Varenie

Co dnes vaříte? (11)

haji - bez fotkyhaji, 15. októbra 2021

Milí přátelé! Máme tu další díl sdílení o vaření a pečení, nahlížení pod pokličku, do pekáče a nebo na servis všech dobrot co jich doma máte a nebo se na ně chystáte. Můžete psát, přidávat fotografie, případně videa a hlavně se nemusíte bát, když doma nemáte fotoaparát. Klidně jen pište. Ani téma vaření/pečení není ze žuly, posdílejte vše, co máte na srdci. Krásný podzim a nadcházející zimu přeji všem, to celé s pevným zdravím a v dobré pohodě!

@zareaguj


Diskusia k téme

haji
Než se zase zaplní:
Postup pohybu po stránce, když je více komentů :
1. Zmáčkenete kravičku @zareaguj. Hodí vás to dolů za poslední koment v diskusii. Pak už buď píšete - přímo pro mě @haji . A nebo smažete @haji a najdete si nepřečtené komenty. Pak zareagujete na konkrétního diskutéra.
Další způsoby: je otvoriť diskusiu a zmáčknout buď dlouze tlačítko na klávesnici: "pg dn" /page down, stránka dolů/, nebo jednorázově stlačit tlačítko "end", tedy konec. Tlačítko END je nejrychlejší varianta jak se dostat na KONEC stránky. Oboje, respektive otroje /je tam též tlačíko "page up", stránka nahoru/ se nachází, alespoň u mé klávesnice, nahoře, vpravo, nad numerickou /číselnou/ klávesnicí.
Doba, kdy bylo možné seřadit komenty podle času /nové,staré/, už tu prostě v nabídce delší dobu není. @redakcia ví, proč tato změna nastala. Já si důvod této změny navybavím.


evelynba
@haji

Díky za vyslyšení aj za radu, ako sa rýchlo dostať na koniec diskusie... Človek sa celý život učí, aj na staré kolená. Aj keď, ako povedal ktosi múdry, človek by nemal umrieť, kým nezmúdrie.:-)))
U nás dnes zvyšok od včera, pečené morčacie krídla s ryžou, zajtra šťuka na masle a zemiaky a dusená zelenina.
Krásny a pohodový víkend všetkým.
haji
@evelynba (16.10.2021 07:59)
Děkuji za milý koment. Hlavně že pomohlo.
Mně by u vás chutnalo, moc. Morčacie krídla s ryžou miluju a šťuku na masle so zemiakmi a dusenou zeleninou bych si dala líbit. Ryby jsou moje slabost.
Letí pozdravení a přání klidných dnů nejen u dobrého jídla!
sovka62
Od vcera mam rajcinovu polievku, ale na obed sme ju nejedli. Robila som fasirky so "smeklavym salatom" (tak sa tu v Trnave hovori zemiakovemu salatu bez majonezy. Fasirky som obalila v trojobale, len tak, na skusku, inak obalujem v struhanke a piekla som ich na plech v rure trochu pokvapkane olejom. Vyborne.
kucharka
U nás dnes opečená ryba s ryžou a šošovicou. A k tomu, ako vždy, šalát so zelených listov, avokádom, cuketou, feta syrom, redkvičkou a goji semienkami. Bolo to tak zdravé, ze som si ku káve potom musela dať tabličku čokolády :-))


haji
@mijaita (16.10.2021 14:21)
Děkuji za koment a fotečku. Fenyklová omáčka a hubové knedlíčky vypadají velmi dobře, s radostí bych ochutnala. Neotřelá dobrota hmm Příjemná inspirace.
haji
@kvakac (16.10.2021 15:16)
Děkuji za komenty a chutné fotečky. Jestli vidím dobře, rybí polévka, kuřátko s rýží, tak jedeš na dietní vlně. Mně by moc chutnalo! No neboj, uvažuji nejen o pláži, ale také o vaší kuchyni... si asi hodím korunou.
haji
@sovka62 (16.10.2021 15:37)
Děkuji za koment. Mně by i u vás doma chutnalo. Fašírky jsou moje oblíbené a jak píšeš šmiklavý salát - děláme něco podobného a říkáme tomu "mokrý". Krásné pozdravení, vždy tě ráda vidím!
haji
@kucharka (16.10.2021 15:49)
Děkuji za komenty a fotečky. Rybka s ryžou a šošovicou, to je pro mě netradiční kombinace, ale o chuti nepochybuji. Salátek já můžu vždy. Díky za vstřícnost, jsi milá! Krásný zbytek víkendu, u vás určitě v teplíčku!
haji
@ewitka123 (16.10.2021 16:41)
Děkuji za komenty a fotečky. Mno, někdy to tak může být, že člověk připravuje jídlo podle možností nebo ho dotlačí suroviny či oboje zaraz. Moje maličkost se s rizotem nekamarádí, zfúzuji spíše s kroupami. Rýži mám ráda čistou, tam nemám brzdu. Guacamole vypadá dobře. Víc cibule mi nevadí. Naopak, jsem cibuložrout. A dych zvládne nášup zubní pasty. Ale pozor, na zuby, ne na cibuli, bacha! Zdravím!
Tiramisu z Kaufu jsem ještě neměla. Dám na tebe, že je chutné a vyzkouším. Díky za nasměrování. Čas od času koupit hotový výrobek nemůže škodit. Alespoň má člověk rozhled.
ewitka123
@haji (16.10.2021 16:55)
haji ty mas rada krupoto priznam sa este nikdy som ho nejedla, ale nie je na skodu niekedy vyskusat :-) nebranim sa novej chuti ... na zubky si davam pozor u zubarky som uz nechala cely majlant :-)))) tiramisu vrelo odporucam je naozaj velmi dobre ... :-) prajem pekny zvysok soboty !
1x haji
haji
16. oktober Světový den chleba. Na oslavu by bylo dobré upéct chleba, ale racek má zpoždění a tak jsem před chvílí zadělala rozkvas. Chlebík budu péct až zítra. Chleba miluju a mám ho ráda nejen ke snídani, svačině, večeři, ale velmi často i jako přílohu. Chvála Chlebu! Je úžasný, všestranný. Kváskový je nejlepší. Díky všem, kteří mi pomáhali v začátcích kváskování, případně mě vytahují za uši z problému, když kvásek odejde. Velké děkuji!!
haji
Krásnou neděli přeji všem!
Zpráva pro milovníky André Rieu: dnes, tj. v neděli 17.10.2021 na Tv Barrandov ve 20.15 hod. Vítejte ve světě Adré Rieu řada II. díl 1. Obrňte se trpělivostí, začátek může být později a v průběhu plno reklam. Radost a pohodu v milé společnosti AR!
Dnes kváskový chlebík. Věřím kvásku i sobě, že vše půjde jak má.
haji
@2010 (17.10.2021 16:22)
Děkuji za koment a fotečku. Hmm taková krása, by mě zajímalo stolování, konzumace hmm
haji
@stefanm (17.10.2021 14:06)
Děkuji za koment a fotečky. Dobre si navaril, polévečka i hlavní chod vypadají moc dobře! Ano, však neděla!
haji
@jerica (17.10.2021 14:30)
Děkuji za koment a fotečku. Jejda, plněné kuřecí stehna, ddobrá volba! Mně by u vás chutnalo, aj se šalátikom, jejda!
haji
@ewitka123 (17.10.2021 14:42)
Děkuji za komenty a fotečky. Ražniči je velká dobrota, aj domácí čalamáda. Narobila si mi chutě!
haji
@stefanm (18.10.2021 07:55)
Děkuji za koment a fotečku. Vidět, že si umíš zaradit. Takové prkénko bych si dala líbit. Pěkná inspirace.
haji
Včera v podvečer jsem zpracovala suroviny z ledničky, které volaly sos. Poslední dvě brambory vařené v slupce, vajíčko na tvrdo, tvrdý sýr, zbytek uzeniny, kyselých okurek a cibule. Spojila to domácí majonéza, zbytek jogurtu, trocha hořčice, worchesterové omáčky a mletý černý pepř. Zakápla jsem trochou tekuté šlehačky pro zlepšení vláčnosti. Ochutnávala jsem nenaležené, celkem dvakrát. Dnes pauza. Zítra budu pokračovat v testování.
Mějte všichni klidné dny, plné lásky a radosti!
haji
@ewitka123 (18.10.2021 13:19)
Děkuji za komenty a fotečky. Tvoje rýžová kaše vypadá velmi chutně. I losos na másle s parenou zeleninkou bych si dala, chutná fota a líbí se mi tvůj komín - pařák. Vidět, že si umíš v kuchyni vyhrát. Hezký den!
haji
@kvakac (18.10.2021 16:44)
Děkuji za komenty a fota. Říkám to pořád, že u vás by mi moc chutnalo a že sbalím kufr.... Chutné závitky, velmi dobre si navaril. Oh, pečeňovú klobásu neznám, ráda bych dala testovací vzoreček, musí být famózní.... hmmmm Krásné pozdravení k vám!
1x kvakac
kvakac
@haji (19.10.2021 13:24)

Ja som ju objavil v Kauflande vyrábajú ju Michalovciach. Zloženie je 51% mäso bravčové - 40% bravčová pečeň a ostatné srdce bravčové. K tomu je aj zaúdená, nám chutila. Doteraz som vôbec netušil, že je také niečo.
1x haji
haji
@kvakac (19.10.2021 15:33)
Děkuji za přiblížení pečeňovej klobásy, zaujímavá dobrota. Nejspíš je to regionální vychytávka a k nám se nedostane. Něco jako gaštanové pyré. Ale dám si práci a poohlédnu se na Kaufu. Jsi milý!
1x kvakac
haji
@afataga (19.10.2021 16:57)
Děkuji za komenty a fotečky. Moc ráda peču kačičku s bravčovým aj kuracím maskom. Všechny chutě a vůně se nádherně prolnou. Sekaná ti vyšla náramně povedeně, je to moje oblíbené jídlo. Panenku ve tvém podání bych ráda ochutnala, jsi tímto směrem odbornice. Krásné pozdravení!
mijaita
@afataga (19.10.2021 16:57)

Sekanou jakoukoliv, uz dlooouho jsem nemela, budu muset vyrobit. Ja ji pecu vic, ale je to o zvyku. Kazdopadne jsi mi zas rozdrazdila hubu :-)
mijaita
@afataga (19.10.2021 16:56)

Syn dela konfit kachnu ve vepr sadle, mne to vadi ten smak prasete u kachny. A ty mas jeste i cibuli.... tak to bych nemusela. I kdyz, ja se neupejpam ochutnat cokoliv (teda skoro).
haji
@leaela (19.10.2021 22:15)
Děkuji za komenty a zprávu o koncertu AR. Jsi milý! Budu všem držet pěsti! aby to vyšlo! Mně musí stačit telka.
kucharka
U nás, po veľmi dlhej dobe, hrachová kaša s údeným mäsom a vajcom..... Veľmi to mám rada, ale problém s takýmito jedlami, že sa to neoplatí robiť na jeden tanier, tak vždy toho navarím plný hrnec a tuším som sa zase toho na pár rokov prejedla! História sa zopakovala :-))))))


kvakac
@blissofplants (20.10.2021 17:59)

Karfiol som najskôr varil v osolenej vode 10 minút. Spodok a boky hrnca potrel olejom a posypal grahamovou strúhankou ( z rožkov grahamových). Na to som uložil ružičky karfiolu trochu osolil. Vajcia som rozšľahal so smotanou na šľahanie plus trochu strúhanky, soli, mleté čierne korenie a dva strúčiky cesnaku. Karfiol zalial a dal piecť do rúry na 190°C na 30 minút. To vsio. Kto chce si môže k tomu urobiť varené zemiaky.
haji
@kvakac (20.10.2021 14:36)
Děkuji za komenty a fotečky. Karfiol miluju a tobě se zapékaný aj polievka vydarily!! Mně by moc chutnalo! Krásný den!!
1x kvakac
haji
@ewitka123 (20.10.2021 16:27)
Jejda, to je kráása! Děkuji za koment a prudce jedlé foto. Langoše bych si dala s chutí! V příloze Master Chef - Souboj na talíři také dělali chlapci langoše a takto trpět chutěmi pozdě večer je husrý les.
haji
@kucharka (20.10.2021 15:28)
Děkuji za milý koment a fotečku. Hrachovou kaši miluju a mám to s ní podobně - velký kastrol a pak už jsem sama hrachová kaše haha Jsme si dost pdobné... Krásný den!
haji
@cesminaz (20.10.2021 20:31)
Děkuji za komenty a fotečky. Aj ja sa hlásím o vtáčika s koláčikom na pacince halóó aj ja aj ja!
Miluji španělské ptáčky a tvoje koláče! hmmm
haji
@haji (21.10.2021 11:20)
Zvládla jsem to, hurá! Je to sice běh na delší trať, ale jde to.
Dnes kafe a koláčky. V klidu a pohodě. Zázraky se ještě dějí. Přeji všem krásný a pohodový večer!
haji
@kvakac (22.10.2021 08:15)
Děkuji za koment a fotečku! Jejda, ty jsi šikovný chlapec! Ani nevíš, jak by se mi udené koleno hodilo.... Plánuji na neděli oběd, pozvu kamarádku, a zatím vyhrávají uzené vepřové jazyky. Mno, ale je jich málo. Uzený kamarád by se hodil... Ano, jsem raději pro víc maska.
Počasí je u nás celkem stabilní. Zataženo, včera pár kapek deště, vítr mírný, přestože v republice vítr řádil. Chválabohu za ty dary!
Přeji všem krásný a pohodový víkend!
1x kvakac
haji
@mijaita (22.10.2021 09:35)
Děkuji za koment a foto. Povedené koftičky i salát. Mně by moc chutnalo! Krásný víkend!
afataga
@kvakac (20.10.2021 14:35)

Tak si ma inspiroval, dnes som aj ja robila, aj ked ja ho robim dost inak. Do karfiolu zamiesam vypek z masa, ak mam, korenie, chilli, saturejku, rascu a sol, pomiesam. Na vrch som dala mozarellu a platky masla. Misu nemastim, nevysypavam, nedavam smotanu ani vajce, takto nam to chuti viac.
haji
@afataga (22.10.2021 18:20)
Zapékaný květák v jakékoliv podobě si dám vždycky s radostí.
Krásný víkend k vám a pohlazení psí dáme!
haji
@zolik (22.10.2021 22:23)
Děkuji za koment a foto, povedené smotanové pagáčiky, vidím aj pod receptom, aj pletienky si robila, jsi holka šikulka!! Chápu, že jsi sova, čistokrevná... haha
Krásný víkend!
bugout
@mijaita (23.10.2021 11:50)

Ahoj, cestíčko je zmes škrobu a múky v akom robia aj mäso alebo je to niečo iné?? A len pre inšpiráciu polievku ktorú?? Ja mám už druhý deň horúčky a "zažívacie obtiaže" takže nevarím, ale aspoň sa sem chodím pozrieť 😂 ale je mi trochu lepšie tak tak opatrne rozmýšľam, čo zajtra....
bugout
@ewitka123 (23.10.2021 16:54) ďakujem, zeleninovu polievku jem od včera, mal som asi liter a pol 😂😂.

@mijaita polievku už vidím Şehriye, tiež som ju veru dlhom nerobil.... Ale zajtra asi nebude, štipľavé a kyslé by som nezvládol v aktuálnou stave (tureckého polievky robím naozaj dosť kyslé aj keď citrón asi neškodí 😂)
bugout
A to nehovorím, že vo štvrtok som plánoval varenie na víkend a doniesl domov zabíjačku.... Putovala do mrázaku a čaká na svoju príležitosť.
mijaita
@bugout (23.10.2021 16:28)
Polevka ta turecka, na testicko jen skrob, vajicka a hodne vino, sojovka, chili nejake, sul, zazvor. Ta omacke v kelimku je chili olej se sojovkou. Lepsi je to zahrat, michat.
2x bugout a haji
bugout
@mijaita (23.10.2021 17:54) mäte v polievkach veru verím. Şehriye, ezogelin a aj moja cuketová na turecký spôsob. Bez mäty a citrónu si ich neviem predstaviť.... Ja mätu dávam aj do tavuk sujuna çorba, nevie či tam patrí.
1x haji
haji
@mijaita (23.10.2021 11:50)
Děkuji za komenty a fotečku. Vidím i pod recepty, že jsi se rozjela. Pěkná výměna s @burgout , jedete na stejné vlně. Přiznám se, že tak tak chytám názvy, natož chutě. Ale to vím, jsem konzerva. Krásný zbytek víkendu a díky za inspiraci!!
haji
@bugout (23.10.2021 16:28)
Děkuji za milé komenty. Uf, zažívací obtíže a teploty jsou nic moc. Přeji brzké uzdravení!! Dávej na sebe pozor! Ano, já se sem také často chodím "pást na sucho"... Drž se!! Klidný a pohodový zbytek víkendu a stabilní zdraví!!
haji
Zítra čekám návštěvu, přijde kamarádka na oběd. Bude uzená polévka, jen s vajíčkovo krupicovým kapáním. Uzené masko, vařené brambory a dušená zelenina - tmavé žampiony, mrkva, paprika, pórek. Taková chytrá horákyně, trochu dietka a trochu klasika. Hezký sobotní večer a krásnou neděli přeji všem.
P.S. @burgout též nejsem úplně v normě, v ústech /zuby, jazyk/ mám jako po boji a nějaké divoké kousání či ochutnávání pikant chutí mi nehrozí. Ale pořád je to o pár stupňů lepší, než jsem čekala.
mijaita
@haji (23.10.2021 18:27) kdyz mam kam ta jidla sdilet bez receptu, je to jine, nez kdyz dam recept a (chapu) nikoho temer nezajima. Na Slov je to jinak, ne tak snadno sehnat koreni, natoz varit nova jidla. Tak ted se rada podelim a kdyz nekdo bude chti, rada rc pridam, nebo poskytnu. Zuby opatruj, bude lip!

1x haji
haji
@zolik (23.10.2021 18:50)
Děkuji za koment a fotečku, oh, ruská vejce jsou moje slabost a domáácíí musí být ještě lepší hmm A domácí pletenky jsou bez konkurence!
Hezký příměř s tím peklem haha Toto nebyla zubařka, co se mi vydováděla v ústech, ale ústní hygienička. Mno a to horší mě čeká, takže nemůžu říkat hop, ale jen hopík.
Díky všem za účast s mým trápením, jste všichni moc milí a soucítící! S podporou jde všechno líp.
bugout
@haji (23.10.2021 18:34) nuž drž sa. So zubárom mám veru nejdnu škaredú skúsenosť. Teda nie s nim ako s osobou, skôr s mojim chrupom. Je to v mojom top rebríčku spolu s dnou a inými zábavami.
1x haji
stefanm
...a teraz vám tu postupne pridam čo som varil celý týždeň

...Pondelok:...ostali nám rezne od nedele... takže len večer ku vínku "kanapky" s bryndzou a ovocím 😋...pasovalo☺️


stefanm
Štvrtok:...ostalo od stredy len som k tomu urobil cestoviny kolienka bo gnochi sme zjedli ☺️
1x haji
bugout
@stefanm celý týždeň by som sa u teba s chuťou prestravoval (teda odmysliac si aktuálne zdravotné komplikácie)... Naozaj sú to všetko moje priam obľúbené jedlá a nie len také, že zjem keď iné nie je...
mamec
@cesminaz (24.10.2021 18:38)
Hodne dávno som aj ja piekla takto jablká, ale plnila som ich zmesou mletých orechov a cukru. S čokoládou to musí byť tiež veľmi dobré.
1x haji
kucharka
No teda, samé dobroty tu dnes vidím... a hneď ako dostávam na všetko chuť, tak si aj plánujem jedlo na týždeň!
U nás boli dnes pečené rýdziky ( rovellons ) ... dala som ich na plech, rozmixovala petržlenovú vňať s cesnakom a oliv.olejom, potrela rýdziky a dala piecť. Potom dobre posolila. Väčšinou sa podávajú ako príloha ku steaku, pečeným artičokom ...


stefanm
@kuko95 (24.10.2021 18:20)

Množstva ti nepíšem, záleží na tom pre koľko ľudí robíš
...na väčšie kúsky nakrájane kuracie mäso (ja som mal vykostene stehno a prsia) krátko opečieme, pridáme koreniny, soľ, mletá červená paprika, trochu muškátového orecha, zalejeme pohárom vody a podľa potreby prikryté dusíme (ja som robil v tlakovom hrnci asi necelých dvadsať minút). Preložíme do kastrola, pridáme hrášok (mal som mrazený) a zahustime ky. smotanu rozmiešanou s lyžicou hladkej múky a mliekom. Chvíľku povaríme, ochutnáme či je dobré a keď sme s vykonanym dielom spokojný podávame.
2x haji a kuko95
haji
@bugout (24.10.2021 13:02)
Dobrá polévečka, určitě v bříšku pohladí. Drž se, určitě se potíže zklidní a bude líp! Dobře se opatruj všemi směry! Držím pěsti!
haji
@stefanm (24.10.2021 17:12)
Děkuji za komenty a fota. Velmi dobre varíš a s láskou, o tom není pochyb. Mně by u vás chutnalo, jsi šikovný. Vypíchnu karfiolovou polievku s hokaido plackami, velmi dobrá kombinace! Přeji ať nakladaná kapusta vyjde jak má. Není nad domácí nakladanú kapustu. Měj úspěšný týden nejen u sporáka!
haji
@cesminaz (24.10.2021 18:38)
Děkuji za koment a fotečky, jedno jídlo lepší než druhé. Bohatá kapustnica mě dostala, stejně jako plněná jablka v lístkovém těstě hmmm Co teď? Utopila jsem klávesnici u tvých dobrůtek. Na dálku letí pozdravení a díky za inspiraci!
haji
@kucharka (24.10.2021 20:23)
Děkuji za koment a foto. Och, takové rýdziky by mi chutily, jejda! Zajímavý druh hub jen co je pravda. Tiše závidím. Sbíraly jste v lese? Nemám představu, jestli se ve Španělích houby v terénu sbírají... ? Jsem zvědavá, žejo?! Přeji úspěšný týden!
haji
@zolik (24.10.2021 21:19)
Děkuji za koment a foto, mně by chutnalo. Uf, málej jsem se lekla, že jste obedovali na terase. Ale ne, na terasu u vás bivakuje už len petržlen a pažitka haha Na dálku letí pozdravení a přání úspěšného týden!
haji
@mamamaria1 (24.10.2021 21:42)
Děkuji za koment a kouzelné foto, velmi povedená torta, zvlášť u bezlepkovej torty máš můj obdiv! Moc pěkně nazdobená torta, jsi šikulka! Věřím, že všem chutila, nejen oslavenci! Ať se daří!
afataga
@kucharka (24.10.2021 20:23)

Nam rastu na zahrade, bud ich nakladam na kyslo, alebo robim polievku ala drzkova. Toto ma nenapadlo, vyzera to dobre. Obavam sa, ze za rok, kym zas budu, spolahlivo na to zabudnem.
mijaita
Ted jedu polivky, ktere cekaji v rade az na ne dojde rada. Ono se mi nijak moc nechce varit. @bugoutova "latinoamericka" je zajimava tim syrem. Jinak je do zeleninoveho nebo kureciho vyvaru brambory nudlicky (fideos) Syr dela tuhle polivku vybornou, nebo spíš lahodnou.


haji
@stefanm (25.10.2021 12:47)
Děkuji za koment a foto. Beru otroje. Znojemnský guláš, tarhoňu aj cviklu. Oběd podle mého gusta. Pohodový a úspěšný týden!
haji
@kvakac (25.10.2021 14:37)
Děkuji za koment a foto. Rezníky z kuracinky hmm Mně by chutnalo. Krásné pozdravení k vám!
1x kvakac
haji
@mijaita (25.10.2021 13:44)
Děkuji za koment a foto. Zajímavá polévka, pro mě exotická. Ochutnala bych ráda, je to změna. Krásné a lákavé foto! Přeji úspěšný týden!
bugout
@stefanm (25.10.2021 12:47) konečne som odhalil ten napoj čo máš na každej fotke, je to nejaký "šumák". Nemaval si zväčša fľašku hoegardenu?? Niekto ho tu mal hodne a nie som si istý kto. A vždy som dostal chuť na čapovaný a do neho citrón... Mňam
haji
@bugout (25.10.2021 18:55)
Citron do piva? Už jsem slyšela kdeco. Od rumu po zelenou. Ale citron... tyjo Se mi rozšířily obzory.
zolik
@haji (25.10.2021 19:07)
V Rakusoch bezna vec. 1/2 pivo + 1/2 citronove limo = Radler


1x haji
haji
@zolik (25.10.2021 19:15)
Radler pochopím, vykroucaný citron do piva je mi velkou novinkou.
bugout
@haji @zolik hoegarden je skrátka iné ako bežné pivá. Do Plzne by som si veru citrón nedal. Hoegarden sa robí z pšenice a chmeľu a pridáva sa koriander a pomarančová kôra.


A jaká je chuť? Hoegaarden si oblíbí především milovníci málo hořkých piv. Chuť je velmi osvěžující, zpočátku v ní převažuje pomeranč, který posléze přechází ve chmel, a nakonec se prosazuje zejména koriandr a obilný slad. Chuť je kyselejší než u českých piv. Pivo se někdy podává s plátkem citrónu a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Celý článok:
 www.alkoholium.cz/pivo-hoegaarden/...
1x haji
haji
@bugout (25.10.2021 19:47)
Aha, tak to je jiná. Velké díky za přiblížení piva Hoegaarden, jsem zase o něco chytřejší. S takovou chutí piva už mi citron jde do kupy.
Je pravda, že hlavně v létě mám ráda nealkoholické pivo Bernard s příchutí švestky. Vychlazené nemá chybu.
kucharka
@haji , aj v Španielsku sa chodí na hríby a tento rok ich bolo hodne. Len tu u nás pri mori pod palmami veru nerastú, muselo by sa ísť kúsok do vnútrozemia... Ja som tieto kúpila na trhu u jedného dedka. Majú rôzne druhy a všetky rovnako drahé :-((

@afataga , tak to ti takú záhradu závidím :-))
Zabudnúť? Tak si to napíš do kalendára! :-)))
1x haji
kucharka
Pivo s citrónom chutí aj mne, ale nie každé. Corona sa tak doslova musí piť... do flašky sa do hrdla pichne štvrťka citróna alebo limetky a pije sa .... mňam mňam ... veru si zajtra kúpim :-))
haji
@kucharka (25.10.2021 22:55)
Děkuji za komenty, informace o hubách ve Španělích. Ptala jsem se, také proto, zda byly sbírané a nebo uměle pěstované /rýdziky asi ne, ale jeden neví/. Je plno zemí, kde houby rostou, ale místní je nesbírají, nejí a na Slovany hledí přes prsty. Něco jako s kaprem v zemích, kde je považován za podřadnou, plevelnou a nejedlou rybu. @kucharka u vás na trhu máte velký výběr, klobouk dolů, tiše závidím. Letí pozdravení a díky za rozšíření obzorů s hubami aj s pivem u vás.
haji
Hurá, hurá, hurá! V neděli jsem dostala 0,5 kg máku, koupeného ve zdravé výživě. Budu makovat o dušu. V řetězci raději nekupuji, tam nemám důvěru, bo mák se od jisté doby prančuje mákem technickým a to je nepoživatelné.
stefanm
@bugout (25.10.2021 18:55)

...áno, všimol si si správne...nápoj je šumivy multivitamin a musel som ho zmeniť (zo slzičkou v oku) miesto pivka lebo mi môj kardiológ pridal k šiestim tabletkam ktoré musím užívať ráno pred jedlom, ešte jednu na obed po jedle a nemám po nej hodinu piť žiadny alkohol 😒!!!
... vieš, vekom sa všetko mení... keď budeš mať čas a chuť tak si pozri moje recepty, ktoré som na tejto stránke zverejnil aj s fotopostupom a potom aj s hudobným gastrovidejkom...a vo väčšine je pri foto pivo...ale na všetko sa dá prispôsobiť!!
2x bugout a haji
bugout
@stefanm (26.10.2021 07:38) práveže tvoje recepty poznám a mám rád. Len som nevedel zaradiť ten napoj a pamätal som si práve hoegaarden, lebo ho mám naozaj rád (bežné pivo by som si ani nevšimol).... A asi máme rovnakého doktora, mám veľmi podobné ak nie rovnaké odporúčania... A vtipný príbeh kamoš nám raz (je to už pár rokov) do takej našej pracovnej skupiny poslal spoločnú správu, že pani doktorka mu po zhliadnutí pečeňových testov odporúča zmeniť kamarátov 😂😂

1x haji
haji
@afataga (26.10.2021 15:14)
Je to slavná bageta! @mijaita díky za vložení fota i odkazu. Jsem u MasterChef slintala a říkala si, že vítěznou bagetu ani neuvidím. A ejhle, vidím!
mijaita
@haji (26.10.2021 15:35)

Giviho Vítězná bageta

telecí plátky, francouzský sýr Comté, houby Portobello, estragonový dresink a nakládaná šalotka
Někdy určitě s vnukem uěláme, on velice rad tyhle bagety.
haji
Dnes peču kváskový chlebík. Pořád se něco děje. Moji oblíbenou mouku /mix režná/T650/ teď v Kaufu nemají. Vrátím se v čase a budu si míchat osobně. Něco na tom je. Že: ruční práce... haha
U nás je krásně, svítí sluníčko. Ale v noci klesá teplota pod 0. Mně to doma neva, ale živé květy venku mráz štrejchl. Přeji všem krásný den!
cesminaz
Začala sa sezóna sladkej hruškovej tekvice na pečenie, tak som urobila na večeru naše obľúbené jedlo :-) Tekvicu som prekrojila, poliala olivovým olejom, dala soľ, cesnak, čierne korenie a bazalku. A upiekla spolu so zemiakmi v rúre :-)


haji
@cesminaz (28.10.2021 17:24)
Děkuji za komenty a fotečky. Tekvica a zemiaky krásně upečené musí být velká dobrota. A kombinace se smetanovo jogurtovým tuňákovým salátem mě dostala. S radostí bych dala bohatou porci, hned!
Na dálku letí pozdravení a díky za skvělou inspiraci. Prosím, můžeš písnout suroviny na ten salát - zajímá mě ochucení.
haji
@mijaita (28.10.2021 17:47)
Děkuji za koment a foto. Děkuji za připomenutí zajímavého zeleninového receptu. Skvělé foto!
cesminaz
@haji (28.10.2021 19:35)

400g hustej smotany, 3pl jogurt, 2 konzervy tuniakové filé v oleji, 1-2cibule na tenko, 1kl kopcom horčica, mleté čierne korenie, soľ a citrónová šťava podla chuti :-) Je to výborný šalát, robím ho často. K tejto tekvici je neodmyslitelnou súčasťou :-) Jediné čo zvyknem obmieňať je príloha, čiže raz pečené zemiaky a raz zasa ryža. Ten šalát sa inak dáva rovno na tú tekvicu a potom si to dávaš tak spolu do úst ;-)) Ale kvôli fotke som ten šalát dala bokom. Pekný deň milá @haji
2x haji a kvakac
kuko95
Niekde Plnka u nás sa tomu hovorí pečka lebo tam ide aj ryža... nahromadilo sa mi veľa domácich vajíčok tak toto je recept kde sa dajú minúť :)
1x haji
mijaita
@kuko95 (29.10.2021 09:48) Trochu vůbec nerozumim, nevim co to je, z fotky mi prechazej oci. Plnka - nádivka? Velikonocni? Nebo co to je?
kuko95
@mijaita (29.10.2021 10:02)

ahoj moja babka to robila každé Vianoce u nás sa tomu hovorí pečka lebo tam ide okrem rožkov aj ryža ..plnka je iba z rožkov ...a fotku na reze určite spravím
1x haji
mijaita
@kuko95 (29.10.2021 19:22) No vidiš, lepší!! Rez je vzdycky důlezity! Tak jeste mi napis, co vsechno v tom je a uz ti dam pokoj :-)

