Diskusia k receptu
Krémová cuketová polievka

Krémová polievka s cuketovými rezancami a restovanými paradajkami fotorecept

evusik - fotkaevusik, 28. júla 2019

Komentáre 1 - 10 z 10


Mám sbírku dýňových a cukinových polívek, do které si přidám tuhle tvoji, nejen krásně vyfocenou, ale pro mě jeste novinkou, v polívce rozmixovanou bazalkou. Cuketové nudle dělám a jím ráda. Už se na ni těšim, bez polívek nežiju :-)
@Mijaita (29.7.2019 08:08)

Aj u nás polievka musí byť každý deň. A tekvicové mám veľmi rada. Môj muž nad cuketou ohŕňa nos, ale keď som túto polievku uvarila prvýkrát tak veľmi chválil, že aké dobré rezance. Ja ich dávam aj do cícerovej alebo inej krémovej polievky. Krásne chrumkajú pod zubami :-)
Pěkná a chutná polívčička, krásná fota! Je zajímavé, že někteří pánové mají s cuketami antagonistický vztah. Asi jsou moc zdravé, haha Můj brácha je toho zářným příkladem. Pátrá a zkoumá konzistenci i koláče, jestli tam náhodou "ta potvora" není vpašovaná. Úsměvné.
Děkuji za pěkný receptík!
1x evusik
@Haji (29.7.2019 10:18)

presne ako môj muž :-) keď vidí cuketu v komore vzdychá, že kto to má zase jesť, ale keď navarím tak zje
včera sme mali kuracie rezne, zemiaky, šalát a ešte aj cuketové placky a chlapec tanier vylizoval :-) tak neviem či tú nenávisť k cuketám na mňa len nehrá :-)
1x haji
@Stefanm (1.8.2019 12:02)

som poctená, že si vyskúšal a ďakujem za krásne foto :-) teším sa, že chutilo, prajem krásny deň :)
@evusik měla chuť na polívku dnes, zalovila v databázi a tvoje na talíři mém byla za chvíli! Parmezan ne, nějak ho nemusím. Skvělá, určitě opakovatelná, díky!!


2x evusik, haji