Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca november 2013

Redakcia Varecha.sk, 3. decembra 2013     7 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca november. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac november 2013.



Najlepšie recepty za mesiac november 2013


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1.Rozmixovaná dokonalosťRozmixovaná dokonalosť411 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:


Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré hmotnú cenu tento mesiac nevyhrávajú...
6.Piškotové cesto na korpusPiškotové cesto na korpus319 kuchárskych kníh
7.Medovníky stále mäkkéMedovníky stále mäkké303 kuchárskych kníh
8.Stále mäkké medovníkyStále mäkké medovníky299 kuchárskych kníh
9.Zdravé zázvorové sušienkyZdravé zázvorové sušienky284 kuchárskych kníh
11.Portugalský koláčik (fotorecept)Portugalský koláčik (fotorecept)259 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca november 2013


V mesiaci október ste súťažili o výhry v hodnote 134 eur:


1. cena


Prvú cenu Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo KP 1009 Titanium vyhráva Pumaamravec z Bratislavy za svoj recept Rozmixovaná dokonalosť, ktorý si pridalo 411 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu PHILIPS Mixér HR2003/70 vyhráva Spydigy z Bratislavy/Žiliny za svoj recept Jogurtovo-pribináčiková torta (fotorecept), ktorý si pridalo 409 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - knihu Najchutnejšie vianočné pečivo - vyhráva Rennatte zo Záhoria za recept na Medovníky na pokračovanie (fotorecept), ktorý si pridali ľudia do 402 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratuľujeme. A ďakujeme za účasť aj ostatným, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na december 2013.

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

mariamka
tak uz mame vitazov :) blahozelam vsetkym a dakujem za krasne recepty,, ale ze zdrava natierka necha za sebou vsetko sladke, to by na nenapadlo, palec hore :)
irenaw
aj mňa to potešilo ;-) všetkým blahoželám
pusta
všetkým výhercom, rovnako autorom 15 Topreceptov i všetkým zúčastneným kuchárkam a kuchárom úprimne blahoželám
jerica
Gratulujem , každý recept "zaslúžené" !!! aj pre tých, čo sa im neušlo sa dostať až k vytúženej cene.
luss44
som nesmierne potešená - moje medovníky na 7.mieste :) ďakujem, ďakujem a ostatným Varecháčkam gratulujem
iva63
srdečne blahoželám všetkým výhercom...veľmi pekné recepty
root
@luss44 : Veru, sebareflexia je potrebná, takýto recept asi nemá na 1. miesto.

Gratulujem víťazom, len ma prekvapilo, že vyhrala nátierka v konkurencii vyprážaného karfiolu, medovníkov a zákuskov.
root
@luss44 : Umiestnenie toho rcp má aj logickú príčinu - víťazný rcp pridaný 4. 11., tvoj až 25., podľa počtu uložení denne si to víťazke aj tak natrela :D
luss44
@root , asi si tu jediný s myšlienkou takéhoto rozboru umiestnenia receptov... ale aj tak ďakujem za záujem :)
eviana
Blahoželám výhercom k skvelým receptom a výhram... Je super, že po dlhej dobe je víťazom recept na výbornú zdravia-plnú nátierku... @pumaamravec , teším sa s Tebou a nech Ti to naďalej tak krásne varí :)
A samozrejme ďakujem za priazeň, ktorú ste venovali mojim buchtám, veľmi si to vážim :)
rennatte
dakujeeem, dakujeeem, 402x dakujem za pridanie do KK, nech sa medovnicky vydaria a prave v tomto recepte som pouzila vykrajovaciu formu, ktorá je sucastou tejto knihy, ktoru uz mam, tak posuniem dalej a podarujem niekomu
tinca
aj ja blahoželám výhecom, máte krásne darčeky pod stromček:)
elixir
Mňam, na tom prvom si zaručene môžem pochutnať :) ;)
Gratulujem všetkým umiestneným :)




 



TOPlist