1x haji
haji
@cesminaz (29.10.2021 08:08)
Děkuji za koment, recept. Dělám hodně podobný tuniakový salát - nátierku či jak to nazvat. S pečenou tekvicou to musím fakt vyzkoušet, velmi mě to láká! Souhlas s fotem, tekvica sólo je vzhlednější a salátek vedle. Jsi sluníčko, milá Cesmínko! Krásný víkend!
haji
@kuko95 (29.10.2021 09:48)
Děkuji za komenty a fotečky. Zajímavá kombinace surovin - tedy rožky a ryža, to je nezvyklá kombinace. Povedená komunikace s @mijaita , pobavila jsem se něžností komentů s lehkým nábojem humoru. Haha Sama jsem zvědavá co všechno pečka obsahuje. Jak tě znám, tak převládá masko, pak vejce a ryža s rožkami bude v menšině! Maso není potřeba hledat... s jsem v souladu!! haha Mějte oba pohodový víkend! S humorem svět zkrásní!
1x kuko95
haji
@afataga (29.10.2021 16:44)
Děkuji za koment a link na kuracinku podle @remcula , mně by také chutnalo!
Milá vzpomínka!
Pohodový víkend i k vám! U nás fouká jako na vystrkově a celý den i noc to nejspíš bude sílit. Nemám strach o sebe, že uletím, ale je plno jiných neukotvených věcí.... "Držme si klobouky!!"
haji
@frezia (30.10.2021 08:01)
Děkuji za koment a chutnou fotečku. Moje nervy, to je úúžasnáá snídaně "na vidličku", tiše závidím! a plave mi klávesnice....
Pohodový víkend i k vám domů!
mijaita
@frezia (29.10.2021 20:01) varila jsem jen podle sebe. Fenyklovou bulvu jsem nakrajenou podusila chvilku na masle, zalila jemným vývarem a rozmixovala. Semínka fenyklu opekla nasucho aby se rozvoněla, rozdrtila v hmoždíři. Vmíchala jsem sladkou smetanu a na talíři lehce posypala semínkama. Potud omáčka.
Knedlíčky - namočená (tak hodinu, nebo namočím ráno)krupice hrubá, trochu strouhanky, vajíčko, pokrájené, orestované houby, sůl a pepř. Povařila do vyplaváná na povrch vroucí vody.
Fenykl mám ráda, další nějaká dobrůtka brzo zas bude :-)
@frezia dobrou chuť :-)
mijaita
@haji (30.10.2021 08:52)

Tobě by chutnalo, mně taky, kdy se budem opičit? Já to mám v plánu! :-)
1x haji
haji
@mijaita (30.10.2021 09:15)
Jen co ulovím kuře. Teď je na řadě už ulovený a zmrazený divočák. Počítám, že ty budeš rychlejší.
haji
@mijaita (30.10.2021 09:14)
Na fenykl sbírám odvahu už několik let. Je to ještě horší než s brokolicí. Už jsem se ji naučila milovat, ale fenykl objíždím kruhovým objezdem. Ve tvé omáčce je smetana a to bych mohla fenykl omilostnit bez úrazu. Hmmm Je to výzva.
mijaita
@haji (30.10.2021 10:18)

Take jsem ho dlouho mijela, omyl to byl velky!! Kdyz ho uvaris, upeces, je uplne jiny, takovy lahodny! Udelej z pulky trochu polivky, nebo upec s houbama, pak au salat ze syroveho s cibuli. Rc tady mam. No a kure hned tak delat nebudu, musim a chci zlikvidovat masovy šuple v mrazaku a tam je jen kousek hrudího kuřecího. Kupovat ted jiny nebudu. Ledvinky kralici, ledvina, jatra trochu, mlety a tak likvidace nutna, abych si zas doprala neco novyho :-)
1x haji
haji
@mijaita (30.10.2021 13:32)
Děkkuji za koment a fotečku, polívčička jako malovaná, o chuti nepochybuji. Krásné foto!
haji
@kvakac (30.10.2021 14:18)
Děkuji za koment a foto. V jednoduchosti je krása, lososa i br. kaši beru všema deseti! Mně se rybou vždy zavděčíš. Narobil si mi chutě! Krásné pozdravení k vám!
1x kvakac
haji
@kimlo (30.10.2021 16:51)
Děkuji za koment a fotečku. Ráda tě vidím! Oh, kulajda a krupicové tašky, to je úúžasnáá kombinace! Mně by moc chutnalo. Ty jsi vyhlášený specialista na krupicové tašky s oškvarkami!
mijaita
@kimlo (30.10.2021 16:51) krupicová taška s oškvarkami je jaka? Rc tady najdu, nebo pisnes?

haji
@dr (30.10.2021 19:17)
Děkuji za koment a fotečku. To jsou zázvorníky, žádný pokus! Jsi šikulka, testovací vzoreček by se hodil ke kafíčku!
haji
@mijaita (31.10.2021 13:26)
Děkuji za koment a foto. S chutí bych si tvoji specialitku dala, nadělalas mi chutě. Jedla bych příborem, čínské hůlky nejsou moje parketa. Krásné foto!
haji
@kvakac (31.10.2021 14:04)
Děkuji za koment a fotečku. Určitě by mi tvůj pomalý mix chutnal. Mno, také bych si měla vyhrnout rukávy a udělat revizi mrazáku. Už jsi druhý, @mijaita už tuto vlnu jede.
1x kvakac
haji
@kimlo (31.10.2021 14:43)
Děkuji za koment a foto. Dobrá volba, srbské žebírko a pečené brambory jsou dobrota. No a domácí tatarka k tomu hmmm
1x kvakac
mijaita
@haji (31.10.2021 14:53)

Mne by tahle jidla priborem ani nechutnala veris Jsem tak zvykla ze se tak jedi. Hulkama jsem uz v min stoleti jedly s mamou jen tak. Hulky mela nevim odkud a tak jsem to umela uz co by skolou povinna. Pak v te cinske restauraci obcas a v soucasnosti kdyz uz to i varim tak bez hulek bych to nechtela. Ale ceska jidla bych zas nejedla jinak nez priborem! :-)
1x haji
haji
@mijaita (31.10.2021 16:18)
Jsem na hůlky levá jako šavle. Hůlky mám léta doma nejméně dvoje, ale nejde mi to ani omylem. Jediný přínos by byly jako součást redukční diety. Pila bych jenom vodu.
kvakac
@afataga (31.10.2021 15:03)

Tak to je teda paráda mäso a malo kaše. Potom zješ veľa mäsa. Si ako ten jeden kamarát je šnicle bez chleba a potom ich zje aj osem. Treba sa dosýtiť chlebom , alebo zemiakmi - há há.
haji
@frezia (31.10.2021 18:53)
Děkuji za koment a foto. Hmm rezníky v citronovej omáčke a petržlenové zemiaky, to musí být velmi jemná a delikátní chuť.
haji
@kukulienka71 (31.10.2021 22:31)
Děkuji za komenty a fotečky. Jedno jedlo lepší než druhé. V rímském hrnci si tvoja krkovička so zemiakmi, cibulou a fazulkou krásně hoví, mě by chutnalo! Maďarská šošovicová polievka vypadá moc dobře, stejně jako marocké kurčatko. Letí krásné pozdravení! Díky za inspiraci!
haji
Dnes jsem se pustila do pečení maska. Mix kostek diviaka, bravčového plecka, hovězího podplecí, do toho kopec cibule nakrájené na větší plátky a dostatek iberského špeku, mletý černý pepř a kapesně mletý kmín, sůl. U nás doma je tento pokrm známý pod názvem ražniči /bez špejlí/. K tomu budou brambory vařené ve slupce. Letos se brambory nevyvedly a tak máme plno maličkých. To mě neva, bo je miluji. Těším se na zelený salát little gem s klasickou sladkokyselou zálivkou.
Včera vítr povolil a v noci začal znovu a tak fouká jako blázen. Jinak je teplo a slunečno. Zatím.
Krásný den přeji všem a dobrou chuť nejen k obědu!
afataga
@haji (1.11.2021 09:37)

Ja som cosi podobne robila v sobotu, davam aj pokrajane papriky a ak mam, dam aj udenu mletu papriku no a jasne chilli.
2x haji a kvakac
haji
@afataga (1.11.2021 10:09)
Ano, to se nabízelo, dokonce jsem včera koupila maďarskou kapii, ale toužím po staré známé chuti klasiky, kterou maminka doma dělávala. Příště klidně s paprikou, případně na špejli, hlavně celkové menší množství /aby mi nehráblo z napichování/. Vozila se mi ruka po pálivé paprice, ale odolala jsem. Sranda je se špekem, iberský špek je dobré východisko, bo klasický náš špek je teď vysoký jako malíček /prasátka drží dietu/. Chuť iberského špeku je identická a je vyšší.
haji
@stefanm (1.11.2021 14:16)
Děkuji za komenty a fotečky. Dobrá jídla si navaril a aj se pochlubil milou malou slečnou. Díky za inspiraci a seznámení s něžnou částí rodiny. Vždy máš pěkně naservírováno, takové foto potěší.
haji
@stefanm (1.11.2021 19:25)
Jejda, dvě slečny, jako přes kopírák! @mamec to vystihla. Jsou pohodářky a to, že jim chutí tě jistě těší. Kouzelné úsměvy!
2x zolik a mamec
zolik
@haji (1.11.2021 22:26)
Aj ja som si tie fotky pozrela 3x kym som zistila, ze slecny su dve. Podla dlzky vlasov :-) Su rozkosne.

haji
@frezia (1.11.2021 23:53)
Děkuji za koment a fotečku. Hrachová kaša je moje slabost a ještě s uzeným, tak to si nechám líbit. Super inspirace!
1x frezia
haji
@mijaita (2.11.2021 09:01)
Děkuji za koment a foto. Bramborová polévka s houbami je skvělá volba! Špenát beru všema deseti, nikdy nezklame.
zolik
Vcera vecer som upiekla obycajny piskot, rozdelila na 3 casti a naplnila Mascarpone s jahodami. Cez noc sa v chladnicke krasne nalezal a teraz je idealny 😊


haji
@2010 (3.11.2021 13:12)
Moc děkuji za koment a foto. Oncidium je velmi jemná orchidej, tiše závidím, v reále to musí být nádhera. Tiše závidím... kouzelné foto!
Na dálku zdravím, jaro bych brala všema deseti.
haji
@zolik (3.11.2021 16:43)
Děkuji za koment a foto, piškotové rezy jsou vděčné a s plnkou mascarpone a jahod hmmmm
haji
@zolik (3.11.2021 16:40)
Vzhledem k hadovi nedávno pobíhajícím na verandě u grilu, hádám to druhé!
zolik
@afataga (3.11.2021 18:25)
😊 Tak ako sa to povie/napise spravne? 35 rokov zijem mimo SK. Aj ked sa velmi snazim uchovat si slovencinu v dobrej kondicii sem-tam sa mi podari aj riadny prebrebt 😂

1x haji
zolik
Dnes bolo: „Südtiroler Käsespätzle“ , neviem to prelozit, ale @afataga mi urcite pomoze 😊
Toto viem: Ladovy salat s tekvicovym olejom.
Originalne ma byt hlavkovy salat, ale ten co bol na pulte vyzeral dost smutne


afataga
@zolik (3.11.2021 19:30)

Co som ja ded vseved? :-), ale vyzera to ako nejake halusky s bledulami oskvarkami
1x haji
zolik
@afataga (3.11.2021 20:01)
To je talianske Lardo. To je slanina. Ak by bola viac uprazena, tak uz je horka. Zdravim 3 vlasy deda Vseveda :-)
haji
@zolik (3.11.2021 19:30)
Děkuji za fotečky a komenty. Milá konverzace mezi vámi dvěma s Afi, haha Počítám, že ony echt tyrolské špecle mají v sobě /nebo na sobě/ sýr a nahoře slaninku. Salát vypadá velmi dobře, odhaduji, že ta černá zrnka budou nejspíš tekvicové semieška? Musím si tekvicový olej pořídit, byl v pořadí, hned za konopným olejem.
S rozležením, naležením a uležením je sranda, nabízí se plno dvojsmyslů.
2x zolik a haji
zolik
@kucharka (3.11.2021 20:48)
Vyborne, ze si pripomenula tie struhankove zemiaky. Dakujem
Ja som sa do tej tvojej rybkovej misky uz davnejsie zamilovala 😍

1x haji
kucharka
@zolik , áno, sú výborné.
A moja rybičková miska - chudiatko - mi práska :-(( Ja, trúba stará som do nej naliala horúcu vodu ... a to sa jej moc nepáčilo!
Pekný večer ti prajem.
2x zolik a haji
zolik
@haji (3.11.2021 20:22)
Juzne Tyrolsko je vlastne cast uzemia dnesneho severneho Talianska. Toto uzemie dakedy patrilo Rakusku a do dnes je to citliva tema.
Specle su ciste, len muka vajcia voda a sol. Na panvicu sa da maslo, na to specle, podleje sladkou smotanou, nasype nastruhany syr (Bergkäse - tvrdy smrdlavy alpsky syr), necha sa to prevriet a serviruje s oprazenou slaninou.
Ten salat ma klasicku sladko-kyslu (praskovy cukor + obycajny ocot) zalievku a navrch je pokvapkany tekvicovym olejom. Ten Olej Ti vrele odporucam. Hodi sa do polievok, salatov, omacok… Je drahsi ale na 1 porciu staci 1 PL. Pa a pekny vecer


1x haji
stefanm
... stačí hrnček ryže, zbytky vareného kuracieho mäsa a zeleniny z "nedeľnej" polievky a trochu chuti do práce a fajny obed za pol hodinky urobeny!!!😋😋


haji
@zolik (3.11.2021 21:11)
Děkuji za koment a přiblížení pokrmu. Jejda, to jsem ráda, že můžu napsat, že Bergkase /nevím kde na klávesnici mám tečky nad písmenkem/ poznám. Je to můj oblíbený sýr, zase tak moc smradlavý není. Kupuji ve slevě před koncem spotřeby - vyplením moje oblíbené značky, ale musím na to trefit. Takových chytrých jako já je už dnes kopa a první v řadě jsou samy prodavačky. Už to chápu, že na salátu jsou kapky tmavého tekvicového oleje. Díky za rozšíření obzorů. Opakování: mně by moc chutnalo!
1x zolik
haji
@kucharka (3.11.2021 20:49)
Děkuji za komenty a fotečky, telecí panenka musí být jemnej chuti hmm, coleslaw super a též oceňuji připomenutí strouhankových brambor. Naša /pardon za přisvojení/ rybičková miska se salátem nemá chybu, zajímavá kobinace listového salátu s výhonky sóji a goji. Oh, to znám, když jeden ublíží oblíbenému kusu nádobí, uf.... To naštve.
Salát z rajčat, cibule a cocoa nibs - kakaovými omrvinkami - mě dostal. Jejda, cocoa nibs jsou někdy součástí různých sladkostí jako chrumkavý a chutný bonus. S rajčaty a cibulí to musí náramně chrumkat a ještě líp chutnat hmmmmmmmmmmmmm Super rozšíření obzorů, velké díky.
Možná by šlo rybičkovú misku resuscitovat - z vnější /a možná i vnitřní?/ strany přejet filmem dobrého lepidla. Držím pěsti!
haji
@stefanm (4.11.2021 10:24)
Děkuji za koment a fotečku. Ekonomicky a chutně zpracované suroviny, líbí se mi obložení hubami na kyslo.
zolik
Mozno niekomu pomoze ako inspiracia na rychle teple jedlo, ked nie je casu nazvys.
Omacku „ alla svieckova“ som urobila vcera vecer. Rano som vytiahla domacu mrazenu knedlu z mrazaku. Po prichode domov (hladna jak Vlk) som ako Minutku opiekla kuracie prsia, vlozila do zohriatej omacky a naparila knedlu. Teple jedlo na stole do 15 minut. V mojom pripade to bol neskoroobed/skorovecera 😊, ale niekedy sa neda inak.



kucharka
@mijaita (4.11.2021 10:22) , @haji
Miska zatiaľ drží, je len trochu prasknutá :-(( keď praskne úplne, budem musieť ísť do Seville kúpiť novú... :-))
Neviem, prečo ale začala som si na každej dovolenke a výlete kupovať misky a tanieriky... Aj ja budem za chvíľu potrebovať novú kuchyňu, ako @silvia16...

1x haji
haji
@zolik (4.11.2021 15:38)
Děkuji za koment, foto a dobré rady. Někdy je rychlovka dobrá věc. A bezpečná. Hladový člověk je nebezpečný, stejně jako blbec, ze všech stran. Hezký podvečer k vám!
Můj chlebík už se peče, vše je jak má být, vůně plný byt. Včera jsem dostala do daru 6kg mouky, 3 kg pšeničné hladké chlebové a 3 kg režné jemné chlebové přímo z mlýna. Skákala jsem radostí, bo to byla dodávka až do kuchyně, Hurá, vzpomněli si na mě, nejenom když dostanou teplý chlebík. Příjemné, radostné a můj chlebík jim chutná. Jak dopeču, půlka pecnu letí k nim.
mijaita
@kucharka (4.11.2021 15:49) Zdarne ti sekunduju! Mala kuchyn plna misek, taliru a hrnecku. Trpim! Ja jsem nedavno jednu starozitnou rocakla uplne. povezu ji k jednomu panovi neco jako restaurator. Jednu misku jsem tak moc musela mit ze jsem ji v krosne vlacela 14 dnu! :-) No uznej mohla jsem ji tam nechat :-)
Bud opatrna treba tu prasklinu alespon podlep lepidlem co je odolne proti vode.




mijaita
@haji (4.11.2021 16:15)

To snis tolik chleba? :-) Ja delala kvasek 2x jen takovy rychlo žitny na žurek. Chleba nikdy. To si radsi koupim dobry, maly chlebik v Lidlu :-)
1x haji
haji
@mijaita (4.11.2021 18:12)
Děkuji za osobní otázku. S kváskem se musí pracovat, rozkvasit do 7 - 10 dní. Déle nevydrží, ani v ledničce. Peču malý pecen chleba. Rozkvas zadělávám s vodou a 150 g režné mouky. Chlebové těsto dělám z větší části rozkvasu, cca 500 - 600 g mouky pšeničné a režné, vody a příchutí /sůl, koření, semínka/. Nevážím upečený bochník chleba, ale pro tebe to udělám. Když upeču pecen, polovina jde dvojím sousedům /na střídačku/, polovina mně, nakrájím na kráječi a větší díl dávám na mrazák. Třetí pečení se dělím s mojí masérkou. Čtvrté pečení v měsíci je pro mě. Bylo by i plno jiných zájemců, ale na kšeft nepeču.
Každý to máme jinak, ne?! Já se chtěla naučit péct kváskový chléb a peču. Jsem tomu ráda. Ty si malý chleba koupíš v Lidlu. Svět je pestrý a plný barev duhy. Je možné, že si to časem vyměníme. Já zamířím do Lidlu, ty ke kváskování. Hezký večer.
haji
@mijaita (4.11.2021 18:00)
Děkuji za koment a fotečku, pěkná misková stať.
haji
@mijaita (4.11.2021 18:00)
Děkuji za koment a foto, ano, maso masovité na česneku, se špenátem vypadá velmi chutně. Prosím, to je nějaká spešl odrůda špenátu? Je hodně kudrnatý.
haji
@cesminaz (4.11.2021 18:42)
Děkuji za komenty a fotečky. Hovězí kavurma by mi chutnala, hezky se chlebíkem, jogurtová omáčka to krásně zjemní. No a tvoje makové koláče nemají chybu. Hezký večer aj k vám a přeji úspěšný pátek a pohodový víkend!
mijaita
@haji (4.11.2021 21:11)

Obycejny mrazeny spenat listovy, takove valecky. Dusim se smetanou aby byl jemny. Nedavam vajicko. Ty valecky mrazene pouzivam i do polivek ruznych, treba jen jeden dva.
2x haji a zolik
mijaita
@haji (4.11.2021 21:01) Muj vztah k peceni je veskrze negativni. Neco ooobcas upecu. Celozivotni stav. O cukrovi uz ani nemluvim. Nebavi me to. Takze se neobavam ze dojde k tve posledni vete :-)

2x haji a zolik
haji
@mijaita (4.11.2021 21:54)
Aha, zmrazený ve válečku neznám. Nejspíš to bude i tím, že Lidl mám daleko, předpokládám že kupuješ tam. Já miluju špenát a to ve všech podobách. Tam nemám brzdu.
S pečením máš pravdu. Buď mu člověk hoví, nebo nehoví. Já peču od mala, vždy jsem satelitovala kolem babičky, později babička satelitovala kolem mne. Už teď tolik nepeču, ale vždy ráda a s chutí. Jen mi to jde hůř, bo neustojím. Kváskový chlebík je moje radost.
Jinak kamarádka mi říká, že jsem "pečánková". A někdo není, má jiné dovednosti, kvality. V tom je krása rozdílnosti.
1x zolik
zolik
@haji (5.11.2021 12:12)
Zabera aj cierny caj s rumom. Zahreje, mam to odskusane. A na krk octovy obklad a sup do postele. Preco chces este trapit aj zlcnik? Jedna trampota Ti nestaci? Prajem Ti skore uzdravenie! Drz sa

kukulienka71
@haji (5.11.2021 12:12) tak to nemáš dobrý program :-( práve som sa chcela spýtať na kváskový chlieb, čo si spomínala. Prajem ti skoré uzdravenie a nech ti sirup od Remčulky pomôže! U nás dnes bryndzové pirohy.




haji
@zolik (5.11.2021 12:21)
Děkuji za dobré rady, nechám se inspirovat. Mno, tu česnečku, když udělám, bude jemná, jen jeden stroužek česneku. Uvidím, fakt mi jedna trampota stačí, to máš velkou pravdu. A postel je jasná jako facka.
1x zolik
haji
@kukulienka71 (5.11.2021 12:27)
Děkuji za koment a fotečku, bryndzové pyrohy jako malované, hned bych si dala. Klidně se ptej na kváskový chlebík - zatím jsem u skla. Čekám až sirup ochladne, ocedím a naleju do skleniček, pak šup do peří. Díky za účast, opravdu nejsem fresch.
haji
@afataga (5.11.2021 12:48)
Děkuji za koment a fotečku. Černé špagety jsou pro mě celkem exotika, kouzelné foto! S radostí bych dala testovací vzoreček, aj s chilli, to by mně protáhlo.
haji
Oprava: pirohy. Nejspíš mi tvrdne kde co a měkne mozek.
1x zolik
haji
@zolik kopla jsem do sebe černý čaj s rumem, lžičku tymiánové sirupu /vyšlo mi cca 2 dcl/ a spláchla to trochou horkého výluhu ze zázvoru a citronu. Jdu se potupně potit.
Krásný víkend!
2x dr a zolik
silvia16
@kucharka (4.11.2021 15:49)

Ja som taká istá. Vždy si na dovolenke kúpim nové tanieriku alebo misky alebo formičky. Čo tu v Anglicku máme buď predražené alebo ani nemáme. Tento rok formičky na košíčky a košík na pečenie chleba. Len budeme asi potrebovať čoskoro väčšiu kuchyňu bez tu maličkú čo mám haha
haji
@kvakac (5.11.2021 14:57)
Děkuji za koment a fotečku, srbské žebírko teď frčí! Velmi chutné foto!
zolik
Kedze som tych Specle narobila ako pre Regiment, tak dnes boli Eierspätzle so salatom, ale s inym dresingom. Spanielskym olivovym a s ciernymi olivami.
@haji Je Ti aspon trochu lepsie?
@afataga Ja mam ruzove 🧦
haji
@zolik (5.11.2021 20:26)
Děkuji za koment a fotečky, salát i satzle vypadají velmi chutně. Já měla tento týden 4x little gem salát a klidně bych pokračovala.
Děkuji za zeptání, je mi o fous líp. Na zítra si vytáhnu také ružové. Ať je svět růžovější!
1x zolik
zolik
@mijaita (5.11.2021 21:19)
Ahoj! Kupila som 1/2 L spanielskeho Bio olivoveho oleja z Andaluzie a momentalne na nom ficim. Uplne jednoduchy dresing: tento olej, par kvapiek citronovej stavy, trochu morskej soli a schuss Aceto Balsamico di Modena I.G.P. vymiesat a na zaver este cely salat tym uzasnym olejom pokvapkat.
Milujem olivovy olej, viem ho pit rovno z flase, ale zas nie hocaky. Podla mna je dost velky rozdiel medzi greckym, spanielskym a talianskym. Ale nie som ziaden velky expert. 😘

zolik
@mijaita (4.11.2021 17:53)
Tuto misku si vliekla v batohu cez polku Peru? Alebo to bolo v Cile? Tie Tvoje fotky vtedy pred par rokmi boli uzasne! A Ta diskusiu k tomu. Mnam. Rada na ten Tvoj Fotoalbum spominam. Holt kde Ty davny casy jsou…

1x haji
mijaita
@zolik (5.11.2021 21:47)

Tak zrovna olivac ja vubec nemusim. Nekdy pouziju na neco ale minimalne. Miluju ochucene oleje a kupuju repkový . Kolik hub tolik chuti :-)
2x haji a zolik
mijaita
@zolik (5.11.2021 22:00) Nooo misku jsem vlačela z dalekeho koutu Argentiny! Posilam ti misto kde jsem ji koupila!
Lonske snehy jsou ale porad pada snih novy :-) Latinskou a střední Ameriku miluju a dokud nezavrou hranice, jezdit tam budu. Malé odbočky nevyjimaje (Omán, jih Italie .....).




afataga
@haji (5.11.2021 21:46)

osvedceny babsky recepis na nadchu a pod. pliagy: do pohara trochu teplej vody, alebo caju, nie horuci, do toho lyzicu medu a stavu z celeho citrona. Uzivat 3x denne cca 3 dni. Fakt to funguje.
Tak skore uzdravenie.
haji
@mijaita (6.11.2021 11:39)
@zolik
děkuji za milou nejen miskovou konverzaci a fotečky.
Hmm, pěkný receptík s mrkvou @mijaita , mrkvové dobroty miluju. Krásné foto!
1x zolik
haji
@afataga (6.11.2021 11:45)
Děkuji za dobrou radu, určitě na ni přijde. Teď jsem si zabalila krk obkladem z odražené slané vody. Kousla bych se. Jdu opět do peří. Průběžně zkouším zázvor, citron a čajík. Ještě mám v záloze medík, citron a cibuli - čajík. Nemůžu do sebe nacpat vše najednou. Bohatě stačí tymiánový sirup, bo sladké pití - sirup - nemusím. @kvakac slivovice by mě zabila jako orla v letu. Dost kňučený, jdu se zahrabat k telce. Paralen a stoptusin to také jistí.
Jejda, to je téma, neberte si ze mě příklad.
Přeji všem krásný víkend! U nás je příjemně, krásně svítí sluníčko.
bugout
Polievka je dnes špeciálne pre @haji (čítal som tu niekde ako máš rada špenát) keďže polievky robím skoro vždy len pre seba veľakrát len tak improvizujem. Dnes som rozmýšľal čo také mam doma z čoho uvarím polievku, aby som nemusel ísť do obchodu.... Spomenul som si na haji a špenát čo bol v mrázaku pridal cibuľu, cesnak, rascu, slaninu a zemiak a je to tu. Špenátová polievka co dúm dal... Druhá je len tak opečená ryba a zemiakové pyré a čalamáda


haji
@bugout (6.11.2021 14:22)
Děkuji za koment a fotečku, mně by tvoja špenátová poievka velmi chutila. Pečená ryba s br. kaší a čalamádou musí být též dobrota. Také vařím co dům dal, teď 2x. Zítra to vidím na hokaido polievku se zázvorem a krutonky. Na řadě je i karfiol, uvídíme v jaké úpravě. Podle situace buď vyprážaný alebo zapekaný.
1x bugout
bugout
A tu je sľúbena ryba. To čo nevidieť
Su opekane zemiaky čo som robil pre polovičku, keďže nemá rada pyré. Časť uvarených zemiakov som skrátka odobral a prihodil na panvicu k rybe....


afataga
@kvakac (6.11.2021 13:46)

slivovicu by som uzila pred tym, predsa nebudes chlastat teplu, brrrrrrr a ta voda musi byt tepla, aby sa rozpustil med
2x haji a kvakac
afataga
@haji (6.11.2021 14:08)

sladke pitie ani ja nemusim, ale pre dobru vec sa clovek prekona
1x haji
bugout
@haji (6.11.2021 15:15) moja neboha babka robila z karfiolu fašírky. Žiaľ detaily si nepamätám, ale boli skrátka excelentne. Neviem či ho predvarala a čo všetko do nich išlo. Viem len, že pridávala aj nastrúhanú mrkvu len tak pre farbu a krajšiu štruktúru. Ani neviem či to bolo v trojobale alebo len strúhanka myslím, že len strúhanka. Viem ešte, že rozhodne nebol ten karfiol moc kašovitý, mal štruktúru ako tak. Príloha varené zemiaky s maslom a petržlenova vňať. Až mi tečú sliny. A teraz ma napadol ako bonus k tomu jednoduchý uhorkový šalát. Asi pôjdem zajtra zháňať karfiol a skúšať 😂😂😂
2x haji a zolik
bugout
@haji (6.11.2021 14:08) a ešte raz niečo špeciálne pre teba. Čaj kombinácia repík a zázvor + samozrejme med a citrón.
2x haji a zolik
kucharka
@haji , tak to je mi ľúto, že si chorá... prajem skoré uzdravenie!
Aj ja si dávam čajíky a čo ja viem čo, keď som chorá... ale pravdou je, že s čajmi som vždy chorá sedem dní a bez čajov týždeň... :-)))
Aj u nás je teraz také obdobie, že sveter/bundička sa oblieka a vyzlieka, zapína a odopína, medzi teplotou v noci a cez deň je rozdiel aj 15stup., tak tiež veľa ľudí “soplí”... ach jaj...
2x haji a zolik
haji
@bugout (6.11.2021 16:13)
Děkuji za koment, milú vzpomienku na tvoju babku skrze karfiolové fašírky. Ano, zprvu se člověk nestará a pak neví a trefuje se. Podobně to u nás bylo s fašírkami ze špenátu. Zhruba vím, jednou jsem dělala a stejně je babka měla lepší! Tak držím pěstě, ať se dílo podaří!
Děkuji za námět na čajík : řepík, medík, citron, zázvor. Budeš se divit, mně se v noci o tom zdálo, že : Dej si čajík z řepíku s medíkem! Před chvílí jsem ho dopila. Otevřu noťas a ty píšeš obdobnou kombinaci. Náhody neexistují. V další vlně přidám k řepíku, medíku i zázvor, podle tebe.
haji
@kucharka (6.11.2021 16:57)
Děkuji za komenty a fotečky. Hubové rizoto vypadá dobře a čoko roláda ještě líp!
Máš pravdu jak s čajíky, tak s teplotou a oděvy. Jsem osel, chtěla jsem být méně háklivá a trochu se snažila odolávat chladu. Dobře mi tak, cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly. Děkuji za účast, ono se to poddá. Musí. V dnešní době není dobré vylézat z domu v takovéto formě.
Hezký večer a pohodový zbytek víkendu!
1x zolik
haji
@kimlo (6.11.2021 17:45)
Děkuji za komenty a fotečky. Buřtguláš miluju, dlouho nebyl, díky za připomenutí. Koložvárská kapusta je tím vyhlášená, že není fotogenická, ale nevadí, čoto vidíme a chuť si domyslíme. Hezký večer!
1x zolik
kucharka
@silvia16 (5.11.2021 14:33)
@mijaita
Tak to som rada, že nie som sama s miskami! :-)) Najskôr to boli kuchárske knihy a keď som zaplnila všetky police tak to boli poháre a keď som zaplnila všetky police ... no a teraz sú to misky ;-)


