Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca október 2013

Redakcia Varecha.sk, 4. novembra 2013     7 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca október. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac október 2013.



Najlepšie recepty za mesiac október 2013


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:


Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
2.Jablkové taštičkyJablkové taštičky362 kuchárskych kníh


Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:
3.Strihané pečivo (fotorecept)Strihané pečivo (fotorecept)360 kuchárskych kníh

Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré hmotnú cenu tento mesiac nevyhrávajú...
4.Šári rezy (Sári kalács)Šári rezy (Sári kalács)338 kuchárskych kníh
5.Milka rezy (fotorecept)Milka rezy (fotorecept)336 kuchárskych kníh
6.Izraelský závin (fotorecept)Izraelský závin (fotorecept)298 kuchárskych kníh
8.Lenivý chlieb (fotorecept)Lenivý chlieb (fotorecept)273 kuchárskych kníh
12.Orechové rezy (fotorecept)Orechové rezy (fotorecept)266 kuchárskych kníh
13.Babičkine úhrabkyBabičkine úhrabky259 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca október 2013


V mesiaci október ste súťažili o výhry v hodnote 141 eur:


1. cena


Prvú cenu Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo KP 1009 Titanium vyhráva Iva63 za svoj recept Šťavnatý tvarohový koláč (fotorecept), ktorý si pridalo 377 ľudí do kuchárskej knihy.

2. cena


Druhú cenu Mixér, šľahač Electrolux ESB 1100 fialový vyhráva Tajka06 z Pezinka za svoj recept Jablkové taštičky, ktorý si pridalo 362 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - kuchársku knihu Bylinky v kuchyni - vyhráva Havino zo Žiliny za recept na Strihané pečivo (fotorecept), ktorý si pridali ľudia do 360 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratuľujeme. A ďakujeme za účasť aj ostatným, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na november 2013.

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

iva63
Z celého srdca Vám všetkým veľmi pekne ďakujem za hlasy, ktoré ste dali môjmu receptu. Oznámenie o výhre som dostala do mailu z redakcie a poviem Vám, že to stále "rozdýchavam"...-:) nikdy som nesúťažila so žiadnym receptom a toto je moja úplne prvá výhra...ďakujem, veľmi si to cením!...moja radosť je o to väčšia, že sa Vám zapáčil práve recept, ktorý má pre mňa hodnotu, lebo patrí k tým "zdedeným po babičke"!...ďakujem...
iva63
jej prepáčte, samozrejme, že aj ja všetkým ostatným výhercom srdečne blahoželám... a "nech nám to spolu všetkým ešte dlho dobre varí aj pečie"-:)
ariela6
Iva gratulujem a tiež gratulujem všetkym vyhercom
pusta
@ivka , @Tajka06 , @havino z celého srdca vám k výhre blahoželám a úprimne sa teším s vami, zasslúžená výhra to je. <3 :-)))))
samozrejme aj každému z vás na ostatných priečkach
eviana
Srdečne blahoželám dievčatá a teším sa s Vami @iva63 , @havino aj @tajka06... v zdraví užite a ďalej tak krásne pečte, varte ♥
A ďakujem všetkým, ktorým sa zapáčili Šárine rezy, kukám ako puk, že kam sa až dostali :)
jerica
gratulujem všetkým varecháčkam-om k pekným cenám :-) ale aj ocenenia pridaním receptov do kk :-) každému prajem výhru, kto si dá tú námahu a pridá recept na portál varecha.sk
pusta
dakujem za Lenivý chlieb všetkým, ktorí si ho s dôverou uložili do kk, je to pre mňa úprimná radosť i veľká pocta zároveň :-)
afataga
aj ja sa pripajam ku gratulantom, zasluzili ste si to babenky :-)
mariamka
sikovne Varechacky, jeden recept krajsi ako druhy, gratulujem dievcence!
luss44
gratulácia letí aj odomňa, výhry sú zaslúžené, tešíme sa na ďalšie recepty :)
evusik
gratulujem, pekné recepty... prvé tri mám aj ja v KK :)
elysa
blahoželám všetkým, aj u mňa je väčšina uložená...
tajka06
Dakujem vsetkym ! Uprimne, dnes som sa vratila domov zo 4-dnoveho pobytu a kukam a neverim! Uprimne, ja som ani netusila ( fakt som si nevsimla), ze sa tu da i cosi vyhrat:)
Pre mna vsak je najvacsou odmenou to, ze tolkym ludom sa moje tasticky pacia!:)
cesminaz
Vsetkym vyhercom srdecne blahozelam!! a aby ste si svoje vyhry radostne uzili ;-))
archaa
@iva63 : Ivka, mám veľkú radosť z tvojej výhry a gratulujem nielen tebe, ale aj ostatným výherkyniam!
ywett
srdečne všetkým gratulujem, teším sa s Vami :-) Vyhrali krásne a inšpiratívne recepty!
irenaw
blahoželám všetkým, vyhrali pekné recepty, užite si výhry a nech vám to naďalej dobre varí :-)))
tetuska
gratulujem, keď budeš piť kávičku, vždy si spomenieš...
amelie
blahoželám, dievčence:-) dobrých receptov nie je nikdy dosť:-)
hubata
Gratulujem a vyhrala som aj ja, lebo recepty mám uložené v KK .... héhe!




 



TOPlist