Diskusia k receptu
Zemiakové koláče

Poğaça/Poača zemiakové fotorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 1. apríla 2019

Komentáre 1 - 15 z 18


@Anulienka1 :-)) vdaka pekne. @Smejkad :-)) no musím to stíhať keď chcú doma jesť ;-)) Myslíš po príprave plnky? Zemiaky musíš narychlo bez soli opiecť na začiatku.Povedzme pól na pól.Tie opečené ostanú chrumkavé,ale potom pridáš sol a korenie a tým pádom za dalších pár minút tie opečené trocha zmäknú a tie neopečené sa pekne udusia :-)
@Smejkad (2.4.2019 05:29)
Jsem hledala ten kel, haha Cesmínka je jako motorová tryskomyš a chobotnička v jednom. Další vymazlený receptík, krásná práce, milá @Cesminaz !
Super, zas si pridala zaujímavý recept! Určite vyskúšam. Už teraz mi tečú slinky. Krásny deň prajem.
Milá Cesminaz, klobúk dole pred Tvojou usilovnosťou! Už mi to príde, že píšem samé “tirády”, ale fakt je, že si veľmi šikovné žieňa.
@Cezminaz Ty si riadna vymyselnicka,čo Teba nenapadne?Tá plnka musí byť výborná,ja však huby nahradim oškvarkami,no neviem,či budú aj tie moje také pekné,ako všetky Tvoje pogača:-p
@Haji :-)) vdaka za milé slová! @Denyany zlatá,budem rada ak vyskúšaš niekedy :-) Pozdravujem! @Rubyrom dakujem za milé slová :-) @45678 :-)) a prečo by tvoje nemali byt pekné??! Ani mne sa nie vždy podarí všetko super :-) Hlavné je,že doma chutí a všetci sú spokojný! @Terinka55 dakujem ti velmi krásne,si velmi zlatá :-) tolko chvály..až sa budem červenať ;-)) Prajem všetkým pekný deň!