Diskusia k receptu
Plnený pita chlieb

Pitapizza fotorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 11. mája 2020

Komentáre 1 - 15 z 33

Velmi pěkný receptík, suroviny, detailní postup i fotečky. Nejvíc se mi líbí foto v bode 8, tam jsou dokonce i ruce spolupracovníka, jestli se nepletu. Krásná práce, Cesmínko! Jsi pilná včelka, tvořivá a moc děkuji za sdílení! Krásné pozdravení a pevné zdraví všem u vás!
@123 (11.5.2020 12:53)
Skús jedno...na plech daj trochu vody a na ňu papier na pečenie...ťažko je mi povedať, koľko tej vody treba, ale toľko, aby bol papier vlhký a zostala pod ním voda...potom daj naň to, čo ideš cestové piecť a nemalo by sa ti to pripiecť, voda sa vyparuje a robí ochranu pečeného a zároveň cesto vlhčí...mám to rokmi odskúšané a nemal som problémy s pripečením...výhoda je aj v tom, že ak chceš skontrolovať, či je spodok primerane pripečený, ľahko pečené oddelíš od papiera a zistíš stav...
používateľ nemá avatar
123
@jankov (11.5.2020 14:04)

vďaka, skúsim, je mi ľúto nepiecť kadejaké dobroty kvôli tomu, že sa spodok pripáli...
@123 (11.5.2020 12:53)

Dakujem pekne za komentík :-) som rada, že sa receptík páči. Naozaj velká škoda, že máš taký problém s rúrou :-/ toto pečivo je fakt velmi dobré!
@haji (11.5.2020 13:35)

:-)) @haji zlatá, tie obe ruky sú moje :-) jedine fotiť mi pomohol syn, kedže už tretiu ruku nemám :-)) Dakujem za komentík a pochvalu. Srdečne pozdravujem!
@cesminaz (11.5.2020 16:07)
Haha, to bylo o fous vedle! Tak tvoje ruky, hmm a zastanú takú velkú a mocnú prácu, smekám! Syn je šikovný pomocník, sice ne před, ale za foťákem! Díky a mějte se!
používateľ nemá avatar
123
@cesminaz (11.5.2020 16:04)

no, čo už, tá predchádzajúca/sporák/ sa porúčala a žiaľ , nikdy človek dopredu nevie ako sa tie novokúpené sporáky a rúry zachovajú ... tak to vyskúšam podľa "Jankov"
Dnes som upiekla, pečivo je naozaj fantastické, ako všetko od teba Cesminas, vďaka za recept;
Paráda! Také ľúbim, určite vyskúšam!
@123 (11.5.2020 18:41)

ano máš pravdu, je to tak :-/ ale ak sa dá, tak treba skúšať a nájst nejaký spôsob aby si vedela riadne v nej piecť. Dúfam, že ten spôsob predsalen nájdeš :-)
@manya (12.5.2020 18:14)

Jééj no super :-) to som velmi rada, že si vyskúšala a že pečivo chutilo! Vdaka pekne za správu ;-)