Diskusia k receptu
Džadky

Džadky fotorecept

izabella929 - fotkaizabella929, 4. septembra 2019

Komentáre 1 - 15 z 33


To paráda, dal by som si hoci hneď. Prosím prezraď to máš formu na tie guľky. Veď sú ako s formičky.
Pěkný recept, léty prověřený a pořád in. Jsem na tom podobně jako @kvakac s otázkou na formu. Ráda bych dala testovací vzoreček, maličký - pohladit chuťové kanálky. Na tajňačku, aby žlučník nevěděl. Kouzelná fota. Děkuji za přiblížení, milá Izi, je fajn poznávat takové dobroty.
Ako by ich jedna mater mala- precízne rovnaké. To u nás doma pre rýchlosť večere,mamka mala kastrólik s roztopeným maslom,v rukách 2 lyžice,jednu namočila do masla,nabrala zmes zemiakov,trocha urovnala a hádzala na taniere zaradom,posypala upraženou slaninou (alebo stačilo len to maslo),pažitka,alebo petržlen a kyslé mlieko . Fajnotka :-).
1x radost
@mijaita , nesledujem koľko tu je receptov na niektoré jedlá, nezaujímam sa o to, dávam si recepty do svojho albumu..je dobre, že sa ľudia vracajú k receptom starých materí, lebo sa aspoň vyhnú tomu, čo sa dnes preferuje na našich trhoch, aspoň občas jeme zdravé jedlá..
@frezia68 , moja milá vy to poznáte lepšie, ja som južanka a u nás skôr paprikáš a perkelt a keď už jednoduché tak lečo..len končeky prstov som si namočila do masla, lebo som prišla na to, že keď si dlane namastím, neurobím také pekné guľky..nikdy som toto jedlo nerobila..nemajte mi to za zlé..inak je to veru vynikajúce..vďaka za komentár.-)
@radox1 , mne by to ani nechutilo, keby každá bola inej veľkosti..ale na to, že som to gúľala prvý krát, boli ako tak skoro rovnaké..)vďaka za komentár..)
@haji , milá moja, keď som ich začala gúľať a ukladala som ich na misu dokola, lebo som sa najprv bála, že sa mi zlepia, boli ozaj ako korálky..ako pribúdali, tak sa tým viac začali páčiť..viem si ich predstaviť aj ako prílohu k nejakému mäsu..pekné a aj chutné..ďakujem pekne za komentár.-)
1x haji