Už sa červenajú:
Sladká jahodová sezóna v 10 neodolateľných koláčikoch

Redakcia Varecha.sk, 29. mája 2020     4 minúty čítania

Tohtoročné jahodobranie je tu. Či už sa s košíkom plným jahôd vrátite zo samozberu, z trhu alebo z vlastnej záhrady, upiecť z nich aj šťavnatý koláčik je povinné!

Ovocný koláč pre dvoch (fotorecept)

Recept - Ovocný koláč pre dvoch
Foto: EvusikOvocný koláč pre dvoch Je sezóna jahôd, tak som poslala toho môjho nech ide nazbierať na blízke družstvo, kde funguje samozber.

Ľahká bezlepková torta s jahodami bez mlieka (fotorecept)

Recept - Ľahká bezlepková torta s jahodami bez mlieka
Foto: Nika8Ľahká bezlepková torta s jahodami bez mlieka Ak neviete čo s jahodami, odporúčam vyskúšať. Je jednoduchá na prípravu a veľmi chutná.

Tvarohovo-jahodové koláče (fotorecept)

Recept - Tvarohový koláč
Foto: CesminazTvarohovo-jahodové koláče Ľahučké buchtovité cesto s tvarohom a voňavými jahodami.

Šťavnatý jahodový koláč bez múky

Recept - Jahodový koláč
Foto: SiuuuŠťavnatý jahodový koláč bez múky Jahody patria medzi moje obľúbené ovocie. A vždy keď pozberám úrodu v záhrade sa teším na nejaký fajnový koláčik.

Torta Pokušenie (fotorecept)

Recept - Torta Pokušenie
Foto: LyaliTorta Pokušenie Orechy a horká čokoláda v spojení s osviežujúcou kyslou smotanou a šťavnaté ovocie na vylepšenie :-)

Jahodová bublanina s tvarohom (fotorecept)

Recept - Jahodový koláč
Foto: OlineckaJahodová bublanina s tvarohom Moja dnešná bublanina, rýchlo a jednoducho.

Potešenie rezy s jahodami (fotorecept)

Recept - Potešenie rezy s jahodami
Foto: AncickaPotešenie rezy s jahodami Tieto rezy môžte urobiť s akýmkoľvek ovocím, či už čerstvým, alebo zaváraným. Potešia, tak či tak každého.

Jahodové rezy so šľahačkou (fotorecept)

Recept - Jahodový zákusok
Foto: Izabella929Jahodové rezy so šľahačkou Náš víkendový zákusok.

Jahodový osúch

Recept - Jahodový osúch
Foto: BabkamtJahodový osúch Tento osúch robievala moja svokra, patrí k našim obľúbeným.

Jahodový kysnutý závin

Recept - Ovocný kysnutý závin
Foto: ImaginariumJahodový kysnutý závin Mali sme tri zošuverené jablká a jahody, ktoré bolo treba už spotrebovať, tak som to všetko schovala do koláča.




ANKETA: Chodíte na samozber jahôd?

34,9%



65,1%







Diskusia k článku







 



TOPlist