, ďakujem krásne za uloženie môjho receptu do KK a za krásne 2. miesto :-) ja nikdy nič nevyhrávam a teraz toto :D strašne sa tešííííím :D
a blahoželám aj ostatným, v decembri pribudlo naozaj veľa parádnych receptov
luss44
gratulujem všetkým výhercom a ďakujem tým, ktorí si uložili moje pečivo z kyslej kapusty
rulik
gratulujem všetkým a mäsko Vám nechutí, že ho neukladáte do KK, už by mohlo aj ono vyhrať
francuzska1
srdecne gratulujem vsetym vyhercom!!! co sa tyka toho Salka, dufala som, ze vyhra;-))) ten recept sa mi velmi pacil, ale samozrejme aj ostatne, len Salko bolo pre mna horucim favoritom!
hubarka35
Som v šoku,dakujem za výhru a všetkým varecháčom ktorý si pridali receptík doKK.a samozrejme všetkým gratulujem a nech nám to varí,pečie...ešte raz dakujem.....
kukulienka71
Blahoželám výhercom,sú to skvelé recepty!Domáce Salko som predtým nejak prehliadla, aspoň teraz ukladám:-)Ďakujem
pusta
@srde čne blahoželám výhercom i ostaným TOP a každému, kto obohatil varechu krásnym receptom.
@hubarka35 , nebud v šoku, tvoj recept je prínosom a výhra plne zaslúžená :-)
tebe gratulujem zvlášť!
mojack
Dakujem , že aj moja sladkosť niekoho zaujala a ostala v KK. Gratulujem aj ostatným výhercom. Poďakovanie patrí Vam všetkým .
mariamka
vsetkym sikovnym varechackam srdecne gratulujem k umiestneniu :)
elantra
blahozelam vitazom a tesim sa ze aj moj recept si ulozilo toolko varesiek :-)
eviana
Blahoželám výhercom a tlieskam za skvelé recepty :)
radox1
vsetkym gratulujem,ale za ten rok sa tu objavili daleko lepsie recepty.
radox1
prepacte,pomylil som si recep roka,salko zasluzene vyhralo.




 



TOPlist