Diskusia k receptu
Syrové placky

Rýchle cesnakovo-syrové placky

cesminaz - fotkacesminaz, 8. septembra 2019

Komentáre 1 - 15 z 45


Oh, to je super receptík, pecka, jak píše @Mijaita ! Musím utřít slinu a slzu, protože nejde ochutnat, jen si mohu pustit na špacír představivost, chjo Cesmínko, ty jsi studnice nápadů, neotřelých receptů, s perfektním provedením! Děkuji za kouzelný recept - pecku! Krásné pozdravení připojuji, jen tak dál!
Aj som hneď dala do kk, ale som musela opraviť zaradenie do kolónky, veď to nie je kysnuté cesto. V živote som s takým cestom nepracovala, ale nepochybujem, že výsledok je výborný, už podľa neodolateľného foto. Chce to len jedno - urobiť.
Čo dodať keď už bolo všetko predo mňou napísane. Hodili by sa mi k rezňom na brusnicovej omáčke. Nemusel som robiť zemiaky. Objednávam 20 kusov keď budeš na budúce robiť.
Aj mne sa páčia takéto placky! A to množstvo variácií na náplň čo mi napadlo.... Ale cez týždeň asi skúsim Tvoj základný recept a potom sa uvidí.:-)
@pivonka (8.9.2019 10:50)

Ano @Pivonka dobre si si všimla,tieto placky nie sú z kysnutého cesta :-) A práve preto,sa volajú " Rýchle" ako je v názve uvedené :-) Netreba čakať,sú jednoduché a do pól hodinky hotové! Sú naozaj výborné,vrelo odporúčam.Plniť sa dajú podla fantázie! @Kvakac objednávku registrujem ;-)) Len budem musiet robit asi z troch dávok,aby aj nám ostalo! :-))