Segedínsky guláš
Segedínsky guláš

Segedínsky guláš videorecept

surik - bez fotkysurik, 30. mája 2017
Segedínsky guláš (videorecept)
Foto: surik

Klasika, ktorú každý robí podľa seba, ak chcete, inšpirujte sa. Ak je pre vaše trávenie mletá červená paprika problémom, možno vám bude vyhovovať moja náhrada.

3
porcie

Videopostup

Suroviny

250 - 300 g (pliecko alebo stehno)
1 kg (bez šťavy)
1 ks (alebo mletá červená paprika)
1 ks
 podľa potreby
 podľa potreby
1-1,5 ČL
1 ČL

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

Diskusia k receptu

zolik
Za poslednych 10 rokov som spoznala vela ludi, ktori zo zdravotnych dovodov nemozu jest to, ci ono. Zial, narast tychto alergii a intolerancii na urcite potraviny je alarmujuci. Zarazajuce je, ze postihuje cim viac deti a mladych ludi. Ich jedalnicek je obmedzeny a aj financne narocnejsi.
Osobne si myslim, ze prave taketo recepty su pre ludi so stravovacim obmedzenim inspiraciou na spestrenie stravy. A tiez si myslim, ze aj tu na Vareche maju svoje opodstatnenie a svoje miesto.
igipap
Neviem ako ostatným, ale mne tam chýba postup prípravy! Takže podľa úvodnej fotky a zoznamu surovín sa to nedá definovať ako voľajaký finálny výrobok.
kukulienka71
Ježia sa mi vlasy na hlave, keď čítam názov a pozriem fotku a následne video s prípravou...toto má so segedínom spoločné veľmi málo...bolo tu už x-krát písané, aby sa recepty pomenúvali správne, nie zavádzajúco, bez správnych surovín to segedín nie je!! Alternatívy pre alergikov by sa mali hneď v názve zvýrazniť, aby to nikoho nemiatlo. Taká "Kapusta s mäsom a cviklou" by nikoho nezaujala??
kukulienka71
@Jujoska (1.6.2017 12:43)

ty sa realizuješ výhradne u vytipovaných jedincov, najčastejšie u mňa:-D moje bajgle podľa originálneho maďarského receptu sa ti priečia, tento "Segedín" nie... úplne priehľadné a nenápadné:-DDD