Diskusia k receptu
Tvarohové koláče

Tvarohové tekvičky fotorecept

palokuchki - fotkapalokuchki, 26. októbra 2018

Komentáre 1 - 15 z 31


Nádherné buchtičky - tekvičky! Ani si neviem predstaviť chuť toho cesta s tekvicou. Ale ak ju chcem zistiť, musím si upiecť. Recept je už v KK. Počítala som, že si ich urobila asi 24 ks a zdá sa teda, že toho tvarohu 200 g stačí, lebo mne sa ho málilo. Si veľmi šikovná a ďakujem za recept. Keď kúpim tekvičku, upečiem a napíšem ako nám chutili.
Danielka, keď som uvidela tvoje tekvičky - žemličky, tak som v duchu zvolala - jéééj, tie sú krásne, ale teraz viem podľa postupu aj plnky, že budú aj výborné, škoda, že ja nepečiem, ale iste by som zbaštila najmenej dve.....ešte som tak rozmýšľala, že by sa mohlo trošku toho pyré dať aj do plnky, aby bolo cítiť tekvicu, ale aj tak sú iste chutné dosť.
Krásna práca. Cesto s tekvicou výborné a ten syr taktiež. Dala by som si aj dve, keby tu boli. Si veľmi šikovná Chválim !!! A ukladám KK.
nádherné tekvičky, na toto obdobie perfektný recept . A nielen pre detičky , ale aj pre dospelých, veď ako s hovorí, aj oči jedia :)
krásne tekvičky :) zbieram všetky recepty z maslovej tekvice (u mňa je to Hokaido) a postupne ich všetky skúšam a tento vyskúšam tiež :-)
Vsetkych vas pozdravujem a dakujem vam za vase mile komentare. Velmi ma tesi, ze sa vam tento recept paci. Cesto s tekvicou je jemne a vydrzi aj par dni ako cerstve. Ked vyskusate myslim, ze budete spokojni.
Nadhera. Sikulka si. Butternut squash je aj moja oblubena. Na Vdakyvzdanie robim z nej vzdy polievku a potom ju niekedy len tak nakrajam na kocky a spolu s cviklou, ruz.kelom upeciem posolene a naolejovane v trube ako prilohu k masu, rybe alebo len tak ku TV.
Výborný nápad, krásne pečivko.