Diskusia k receptu
Zemiakové placky

Zemiakové placky fotorecept

kvakac - fotkakvakac, 6. septembra 2019

Komentáre 1 - 15 z 31


Stará dobrá klasika. Fota k zulíbání. Hned bych si dala pár placek, ať vím, jestli je děláš dobréé?! Jasné, že ano, jen tě trochu napínám. Bod 4 by se mohl celý vytesat do kamene! Do škole či práce bych musela vyslat i sebe sama. Mně se ztrácejí také. Sublimují, potvorky.
Ach, milované zemiakové placky! Dobrota celonárodná. Vôňa domácej kuchyne: zemiačky, cesnačik, majoránka ... , drahí a milí okolo stola, varené vínko, smiech a veselé trkotanie jeden cez druhého... Nikdy ich nie je dosť... jedno, koľko sa ich narobí. Domov sú ruky, na ktorých smieš plakať, hovorí básnik. Domov sú aj horúce zemiakové placky.
necudo ze si ich mal malo ked si ich robil len z pol kila zemiakov.ale je to nadhera to ano.u nas sa to robi ale na plechu je to jednoduchsie a bez mastnoty
@haji (6.9.2019 14:44)

Vďaka za koment. Už sú zemiaky tak teraz budu veru častejšie. Nejakého pomocníka musím zohnať, ktorý ich bude piecť.
@kuko95 (6.9.2019 15:48)

Vďaka za koment. Veď som ich robil z trojitej dávky. Len ich hneď do seba tlačíme už pri robení. Nevadí ani že sú horúce.
@afataga (6.9.2019 17:10)

Vďaka za koment. Pozrel som si to a ja neviem asi mám ističe vypadnuté. Nerozumiem tomu prečo by som to robil? Veď chutili nám a riadne. Robím ich toľko aby sa v krátkom čase zjedli a nie do zásoby. Ale jeden nikdy nevie možno sa to niekedy zíde.