Diskusia k receptu
Čokoládový zákusok

Opité piškóty fotorecept

petullka - fotkapetullka, 9. januára 2021

Komentáre 1 - 15 z 24

2 postrehy:
Ak cesto otocis, tak nemusis nic zrezavat - na tej strane kde je papier na pecenie je cesto ako po zrezani
Vela masla hery cery cukru rumu cokolady - velmi tazky zakusok aj pre tych co im dobre travi
@haji (9.1.2021 21:51)
Ani nie, robila som ho v piatok večer a jedli sme v sobotu za obedom a ešte aj dnes a nie je to také to práve rumové, takže určite by som ich máčala dlhšie 🙂 a ďakujem za milý koment

@petullka (10.1.2021 12:39)
Jasné. Když by šly piškoty pod krém, nasákly by víc, ale zase by nebyl "muldový" efekt shora. Máčení jde vychytat, to máš pravdu. Hezkou neděli!
@k1979 (10.1.2021 12:21)
Ďakujem za postrehy, prevrátiť koláč aj mne napadlo už neraz, ale aj tak to nie je také rovné, takže ja ostanem pri zrezávaní. A áno, koláč je “ťažký”, ale nám doma taký chutí, jeme ho už 2 dni a je nám výborne. A recept som dala pre tých, ktorým takéto koláče chutia 😉 je tu kopec receptov, ktoré sa mi nepáčia, ale nekritizujem, nehejtujem, 100 ľudí 100 chutí. A nemám problém s kritikou, ale nie od ľudí, ktorí nepridali ani jeden recept. Peknú “zdravú” nedeľu prajem 🙂

Aj ja ukladám do KK. Určite ho pri nejakej možnej "sešlosti" vyskúšam. Niečo urobím podľa seba, ale aj takto musí byť výborný.
prepac ale toto je stranka o dobrom jedle, nie o zdravej vyzive a kalorickych tabulkach, kusok vydatneho kolaca ta nezabije, skus tomozno nebudes mat lepsiu naladu😉@k1979 (10.1.2021 12:21)