anemarka nemá fotku

anemarka


Malinový tvaroháčik Malinový tvaroháčik Vaše

Jemné a krehučké cesto doplnené lahodným tvarohovým krémom s kontrastom kyslejších malín. Čo viac dodať? Jedna fantázia, Odporúčam každému mlsnému jazýčku. :-)

Maková pochúťka Maková pochúťka Vaše

Už naše babičky vedeli, že ak chceme potešiť niečím sladkým naše vnúčence či deťúrence, najlepšou voľbou je závin. Je sýty, je ho veľa a nejeden z nás má naň príjemné spomienky z detstva. Makový, tvarohový alebo orechový. Možností je neúrekom. Ja som sa rozhodla pripraviť závin, ktorý však nie je pripravený z kysnutého cesta. Hlavnou zložkou sú zemiaky. Poviem vám, ten pocit, keď sa zahryznete do neodolateľne mäkučkého cesta á la perinka... Mňam! :-)

Kakaový oslávenec Kakaový oslávenec Vaše

Mäkučké kakaové cesto, ktoré si podmaní vaše chuťové poháriky, s kombináciou sladučkej polevy a veselého posypu. To je to pravé pre vašu oslavu.

Slávnostný obed - Kuracie prsia plnené syrom a špenátom v lístkovom ceste Slávnostný obed - Kuracie prsia plnené syrom a špenátom v lístkovom ceste Vaše

Toto jedlo sa perfektne hodí na každú rodinnú oslavu. Či už pripravujete nedeľný obed alebo svadobnú hostinu, toto jedlo si určite zamilujete. :-)

Bezvaječný kokosovník Bezvaječný kokosovník Vaše

Máte chuť na nejaký chutný koláčik, no neviete doma nájsť žiadne vajcia? Alebo len chcete obmedziť vajíčka vo vašom jedálničku? Mám pre vás jednoduché riešenie :-) Pripravte si tento úžasný bezvaječný kokosový koláč. Na prípravu budete potrebovať len pár základných surovín a hrnček. Dobrú chuť prajem.

Vianočné cookies Vianočné cookies Vaše

Kto by odolal chutne vyzerajúcim sušienkam s kúskami lahodnej horkej čokolády? Dnes je to pravdepodobne vianočná klasika vo väčšine domácností. A keď si k tomu doprajete horúcu čokoládu či kávičku... Mňamka :-)

Kávový koláč s ríbezľami Kávový koláč s ríbezľami Vaše

Jednoduchý koláč pre všetkých kávičkárov aj nekávičkárov doladený kyslým ovocím je to pravé pre návštevu alebo na nedeľné posedenie.

Makový koláč s citrónovou polevou Makový koláč s citrónovou polevou Vaše

Sladký, šťavnatý a zároveň osviežujúci. Tento koláčik sa hodí na každú príležitosť.

Zapekané zemiaky s mletým mäsom Zapekané zemiaky s mletým mäsom Vaše

Toto jedlo robievam, keď sa mi nechce dlho stáť pri varení. Je to jednoduchý a rýchly obed. :-)

Ovocný koláčik s pudingom Ovocný koláčik s pudingom Vaše

Veľmi podobný ako bublanina, avšak s malým vylepšením :-).

Sunquickový koláč Sunquickový koláč Vaše

Šťavnatý a svieži koláčik, výborný na letné posedenia. Sunquick môžete nahradiť hocijakou inou ovocnou šťavou, ja som použila tento, pretože mi najviac chutí.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist