Diskusia k receptu
Čokoládová torta

Torta pre Sofinku fotorecept

luwinka - fotkaluwinka, 6. februára 2019

Komentáre 1 - 11 z 11


Torta je krásna. Pekne je ozdobená. Čo už len ty tu môžeš hodnotiť @Mirop , nemáš žiadne skúsenosti, to prezrádza tvoja mrkvová torta, najskôr sa zamysli co si ty vytvoril jeden nechutný otras. Hrôza pozriet.!!celé zlé blee!!
Torta je náhodou pekná, čo sa týka zdobenia každý si ozdobí podľa seba. Podľa mňa hodnotenie, že vyzerá príšerne je prehnané.
Ja som tiež v pondelok piekla tortu vnučke pre kamarátky, vyslovene chceli poťahovanú hmotou ale nefotila som postup. Síce ma lákalo dať sem krém robila som nový aby som si ho sem uložila no ale asi pri takýchto komentároch to sem ani nedám. Pridám sem len foto a čakám tie negatícne hodnotenie.
@Luwinka nedaj sa odradiť.
A teraz obrázok mojej torty.


@Grejsy (7.2.2019 12:11)

Myslím, že komentovať recepty majú právo všetci zaregistrovaní varecháči, či už tu majú recepty alebo nie, to neznamená, že doma nevaria alebo nepečú. Keď sem niečo pridám, idem s kožou na trh, čí uz sa mi to páči, alebo nie. Nezvyknem sa zapájať do takýchto diskusií, ale už mi to nedalo. Pekný deň všetkým.
@Danda3 máš 100% pravdu ale trochu by sme pri komentároch mohli aj vyberať slová. Mne tiež prišlo za tú dobu ako som tu veľa negatívnych komentárov a nie len mne. No je fakt, že ak sa mi niečo nepáči tak nekomentujem alebo ak nevydržím a komentujem tak trochu primerane by nezaškodilo. Ale prežijeme to a ideme ďalej. Všetkých Vás pozdravujem a prajem krásny slnečný deň. Teda aspoň u nás v BB.
@45678 (7.2.2019 16:38)

Uznavam, kolac, ktory som pridal v roku 2013 a to uz to pevedenie a fotka bola tak 2 az 3 roky stara, je skaredy a dnes uz by som ho dekoroval inac
@Mirop (7.2.2019 17:59)

Veď to je práve o tom,že každý sa zdokonaľuje :-) ale je to milé,že si sa k tomu tak postavil,si paťak:-)
Viem dobre,že s tortou je dost práce,najmä s precíznostou a detaily.Človek chce,aby sa vydarila čo najlepšie a dá si na tom záležat,aby bol aj pochválený :-) Tortu máš peknú a čo sa tyka ozdobenia,to si už fakt vie každý doozdobyt podla vkusu :-) Mne sa to srdce velmi páči,raz ho asi použijem aj ja na tortu ;-P