anemarka nemá fotku

Anemarka


Slávnostný obed - Kuracie prsia plnené syrom a špenátom v lístkovom ceste Slávnostný obed - Kuracie prsia plnené syrom a špenátom v lístkovom ceste Vaše

Toto jedlo sa perfektne hodí na každú rodinnú oslavu. Či už pripravujete nedeľný obed alebo svadobnú hostinu, toto jedlo si určite zamilujete. :-)

Bezvaječný kokosovník Bezvaječný kokosovník Vaše

Máte chuť na nejaký chutný koláčik, no neviete doma nájsť žiadne vajcia? Alebo len chcete obmedziť vajíčka vo vašom jedálničku? Mám pre vás jednoduché riešenie :-) Pripravte si tento úžasný bezvaječný kokosový koláč. Na prípravu budete potrebovať len pár základných surovín a hrnček. Dobrú chuť prajem.

Vianočné cookies Vianočné cookies Vaše

Kto by odolal chutne vyzerajúcim sušienkam s kúskami lahodnej horkej čokolády? Dnes je to pravdepodobne vianočná klasika vo väčšine domácností. A keď si k tomu doprajete horúcu čokoládu či kávičku... Mňamka :-)

Kávový koláč s ríbezľami Kávový koláč s ríbezľami Vaše

Jednoduchý koláč pre všetkých kávičkárov aj nekávičkárov doladený kyslým ovocím je to pravé pre návštevu alebo na nedeľné posedenie.

Makový koláč s citrónovou polevou Makový koláč s citrónovou polevou Vaše

Sladký, šťavnatý a zároveň osviežujúci. Tento koláčik sa hodí na každú príležitosť.

Zapekané zemiaky s mletým mäsom Zapekané zemiaky s mletým mäsom Vaše

Toto jedlo robievam, keď sa mi nechce dlho stáť pri varení. Je to jednoduchý a rýchly obed. :-)

Ovocný koláčik s pudingom Ovocný koláčik s pudingom Vaše

Veľmi podobný ako bublanina, avšak s malým vylepšením :-).

Sunquickový koláč Sunquickový koláč Vaše

Šťavnatý a svieži koláčik, výborný na letné posedenia. Sunquick môžete nahradiť hocijakou inou ovocnou šťavou, ja som použila tento, pretože mi najviac chutí.Inšpirácie z nových receptov
TOPlist