2x haji a zolik
haji
@nadia56 (6.11.2021 19:52)
Děkuji za odkaz, a přání skorého uzdravení, určitě si lapacho pořídím, je to zajímavý čajík.
haji
Přeji všem krásnou neděli a dobrou chuť k svátečnímu obědu!
Nejsem fresch a tak zajedu zpět do peří. Karfiol ani hokaido neutečú. Pevné zdraví všem!
stefanm
...ja som nám včera pripravil v tlakovom hrnci vcelku dusené bravčové stehno a lahodnú zeleninovú omáčku na smotane...k tomu v blízkej reštaurácii, v "okienkovom predaji"!!! kúpený výborný knedlík😋


mijaita
Cizrnový salát - pečená cizrna obalená olejem a kořením (rimsky kmin, pepr, sul) s přidáním susených rajčat, trochu máty a kapustové (kelové) listy "cavolo nero". Ovoněné česnekem a pokapané citronovou šťávou.




zolik
Kuracie prsia s broskynou. V 80-tych rokoch bolo toto jedlo s roznymi prilohami skoro na kazdom socialistickom jedalnom listku. Pamätate si?


kucharka
Na obed sme mali opečeného tuňiaka a celozrnnú ryžu s dusenou zeleninou. A aby sme zase neboli takí zdraví tak som urobila troj-briošku, vanilka, škorica a kakao...


zolik
Vrele odporucam od @cesminaz „Listkujuce syrove pagaciky“. Robila som ich 2x a nie posledny. 1/2 vzdy ihned po vychladnuti zamrazim. Po rozmrazeni pri izbovej teplotu su ako cerstve.


haji
@kukulienka71 (7.11.2021 13:09)
Děkuji za komenty a fotečky, mně by chutnal jak bůček, tak slané i sladké pečivko, kokosové gulky nemají chybu - už trénuješ na Vánoce?! Krásné pozdravení k vám!
haji
@zolik (7.11.2021 13:56)
Děkuji za komenty a fotečky, slivky jsi měla výstavní a koláč též. Dala bych s chutí testovací vzoreček.
haji
@saymona (8.11.2021 00:12)
Děkuji za koment a foto, bravčové pečené s prílohami by mi u vás chutnalo. Na dálku zdravím, jsem ráda, že tě vidím!
haji
@stefanm (8.11.2021 07:09)
Děkuji za koment a foto, mně by u vás chutnalo, bravčové se smetanovou omáčkou je velká dobrota! Knedlík z okénka je výhoda.
haji
@mijaita (8.11.2021 11:09)
Děkuji za koment a fotečku, zajímavá zeleninová fúze a fotogenická!
haji
@zolik (8.11.2021 15:31)
Jejda, ty jsi to vzala z retro koutku, děkuji za foto i koment. Ano, kuřecí plátek s broskví byl populární.
haji
@kucharka (8.11.2021 17:26)
Děkuji za koment a fotečku. Opečený tuňák se zeleninovou rýží by mi chutnal a trojitá brioška je fajn sladká tečka. Krásné pozdravení k vám!
haji
@zolik (8.11.2021 19:35)
Děkuji za koment a fotečku, lístkující syrové pagáčiky jako malované! Krásná práce!
1x zolik
haji
@zolik (8.11.2021 20:25)
Dobrý večer aj k vám! No lepšie, to se nedá říct, ale jiné to je. Už si připadám jako kolovrátek, drží se mě to jako veš košele. Právě jsem vytáhla krabici s letitým soluxem, zítra půjdu do infračerveného spektra. Nejvíc frčí odvar z cibule s citronem a medíkem, vypitý horký a nevylézt z peří.
zolik
@haji (8.11.2021 21:39)
Boze, to je patalia! Ale Corona to nie je, ze? Mozno by zabrali väcsie (konske) davky vitaminu C.
Moja mama do mna cpala Celaskon hned ked som 2x posebe zakaslala 😊
To „horske slnko“ bol dalsi krok terapie. Do dnes neviem preco Solux nazyvali horskym slnkom. Naparovanie pod uterakom slanou horucou vodou bolo vyvrcholenie domaceho kurirovania.
Drz sa, opatruj sa a daj o sebe vediet. Pa

afataga
@zolik (8.11.2021 15:31)

Haha to si pamatam zo skoleni, niekedy bolo pre zmenu s kolieskom ananasu, zjest sa to dalo. Hlad je najlepsi kuchar.
1x haji
haji
@zolik (8.11.2021 22:05)
Držím sa. Corona to není, bo mám chuť, čuch aj hmat!! Nachlazení a hezky zaseklé v hlavě - ani ne tak dutiny, ale sliznice nosohltanu, hlasivky, průdušnice a průdušky. Nemám mandle. Od toho se hodně věcí odvíjí. Ale už je zase o fous líp.
Mám po babke Domáce slnko UVIR, vyrobeno : Stará Turá. Zakoupeno: 9.12.1977 MC: 195,-Kčs. Funguje dodnes. Jasné, že se nebudu opalovat, ale nahřívat infračervenými paprsky.
Díky za radu s vitamínem C, určitě si smršť céček dám. Použila jsem i Acetylcystein šumivé tablety, to rozpouští i ponožky.... Odvar z cibule, medík a citron jsou super, stejně jako řepík s medíkem. Jen to chce čas, teplo a tekutiny. A možná i ticho... Dělám si koupele v teplé slané vodě, na napařování nad hrncem ještě nedošlo, jsem posera.
Velké díky za účast i dobré rady všem! Jsem malej, šikovnej a určitě to dám!
Přeji všem pevné zdraví! Větší bohatství na světě není.
haji
@farbuska (9.11.2021 11:59)
Děkuji za koment, přání a pozdravení! Jsi milá!
Dnes jsem pokročila k vaření, jen nejnutnější forma. Karfiol vařený, s trochou másla a soli. Vývar z něj odložený, zítra se ukáže jak dál.
stefanm
...dnes zelenina na pare... dobré bolo...ale nepasuje za tým pivko...asi zájdem do blízkeho bufetu ku jednému okienku na opečenu klobásku a ku druhému na pivo 😀😋😋...


kucharka
@stefanm (9.11.2021 15:39)
Ku zelenine na pare zase pasuje vínko, veď aj to je dobré :-))
( mám to odskúšané ;-))))

1x haji
2010
@haji (9.11.2021 10:57)
Neviem ja by som si dal spravit PCR test, svagor bo 2x testovany negativne az po 2 mesiacioch mu zistili ze prekonal Covid a nic to nebolo s cuchom a chutou a kaslom , ako sportovec ma teraz znizenu kapacitu pluc
1x haji
haji
@stefanm (9.11.2021 15:39)
Děkuji za koment a fotečku. Zelenina na pare je dobrá věc, ale chce to něco od podlahy, máš pravdu. Klobása a pivko to jistí!
haji
@2010 (9.11.2021 15:50)
Děkuji za koment a dobrou radu od srdce. Pevně věřím, že C nemám! Švagrovi přeji hodně sil a uzdravení! Držme se!
afataga
@haji (9.11.2021 10:57)

Ja som ochotna podstupit skoro cokolvek, ale naparovanie za ziadnu cenu, nikdy, neznasam to, ale ak si statocnejsia, daj sa do toho.
1x haji
haji
@afataga (9.11.2021 19:17)
Haha, jsem posera, klidně to přiznám. Ale když to nepůjde jinak, zítra se vrhnu nad hrnec s vodou a tee trea olejom. Už to do mě dnes navačer klavírovala kámoška. Doba si žádá hrdinské činy. Uf
56859_1426519131 - profilový obrázok
dr
dr
@haji (9.11.2021 19:37)

KALOBA, super na horné dýchacie cesty, vitamín C 1000-ka aj trikrát denne cca 2-3 dni.
1x haji
haji
@dr (9.11.2021 19:57)
Děkuji za dobrou radu, objednala jsem si oboje. A to by bylo aby nebylo.
1x dr
haji
Jak se pozná, že je mi o hodně líp? Jednoduše, bo dnes už vaříím!! Hurá! Uvir Domáce slnko nezklamalo a pomohlo. A vlastně asi všechno zabralo. Uvolňuje se kdeco a růžové ponožky drží!
Dnes dusím vepřové plecko ala po Bakoňsku. Cibulka, domácí slovenská slanina /zakoupená u slovenského stánku u nás na trzích/, bravčové plecko na větší kostky/plátky, sůl, pepř, paprika červená mletá sladká, ostrá, pár kousků jalovce, bobkový list, namočené sušené huby, později přidám nakrájenou maďarskou kapii, zbytek slaninky a závěrem maloučko zahustím amerikou a dodám smetanu. K tomu bude rýže. Polévka hokaido, vařené ve vývaru z karfiolu, vložím zbytek karfiolu, pórek, kousek zázvoru. Budou i rohlíkové krutonky opečené na másle. Jejda, už se těším!
Nacvičuji už od rána, s radostí a elánem. Pomohla mi i včerejší návštěva dobré kamarádky, je to moje sluníčko. A také podpora tu na Vareche je blahodárná, velké díky, přátelé!!
haji
Už jsem po výborném obědě. Polévka hustá i bez krutonků, maso jako dortík, omáčka bez konkurence, jasmínová rýže nemá chybu. Na milé krutonky přijde až zítra. Vůbec to nevadilo.
mijaita
@haji (10.11.2021 08:26)

Teda takhle bych nevarila ani ani ani!! :-) Je videt ze jsi pri chuti uz a mas elan. Dobrí info!
Ja jsem se odmenila po velmi obavane navsteve zubare a tesila jsem se uz od vcera - bramborovy krem s cesnekem. Odmena byla fakt uzasna, jeste se olizuju. Uz neni!


stefanm
...no tak ja som nam dnes navaril pikant kurací paprikáš a k tomu nokerle s medveď cesnakom...


haji
@mijaita (10.11.2021 12:30)
Děkuji za koment a fotečku. Každý to máme jinak s vařením, po svém. Vařím na víc dnů, klasika se nabízí sama. Tvůj bramborový krém s česnekem a krutonky by i mně chutnal, ani krutonky nechybí. Hmm návštěva zubaře, tak to jsi byla statečná! Mě čeká druhá fáze ústní hygieny v prosinci, raději nemyslet. A určo se také odměním. Poctivě.
Díky za sdílení a přeji hezký zbytek dne, teď už v klidu a pevné zdraví!
haji
@stefanm (10.11.2021 12:45)
Děkuji za komenty a fotečky. Pikantní paprikáš bych si dala a tvoje domácí nokerle s mackovým cesnakom tiše závidím. Nokerle nerobím, zkoušela jsem jednou a dopadlo to hodně blbo. Vznikla kaša. Jednu várku kaše jsem za trest snědla a zbytek letěl.
Máš můj hluboký obdiv s šumivým mulťákem. Tu věc piju jednou za měsíc, když to jde dobře tak dvakrát. Víc nedávám. Tobě to chutí? Já raději čistú pramenistú vodu.
stefanm
@haji (10.11.2021 12:59)

...nevzdavaj sa po jednom nezdare... nabudúce sa vydarí a budeš na seba hrdá!!!...fakt!
1x haji
haji
@stefanm (10.11.2021 14:22)
Aha. Je to píseň Mirelle Mathieu Santa Maria De La Mer
trochu jiné provedení přes youtube:


haji
@stefanm (10.11.2021 13:18)
Já a nokerle to je stejno jako já a Slavík z Avignonu. Pro demonstraci přiložena píseň MM, můj zpěv nehrozí.
kucharka
U nás dnes kuracie rezne ( marinované v jogurte a koreninách, potom obalované v strúhanke a vysmážené ) s palestínskou ryžou.


haji
@kucharka (10.11.2021 23:23)
Děkuji za komenty a fotečky. Vyprážané kuracie rezníky s palestinskou ryžou bych si dala, příjemná změna. A salátek nemá chybu, listový salát s kombinací červené kapusty, jablek a semínek je osvěžující, musím si vzít inspiraci. Děkuji!
Pěkně děkuji za milá slova, mno dnes to veselé vydrželo cca do 18.14 hod, kdy u nás vyšla zpráva o Miru Žbirkovi. Tak nějak jsem na něm vyrůstala a jako jeden z mála zpěváků porazil Karla Gotta ve Zlatém slavíkovi. Šikovný chlapec, milý, skromný. Rozšířil andělský chór. Brzy.
kvakac
Včera zapečené špecle na tom dusené kuracie prsia na mrkve a vrch zaliaty vajce so strúhanou mozzarelou a všetko spolu zapečené.


haji
@kvakac (11.11.2021 06:48)
Děkuji za komenty a fotečky. Hmm zapečené krvavničky na snídani, to jsi na svém! Už jsem měla strach, že držíš dietku haha Zapečené špecle, aj polievka huby na kyslo vypadají moc dobře. Krásný den k vám a díky za inspiraci.
bugout
Dnes len taká rýchlovka pre mňa, inšpirovaná Áziou. Chcel som niečo medzi polievkou a hlavným jedlom... Keď varím len pre seba nebabrem sa s mäsom a siahnem často po kocke tofu. (a surimi, viem, že je to odpad ale nefrflite. Mne to chutí)


haji
@bugout (11.11.2021 12:44)
Děkuji za koment a fresch foto, krásně barevné a plné chutí. Mno, aj tofu a surimi sú dobré, když chutijú a doplňují plno zeleniny. Hlavně že zahřálo v bříšku a chutnalo. Respektuji každého výběr, někdy může být aj takto. Pravda, není to martinská husa, ale nepodléhat tlaku tradice nese osobní sílu. Krásný den k vám! A díky za sdílení.
haji
Dnes se s láskou hrajkám s krutonkami. Nebezpečná dobrota. Už se vidím, jak je přidávám nejen do hokaido polievky, ale jak na ně chodím do misečky a chrumkám u telky. Zastřelte mě!
1x bugout
stefanm
... dnes som nás "načal" krémovou brokolicovou polievkou s krutonkami a opraženou slaninou...


haji
@stefanm (11.11.2021 13:22)
Děkuji za komenty a autentické fotečky. Mně by moc chutnalo, brokolicová polievka s krutonkami je moje oblíbená, grilovaná kuřecí křidýlka, slaninové chipsy aj šmyklavý salát vypadají moc dobře, mně by moc chutnalo! Finální foto je důkaz haha Klidné zažití výborného oběda! Vidím to na pivko...
bugout
@haji (11.11.2021 13:18) na tom sme úplne rovnako. Krutóny vždy vyjedám len tak ako čipsy. Zväčša ich tak zjem viac ako v polievke.
kucharka
Skoro ráno som išla na trh. U nás na tržnici je taký malý bar/reštaurácia, kde je dostať “lyžicové” raňajky. Ja mám raňajky rada jednoduché, ale môj muž miluje napríklad Bull de tonyina. Sú to akoby naše držky ale z tuniaka, je tam aj hrsť slimákov a fazulí... Tak si dal zabaliť a doma si na tom pochutnával.



mamec
@stefanm (11.11.2021 13:22)
Tak, na tomto by si zase pochutil môj manžel. Strašne rád oblizuje kostičky :)
A to my mu na nich toľko veľa nenecháme.
1x haji
cesminaz
@bugout (12.11.2021 10:34)

Ja som práve dovarila za velký hrniec mrkvovú krémovú polievku😊 To je tentoraz naša víkendová polievka, hodí sa proste k rôznym múčnym jedlám👍


cesminaz
@bugout (12.11.2021 11:46)

Tak dobrú chuť ti prajem👍🙂 Ja som ju spravila cca.4 Litre😊 U nás sa je polievka väčšinou na raňajky a potom občas aj na večeru s prílohami. Môj menší syn je velmi polievkový, ten polievku hocikedy👍
stefanm
... hnedé šampiňóny teraz "rastú" sto metrov od nášho bytu!!...na regále v Bille 😀


stefanm
@zolik (12.11.2021 14:08)

...ta ja sa snažím navariť fajnu polievočku a tebe sa páčia len tulipány čo som kúpil manželke??...
...tak dobre...
... máš pekný biely tanier 😀😀
1x haji
haji
@bugout (12.11.2021 10:34)
Děkuji za pěkné komenty a fotečky, mně by tvoja pórková polievka, stejně jako mrkvový krém od @cesminaz moc chutnaly. Miluju zeleninové polévky všeho druhu. Pěkná konverzace a inspirující, milý @bugout a @cesminaz !
Krásný víkend!
haji
@stefanm (12.11.2021 12:41)
Děkuji za komenty a fotečky, hnědé žampiony jsou výborné a tvoja polévka by mi velmi chutnala. Dobrá inspirace. No a nejenom fotogenická a chutná polievka, ale aj krásně upravený stůl, včetně tulipánů, Ale to je u tebe vždy. Že ty máš nejenom dar dobre vařit, ale ještě jsi estét?!
Krásný víkend!
haji
@zolik (12.11.2021 14:12)
Děkuji za komenty a fotečky. Mně by tvoja Pasta Barilla chutnala, příjemná kombinace surovin. Haha vy jste dvojka se @stefanm pobavili jste mě haha
Krásný víkend!
haji
Já se motkám a motkám. Na chlebík jdu teprve zadělat. Racek má zpoždění. Hlavně, racek je rád, že funguje. Krásný víkend přeji všem!
bugout
@zolik (12.11.2021 14:12) Nechem to nazývať radou, ale mojou skúsenosťou. Vždy keď som robil nejakú omáčku na cestoviny so šľahačkou vždy mi z tohto bolo ťažko. Začal som robiť s mascarpone, Philadelphiou alebo obdobným syrom a je to chuťovo výborné a ťažko mi nebýva. Netvrdím, že je to zdravšie alebo čo, skrátka niekedy vyskúšaj len tak pre zmenu. Samozrejme keď robím nejaký prívarok alebo také niečo tam dávam klasickú šľahačku a tam mi to nevadí, zaujímavé...
1x haji
haji
@bugout (12.11.2021 15:28)
Dobrý koment, zajímavé postřehy. Někdy vyzkouším podle tebe, mascarpone sice nekupuji, ale shodou okolností jsem dva kusy nanesla na hnízdo. Uvidíme co vyhraje, zda potýrám misu /tiramisu/ a nebo na těstoviny... Díky za milou inspiraci a dylemu haha
haji
@kvakac (12.11.2021 15:42)
Děkuji za komenty a fotečky. Sikulský guláš z jeleňa? Hmm to musí být velká dobrota ajajaj
Trochu jsem googlila a je to vlastně obdoba segedínu? Jak tě znám, recept bude. Jejda, ty jsi mi narobil chutě! Mno, navrhuji, že večer pošlu po holubovi teplý kváskový chlebík a nazpět by mohl ekonomicky vzít testovací vzoreček od tebe, ne?!
Krásný víkend!
1x kvakac
mijaita
Mejdan je silne slovo prijdou jen tri kamaradi. Krome toho jednoducheho kuskusu jeste mrkvovy "salat" a jako dezert livanecky s mandlovym kremem z rozmixovannych mandli, medu a s arganovym olejem (viz recept na amlou beldi).
1x haji
haji
@mijaita (12.11.2021 16:52)
Děkuji za koment a foto. Hovězí kuiičky s kuskusem, mrkvový salát a lívanečky s mandlovým krémem hmmm Holky, vy se budete mít, ať se mejdlo vydaří! Hezký večer!
kvakac
@haji (12.11.2021 15:57)
Robím ho podľa tohto receptu, ktorý je v kuchárskej knižke z roku 1964. S tým rozdielom že to robím v jednom hrnci a z rôznej diviny.


haji
@kvakac (12.11.2021 17:58)
Děkuji za receptík, ano je to tak. Dokonce se mi něco málo vybavilo, že sikulský guláš /žebírko býval v nabídce různých závodních jídelen a restaurací /v hotovkách/. Super inspirace.
haji
@kukulienka71 (12.11.2021 19:56)
Děkuji za koment, fotečku a podporu, jsi milá. Oh, tvoja fazulová polievočka s údeným bravčovým kolenom a strúhaným cestom vypadá prudce jedle a velmi esteticky! No, kéž by vydržela alespoň ty dva dny! Krásný víkend a dobrú chuť! Výstavní foto!!
haji
@kukulienka71 (12.11.2021 20:03)
Děkuji za další foto, koment. Vidím, že už jedeš vánoční vlnu, kráásnéé trubičky a jistě aj chutné, je to moje velmi oblíbené cukrovíčko. Jsi šikulka!! Kdyby byly přebytky, tiše se hlásím k odběru. Ať se dílo daří!
kvakac
@kimlo (12.11.2021 19:45)

Veru aj som ho uvaril 6,5 l, že bude na tri dni. Máš ho vidieť neviem či bude dosť na dnes. Včera sme každú chvíľu chodili naň.
stefanm
... dnes som nam pripravil bravčové stehno v celku upravené v potravinovom sáčku na pečenie... odporúčam!...bolo fajné, šťavnaté
...spolu s mäsom aj pečené zemiaky zo zeleninou...


2010
Dnes som bol v obchodnom centre, ziadne masky, vsetko bezi po starom. Stat ma 5 mill. obyvatelov ako slovensko a od zaciatku pandemie ma 7 umrti na Covid, momentalne nikoho v nemocnici.
Ako je to mozne ? vacsina ludi sa rozhodla ockovanie je prednejsie ako FB slobody...




zolik
@stefanm (14.11.2021 13:47)
Velmi chutne si navaril a napiekol. Tulipany su stale velmi pekne ;-)

1x haji
haji
@mariamka (14.11.2021 07:49)
Děkuji za koment a fotečky. Oh jaká krásná a jistě chutná kysaná kapusta. No a segedínská bomba na tanieri nemá chybu. Na kapku přesná porce. Kapka navíc by byla pohroma. Haha Dobrú chuť! Syn má dobré spalování.
haji
@stefanm (14.11.2021 13:45)
Děkuji za komenty a fotečky. Velmi utěšený náhled do trouby na masíčko a zeleninku, krásně naservírované jedlo a upravený stůl je u tebe pravidlem. Vidím, že jsi aj piekol bábovku, no teda! Dobré zažití a krásný zbytek neděle k vám!
stefanm
@haji (14.11.2021 14:45)

... veru bábovku som nepiekol...na to mám "učňov"... naše vnučky
1x haji
haji
@stefanm (14.11.2021 15:07)
Šikovné kočky! Je fajn, že se mají k pečení. Já se měla také k pečení, hlavně proto, abych si mohla ulapit mísu od těsta, náplně, krému, varechu apod. Hlavní bylo být u zdroje!
haji
@bugout (14.11.2021 14:59)
Děkuji za koment a foto. Tvoje karí, léty vymazlené, vypadá velmi chutně! Krásná ryža, já miluji rýži takto bokem a z ní odebírat do úst hmmm
Krásný zbytek svátečního dne!
haji
@kukulienka71 (14.11.2021 18:14)
Hmm to je nádhera, děkuji za fotečku Rákotziho tvarožníka, vypadá náramně chutně! Díky za zastavení a sdílení, aj tobě krásný zbytek neděle a úspěšný nový týden!
kucharka
Dnes som robila roládu plnenú lemon curd (kupovaným) a vanilkovým mascarpone. Taká jednoduchá roláda nám spríjemnila popoludnie, keď sme si na nej všetci pochutnávali pri kafíčku :-))


haji
@kucharka (14.11.2021 22:13)
Děkuji za komenty a fotečky. Plněné rezne a br. salát bych si s chutí dala. Exotické artičoky mi evokují ozdoby na vánoční stromeček. Mám nejspíš vánočního bacila, všude vidím Vánoce. Hlavně jsme "upraveni" všudepřítomnou reklamou. Ale zpět k tvé nabídce. Luxusní roláda s lemond card a mascarpone vypadá velmi lákavě, věřím, že potěšila! Hezký večer k vám a úspěšný příští týden!
haji
Oprava : Lemon curd. Alespoň že se mi tam nepropašovala kravička. Se lepším...
1x zolik
kucharka
@bugout (14.11.2021 14:52)
Ja som si myslela, že @2010 bude asi v Austrálii, ale vyzerá to na Nový Zéland...
Ak je to tak, tak to ti @2010 ticho závidím :-)) NZ je naj, hneď by som tam išla bývať... ach!

haji
@redakcia otravuje mě po každém druhém kroku odsouhlasovat použití cookies. Dělám něco špatně, že mi se mi ten fialový pás souhlasu stále zobrazuje a nedovolí mi pokračovat bez přerušování a stálého klikání na souhlas? Je to velmi nepříjemné.
haji
@silvia16 (16.11.2021 12:32)
Ano, minimálně od včera to přešlo v neskutečný opruz. Nejenom souhlas s cookies, reklamy všude jako - máku, budu slušná. Ano, chápu, že z reklamy jsou peníze. Ale čeho je moc...
Dnes si nasolím a nakořením kuře, kousek vepřové krkovice. K tomu bude české zelí/kapusta. O knedlíku zatím jen uvažuji. Zítra to rozseknu.
Přeji všem pohodové dny, bez otravných mediálních nájezdů.
redakcia
@haji (16.11.2021 10:54)

Dobrý deň, áno, aj nám sa to deje :( Súbory cookies na našej stránke spravuje nezávislá spoločnosť, naše IT oddelenie túto vec preveruje. Prosíme o trpezlivosť.
1x haji
haji
@redakcia (16.11.2021 14:54)
Aj vám dobrý deň! Děkuji za odpověď. Jsem v údivu, že se to děje aj vám. Hmm Vypadá to, že jsme na stejné lodi. Titanic byl nepotopitelný a jak dopadl. IT oddělení přeji úspěšné prověřování. Uvidíme co z toho vzejde.
Trpezlivost, tak tú v dnešních dnech potřebujeme všichni! Nejenom na Varechce.
haji
@afataga (16.11.2021 18:03)
Děkuji za koment a fotečku, syrový salát s dobrým chlebíkom nikdy neodmítnu.
haji
@zolik (16.11.2021 20:28)
Děkuji za koment a foto! Mně se bude o tvých dukátových buchtičkách zdát, milá @zolik ! Ani nepamatuju kdy jsem je jedla naposledy... Utírám slzu a slinky!
cesminaz
@haji (16.11.2021 10:54)

@Haji ty mi čítaš myšlienky tvojou sťažnostou, aj ja som už chcela niečo napísať :-) Aj mne to ide už na nervy, kedže som na mobile a tam je to ešte otravnejšie než na PC :-/
mamec
A mne tu nič "nevyskakuje". Už to začínam brať osobne, čo som ja horšia?! :)
1x haji
haji
@ mamec (17.11.2021 09:52)
Jaj, tak to buď ráda. Klidně si to vem osobně, že VIP pripojení k Vareche!!
@ cesminaz jsem zvědavá jak dlouho bude preverovanie trvat a jestli to kdy dojde do původní polohy. No původní, do polohy odsouhlasím cookies /pěkné vydírání/, aby ten fialový hadr zůstal v klidu. K reklamám nemá cenu se vyjadřovat. Zvláštní doba.
stefanm
...dnes mali byť mäsové guľky v novej kyslej kapuste ročník 2021-2022...ale keď som sa večer dozvedel, že dnes, na sviatok "boja za slobodu a demokraciu"!, budeme mať na obed vnučku prehodnotil som našu manželskú dohodu a prešiel pri príprave obeda do "škôlkarskeho" módu a bola u detí obľúbená šošovicová polievka s parkom ...


haji
@stefanm (17.11.2021 14:16)
Děkuji za milé komenty i fota. Velmi dobře jsi to provedl a vidět, že velmi chutilo! Školkové menu bych brala, bo je to přesně podle mých chutí. Šošovicová polievka s párkom mi specielně nadělala chutě hmm Vidím, že babi s vnučkou už majú aj napečené! To je souhra.
Tvoje pikantní papričky jsou určitě zdravé doplnění, na bacily a podobné se musí jít ostře. Hezký zbytek svátečního dne! A zdravím holky šikulky!
haji
Uvařila jsem dobrou polévku. Kost z bravčovej krkovičky a skelet z kuřete. Do vývaru jsem zavařila nudle niťovky /ty miluju/ a obrala kopec maska. Pokračuji směr české hlávkové zelí/ kapusta. Musela jsem si to rozdělit na etapy, jako Závod Míru.
Přeji všem klidný sváteční den!
U nás pod mrakem, za chvílí bude tma jako v pytli. Posunování času tam a zpět mě nebaví. Zrušení bylo na spadnutí a zase nic. Ono se dobře něco naaplikuje a k odaplikaci se pak nikdo nemá.
bugout
Sviatok, nesviatok polievku skrátka potrebujem. Tak som siahol popri čerstvých zemiakoch aj do mrázaku a vytiahol karfiol a hrášok. V hre bola aj čisto zemiaková (tri rôzne druhy čo robím 😂), avšak vyhrala táto. Rozmýšľal som či urobím zápražku s paprikou alebo nie a nakoniec som sa rozhodol pre halušky s mletou paprikou sladkou, údenou a kajenskou....


mijaita
Dnes od rána krásný volnočasový, čtecí den. Uvařila jsem jen polívku podle rc @cesminaz a udělala sobě i žampionové carpaccio. Syrové žampiony mám velmi ráda. Několik topinek s cesnekovým žervé. Chutný, uvolněný den :-)


haji
@bugout (17.11.2021 15:39)
Děkuji za koment a fotečku. Zeleninová polévečka s haluškami /velmi zdobné a chutné halušky/ je vždy velká dobrota! Já dnes na hrášek zapomněla, jsem to hlava děravá. Dobre si navaril!
haji
@mijaita (17.11.2021 16:57)
Děkuji za koment a fotečky! Polívka vypadá velmi dobře, o chuti nepochybuji. Máš můj obdiv, syrové žampiony nejsou moje parketa, ale proti gustu... s topinkami a česnekovým žervé nemám problém. Volnočasový den je vždy fajn! Měj krásný večer!
mijaita
@haji (17.11.2021 17:04)

Zampiony jsou pokapane cesnekovym olejem, citronem a pepř. I do salatu mam rada syrové :-)
kucharka
U nás dnes obľúbená všeho-všudy Minestrone. Plný hrnec, bude aj na dva-tri dni.... aj keď rada varím, tiež si rada niekedy od hrncov oddýchnem :-))


haji
@cesminaz (17.11.2021 19:03)
Děkuji za komenty a fota. Kujmak aj chlebovo syrovo vnaťové placky musí být velká dobrota! Kujmak ti vyšel náramně! Na dálku letí pozdravení!
haji
@kucharka (17.11.2021 22:39)
Děkuji za koment a fotečku. Ano, napsala jsi to od srdce, jeden si rád odpočine od hrnců a navaří na víc dnů. Minestrone jako malovaná a odležená bude ještě lepší! Zdravím aj k vám!
haji
Polévka je výborná, hustá po vytažení z lednice jako sulc. Upekla jsem kuře s kouskem vepřové krkovice, k tomu české zelí/kapusta a jak se dalo čekat, podáváno s chlebíkem. Vše s minimem přidaného tuku pouze pod cibulku na zelí a vymazaný pekáč s masem /a to jenom kvůli tomu, že se pak pekáč lépe myje/. Chuť na knedlík zmizela někde v dáli. Jsem čitelná...
U nás je pod mrakem, nemrzne, spíš to vypadá na déšť. Klidný a pohodový den přeji všem!
stefanm
... ochutnávka čerstvej domácej kyslej kapusty ročník 2021-2022 s mäsovými guľkami dopadla výborne...testovaci vzorok spĺňal naše náročné požiadavky a kyslosť a slanosť bola v primeraných normách ☺️... kľudne môžem parafrázovať výrok známeho "politika"..."Bude dobre"


haji
@stefanm (19.11.2021 15:37)
Děkuji za komenty a fotečky. Brokolicová polievka od vás vypadá velmi chutně, takú mám moc rada! Jejda, masové gulky s domácou kyslou kapustou bych si dala líbit, velmi chutná kombinace! Jsi šikovný! Aj brácha robí domácu kyslú kapustu, krmí se jí víc než pravidelně, rád a s chutí.
haji
@mijaita (19.11.2021 16:10)
Děkuji za koment a krásné, chutné foto. Květák, houbovka a knedlíčky hmm to musí být velká dobrota!
haji
@bugout (19.11.2021 16:37)
Děkuji za koment a fotečku, pěkná zkouška kapusty, jen co je pravda. Mně by moc chutnalo! Zabíjačka ve výhledu? Dobrá volba!
1x bugout
haji
@kvakac (20.11.2021 12:22)
Děkuji za komenty a fotečky, turecký guláš vypadá náramně chutně, jsi muž činu! Hezký zbytek soboty a klidnou neděli!
haji
@mijaita (20.11.2021 17:06)
Děkuji za koment a fotečku, neotřelá mrkvová polévka, krásné foto!
haji
@kimlo (20.11.2021 17:23)
Děkuji za komenty a fotečky, jedno lepší než druhé. Tvoje fazolová polévka s uzenými žebry a klobásou je trochlapová, mně by moc chutnalo. Oškvarkové pagáčiky podle tebe by byly i pro mě chuťovka, krásná práce. A huspenina nemá chybu!! Jejda, jsi mi narobil chutě! Kéž by se chladila i u mě v lednici... hmm
haji
Dnes budu trénovat na Vánoce, tvarohová vánoční štola mně chutná celoročně a dlouho jsem ji nepekla. Už mám nachystané suroviny, jen se s tím popasovat. Někdo ukryl rozinky, nebo je sežral. Bude s brusinkami místo rozinek, co nadělám.
Klidnou a pohodovou neděli přeji všem!
bugout
Viem, že sa asi nie moc čo chváliť, ale robil som francúzsku polievku (teda Slovenskú, avšak nie sáčkovú). Mušličky nevidieť ale sú tam. A to prečo sem píšem je, že namiesto mletého hovädzieho ako doteraz som urobil halušky z pečeňovej paštéty.... A je to výborné.


haji
@bugout (21.11.2021 14:55)
Děkuji za koment a foto. Francouzskou polévku /v sáčku milovala moje babička. Vitana to u nás vyhrávala a francouzská polévka byla často. Nic proti tomu, ale pak upravili - zlepšili recepturu a byl to slabý odvar původní kvality. Vidím, že jsi si zaradil aj bez mletého masa. Ono to tak někdy vyjde, že člověk musí improvizovat. Nečekáme neohlášenou návštěvu michelinského šerifa, tak se neplaš. Člověk se nemusí chválit, stačí, že uvařil a chutně uvařil z dostupných surovin co jsou doma. Někdy je to kumšt.
Hezký zbytek nedělního odpoledne a ještě hezčí večer! A co sladká tečka? Hmm asi ne, ty nejsi na sladké.
bugout
@haji (21.11.2021 15:15)
Sladká bodka bola. Dal som si lentilky. Ono ja som to chcel hlavne vyskúšať lebo som tu videl recept s takými haluškami. Podľa mna je to dokonca lepšie ako s mletým mäsom.
1x haji
haji
@bugout (21.11.2021 17:03)
Máš pravdu, vyzkoušet se má všechno, aj paštika do halušek Lentilky, ty jsi mě dostal! Můžu se podělit s tvarohovou štolou. Před chvílí jsem se v ní pásla. Ještě byla teplá, ale nemohla jsem si pomoct. Trochu víc dohněda, ale to se pod cukrem ztratí a chrumkavé mám ráda. Vždy do ní nacpu plno ořechů, různé sušeného ovoce, plátkové mandle, přidala jsem i kokosové plátky /kterých se nemohu zbavit/. Pravda, není to nic pro moje zuby, ale to mě nemůže zastavit. Je výborná.
1x bugout
bugout
@haji (21.11.2021 17:33)

Štólu som domácu veru nejedol vždy len kupovanu, ale marcipánovú, bol som schopný zjesť ju aj sám.


2x zolik a haji
zolik
@bugout (21.11.2021 18:57)
Zlate! Moji synovia tvrdia, ze je velkyyy rozdiel medzi Lentilkami a m&m‘s 😊
Ked boli deti, jeden preferoval jedno, druhy druhe. Vedeli sa do krvi pohadat. Pre mna usmevna spomienka.
1x haji
zolik
V sobotu bolo hovädzie alla gulas s nokerlami, paradajkovy salat. Preto „alla“, lebo stava je prepasirovana. Nie je tam zelena paprika, paradajky ani paradajkovy pretlak. Zahustene je to nastruhanym zemiakom.


cesminaz
V sobotu na víkendové raňajky sme mali Sigara börek s jemnou zemiakovou polievkou / patates çorbası


stefanm
...a my sme včera zjedli kuriatku nohy ☺️😋
... dochutil som nám ich "dijonskou" omáčkou s olivami a pasoval k tomu jemný viedenský knedlík...k tomu čerstvá cvikla s chrenom, ktorá pridala nedeľnému obedu lahodnú pikantnosť takže sa potom prijemne driemalo pri tv!


stefanm
... áno...dobre vidíte...tu spodnú časť, kde už nie je žiadne mäsko a slúži iba ako držiak pre obhrizanie kostičky som odsekol lebo mi zavadzala a nechcelo mi to vojsť do panvice v ktorej sa 45min. dusili ☺️


haji
@zolik (21.11.2021 22:13)
Děkuji za komenty a fotečky. Lentilky a m&ms byly rozdílné. Jak jde čas, jsou si stále více podobné. Gulášek vypadá velmi dobře, nokerle též. Mně by chutnalo. Čiči nemá chybu! Narobila si mi chute! Děkuji za přání a tobě také příjemný nový týden! Ať se daří!
haji
@cesminaz (22.11.2021 05:46)
Krásné pozdravení k vám! Děkuji za komenty a fotečky. Oh, jemná bramborová polévečka s borkem by mi velmi chutila. Omlouvám se za chybějící čárky, tečky nad písmeny - hledala bych je na klávesnici týden, uf Turecký guláš v novém keramickém kastrolu vypadá velmi chutně! Budu se opakovat, jehněčí maso jsem nikdy nejedla, ale s radostí bych u vás ochutnala. Krásný celý nový týden! Ať se vám všem daří vše jak má a přeji pevné zdraví!!
haji
@bugout (21.11.2021 18:57)
Robím tuto štolu:  www.mamincinyrecepty.cz/babovky-chlebicky-stoly/vanocni-tvaroho...
S drobnými rozdíly, pomazávám ji máslem na začátku, uprostřed pečení a na konci po vytáhnutí z trouby. No a sušeného /kandovaného/ ovoce a ořechů dávám o trochu víc, bo jsem křeček a ráda chrumkám. Vlašské ořechy dopředu namáčím - lépe se krájí a ve štole jsou chutnější. Dávám i plátkové mandle. Peču ji o pár minut déle. Ozkusím špajdlou, zda se uvnitř nelepí. Mám ji raději vypečenější - chrumkavou. Moje zuby... ale poruč chuti. Není na ní nic těžkého, zvládne ji upéct každý. Nemusí každému chutnat, kámoška se vždy oklepe a odmítne nabídku ke kafi, nemá rád sušené ovoce, kandované ovoce ani kůru z citrusů v těstě. Pánbůh nás nestvořil stejné. A to je dobře.
Přeji klidné a úspěšné dny!
haji
@stefanm (22.11.2021 07:54)
Děkuji za komenty a fotečky. Kuřecí nohy miluju, jsou šťavnaté a ty jsi si dal záležet, s olivami a dijonskou omáčkou je to zajímavá kombinace a tuším, že u vás oblíbená. Hmm, ty jsi se hrál s vídeňským knedlíkem? Máš můj obdiv, jsi šikovný! Červenú repu s chrenom miluju, čerstvou jsem ji ještě na salát nezkoušela - dobré vědět, že je to chutné. Prosím, zálivka na ni jaká? ať mám představu. Děkuji! Mně by u vás chutnalo. Přeji pohodové a tvořivé dny!
haji
@kimlo (22.11.2021 17:55)
Děkuji za koment a fotečku. Ano, věřím, že je to super dobrota. Měla jsem je v plánu, ale ještě na ně nepřišlo. Udělám si uzel na utěrce, abych nezapomněla. Jen co "dojedu" moje české zelí.
haji
@mijaita (22.11.2021 18:52)
Děkuji za koment a fotečku. Jsi mě dostala na lopatky, klasika klasická u tebe zvítězila. Pěkně upečené kuřátko, domácí knedlík a červené zelíčko. Mám tuto kombinaci ráda a věřím, že nic nezbylo. Hezký večer a úspěšný týden.
kukulienka71
@kimlo (22.11.2021 17:55)

asi ešte nikdy som na ne nemala takú chuť ako teraz, pri tvojej fotke. Zajtra budú, kapustu už máme hotovú:-)
1x haji
haji
@kukulienka71 (23.11.2021 12:34)
Děkuji! za milý koment a chutnou fotečku. Diskusia je jedna věc a milý a pracovití, sdílející Varechári věc druhá a hlavní! V tomto případě @kimlo inspiroval. Aj mě. Včera mi brácha přinesl kapustový salát co dělal. Jsem se nasmála. Nabízel mi následující den po mém vaření českého zelí přebytek nakrouhaného zelí. Uf. Zelí střídá zelí, kapusta kapustu. Jojo, začala sezóna. Krásný kapustový den přeji všem! Dnes dorazím poslední díl českého zelí s kuřetem.
haji
A mám tam hrubáka. Milí a pracovití. Je to sranda, bo v češtině jsou některá i a y jinak. Už jsem z toho jelenice. Omluva všem, že ne vždy to napasuju správně. Stejně tak to mám s výrazy, používám českoslovenštinu. Sranda je, že si kolikrát český výraz ne a ne vybavit, slovenský naskočí sám.
haji
@mijaita (23.11.2021 12:56)
Děkuji za koment a fotečku, vyzkoušela jsi nový recept, to je vždy zábava. Mně by také chutnalo. Hlívu miluju na všechny způsoby. Nejlepší jakou jsem kdy jedla byla hlíva opravdická z lesa.
mijaita
@haji (23.11.2021 12:52)
Slov nepisu, obcas trpim, kdyz vidim ten rozdil v příčestí minulem. To mi rve oci :-) Na kapustu jsem zvykla, ale není nad zelí :-) Ale psát slov bych si netroufla. Jen císt je samozrejmost uz od detství.
2x haji a mamec
mijaita
@haji (23.11.2021 12:58)

Máškova (královská) je dobrá na másle s kmínek a pepřem. A jasne, hlíva lesní je TOP a prže z lesa, je vonavá. Máčková ne. Stejně jako ty "umělé" lišky, které se prodávají celou zimu u nas v tržnici. O vůni nos ani nezavadí.
1x haji
haji
@redakcia prosím vás, je něco nového ve věci neustálého vyskakování souhlasu s cookies? Už je to týden a pořád stejná poloha. Trpělivost mám, ale čeho je moc... začínám být na fialovou barvu alergická.
haji
@mijaita (23.11.2021 13:08)
Pro tu chvíli zvítězila. Také střídám jídla. Zpravidla klasická haha
Hezký den!
P.S. My tady na moravskoslovenském pomezí máme plno výrazů mixovaných. Někdy se také nechytám, o tom žádná. Mám i slovník, ale starý a každý jazyk se vyvíjí.
haji
@stefanm (23.11.2021 13:26)
Děkuji za komenty a fotečky. Halušky s tvarohom bych si dala s chutí. Hmm salaš doma vyjde určitě líp než okénko. Pravda, chce to šikovné ruky a chuť do vaření. Jsi šikovný. Mno, ta cena je okénkový reál? Hmm Dobre si navaril!
stefanm
@haji (23.11.2021 13:41)

...cena je reálna!!...a k tomu u nás na Slovensku dostaneš krčah vody zadarmo😄😄...fakt!
1x haji
haji
@stefanm (23.11.2021 13:58)
Aha, tak to je celkem síla. Krčah vody zadarmo je fajn. Oživí zákazníka při placení!
Nechodím do restaurací a ani nevyužívám okénka, tak cenovou relaci u nás nemám zmapovanou. Je možné, že jsme na tom u nás podobně.
mamec
@haji (23.11.2021 12:47)
Od kapusty chlap je hustý!
A čo žena? To neviem.
1x haji
haji
@mamec (23.11.2021 15:28)
Haha, to sedí! Lidová moudrost na ženy tímto směrem zapomněla.
redakcia
@haji (23.11.2021 13:02)

Dobry vecer, skontrolujte si, ci nemate v internetovom prehliadaci (vo vasom pocitaci, smartphone) nastavenu volbu NEUKLADAT COOKIES, to moze byt dovodom, ze u vas vyzadovanie k suhlasu s cookies pretrvava.
1x haji
haji
@redakcia (23.11.2021 19:53)
Děkuji za info. Žádné úpravy v počítači nedělám, ani jsem nedělala. Úpravy tedy nastaly před týdnem na vaší straně, jestli to dobře chápu.
haji
Dnes kuřecí játra na cibulce a špeku, s kouskem klobásy, zahuštěno amerikou, ochuceno kořením a mixem sušených bylinek. Podáváno s chlebíkem.
U nás je zatím příjemně, trochu se ochladilo, ale pořád to jde. Klidný den přeji všem!
haji
@2010 (24.11.2021 15:11)
Děkuji za koment a fotečku. Bromelie jsou vděčné rostliny a mít je kvetoucí na zahradě je krása sama. Počítám že máš velkou a bujnou zahradu. Máš můj obdiv, velikost některých rostlin je s našimi poměry nesrovnatelná. Fota z tvojí zahrady nemají konkurenci. Díky za sdílení a potěšení. Užij si krásné léto!
haji
@stefanm (24.11.2021 18:11)
Děkuji za komenty a fotečky. Hlivový guláš nemá chybu a lokše k němu jsou bezkonkurenční příloha. Velmi pěkné spojení chutí, krásná práce!
1x zolik
zolik
Rezne podla receptu od @babkamt „Morcacie prsia v cesnakovo-syrovom cesticku“ este obalene aj v struhanke + Basmati ryza a ladovy salat.
Hotove do 15 minut. Kym sa ryza uvari aj rezne su uz obalene a vysmazene a salat na stole.
Davam ako inspiraciu, pre hektickejsie dni 😊


haji
@zolik (24.11.2021 21:16)
Děkuji za komenty a fotečky. Rezeň vypadá velmi dobre, krůtí prsa v sýrovo česnekovém těstíčku by mně jistě chutnaly. Aj syrovo zemiakové placky se salátkem a dipem vypadají velmi chutně. Samé dobroty.
haji
Právě jsem se dodívala na finále Master Chef. Adrenalinkové celé. Finální trojka: Besky, Jitka a Petra. Velmi šikovné dámy, hluboce smekám! Vyhrala Besky, srdečně blahopřeji!! Krásná práce!! Výhra putuje na Slovensko, to je velmi milé! Besky, užij si ji s láskou a radostí!
mijaita
Z poslední zeleniny jsem vytvořila nový recept :-) Zelenina na kusy (mrkev, celer, brambora) a rozmixuje. Stejna zelenina, ale nastrouhaná se opeče na másle a vloží do toho. Skvela je, musím si ji pochválit! :-)


haji
@mijaita (25.11.2021 09:59)
Děkuji za komenty a fotečky. Ano, polévky teď hrají prim! Zahřejí, zasytí a pocit tepla v bříšku a dobré chuti na jazyku je super. Ekonomicky zužitkovat co lednička dala nese nové recepty.
Master Chef je zajímavý projekt, letošní souhra jak soutěžících, tak porotců byla příjemná. Líbil se mi i satelit Souboj na talíři s porotci.
Krásný den přeji, ať se ti daří, @mijaita !
haji
Dnes dělám kváskový chlebík. Kvásek je lenivý jako panička. Ale těsto už je hotové a kyne. Změna je život. S moukou je to teď na kočku. Dnes jsem rozdělala režnou mouku z mlýna, k tomu klasickou T650. Na chuti i kvalitě těsta/chleba je znát každá změna. Alespoň se nenudím.
Klidný a úspěšný den přeji všem!
haji
Včera se chlebík povedl. Udělala jsem novou zkušenost. Nechtě jsem zkrátila dobu posledního kynutí před zabalením těsta a poprvé mi chlebík nahoře příčně praskl. Jeden se pořád učí.
U nás fest prší. Přeji všem krásný, byť upršený den! Držme sa! Je to potřeba.
mijaita
@haji (26.11.2021 09:19)

pro me skoda ze nemas chlebove fotky. A nepochopila jsem jestli jsi za to prasknuti rada nebo ne? Kdyz jsem ja pekla kdysi chleba, za prasknuti jsem byla rada!
1x haji
mijaita
Dnes jen kološvárská ale tu já moc ráda. Kdyz zchladne a je vlazna, chutná mi nejvíc. Ted nesmím do kuchyně abych neužírala co je na zítra :-) Nebo už k večeři ?


haji
@2010 (26.11.2021 13:37)
Děkuji za konent a fotečku. Krásné ananasové miminko! Český název je též příhodný: Ananasovník chocholatý - Ananas comosus. Díky za naladění! Matka Země je kouzelně tvořivá. Krásné léto! Tiše závidím...
haji
@mijaita (26.11.2021 15:43)
Děkuji za milý koment. Mno, já to tak neocením. Tentokrát šla půlka chlebíku k sousedům, od kterých jsem dostala do daru 6kg mouky na chlebík. Počítám, že tomuto óbr prasknutí by se potěšil soused ze 2. patra - ten miluje prasklý chlebík. Zpravidla se mi pecen chlebíka usmívá z jedné nebo obou stran /tam kde se podsunuje zamotání dospod/. A to je vždy Jarousek moc rád. Uvidíme příště. Na okraj: dříve jsem pásla po prasknutém chlebu, ale z toho jsem, díky učení se pečení, vyrostla. Neumíš si představit, když jsem se pomalu dva roky potýkala s chlebovým těstem, co to bylo nervů. A ne a ne se dohrabat ke zdárnému výsledku. Škoda, poslala bych ti jeden bochníček na ukázku... Už jsem psala, nakrájím vlažný na kráječi a dám po dvou krajíčcích na mrazák. Tak uchovám čerstvost - alespoň trochu. Nejlepší je čerstvý, vlažný. Včera padl krajíček a patka jen tak s máslem a solí. Hmmm
haji
@mijaita (26.11.2021 15:46)
Děkuji za koment a foto. Hmm koložvárské zelí znám jen z doslechu. Věřím, že je miluješ! Moje maličkost ještě nenabrala dostatek odvahy. Preferuji "čistou rýži" přílohovou a jakákoliv kombinace s ní /mix/ mě dostává na odvrácenou stranu měsíce. Nerozchodím ani rizoto. Jsem divná.
Krásný víkend!
U nás začalo do deště po poledni posněžovat. Musela jsem do terénu. A než jsem se vrátila, všude bílo a zatím to drží - ale nemrzne, zatím. Uf To je pro můj pohybový aparát nedobrý terén. Ale vezla jsem se tam i zpět taxálem.
stefanm
...aj tu už prší!! (... ďaleký východ... hlavné mesto centrálneho Šariša!)
...a nechcelo sa mi preto ani púšťať do väčšieho varenia... takže len dusené mäsko v tlakovom hrnci a k tomu cestoviny s vajcom.


mijaita
@haji (26.11.2021 16:41)

Asi tu ryzi chapu kazdy mame nejakou uchylku :-) Take mam a ne jednu! A treba i tu, ze krome polivky zasadne vidlickou. Lzici z kastrolu nebo z talire si nepochutnam :-)
1x haji
mijaita
@haji (26.11.2021 16:33)
Kdysi jsem mela velike prani. Mit svuj vlastni, cerstve upeceny, jeste teply bochnicek, moucny, praskly, ktery vydlabu a jen tu kurku snim s dobrym maslem. Podarilo se, nahodne, v horovicke pekarne koupila mensi bochnicek popraskany. Sedla jsem na zahrade u tchyne, ona mi uvarila veliky hrnek kafe a ja peclive vydlaba stridku a tu kurku mazala maslem, krupalo to a bylo to taaaaak dobre! Bylo leto a zraly maliny Buh existoval :-)

haji
@stefanm (26.11.2021 17:26)
Děkuji za komenty a fota. Dušené masko v tlakovém hrnci je pro mě velká dobrota. Hmm a špagety s vajcom jsou mi novinka! Dáváš žloutek - jako na uhlířské špagety? a nebo děláš jak? Mně by moc chutnalo. Zvlášť dnes. Mám studený odchov. Jen karlovarský rohlík a čajík s rumíkem. Zítra si to vynahradím.
haji
@mijaita (26.11.2021 18:15)
Blahé paměti nám jednou týdně do práce vozili malé pecny chleba někde od Zlína. Skoro ještě teplé... Vždy to dopadlo stejně. Já domů donesla jen tu střídku. Kůrku někdo dokonale ohlodal.
K tomu stolování. Měla jsem po babičce perfektní dezertní vidličku. Neměla chybu. Tou jsem jedla všechny druhy salátů ze studené kuchyně. Někam jsem ji zašantročila a od té doby už saláty nejsou to ono .... Také mám různé druhy lžiček na různé dobroty. A šlak mě může trefit, když tu pravou lžičku ne a ne najít ....
stefanm
@haji (26.11.2021 18:26)

...nie!!!... uvarené špagety prehrejem na rozpustenom masle, pridám vajíčka, rozmiešame a dochutim... nám to tak stačí a chutí 😋
1x haji
haji
@stefanm (26.11.2021 19:18)
Děkuji za přiblížení, někdy to vyzkouším, je to dobrý nápad. Díky za inspiraci!
Sníh stále drží a před chvílí jsem zahlédla uhrnovač. Mno, kéž by jim ta aktivita dlouho vydržela! Na naše poměry je to hodně nezvyklý úkaz.
Přeji klidný a pohodový víkend!
haji
Dnes krůtí spodní stehna, pečená na kousku celeru, jablku a špeku. Včera jsem si je večer nasolila, okořenila /ml.červená paprika, černý pepř, kmín, sušený zázvor a česnek/, dnes jsem je prošpikovala špekem. Neměli iberijský špek, ale náš klasický měli a byl dost vysoký, hurá! Poznámka: náš špek je něco podobného jako slovenská slanina, jen je celý bílý /tuk/ a žádné prorostené maso a je vyuzený. Má svoji typickou chuť. Bude i polévka, příloha - ale to je ve vývoji.
Je to s podivem, ale sníh u nás jako tako drží. Klidnou sobotu přeji všem!
kimlo
Polievka z kuriatok, nazbierané ešte na jeseň. Kvaskovy chlieb je na 3,5 hodiny v osatke.


haji
Abych ekonomicky využila zbytkové teplo v troubě, už se peče hrnkový koláč s tvarohovou a povidlovou náplní. Masko je krásně měkké, ještě mi zbýá uvařit jasmínová rýže /vyhrála/ a zbude kopa nádobí. Za chvílí bude začínat na Rtvs 1 Maiřret. Už se těším. U nás chodil také v sobotu, ale později večer. Z neznámých důvodu tu řadu 54 dílů po 35. dílu přestali vysílat. Škoda. Proto si ani náhodou nedovolím zmeškat. Bruno Cremer je úžasný herec. Seriál byl natočen v koprodukci Francie, Belgie, Švýcarsko, Československo v období 1991 - 2005 :  www.csfd.cz/film/228405-maigret/prehled/...

Hezké sobotní odpoledne a nadcházející večer u něčeho dobrého!
bugout
Zajtrajšie raňajky menom Rumcajs už spia v chladničke. Teraz som so psom vonku a potom je na rade kurací paprikáš a halušky.. Polievka je od včera taký kuraco zeleninovy hybrid.


haji
@bugout (27.11.2021 14:14)
Děkuji za koment a fotečku. Rumcajs vypadá super, tiše závidím zítřejší raňajky. Hmm, kuřecí polévka se zeleninou, halušky aj paprikáš jsou dobrá volba. Také mám ráda v polévce dostatek zeleniny. A pes bude strážit ledničku? je dosť ostrý?
Já jsem obrala krůtí masko z kostí a úponů. Výpek - šťávu z pod masa /cibule, jablko, celer, pár kostek špeku/ jsem rozmixovala tyčákem. Maso jako dortík, omáčka nemá chybu!! podáváno s jasmínovou rýží. Neskutečně výborná kombinace chutí. Mohu doporučit. Koláč se upekl na jedničku. Maigret relax. Teď už jenom zmárnit tu hromadu nádobí.
haji
@kimlo (27.11.2021 13:02)
Děkuji za koment a fotečku. Tvoje polievky jsou vždy plné chuti a k závidění. Hlavně ty hubové. Přeji ať chlebík dobre vyjde! Hezký sobotní večer!
1x bugout
bugout
@haji (27.11.2021 15:07)
Nuž ostáva len popriať Ti dobru chuť. A ja ako sladká bodka asi zasa lentilky 😂😂 alebo ešte sú v hre minonky a žĺtkové venčeky...
1x haji
haji
@bugout (27.11.2021 15:19)
Děkuji za přání dobré chuti. Pošlu po holubovi kus koláčika... Pozdravuju tvého pejska, kus lásky, radosti a dobré nálady v chlupatém balení mi někdy chybí.
1x bugout
mijaita
@bugout (27.11.2021 14:14) A dooost! Jeste fotku na me? Nemuzu ho ted delat :-( ale ja se dockam! Nadherny ho mas a ja se rada necham inspirovat. Veskere rady jsou ulozene v pameti :-)

1x bugout
mijaita
@haji (27.11.2021 13:18)

Maigret je prijemny serual. Stejne jako Rex. Ale ten je ted ta posledni serie a to uz neni ono. Kolac k tomu no ty se mas!! Musim ven nejakou dobrutku si take koupim :-) Jooo takova zimni pohoda odpoledni, neni nad ni!
1x haji
haji
@mijaita (27.11.2021 15:41)
Děkuji za koment a foto. Pěkná a chutná zeleninovo luštěninová fúze, beluga s květákem a velute /musela jsem googlit/ není přízemní, ale skvělá! Dnes jsem měla sáček s belugou a s červenou rýží v ruce. Vyhrála jasmínová rýže a z polévky jsem vycouvala, protože jsem chtěla péct koláč. Na belugu i červenou rýži dojde časem.
Hezký večer! Doufám, že jsi ulovila v ulicích nějakou dobrotu. Klidně bych poslala kus koláče po holubovi. Ulétal by se, chudák! haha Ano, Rexe také miluju a poslední díly jsou přetažené. Nevím proč, potupně píšu koment podruhé. Někam se vypařil /asi jsem klikla někam vedle/.
bugout
Len doplním, že aj keď ho robím z mäsa (nerád sa babrem s kosťami) v ničom nie je ochudobnený, keďže ho robím vo vývare z kuracích chrbtov....
1x haji
haji
@bugout (27.11.2021 16:47)
Děkuji za komenty a fota. Ano, mně by moc chutnalo, kuřecí paprikáš je velká dobrota. A ten tvůj je bezúdržbový, žádné zdržování s vytahováním kostí. Dobrý nápad použít vývar z kuřecích kostí. Jeden se pořád učí. Dobrú chuť!!
1x bugout
haji
Přeji všem dobrú chuť ke svátečnímu obědu a klidnou, pohodovou první adventní neděli!
U nás od rána prší, poslední kousky sněhu se ztrácejí. V lednici mám na výběr pár polévek v zatáhnutých sklenicích, některá zvítězí. Hlavní chod: pečené krůtí dolní stehno na cibuli, jablkách a celeru, k tomu jasmínová rýže a kapustový salátek od bráchy. Sladká tečka: hrnkový koláč s tvarohem a povidly. Už se mi chladí čajík z materinej dúšky. Ven by ani psa nevyhnal. Doma je teplo a pohoda. Pevné zdraví přeji všem, držme sa!
mijaita
Salat opravdu kapustovy nebo zelny? :-) Jakou polivku sis vylosovala? :-) Ja budu teprve vymyslet!
1x haji
haji
@mijaita (28.11.2021 12:26)
Děkuji za koment. Polévku jsem vylosovala čočkovou - klasickou a byla bez majoránky, ne vždy majoránku preferuji. Salát zelný, přepínám bez varování na českoslovenštinu, tak příště budu uvádět oba výrazy. Zelný/kapustový mix bílého, červeného zelí a domácí paprika /poslední z domácí úrody/. To celé sladkokyselé. A možná je tam i cibule. Nedávala jsem pozor když o přípravě salátu mluvil. Moje zuby... ale nějak to dám.
Co dobrého jsi vymyslela? Hezký zbytek neděle!
haji
@stefanm (28.11.2021 14:49)
Děkuji za koment a foto. Pěkné kapustové rozoučení s maskem a knedlíkem, mně by chutnalo. Dietu? Achjaj... nezávidím. Pohodovou neděli přeji! A plno sil k dietě.
cesminaz
Dnes k raňajkám sme mali čerstvo upečené sladké pečivo. Výborné s lekvárom, maslom a medom🥰


haji
@cesminaz (28.11.2021 17:31)
Děkuji za koment a fotečku, takové sladké pečivo by k raňajkám pasovala i mně. Klidně i nasucho, jen s kafíčkem hmmm
haji
@afataga (28.11.2021 17:31)
Děkuji za koment, foto i odkaz na receptík. Povedená hovězí žebra, mně by moc chutnalo. Hezký večer k vám!
afataga
@haji (28.11.2021 17:44)

Ja nerobim z rebier, toto je fotka z minuleho varenia, bola to hrud a vtedy som dala aj cuketu.
Vcera som nefotila, ved je stale skoro rovnake.
1x haji
haji
Od 21.50 hod. opět, jako každou neděli na Barrandově, probíhá pořad Vítejte ve světě André Rieu II /7/. V neděli 5.12.2021 od 21.50 hod. /8/ a 12.12.2021 od 21.50 hod. /9/. Milé potěšení.