Diskusia k receptu
Pečená plnená paprika

Dolma/Plnená paprika fotorecept

cesminaz - fotkacesminaz, 30. júla 2019

Komentáre 1 - 15 z 41


@Finczi @Farbuska @Haji @Terinka dakujem vám pekne za vaše pristavenie a milé komentíky :-) Som rada,že sa vám jedlo páči. @Frezia verím,že ti bude chutit,je to skvelé letné jedlo :-) Je aj velmi variabilné čo sa týka plnky,alebo pridania iných korenín či byliniek. Zakaždým môžme jedlu spraviť trocha inú chuť :-) Krásny zvyšok dna prajem všetkým!
@Cesminaz vidis, ani nevim, ze se jim rika dolma :-) Tak a mnoho let ne jinak, ja papriky pouze pecu. nekdy víc štavy, jindy jen bez, jime je studene, je to fantasticke. Tak alespon foto starsiho data, ze nekecam :-) letos jsem je pekla na jednu party, ale fotka se mi nelibi. je to neuzasnejsi recept vedle cinskeho, ktery take delam rada. Ale ten by se tady neujal.p.s. ty dáváš pect s lilkem, ja s platky špeku pod paprikama i mezi.
@Mijaita (30.7.2019 19:52)

:-) Ano dolma,alebo biber dolmasi.Aj ja ich robím občas s menej a občas s viacej šťavou.My toto jedlo máme velmi radi,robievam ho najmä teraz cez leto ked máme v záhrade papriku a inú zeleninu :-) Je to výborné,jednoduché jedlo,ktoré ked sa robí s malými obmenami,tak chutí stále trocha inak :-) Pozdravujem.
1x mijaita
@Slavka2012 (30.7.2019 21:36)

Veru letná je najlepšia.Najmä ked má človek vlastnú záhradku a v nej všetkú čerstvú zeleninu :-) Už len nazbierať a naplniť a skvelé jedlo je na stole ;-P
@Milina (1.8.2019 16:15)

No to by bolo fakt vela :-)
Ale ja tam mám 0,25dl+0,25dl a to je 0,5dl a to je 0,50ml :-)
Čiže ani 1 deciliter :-)