Diskusia k receptu
Kapustnica

Kapustnica na rozlúčku s Des Moines Iowa fotorecept

sracz - fotkasracz, 19. decembra 2017

Komentáre 1 - 14 z 14


Příteli, kamaráde a výrobče takových lahůdek. Vůbec se nedivím, že si Tvoji přátelé oblíbí tuto kuchyni. Také bych se rád nechal pozvat. Moc pěkná polévečka. Přejeme Tobě, Tvé lepší 1/2 a celé rodíně krásné pohodové svátky a spoustu zdraví a štěstí.
Navaril si ako vzdy vyborne. Kapustnicu s ľečkami robievala svokra. Bola to skor taka kvašna juška s ľečkami a hubami
1x berta
Kapustnica vyzera dobre, len ma zaujali tie prave slovenske klobasy, puchovska cabajka a udene klobasy z rodneho kraja! Ake je tajomstvo dovozu? Lebo ja som bud kupovala u Pataka klobasy staby slovenske, dokonca aj lovecku salamu, alebo proste Cajun mild, medium, hot - podla toho, na co - v Krogeri, alebo Publixe.
1x ajay
Vyrazil si mi dych. Nedá sa komentovať, len prisadnúť, ak je miesto pri stole.....
Piekne swieta a Narodzenie Bozej Dzieciny niech przyniesie szczescie do waszej rodziny-kapusniak pysznosc a w Nowym Roku poprosze wiecej takich pysznosci a dziekuje za wszystkie te smakolyki ktore tu pan publikuje.
jeden obrázok krajší ako druhý...naj je horúci plný tanier prvý...
a posledný pomarančovník..
na hodnotenie-bez roboty-som preborník..
šťastné a v pohode...:-)
Myslím, že pol Des Moines sa dobre najedlo, a tá druhá polovica aspoň ovoňala.
Predpokladám,že iba kapustnica bola rozlúčkova a Ty nás potesis ďalšími receptami s príbehom :-) Rada sa prístavim ,aj keď nie vždy komentujem, ale oko a dušu poteším.
Pokojne Vianoce prežite v zdraví a do Nového roku vykročte správnou nohou.:-)
Ako rada by som ochutnala:-). Síce 3 naberačky by ma nasýtili na pól dňa,ale tá dobrota stojí za to.A bio pomaranče mať pod oknom.......:-).
mnam, ja uz sa tesim na tu nasu. dlho sme na nu nejak nemali cas, no vianocna chybat nemoze. aj ja by som chcela mat taky strom, vedla nasho vajca by sa vynimal, mal by kamosa. kolko ti trvalo, pokial ste ho vypestovali?
Tak sa teším na Vianočnú kapustnicu. Už nech sú Vianoce
Pekná a isto moc dobrá kapustnica. Pokojné vianoce a šťastný nový rok želám.