Diskusia k receptu
Pilav s hroznovými listami

Pilav s hroznovými listami fotorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 12. júna 2019

Komentáre 1 - 15 z 24


@Cesminaz - ty si neskutočná. Takto využiť aj hroznové listy? No ty nie si len "zlaté ruky" ale aj múdra hlavička. Ešte nikdy som to nejedla ani nepočula. Tak dnes bude takáto večera. Pre mňa určite fajn a chlapom možno prihodím aj niečo mäsové. Veľa zdravíčka .....
@Mirop :-) vdaka,aj ked u teba sa nedá vediet či to myslíš vážne,alebo len vtipkuješ :-)) @Farbuska :-) som rada,že ta zaujal. @45678 :-)) prečo? -chceš sa prihlásiť? :-))
@Motyka (12.6.2019 15:21)

Hroznové listy sa v tureckej kuchyni často používajú,no najmä na Sarmu.Sarma sú tenučké,ryžou plnené skrútené hroznové listy.Ja ich mám strašne rada a ich aj dost často pripravujem,ale je s tým trocha viac roboty :-) Ak by ta zaujímal,tak kukni aj tento moj recept  varecha.pravda.sk/recepty/v-rure-zapecene-plnene-hroznove...
je to velmi chutné :-) tiež taká zjednodušená verzia by som povedala :-) Občas sa také zídu,ked je človek lenivý. Budem rada ak niektoré jedlo vyskúšaš a bude vám chutiť.Pozdravujem a prajem pekný večer :-)
1x motyka
@Cesminaz - pozrela som. Je to tiež výborný recept. Určite ho vyskúšam. Musím si znova prejsť tvoju celú stránku receptov. Myslím, že som ešte neobjavila všetko bohatstvo, ktoré tu uvádzaš. Vieš, zo začiatku som išla najmä po kysnutých a borekoch. Život je veľmi rýchly, ale musím si nájsť čas. Vďaka za upozornenie.....
potesila si aj veganov. Dakujem a zajtra bude na obed.
@Cesminaz (12.6.2019 19:09)

Povedzme,že áno :-)) chcela som Ti vyjadriť pochvalu, a udeliť Rád šikovnice v kuchyni:-)
Pozdravujem Ťa a želám veľa dobrých nápadov.
... no náhodou! To absolutne vôbec nevyzerá zle, ale mojej jemnejšej 1/2_ovečke musím pridať niečo čo nosí slaninu na chrbáte!
@Motyka (12.6.2019 20:00)

:-) no hej, niektoré sú takpovediac dost netradičné recepty,ale sú to fakt dobré a aj zdravé bylinkové jedlá :-) Nejeme stále len böreky a koláče ;-D Pozdravujem.
1x 45678
@45678 (12.6.2019 20:55)

:-)) ale ja viem,že to mala byt vlastne pochvala,ja som tiež len žartovala :-) Vdaka pekne,si velmi zlatá! Pozdravujem a krásny letný den prajem!
1x 45678
@Zahra som rada,že ta recept zaujal,budem rada ak vyskúšaš :-) @Sracz :-) jasné,kludne si tam každý podla chuti môže ešte niečo pridať čo tam podla neho ešte pasuje :-) Pekný den všetkým!
1x sracz
@Cesminaz (12.6.2019 19:09)

Ja viem, ale toto myslim vazne, uplne citim tu vonu a chut balkanu, dovolenky a leta
Minule som si povedala, že musím prejsť Tvoje recepty, na niečo podobné mám chuť už dlhšiu dobu a vinič som ešte neolámala, takže listov mám habadej. Teším sa veľmi.