Diskusia k receptu
Viedenský rezeň

Wiener Schnitzel - národné jedlo Rakúska videorecept

slobodaasolidarita - fotkaSloboda a Solidarita, 16. mája 2019

Komentáre 1 - 15 z 16


"Finta je v tom mede. A v tej horčici," vraví Richard.

Nuž, med aj horčica vám v surovinách na šalát chýbajú.
Rezeň má byť z teľacieho stehna,má sa vyklepať na tenko 2-3 mm a má pokryť tanier.Na tanieri je obal správne nafúknutý,ale má sa vyprážať na bravčovej masti s maslom.Ale pre ulicu vyprážať veľké množstvo,snaha sa cení a nekritizujem,len pripomínam :-).
@Marianne (16.5.2019 12:15)

Prečo tak reaguješ? Ja tam nevidím žiadnu kandidátku, čo sa babe chcelo,to sa jej prisnilo:-) , mne to nepríde nič politické, je to podobne,ako keď niekto propaguje recept pod značkou Oetker, či názov hotela, či recept od známeho speváka .Toto ma od dobrého šnicla neodradilo:-)
1x anastaz
@45678 (16.5.2019 15:32)

ja mám asi divný PC, lebo kolkokrat otvorím video, toľkokrát je tam agitka do EU, chodím tu relaxovať a hladať inšpiráciu, nie prezerať kandidátov do EU, ešte aby na mňa aj z hrnca vyleteli, sa mi vidí moc..
Tak jsem si ještě říkal, proč se ten mrňousek tak mračí. No a došlo mně to. Protože to je vlastně takový malý nepodarek, krabatý a maličký. On se stydí. Já vím, že nemohou rozdávat řízky přes celý talíř, ale tak bych asi napsal telecí řízek a pak bych ho krásně dokřupava usmažil ve vysoké vrstvě a nafotil. No a další ??????
Milá redakcia, prosím, opravte ten názov. Je to wiener Schnitzel, s veľkým S, podstatné mená v nemčine sa píšu so začiatočným veľkým písmenom. Aj pri videorecepte. Ďakujem.
tie predvolebné reklamy súd pre tých, ktorí nemajú na veci názor.
@Zinnajdha (22.5.2019 13:29)

Tento Wiener Schnitzel sa mu však veľmi nevydaril , aj amatér by sa zaň hanbil a pán Ihnačák je ,alebo sa tak tvári, špičkou medzi slovenskými kuchármi.
Kto si chce pochutnať na pravom viedenskom šnicli nech navštivi reštiku Figlmeuller vo Viedni. rezervácia je možná cez Internet, bez rezervácie nemáte šancu si ho dať. Jediná osoba, ktorá zvládla dvojitú porciu bol Bud Spencer